Споделена история от Секс и интимност

Всички ме искат за секс
Здравейте защо всички 22-23 годишни мислят само за секс и защо никое момче до сега не ми е предлагало да сме гаджета, а искат само секс.

Коментари

1.   Защото са тъпанари и егоисто повечето. Не се занимавай с такива, които искат само секс. Освен ако и ти искаш само това.

2.   Защото явно само за секс ставаш и само поводи за секс даваш на мъжете. Дръж се по сериозно и достойно и сама ще видиш разликата.

3.   А жените да не би да не искат секс? Нормално е млади здрави мъже и жени да искат секс. А дали ще те искат и за повече- за сериозна връзка, семейство и т.н. зависи от теб.

4.   Мъжът като види една жена и първото нещо, за което се сеща е секс, той не си мисли я ще я правя гадже или каква хубава съпруга ще стане.
То и аз така /жена съм/ като видя някой мъж, който ми допада да не мислите че си мисля какъв прекрасен и грижовен съпруг ще е.
Първоначално всичко е на физическо ниво / гледаме визията/.
Като искат секс, а ти не си съгла ми не им давай. Ще дойде и твоят ден, и твоят принц ще се появи.

5.   Ами защото така им е по-лесно, обвързването е отговорност и грижа.

6.   3, правиш ли разлика между секса като част от връзката и секса като самоцел? И правиш ли разлика между човек, който иска просто да те изчука и човек, който има намерения евентуално за сериозна връзка? Защото повечето мъже искат просто секс и нямат никакви намерения да се обвързват, ако ще да си и най-точната? И какво - жената трябва да мине през целия квартал да я опъне, че евентуално някой да иска и нещо повече след секса? То на човек си му личи малко или много какви намерения има. Ако от първата секунда почне да ти говори за секс, едва ли има сериозни намерения. Или ако му се носи славата на женкар, каква сериозна връзка да очакваш от такъв?

7.   Зависи как се обличаш и как се държиш. Ако си облечена много предизвикателно -къси поли, деколтета, и пр то е нормално мъжете да мислят, че ги предизвикваш за секс. Пробвай да се обличаш по-консервативно и се дръж по-мълчаливо. Ако се и държиш предизвикателно, то е ясно защо искат само секс.

9.   Това винаги ще е така, цял живот, свиквай, такива сме мъжете. Ако си мислиш, че някой ще се влюби в теб без да сте правили секс, си в грешка, или ако стане ще е някой ненормалник. Мъжете се привързваме и влюбваме точно през секса. По скоро не гледай кой иска секс и кой не иска, а гледай други работи.

Ако си мислиш, че като не пускаш ще стане нещо хубаво, забрави. Но си подбирай хората по други критерии - ти трябва да мислиш, защото мъжете обичаме сляпо. Или другояче - ти избираш, ти трябва да подбираш.

Но бъди сигурна, че на мъжете в главата ни се върти сексът 247. Просто е така. Не е лошо. Не го приемай като нещо кофти. Хубавата връзка започва с хубав секс. Пък който каквото ще да ми приказва.

10.   Хвалиш ли се?

12.   Имаш нужда от психолог. Родителите ти са те оставили да тънеш в неведение, да не си знаеш приложението. Разбира се, че ще правиш секс, просто усещай мъжете. Прави секс с всеки, който ти харесва.

13.   Предлагат това, което могат и имат. От мъж, повече от един гол х'й, не можеш да очакваш. Пък и за какво са ти излишни проблеми? Ползвай ги за секс, когато ти се отдава възможност и бегай. Това им е максимумът, а някой дори за това не стават, така че...

Нина

14.   Изтрай 20 години. После такива въпроси няма да те мъчат. Никой няма да те иска за каквото и да било.

15.   Почакай, ще дойде времето да те търсят само по работа. Тогава ще се усмихнеш, като си спомниш какви са ти били проблемите сега.

16.   Да ти кажа под секрет, докато тестостеронът е в нормални нива, само за това мислим, и на 30 е същото. На 22-3 годишно момче е супер лесно да му завъртиш главата, като преспите няколко пъти и му хареса ще се влюби. Мен на 18 така ме завъртя връсничка. Това някой да се влюби без да си отворила краката - трябва да е наистина отчаян балък.

Просто е тъпо на жена да и кажеш "искам само секс", сега е модерно да има такива връзки и затова младите момчета грешат в подхода. Общо взето като кажеш така на жена, не т се отваря парашутът.

17.   Защото не сме си говорели с теб. Знам, звучи тъпо, но не се сдържах!