Споделена история от Секс и интимност

Интимни отношения
Здравейте имам въпрос към вас бихте ли правили секс с човек който не е ваш тип. Защо аз не си представям да бъда с някой ако той дори на външен вид не ме привлече няма да искам да имаме сексуален контакт, а вие бихте ли.

Коментари

1.   Ди бих, не говоря за някой грозник разбира се, но не ми е пречил външния вид

2.   И аз не бих. Даже и да е мой тип май пак не бих, защото ме мързи да се занимавам с хора вече. Май това е основната причина да не съм изневерила на мъжа си.

3.   ...Какво остава пък ако има черни точки...

4.   Да, разбира се. Не бих обичал човек, който не е мой тип. Но сексът си е секс и не бих отказал.

5.   Не, аз правя секс само със сериозни намерения, а не за един път.

6.   Това какво значение има за теб , след като ти знаеш какво искаш ? Другите по какъв начин те бъркат ?

9.   До 2.
"Даже и да е мой тип пак не бих, защото ме мързи да се занимавам с хора (мъже) вече. Това е основната причина да не съм изневерила на мъжа си". А преди да се омъжиш с колко хора (мъже) си се занимавала. Аз мисля, че това е причината да те мързи, нали. Който с много хора се е занимавал през годините наистина вече му омръзва и го домързява.

10.   До 2.
"Даже и да е мой тип пак не бих, защото ме мързи да се занимавам с хора (мъже) вече. Това е основната причина да не съм изневерила на мъжа си". А преди да се омъжиш с колко хора (мъже) си се занимавала. Аз мисля, че това е причината да те мързи, нали. Който с много хора се е занимавал през годините наистина вече му омръзва и го домързява.

11.   До 2.
"Даже и да е мой тип пак не бих, защото ме мързи да се занимавам с хора (мъже) вече. Това е основната причина да не съм изневерила на мъжа си". А преди да се омъжиш с колко хора (мъже) си се занимавала. Аз мисля, че това е причината да те мързи, нали. Който с много хора се е занимавал през годините наистина вече му омръзва и го домързява.

12.   Тип и привличане са различни неща. Аз лично нямам тип, или те харесвам или не, нямам тип определен като едикви си очи и еди ква си коса, тва е толкова малоумно, че няма на къде. Всичко е ПРИВЛИЧАНЕ, с една мацка ако нямаш чиста химия все тая ква й е кожата, косата и очите...

13.   Ако покажеш пари, всичко има!