Споделена история от Секс и интимност

Искам да правя секс със стринка ми
Здравейте! На 16 години съм. Също както повечето тийнове в главата ми има само секс, секс и пак секс. Празня се по 2-3 пъти дневно, все още съм девствен и адски много ми се ебе.

Та историята ми е такава - стринка ми е 30 годишна, пълничка с красиво лице и много големи гърди. От близо 2 години докато съм под душа и мастурбирам, постоянно си фантазирам как я чукам, облизвам големите й гърди и се празня върху сладкото и личице.

Представям си как сме сами на село (защото обикновено там се събираме), аз съм под душа, а тя е по халат, влиза в банята, съблича го и започва да ми духа. Често дори мастурбирам на нейни снимки. Най-много обичам когато през лятото облича блузки с дълбоки деколтета и така мога да се любувам на прекрасните и цици.

Имаше случай когато бяхме отишли на семеен пикник. Стринка ми беше легнала, а блузката й беше широка и част от гърдите й се виждаха отдолу. Не спрях дори за момент да гледам. Това адски ме възбуди и на вечерта, когато се прибрах се изпразних 3 пъти с мисълта за тази гледка.

Имаше също случай, в който беше клекнала и дупето и се виждаше, от което също много се възбудих. Проблемът е, че адски много искам да я чукам, но не виждам как мога да й призная и не зная как ще реагира. Пред нея се държа съвсем нормално и едва ли си е помисляла, че имам подобни похотливи мисли. И все пак ми се ще фантазията ми да бъде превърната в реалност. Моля за съвети!

Коментари

1.   Спокойно. Увеличи чикиите и ще се оправиш! :)))

2.   О, забрави, просто хормони, намери си приятелка и почвайте :)

3.   Нали осъзнаваш, че това е извратено ?!

4.   Отново някой загорял господин пръска розови фантазии из сайта... :)

5.   Каква точно роднина се падаше стринката, че не мога да се сетя? Пич, ако ти е кръвна роднина, това е б*хти извратеното и нередно нещо.

6.   Олеее ослепях! Един иска да прави секс със стринка си, друг пък иска с братовчед си, трети се ебал с кръщелницата си, на четвърти му се прави с куче... и т.н. Хора какво ви става само аз ли не искам да се чукам с роднините си или пък с животни!!!???

7.   Защо да е толкова извратено? Нямаме роднинска връзка. То е ясно, че няма почти никакъв шанс да се чукаме, но аз няма да престана да си фантазирам.
П.П. Ако има още такива като мен, нека споделят.

8.   Не, номер 6, не си само ти, и аз не искам да чукам роднини и животни, ама пусто не сме толкова широко скроени.
Мечо Пух

9.   Няма да стане, жената си няма хал-хабер за твоите въжделения.
Намери си друга за секс, тя най-вероятно ще те обади на вашите.

10.   Намери си гадже и всичко ще се оправи

11.   Днешното поколение е болно... Не че и аз не принадлежа към него, но честно казано, писна ми от извратени истории...

12.   Ако усетиш, че и тя иска и ти дава някакъв намек или знак, давай, иначе си трай! Аз съм жена и направих намек на моя племенник на твойта възраст, ама той нищо не направи, май се притесняваше и така и нищо не стана

13.   Номер 12: дай пример за това какво точно разбираш под намек.. доста хора правят намеци така че в крайна сметка е доста трудно да се схване изобщо че е такова нещо.. та.. дай пример за да се ориентира момчето може и тя да му е давала намеци които той е пропускал знае ли се :)
относно твоя племенник.. намекни му пак.. но бъди сигурна че те е разбрал :)

14.   Номер 12: разкажи малко повече за този намек? Ти на колко си? Не вярвах че има жена която иска да прави секс с племенника си.
Ясно е че е извратено, но аз съм сигурен че много от младите си мечтаят за това.

15.   Аз съм мъж (тиин) правих секс с друг (тиинерйджър) който бе детствен нее спинозен и се испразни в мен може ли да мее зарази с нещо ?

16.   15, копеле тъкмо говорехме за загорели лелички и ти прецака всичко...

17.   Номер 9 е прав, а бе ти както я описваш си е малко леличка, ама са пробвай като искаш. Тя каква роднина ти е? В смисъл щом не кръвна, мъжа и какъв ти се пада? Ама тя ще те изпорти, ако и направиш намек и тогава в най-добрия случай ще праиш секс с майка си, а в на лошия с мъжа и. :Д

18.   Мисля, че е напълно нормално да изпитваш такива влечения. Трябва да признаеш чувствата си към нея като я извикаш в "Море от любов"

20.   Здравейте, някой да ми каже как да позная кога едно момче иска да правим секс? :-)

21.   20, проста работа ВИНАГИ ;-)

22.   "Искам да правя секс със стринка ми"
ДО Автора: И аз искам да правя секс със стринка ти ;-)

23.   Напълно нормално е да харесваш една такава красива зряла жена. Аз на твое място (сега съм на 46г. ) бих постъпил по същия начин. Според мен, издебни я когато сте на саме и и` признай за влечението си към нея, кажи че много искаш да я видиш гола и тя да те научи на секс. Няма какво да губиш и най-вероятно работат ще стане.

24.   21 - Не е чак толкова проста ;-)

31.   Стринка ти и тя иска да те ебе, ама си мисли, че си още малък.
Така, че давай смело.
Само се престраши да си поискаш и ще се ебете на поразия колкото си искаш.
30-годишните много обичат такива като теб да ги научат на ебане.

32.   , , Хвани си кака, да те отрака", а и щом е с големи цици... мечтата на поета!
Действай смело и се открий в подходящ момент, няма начин да не ти пусне

34.   После чичо ти тебе ще изчука. Не си ври носа където не ти е работа. Дебни я за гледки и бухай чекии, това ще ти остане!

35.   "Наполеон Бонапарт"
Всички жени са к..... И с изключение на майка ми, но все пак да не забравяме, че и тя е жена.