Споделена история от Секс и интимност

Удоволствие от секс
Здравейте скоро правих секс за първи път.. Снощи със приятеля ми го правихме за четвърти път от както сме заедно но аз не изпитвам никакво удоволствие като го правим.. Освен лека болка при проникването друго не изпитвам! Снощи по-чаршафа имаше и леко зацапване със кръв от мен.. Първоначално се възбуждам, подмокрям се но до там и като почне да ми го вкарва умирам от скука докато той свърши.. Аз мога да свърша само със клиторен оргазъм.? Вие кога започнахте да изпитвате удоволствие от секса?

Коментари

1.   Нормално е. С времето ще започнеш.

2.   Намери си батко, който знае какво прави и ти гарантирам, че няма да ти е скучно!

Chef!

3.   Може би не си възбудена достатъчно. Поговори с приятеля си, експериментирайте: различни пози, с пръсти, да уцели G точката ти. Също така за по-добро усещане е добре да не си с напълно празен пикочен мехур (да не си отишла току-що до тоалетната).
На мен в началото ми беше трудно да свършвам от секс (като бях свикнала само с ръка, а не с един голям *** в мен). Така че отпусни се, сипи си едно малко за отскок и се настеой. Дайте си време и експериментирайте. Никой не се е родил научен -дори за това. ;)

4.   Щом ти се е случило скоро не се притеснявай. На мен ми трябваше мнооооого време, просто се отпусни и се кефи на моментите и ще го усетиш