Споделена история от Секс и интимност

Интимни отношения
Здравейте, интересно ми е какво мислят мъжете бихте ли спали с жена която не е ваш тип. Защо да ви кажа честно аз не бих поглезнала и не бих имала интимни отношения с мъж които не е мой тип. Искам да чуя вашето мнение и какъв тип характер жени не харесвате.

Коментари

2.   Мъжете може би биха били, те секс не отказват. Аз също не бих. За това съм била само с двама.

3.   глупости... жените имате гадния навик да се надувате.
Иначе - като се огледаш наоколо - всички жени все са с твоя "тип" мъже.
Цялата нация е съставена от двойки-манекени, щото друг тип "не би погледнала" :)

4.   Аз като мъж на над 44 год. ерген харесвам девствени, възпитани и скромни дами плюс Greek Ortodox. Това е моето предпочитание за жена. Досега през целият си изминал съзнателен живот не съм срещнал такава, както и за в бъдеще не мисля, че ще срещна такава дама с тези мой изисквания.

5.   Нямам тип, но има такива, които изобщо не ме привличат(о, чудо и при мъжете се случва :D). С такава не бих.

6.   В какъв смисъл "твой тип"? като външност, като физика, като характер, като партньор (човек, с който да се сработите заедно)?
Като ти гледам акъла, едва ли си прозряла нещо отвъд външния вид, така че защо ли и питам...
Да, бил съм с всякакви жени, включително и "не мой тип". Като с някои точно от тези "не мой тип" накрая съм бил възхитен от тях и засрамен от това колко погрешно е било първиначалното ми мнение за тях, съдейки само по външния вид.
По принцип "моят тип" са свелокоси и слетлооки слабички красавици, точно при тях обаче открих, че са доста бъгнати като хора. Нищо чудно, че последните ми пратньорки нямат нищо общо с този първоначален (и първосигнален) стереотип. Най-очарован бях от една брюнетка преди време, която нямаше нищо общо с "моя тип", обаче беше страхотна във всяко отношение - човешко, любовно, родителски, домакинско... В момента е майка на децата ми.

7.   Не разбирам това смесване на тип и характер. Типът е външен вид, поведение, характер, интереси.
Мъжете масово са с жени, които не са техен тип. Това е правило, защото нормално не ти връзват тези които харесваш, камо ли да случиш да е твой тип. Практически обаче е по-добре на мъжа да му става лесно, за да работят нещата. Т.е поне да ги привлича жената. Но пък ако е само тов, вероятно няма да иска нещо по-сериозно като семейство и деца с нея. Може да отлага с години.
Не харесвам конфликтни жени, с прекомерно високо самомнение, груби към околните, нахални, неразбиращи от “не”, невъзпитани, неучтиви, лицемерни, можещи всичко, без да правят компромиси с това какво искат.

8.   Здравей. Не харесвам неграмотни жени. Успех!