Споделена история от Секс и интимност

Върнах му го на съпруга ми!
От години му търпя прикритите изневери с най-различни уличници. Заради децата още съм с него. Запознах се с един симпатичен татко и от дума на дума си допаднахме. Решихме да отидем в едно малко хотелче през деня, където правихме див секс. Не ползвахме презерватив и му дадох да свърши в мен няколко пъти. Прибрах се набързо, защото много закъснях и не ми остана време да си взема душ. Точно преди съпруга ми, който реши да ме награби от вратата, понеже децата бяха при майка му. За да не се осъмни не му се дърпах. Най-забавното беше, че ми каза много си подмокрена. Е, всичко се връща в този живот. Пак ще съм ти подмокрена така мили, специално за теб!

Коментари

1.   Станах на 35 и така и не разбрах логиката на това да си върнеш с изневяра. Сериозно, обяснете ми как точно си го връщаш? Той дори не е разбрал. А и той за да ти изневерява, означва, че може и изобщо да не му пука. А и той ако е спал хиляди пъти с десетки жени, как точно му го връщаш с едно чукане, за което той дори не е разбрал? Някой да ми обясни логиката, защото наистина не я разбирам.

И защо изобщо трябва да му връщаш? Като ти е толквоа обидно, не може ли просто да се разведеш? Ти за мен си същата курва като него.

2.   Добре си направила, така му се пада!

4.   Браво! Сега изчакай един месец и си пусни анализи за венерически заболявания и бременност.
А после спокойно седнете с този твой мъж и се разберете като цивилизовани хора как ще я карате. Във вашият случай отворена връзка е добър вариант, но поне ползвайте презервативи.

5.   Ако искаш да му го връщаш, просто го зарежи, НО не ти стиска, защото няма как да се издържаш сама, да не говорим за гледане на деца.

Той сигурно, никога няма да узнае да ли си му изневерила, за какво отмъщение говориш?

Абе въобще за какво си се омъжила за този, че и деца си му родила?

Това говори, че си жена с ниско качество.....

6.   На мнението на Номер 1 съм. (жена)

7.   Предполагам и двамата слушате чалга :) И какво мислиш че някакъв подвиг ли си извършила? Я кажи след като тия с които мъжа ти изневерява са уличници ти като го направи като тях с някакъв омъжен каква точно си?

"Заради децата още съм с него." перфектното оправдание а реалното послание е: страх ме е да си взема живота в ръцете по-добре да търпя и после да се оправдавам че някой друг ми е виновен за живота който имам.
Доста жалка история

10.   Ужас... Пък и таткото сигурно има съпруга.

11.   Ако знаеш колко си зле и далеч от вселенските закони. Етре ще се тръшкаш, че си бременна и не знаеш от кого.
Една интелигентна жена, не е мъжа ки заради децата, защото те виждат и усещат всичко, и твоето днес "за доброто на дицата" се връща с пълна сила върху децата ти, повторят се същите семейни модели, и колелото не спира да се върти.
Като някой изневерява търсиш причината, или спасяваш брака си или се разделяте.
Гнусотия на квадрат. Победителка!

13.   Ха-ха-ха! Такива като тебе ги тъпча по веднъж-дваж и ги захвърлям!
Напълно заслужавате живота си на изтривалки!

14.   Ей, колко лековерен народ има тука, да не казвам друга дума...

15.   Има решение. Казва се развод. Ама е по-лесно да си омъжена. Да се фукаш със семейство, съпруг. Да гледаш с пренебрежение неомъжените жени или самотните майки.

16.   Имам страхотни съмнения, да не кажа доказателства за изневяра от мъжа ми, пак заради дете търпях. За мен не е начина да изневеря, ще се почувствам омърсена. Нагласи се, покажи му, ще и други се заглеждат по теб, но да му изневеряваш, само за да му върнеш? И май той дори не е разбрал, че си изневерила?

17.   Тоест вие имате отворен брак. Не е отмъщение това, но ако си чувстваш по-добре, ок.

18.   Н.1 В историята на авторката няма абсолютно никаква логика. След див секс той свършил в нея няколко пъти, а тя горката нямала време да си измие вагината защото в хотела нямат интимен душ. По пътя за в къщи сигурно спермата е текла по краката й надолу. Тя се прибира в къщи и изневеряващия съпруг веднага се нахвърля върху нея. Как пък не е имал търпение тя да вземе един душ за да не е толкова мазна отвътре. Авторке нещо ти липсва, което се казва разум. На колко си години чадо?

19.   Надявам се това да е измислица, много гнусна и противна. Макар че в действителността има достатъчно кОрви и от двата пола.

21.   Да не стане от два стола на земята? Че, ако надуеш тумбака, ни единия ще иска да гледа копеле ни другия.

Чингис Хан

23.   Не мога да разбера защо някои хора се упражняват в творческо писане точно тук, в този сайт. С каква извратена цел? И какво сега като е загубила някоя кукувица 15 минути да съчинителства и 5 минути на другите да й четат глупостите? Поне някакъв по-интересен сюжет да беше избрала...

24.   Първо това е супер простотия ! Второ като не ти инася се изнасяй . Представи си тоя красив татко що за татко е . Баси боклуците неостанаха нормални хора , накъде отива тоя свят незнам.

25.   Браво. Не е нужно да разбира, но не беше нужно и да се хвалиш. Ако чувстваш удовлетворение, значи всичко е ок, останалото са подробности от пейзажа.

