Споделена история от Секс и интимност

Порно филм
Момичета, бихте ли се снимали в порно филм или чисто голи за списание?

Коментари

1.   В порно бих, само ако не ми се вижда лицето. :) За списание ще съм по-навита.

2.   Бих, ама само ако го правя за нещо, което наистина ми е много, много важно и спешно, или за близък. Разбира се, ако заплащането е голямо и снимките ще бъдат за чужбина. При никакви други обстоятелства не бих.

Нина

3.   А в порно филм не бих се снимала.

Нина

4.   не

5.   Стига да си е само за мен

6.   Зависи от това какво ще получа, иначе бих се снимала, но и зависи с кой и да не ми се вижда лицето. А за снимките зависи от сумата. Все пак всичко е за парии

7.   НЕ!

8.   Това да се снимаш как правиш секс или как мастубираш или пък да се снимаш гол и да качиш видеото или снимката в интернет или да я покажеш на някого означава, че ти нямаш достойство. Освен това в България снимането на порно е забранено и се преследва от закона. Има български порно клипове, но е забранено. Не може да се снима професионално порно.

12.   Жена на 36, аз бих се снимала в порно. Списанието също, бих пробвала..

13.   12, те пък щото умрели да снимат 36-годишна жена.

14.   12, рано ти е, мацо!
Изчакай да станеш поне на 56...

15.   12 ти явно си мъж.Много злобен коментар.Само та ди кажа , че съм на 49г. и имам любовница на 56г.Страхотна жена която не отстъпва на 25годишните примерно и правим страхотен секс.Виж с нея бих се снимал в порно!

16.   Аз да питам жените дето казват, че биха се снимали в порно (че и лицето им да не се виждало....претенции), а колко мъже мислите, че биха искали да ви гледат????

Така, като гледате средностатистическата порно актриса, според вас, къде се котирате?

17.   Не, защото е к*рвенско.

18.   №12,ама в порно филма няма как да ди изправят бръчките с фотошоп,освен ако те ебе някой негър,с 40см.парче,та да ти ги изправи !!!
А и путката ти вече е като кофа,а това в порното много си личи,шака че...

20.   До 8 - Еби му мамата на закона. Казваш чи и в чужбината и нема зор.

21.   В тази тема си проличава моралът на българката. Във Фейсбук, в една група също бяха задали подобен въпрос "Бихте ли се снимали в порно филм", имаше жени които бяха съгласни. И после българките ми се обясняват колко били морални, честни и т.н. Ай сиктир!

22.   До 21 - Не разбирам, ако едно момиче или жена си харесва тялото и не се срамува от него, защото да не го покаже? Кого наранява и как? Кое му е неморалното?

23.   21 няма морални българки дай им само да гълтат друго не могат, не стига, че ги мързи да работят и да вършат домакинската работа пък и претенции имат до небето.

24.   Номер 12 съм, пукайте се от злоба и яд, на 36 съм и изглеждам повече от прекрасно.

26.   18, и що реши че 36 г жена има бръчки?! Да не е на 56 нещо?! На 36 г тя може и да изглежда чудесно.
Аз, жена на 40 НЕ бих се снимала в порно или за списание без дрехи. С дрехи (и по бански на плажа) съм позирала на колеги фотографи (като бях доста по-млада и по-хубава ;))), но е било просто за забавление и доста далече от порното.

28.   21, в тази тема си проличава простотията на българина по твоята логика. След като ти слагаш всички жени под общ знаменател, трябва ли и аз да си мисля, че всички български мъже са толкова кухи колкото ти?!

29.   22, самия факт, че си задаваш този въпрос показва нивото ти. Ами и моя хуй е хубав, дай да си го развявам по интернета. И после "ама то няма мъже". Такива като теб не заслужават и куче, не мъж.

30.   22, и аз ще си развея хубавото тяло пред приятеля ти така хубаво да ме загледа. Почти на 100% съм сигурна, че ако се случи, меко казано няма да ти е приятно.

31.   По-добре така отколкото да бъдеш зависима от сводници. В нормалните страни професионалното порно е легално и дава храна на много жени. Тука се снимаш в няколко филма и вече имаш пари и старт от средата на пистата, а не да печелиш процент от сводник. Те отказват да легализират и проституцията в България, защото така си правят схемите и услугата не е качествена, претупват те. Същата история и с марихуаната, а тия са синтетичните не ги закача никой

32.   №12-добре че умря циганката дето те хвалеше или да питаме тея дето те ебат ?

33.   Не бих, защото нямам курвенско мислене и не съм курва. Иначе с гаджето сме си правили наши клипове, без да ги вижда никой друг. Дори сме разигравали сценка с медецинска сестра и безпомощем пациент. Аз го спасявам, правейки му пълна програма.

34.   21, моралът на българката, дрън- дрън та пляс. Защо така избирателно пропусна коментари 33, 17 (моят), 7 и 4, които казват, че няма да се снимат? Защото ти харесва да се изкарваш жертва на "лошата българка с кофти морал" ли? Убедена съм, че и в реалността си същия с жените: избирателно пропускаш свестните и се насочваш към к*рвите, проста защото си мазохист и ти харесва да те тъпчат и после до се оплакваш тук.

35.   №33, то едва ли в последните 15 години има двойка, която да не си е правила клипове и снимки. И е наивно да мислиш, че не ги е виждал друг, примерно преди ковида стана една спонтанна киновечер на бившата ми, като се бяхме събрали по мъжки да пийнем петима от компанията. С условието да не и се споменава, разбира се.