Споделена история от Секс и интимност

Отвратеност от секса, помогнете
Приятелят ми ме отврати от секса, вече не искам секс, чувствам ужас от секса.
Насилваше ме хиляди пъти да правя неща, които не ми харесват. Не ме разбираше, когато му казвах, че ме боли. Крещеше ми че искал *бане всеки ден, не го интересуваше нито цикъла ми, нито дали съм уморена. Отделно хиляди пъти ми е мирел пенеса му като му правех свирка, защото не се къпе всеки ден.
Искаше да свършва винаги вътре, просто вътре да е - уста, дупе или вагина, без да му пука. Отрових се от ескапели.
Просто се чувствах като една надуваема кукла с някакъв грубиян. Всякаш бях изнасилвана.
Е прекратих всичко това, но вече не ми се прави секс. Млад човек съм, а от месеци мисълта за секс просто само ме ужасява. Такъв стрес имам от секса, че просто имам смразяващ страх от грубост и болка. Не мога да допусна никой до мен, мисълта за секс ме отвращава и погнусява.
Не знам какво да правя, всякаш някаква травма имам .

Коментари

1.   Съжалявам откровено,миличка... Дано попаднеш на по-добър мъж,който да е мил с теб... Лекувай се от травмата ,защото това просто ще те съсипе.

2.   С мъж, дето знае как няма да има такова нещо. Такъв дето не цени твоето желание и нежелание, не. Не позволявай да се държат така с теб, като не се е измил, няма секс, като няма презерватив, няма секс и прочие....

3.   Пак измислена история. Пак я познах по думата “всякаш”…

4.   Е нали харесвате "лоши момчета". Ето ти сега. :)
Ще ти мине, година-две-три и някой внимателен и нормален човек като срещнеш(което е трудно). Ама тогава може да не ти е интересен... ;)

5.   Звучи ми доста добре. Напълно нормално поведение на мъж.

Само че не разбирам защо не сте ползвали презерватив за вагината или друг контрацептив? Това се говори в самото начало на връзката. И тук малко ме съмнява, че казваш истината - редовно си взимала ескапеле, и си мисля, че си съчиняваш история в Сподели. Никой не взима ескапеле вместо противозачатъчни.

За другото - свирките, аналния - всички мъже си ги искаме.

Че пенисът му миришел - ами няма как да е с аромат на цветя и рози. Дори сутринта да се е измил, вечер като се приберете от работа и ти го напъха в устата, разбира се, че ще си смърди на пенис. Не знам какво искаш? Не си ли говорила с него, че искаш да се подмива по-често?

6.   Какъв ти е проблема? Радвай се, ще ти остане време и сили за други неща в живота.

7.   Защо си си го причинила? Още при първото избиване на комплекси е трябвало да го изриташ през вратата, но си го търпяла толкова време заедно с извращенията му. И аз съм жена и защото знам какви са мъжете днешно време благодарение на порното съм си сингъл от доста дълго време. Поне аз имам самочуствие и самоуважение за да не позволя на някой кретен да се държи с мен като с парцал. До всички жени уважавайте себе си и тогава и другите ще ви уважават. С такива подобия на мъже само проблеми ще си имате!

8.   4, лошо момче и насилник не винаги е едно и също, генийче.

Към авторката, съжалявам затова, което ти се е случило. Остани сама известно време и точния човек ще се появи когато си готова, никога повече не прави нещо насила за удоволствието на някой друг!

9.   Тука има един, или няколко, които сериозно са се заели да формират обществени мнение, като пускат измислени постове тук. Вече година или две продължава това.

В началото бяха някакви чичаци, после кочани царевица, боб и какво ли не. Но после се замислих че този определено отделя доста време и пише по всякакви теми.
Намирисва ми ГОЛЯМА пропаганда!
Модераторите, не можете ли да банвате по ИП адрес? Мисля че вече на всички ни писна от тия нелепо опити за евтина манипулация

10.   И аз мисля, че е фейк, но ще кажа - към всеки се държат така, както позволява.

12.   Ти си създадена да радваш мъжа. Научете за порното и това как се заражда то.

13.   Е тва да свършваш вътре, с ясното съзнание че не искате дете и жената не е на противозачатъчни, че и да я караш да пие ескапелета редовно, абослютен педераст е тоя. Сигурно и ти си ги купуваш. Плати на 3-ма мургави братя да му напълнят дупките на него.

14.   Н 9, да и аз го забелязвам, но единственото което постигат е момичетата да внимсват повече да не допускат подобни около себе си. Товв е добре от една страна, да се знае що за изроди има в човешки облик.

Авторке, дай си почивка от мъже на първо време!
Започни обаче да си подхотвяш приятна обстановка за теб, вана ако имаш, даже голямо корито че свърши работа. Ароматни свещи, ароматни соли, приятна музика, релакс и удоволствия от теб за твоето тяло. Приятни усещания за тялото ти, третирсй си го с любов, има нужда, мастурбирай както нс теб ти харесва дори да не стигаш до оргазъм, просто си давсй любов и нежност.
Ще дойде момента в който ще си готова да пожелаеш и мъж.
Но вече ще изпитваш толкова любов и увсжение към тялото си, че никой вмирисан пръч няма да има шанса да се намести.

15.   Като отворя сайта и още на първата втората история попадна на такава измислица и ми се отщява по-нататък. Модераторе, постарай се да не публикуваш такива тъпотии.