32.   Към авторката, аз не мога да разбера къде е логиката? Ти си жена, отиваш да те на*бе някакъв непознат мъж. Даваш му да свършва в теб и какво? Какво е това отмъщение? Където теб са те ебали, свършили са в теб и какво? Браво на тебе, тръгнала си към пътя на курвичките? Абе жени вие нямате ли си самочуствие? Някаква стойност? Мъжа ти бил ти изневерявал, зарежи го? Разберете при мъжете с колкото жени да спрят в крайна сметка, мъжа ебе, а не жената. Тоест мъжът ти може да изчук*а 1000 жени и пак ще може да си намери жена до него, а теб като те изчук*т 20 никой няма да те иска. Браво, ще станеш курвичка супер.

И запомни, такова животно като секс за една вечер има само единствено при мъжете. При тях става този секс за една вечер, а при жените е, да те наебе някъв непознат само за вечерта и после да ти бие шута, защото от такива жени като теб, нормалните жени стоят без мъже !

К*рва с к*рвите !

33.   Дано си бременна.

34.   Смятам че щом той е тръгнал по други ,вече си му бита карта и такаче незнам как точно му го върна та да го нараниш?На мен всички бивши така ми го връщат та накрая те излизат смешните,тъй че пий една студена вода и не се занимавай с глупости не си на 7/8годинки и да мислиш като малките деца на дай си ми куклите

36.   Браво на юнака,дето не само те е наебал едно хубаво,ами и ти е напълнил путката до откат със сперма за спомен от преживяното !!!
Сега чакам да забременееш,за да превърнеш удоволствието от ебането в живата трагедия да гледаш чуждо копеле,дето не прилича на мъжа ти !
Но явно си дашна и еблива путка,щом така си се отворила за ебане,нали ?

37.   И аз съм му връщала на моя за изневерите. Прибирам се, той ме целува, а спермата на другия мъж е още в дупето ми. Сладко отмъщение!

38.   Повдига ми се! Как може да паднеш толкова ниско?! Като не ти е търпят изневери го зарежи, разведи се и толкоз. И го съди за издръжка. Пък поле се чукай на воля с който си искаш. Това е пълна простотия. Не го разбирам наистина.

39.   До авторката с презерватив ли беше при изневярата.

40.   №37-Добре че хуят на другият мъж не е забравен в дупето ти иначе къде ще ти го сложи мъжът ти,питам се,дали ще можеш да поемеш 2 хуя на едно място,ако не си достатъчно добре разработена там,от когото трябва!?

42.   Разбирам какво ти е, но бой и е*ане не се въщат. Споделям мнението на номер 1.
А най-сладкото отмъщение е да го зарежеш и да те види щастлива.... с друг. Чак тогава ще се усети какво е загубил.

43.   Тъпа курва си

44.   Не така се връща подобно нещо!
С неверника приключваш и после не се хвърляш на първия срещнат хуй, а си хващаш пич, който да те кефи, но и да те уважава! Това няма как да се случи докато стоиш с изневерявашия и се чукаш по хотелите като долнопробна курва!
Просто си тръгни и толкова!
Омерзяват те разни ебачи и ти се гордееш с това?! WTF??

45.   Според мен нищо не си му върнала. Очаквах да те е лизал мъжа ти. Другия път измисли по-готин край на свободното съчинение.

46.   Авторке, моя коментар трябваше да бъде № 35 и това го казах в коментара си. Защо не си го публикувала бе проклетия такава. Толкова голяма злобарка си, че не знам как още си жива и не си умряла от някоя проклета болест, каквато напълно заслужаваш. Знам, че и този коментар няма да публикуваш, но ще продължавам да ти казвам каква утрепка си. Зная, че всичко четеш луда циганко.

47.   Ей такива чифути масово възпитават деца. После що човечеството е в упадък.

Братан.

48.   Жената го обича, затова му прощава. А тя как ще си прости като мажът ти даже и не знае, че ти му изневерява, за кво отмъщение говориш? А ти знаеш за неговите и те боли. Затова следващия път като решиш с някой да се търкаля вместо да се криеш по хотели го заведи на вашата спалня и то когато знаеш че мъжът ти всеки момент може да се прибере. Поне ще те види с очите си че му изневеряваш и то у вас. Хии

49.   Братане, имам един въпрос. Защо коментираш само в негативни теми с негативни коментари? Не че не си прав повечето пъти, но все коментираш курви, ганьовци и тем подобни. Защо един път не коментира любовта, истинските неща, нещо красиво, хубаво? Защо имаш емоционална нужда само да се възмущаваш, но не и да поощряваш? Замислял ли си се над въпроса?

50.   49,
защото и двамата с чингис хан са поредните дебели чичковци, които си живеят при мама завинаги, жените са подметки, а те с грозните дърти физиономии са най-красивите и желаните на света. На кратко са пълни комплексари, които идват тука за да се почувстват малко по-добре, даже ми е жал

51.   49 и 50 добре казано.подкрепям

52.   Бой и ебане не се връщат! А моята жена преди 5-6 години си имаше любовник. Тя мислеше, че аз не знам. В отговор на това аз преспах с една колежка. Знаех, че ме харесва. Преспах с нея три пъти, но от това не ми стана по-добре. Мислех да се развеждам, дори говорих с адвокат, но тогава тя скъса с любовника си. От тогава не е кривала в страни, или поне аз не забелязвам. Моя секс с колежката не остана без последици. От тогава един-два пъти, че и три пъти в годината се виждаме тайно, по нейно настояване.