Споделена история от Секс и интимност

След анален секс
Здравейте, дами. Въпросът ми е следния, колко време ви трябва слес анален секс, за да възвърне анусът ви нормалното си състояние, т. е. да се затвори?

Коментари

1.   Аз съдя по това, че пръста ми започва да влиза трудно в дупето. Това става 20-30 мин. след като съм правила анален секс.

2.   Вземи го направи тоя анален, стига се чуди тука 67 теми за тоя пуст гъз пусна!
Иначе ден макс и всичко е точно

3.   От 2 дена,до 2 седмици,а с по-надарен партньор и як ебач-понякога 2мес.

4.   Никога не се затваря като преди.

5.   4, странно моя как си се затваря винаги сигурно нещо съм бъгава хахахах

6.   Ако толкова е важно за теб, от 30 минути до един час ми се стяга ануса. С нормално надарен мъж го правя. (ж42)

7.   Автор ли си, авторка ли не знам, ама наистина вместо да пускаш непрекъснато такива постове тук, вземи си направи един блог ли, сайт ли на тема "Анал секс" и там изяснявай всички подробности и тънкости на въпросния секс.

8.   Травмират се хемороидалните възли в последствие се развива хемороидална болест!

9.   Еми, авторчо, ръгни си един патЛИджан в дупарата, вадиш и пускаш хронометъра надупен пред огледалото.

Братан.

10.   За жена ми аналния секс е средство против запек. Казва, че спермата в дупето и действа разхлабващо. Сериозно! Не се шегувам.

11.   Докато бях разведена, ми се случи да правя секс с двама мъже в един ден. Не бях го планирала, не съм курва. С единия се "видяхме" в рания следобед, с другия вечерта. И с двамата правих анален секс. Явно ануса ми съвсем се беше стегнал до вечерта. Защото втория не само не разбра, че съм се чукала отзад същия ден, но и ми повтаряше колко тясно ми било дупенцето. Така, че моето се стяга бързо.

12.   "ми се случи да правя секс с двама мъже в един ден... не съм курва."

Не, глупости, изобщо не си курва.

15.   При по интензивни и продължително контакти на мен ми се е случвало и в рамките на деня да не се възвръща. Първите пъти още веднага след акта, но с времето като всяко нещо се изменя. :)

16.   Ей Петър Моканина е бил много прав

17.   15 - давай още по-интензивно, накрая ще стане като аспуха на колите.

20.   "Докато бях разведена, ми се случи да правя секс с двама мъже в един ден. Не бях го планирала, не съм курва."

O боже....до какви висоти сте готови да стигнете жените, само и само да се оправдаете пред себе си. Значи си курва, само ако си го планирала ли???

Бааааси боклуците...за пореден път.

21.   На мен от съпруга ми се затваря по-бързо, за половин-един час е готово. Любовникът ми е доста по-надарен и секса е по-бурен. След анален с него ми отнема обикновено ден-два да се прибере. От известно време обаче, когато правим вагинален със съпруга ми на задна леко се притеснявам да не ми стои отворено дупето. Пускам му по някоя реплика, че ми го е разбил от секс и той е доволен. Така се застраховам ако случайно не ми се е оправило. Разбира се, не ми е толкова тясно както беше в началото, но поне си заслужаваше.
Ж38

22.   Веднъж дори се изпуснах след анален секс. Бях зверски пияна.

23.   Бе гнусничко ама да попитам: и не се ли изпускате през това време? Някои казват, че минават "специален" хранителен режим и се промиват... Но нали все пак не винаги и не всички...

25.   С жена ми сме над 40. Правим секс през 2-3 дни. Но миналата седмица правиме два дни по ред анален секс, по нейно желание. На периоди е.