Споделена история от Секс и интимност

Би сексуална ли съм?
Здравейте. Въпроса ми е малко странен, но.. ще карам на право. Момиче на 20г. съм. От малка си харесвам момчета, в смисъл такъв, че първите ми трепети, переруди в стомаха и т. н. са били към противоположния пол. На 12, 13, когато започнах да навлизам в пубертета съответно се интересувах повече от секса, беше ми интересно и си пусках по*но. Винаги ме е възбуждало мъж с жена, но жена с жена също ме възбуждаше много и до ден днешен е така. Доста често заглеждам телата на момичетата, което мисля, че правят и хетеросексуалните момичета, така че не е кой знае какво. :D Когато видя някое хубаво момиче напоследък имам сексуални фантазии с нея. Но също така винаги са ме влечали момичетата тип “tomboy”. Има нещо много привличащо в тях, като например доста изразена “доминантнос” така да го кажем. До сега не съм била с жена, нито съм флиртувала с женския пол. Имам си приятел от 3 г. и може би това е нещото, което ме спира да опитам, като за начало да флиртувам с някой от моя пол. До колкото сексът …не знам дали бих опитала, това е нещо прекалено ново и непознато за мен. Гложди ме въпросът дали съм би сексуална, все още не мога да си отговоря и за това се обръщам към вас и ще се радвам да чуя мнението на тези, които са минали през това. Привличат ме много, разбира се и мъжете. И ако е от някакво значение…понеже на някои хомосексуални им “личи”, че са такива по стила им, амии.. на мен не ми личи. Обличам си се, както би се облякло едно типично момиче. :D

Коментари

1.   Вярвам, че всички хора са бисексуални ;) при нас жените просто е по-"прието", отколкото при мъжете. Между другото сестра ми е лесбийка, но не е мъжкарана или "груба", не е задължително да изглеждаш мъжествено, както и не е задължително да изглеждаш женствено ако си гей

2.   Да, най-вероятно си бисексуална, може и просто да е някакъв временен интерес, но най-добре ще разбереш като пробваш може би. Сексът с жена не е нещо кой знае колко различно и странно, даже напротив. Така че - каквато и да си, няма драма. Живей си живота както на теб ти харесва и ще разбереш кое е за теб и кое не. :)

3.   да

4.   Никога няма да разбереш докато не пробваш. Някои хора имаме развита сексуалност, която излиза от ограниченията наложени от обществото и включва желания и към същият пол. Няма лошо, за това не се подавай на хейтърство и ограничени хора. Експериментирай!

5.   Женската сексуалност не е като мъжката. По принцип във всеки човек има и някаква бисексуалност, при жените повече. Но като цяло привличането към мъже, при хетеросексуалните жени, е водещо. Иначе е нормално да се възбуждаш дори само от порно с жени. При женските на разни животни ако има възбудена женска и другите женски се възбуждат автоматично, защото значи, че са в обсег на добър самец. Да са готови за копулация. По същата причина жените живеещи заедно си синхронизират автоматично периодите на овулация. А фактът, че някакви мъжкарани те привличат също за мен говори, че си си нормална хетеросексуална жена.

6.   Всички се раждаме бисексуални, просто от много малки започват да ни се налагат правила. И аз съм като теб. Не съм обвързана, но заглеждам и момичета, идеята да пробвам сексуален контакт с някоя ме привлича все повече, дори гледам повече лесбийско порно. Но не си представям пример но да живея с жена и да имам любовна връзка, но и не бих се отдръпнала от идеята да имам приятелка с привилегии например. Просто ми се иска да правя секс много повече с момиче. Досега не съм имала тази възможност, но много се надявам да се получи някой път. :)
Ж21

7.   Направо си лесбийка. Да видим кога ще го осъзнаеш.

9.   Познато, аз обаче съм на 18 и харесвам момичета, главно мъжкарани от вече поне 3-4 години. Гледам да не го мисля прекалено, някаква част от мен все още харесва мъжете или поне така предполагам, може би просто не ми е дошъл моментът, имам някакъв интерес към някои момчета, но чувството, което изпитвам от някои момичета е несравнимо. Изчакай, ще разбереш и всичко ще се нареди.

10.   Не, двуполова си. На английски език се превежда "bisexual".

Половото влечение бива три вида:
разнополов - heterosexual (влечение към отсрещния пол, както природата повелява с цел да се размножаваме)
двуполов - bisexual (влечение и към двата пола)
еднополов - homosexual (влечение само към собствения пол)