Споделена история от Секс и интимност

На театър за среща?
Значи вече съвсем някаква дедовска работа дали на кино ще се водите, или на театър, така ми изглежда. Прекалено лесно е просто да я каниш у вас и да гледате нещо на лаптопа. Иначе все пак да питам - как ви се струва да ходите на театър вместо на кино като за среща? Странно ли е, ще стане ли неудобно, нещо?

Коментари

1.   Зависи от човека. Ако сте някакви "батка и кифла" ... по-добре недей.

2.   Е, защо да е странно? Екстра си е, не е дедовско и загубеняшко. Даже сред младежите с повече претенции е доста популярно ходенето на театър, а още повече на съвременни пърформънси, защото звучи много високопарно и "не е за всеки". :) Та да, театърът е чудесна идея, даже леко романтично.

3.   Ще е приятна изненада!

4.   Зависи коя среща, добре е да не е първата. Аз лично съм ОК и дори бих дала червена точка за подобно решение.

5.   Може и в градинката до Градската Баня,поне ще ви мирише на чисто !!!

7.   Цитирам: "Иначе все пак да питам - как ви се струва да ходите на театър вместо на кино като за среща? Странно ли е, ще стане ли неудобно, нещо? "

Отговор: Идеята ми се струва чудесна.
Не е странно, това е едно хубаво преживяване, дори и по-нататък да не харесаш нея/него.

~darkgirl~

8.   Бате, водим я у паркО. Ако ми каже, че не иска, директно спирам комуникация. Ако се съгласи да дойде на разходка у паркО, значи се интересува и от мен, а не само от това, което мога да предложа, да купя и да платя.

9.   Аз съм от поколението, което ходи на театър редовно, но като идея за първа среща не ми се вижда добре. На първата среща двамата се опознават един друг, т.е. би трябвало да разговарят, докато в театъра това няма как да стане. Но пък е чудесна идея за втора среща, когато ледовете се разчупват още повече. Представленията свършват в 21 часа, така че има време и за питие след театъра и дори за вечеря. Темата за разговор също дава възможност да добиеш по-добра представа за другия - херасал ли спектакъла, кой актьор го е впечатлил и т.н. Съветът ми е преди да поканите жена, да прочетете някоя и друга рецензия за пиесата, това ще се приеме лично, тя ще остане с впечатление, че мъжът се е съобразил с нейния вкус.