Споделена история от Секс и интимност

Спах с 33-годишен по - голям от мен..
Здрасти. Тази година правя 19 години. Напоследък от 1 година насам бия чекии на гейско порно. Супер много ме възбуждат мъжете над 40 години. Няма да влизам в подробности какви, но направо полудявам и имам голямо желание да чукам някой такъв.
Реших да си направя фейк профил в фейсбук и да пиша на различни мъже, които са много по - големи от мен и да им искам интимни снимки. Откачах! Открих един мъж на 52 години, който живее близо до мене ( от друг град ) и реших да му пиша. Работата взе, че той беше пасивен, а на мен точно такъв ми трябва. Писахме си известно време и се достраших да се видим. Да вметна, че това ми беше първия път. Първоначално ме беше яко шубе и си виках, че всичко ще стане за няколко минути ( което и така стана, но.. ), но честно казано беше супер.
Когато ме взе у тях, той веднага се съблече и като му видях на живо сочния и дебел хуй, направо полудях. Съблякох се и легнах до него и си поговорихме малко ( как стана гей, защо и общи работи ). Когато се успокоих ( сърцето ми туптеше много бързо, не знам може би от вълнение ) , той ми го залапа и чувството беше страхотно. Тези умения, които е придобил, тези движения с езика, свърших за има няма 5 минути. Беше ме супер срам, но на него не му пречеше. Изчакахме малко да ми се дигне втори път, а през това време му врътнах една свирка. Дигна ми се отново, сложих презерватив ( защото на голо просто съм се на филмирал от болестите, които мога да хвана, или той ) и легна по корем, бавно по бавно го вкарвах. Не ми е много голям, не ми е малък. Не се оплаквам. Започна да пъхти (може би от кеф както казва той ). Сменихме няколко пози и накрая свърших. Супер много ми хареса. Изпрати ме и се прибрах. На другия ден изпитвах някаква тежест, може би защото го направих с 33-годишен по - голям от мене ( все едно да изчукам баща ми ). До ден днешен държим връзка и все иска да ходя при него да го правим, но все мисля някакви причини, за да не отида, а изгарям от желание. Според Вас редно ли е първият ми път да е било с мъж или?.. + това прави ли ме гей?

Коментари

2.   Ами какво да мисля...дъртите търсят младички, ама ти...баща ли си търсиш, дядо ли...

3.   2, внимание с измислени теми търси.

4.   Последното изречение "това прави ли ме гей?" риторичен въпрос ли е? :D

5.   От автора.
До 1 - Просто дадох пример с баща ми, защото са една възраст..
До 2 - никого не карам да вярва дали това е измислица или реалност. Щом аз си го знам, нямам проблем. Просто споделям първия ми път

6.   Ох, аз съм склонна да вярвам на доста скандални истории, но това си е голям трол :) .

7.   Не, не те прави гей. Просто се ебеш с мъже, но не си гей, ако ти самия не се определиш като такъв. Ето, аз например, скоро мисля да се определя като жена и да кажа на жена ми, че ще мъкнем по равно, понеже и двете сме "слабия пол".

8.   Еееее,ти така може да изчукаш и Слави Трифонов,а и той е в този диапазон !!!
Може и да те научи да шмъркаш и,,белото"ще ти е безплатно,вервай ми !

9.   Хайде малко да уточним терминологията. Гей нищо не може да те направи, гей се раждаш. Гей си тогава, когато имаш влечение към собствения си пол и абсолютно не е от значение "правил" ли си го или не. Така че на въпроса да си гей - да ти си активен гей. Това е положението, приеми го.

10.   Ти пък, как ще те прави гей! Пълно хетеро си :)

13.   Казано е - от един път .. гей не се става, но щом продължаваш да поддържаш връзка с него, значи ти е харесало, а щом ти харесва ... сещай се сам!

14.   Измисли начин как да се свържем, тук е забранено да оставяме мейли и телефони.
М 41.