Споделена история от Секс и интимност

Татуирана жена. Дръж Шаро. На това кълве.
Има подобна тема в Сподели. Но моята нова тема се различава по- смисъла в заглавието на темата. Темата е за мнения от мъже и жени.
Според Вашето лично мнение, като видите татуировки на жена, то дали свързвате татуировките или видимата татуировка с " Дръж Шаро " и / или " На това кълве ".
Според Вашето лично мнение, като видите татуировки на жена, то дали свързвате татуировките или видимата татуировка със следният виц: Семейство мъж и жена спят върху спалня. Събужда се първи мъжът. Оставя 50 лв. върху шкафчето на жена си. Отива до банята. След малко се връща и намира върху неговото шкафче до спалнята 30 лв. оставени от съпругата му. Нямам дар слово. Но смисълът на вица е тарифа за извършена услуга извън семейството. Моля не ме съдете. Моля не ме бийте.

Коментари

1.   Смени дилъра, много са ти несвързани мислите.

2.   Що за тъпня?

3.   И аз съм татуиран и приятелката ми също,и двамата нямаме проблем,твоя какъв е?

4.   Абсолютно нищо не разбрах :D

5.   Че за какво да те бие някой, ти сам си се пребил яко...

6.   И аз абсолютно нищо не ти разбрах.

Нина

7.   На мен лично татуираните са ми отвратителни... Въобще не поглеждам и не искам да си има никаква работа с такива...
За мен това са хора или комплексирани, или малоумни, които още не са дозряли до осъзнаването, че не външността прави човека, камо ли някакви драсанижи по тялото му.
Същите са ми и тези с обеца на носа, на бузата, на пъпа или отстрани на ухото. Какво демонстрираш? На кого? какъв комплекс те гложди отвътре, че го правиш? Много оригинален/умен/модерен ли си мислиш, че ставаш по този начин?
Обикновено интелектът и житейският опит на такива хора са равни на нула.
Пълна отврат...

8.   Изобщо не разбрах какво искаш да кажеш, но ако ще оплюваш татуираните, да знаеш, че не блестиш с ум, така че си го спести.

9.   Нищо не разбрах.

10.   Абсолютно нищо не разбрах. Какъв е този виц, с какво и кои татуировки трябва да свързвам?

11.   Татуирана жена = лека жена. Клиширано звучи, но 9/10 от случаите е вярно. Дори не съм сигурен точно защо, май заради склоността да поемат риск. Донякъде е вярно и за жените, които пушат. Лично за мен са red flags, много по-лесно ми е просто да не се занимавам с такива жени, има достатъчно жени които не пушат и не се таутират. Някой ако търси авантюра - може.

12.   Абе да ги и.. малко им беше наглостта да ги издържаме, да ги развеждаме, да ги перем и да им мием чиниите.
Сега станаха и “силните жени” и мъжемразките и еманципатките, като сложиш и татуировките, да повръщаш с цяло гърло ти идва.

13.   Според мен това е тема или от някой китайски бот, който учи да комуникира с хора, или от човек с психически проблеми. Но е по-вероятно да е от бот, много интересен експеримент. Или от български програмист, който пробва програма за автономна комуникация. Но трябва да вложи повече часове в machine learning

14.   И двамата с мъжа ми сме татуирани и не робуваме на стереотипи и предразсъдъци. И много по-щастлив живот живеем от вас, сигурна съм :*

15.   7, какво ще кажеш за мотористите, алпинистите, сърфистите... все откачалки, а? Аз лично обичам борбата (тренирах), но знам, че привържениците й не са много. И какво от това? Не разбирам бокса, но и през ум не ми минава да хуля боксьорите. Артисти, музиканти, художници... поприща - всякакви. И си имат своите фенове. Със сигурност и ти си имаш своите "слабости". И няма как да ти става приятно ако някой заговори за тях на подбив!?

17.   Нищо не разбрах, освен че тук е пълно с комплексари. Кой да държи Шаро, какво кълве, и аз ползвам подобни "лафове", ама тука положението е тъмна Индия, брат ми. Като не ти харесват татуировки, не си прави, ако видиш някой със, ами не ги гледай, все едно някой специално за теб си е направил татус или иска и ти да имаш. Едни от най-големите курви които знам от тези дето цял град ги знае нямат татуировки, според мен зависи от човека.

А до номер 7, евала моето момче/момиче, ама уж външния вид нямал значение, а ти по този същия външен вид изкара всички хора с татуси егати пропадналите

19.   До номер 7 от един татуиран

Знаеш ли по какво се познават хората, че са доста ограничени?
По това, че съдиш по обвивката още преди да си се запознал и да си поговорил с човека. Колко ограничен човек трябва да си, за да говориш за всички татуирани, като за някаква грешка на природата?
Не се обиждам, грам не ми пука какво ти е мнението и мнението на всички други.
Пиша този коментар, за да ти дам жокер, който да те накара да се погледнеш отстрани. Погледни се отстрани, погледни изказванията си и разсъжденията си и тогава си помисли кой наистина е големия лумпен и тъпанар в цялата ситуация.
Понеже ти си толкова извисен/а и осъзнат/а, че автоматично поставяш всички под общ знаменател само защото имат татуировки. По голям малоумник от такъв човек не знам дали има.
Обикновенно такива хора, като теб се мъчат с години, заради грешната си самооценка и представа за света. Да ти кажа нещо.
Толкова интелигентни хора има с татуировки, че за тях простоватото и ограничено мнение на някой, като теб изобщо не подлежи на коментар. Те не виреят в среда с такива, като теб просто, защото интелектуално са в съвсем друго измерение.

20.   До 19
А дали след 20 години ще мислиш така? То голяма гордост да се нашариш. Ама нали е тредни даваай. На бас че и брадица имаш понеже пак е модно;) И толкова ли не може да си спомните житейските събития че трябва за всяко по важно да си правите татус? И що се смятате за неограничени понеже сте се нашарили с картинки? Мислите се за различни пък сте еднакви само че неможе да го осъзнаете явно. Едни и същи доводи се изказват за татусите. То толкова сте "различни" че вече ако нямаш татуси май си различен :) Всеки втори се е нашарил и се мисли че е направил кой знае какво. Пък жените с тия 5 реда надписи под гърдите или на гърба или бедрото е пълен смях. "Онли год кан джъдж ми" "Индипендънт" "Ай ем диферент" черепчета демони дракончета и т.н. тъпотии :)

21.   Татуирана жена означава "Искам да се чукам". Някои с дребно цветче на крака са като неуверени "И аз съм навита, но ме е срам".

22.   21, питай татуирания ми мъж дали иска да се чука. Големи сте смешници. Татуировките ми даже не се виждат, ама разбираш ли, специално за него съм си ги направила щото ми се ебе хахахахахаххаха

23.   Татуирана жена значи вестник "Лична драма", евтин.

24.   По принцип нямам против татуировките, но като видя жена с татуировка веднага се настройвам сякаш е лека жена, да го кажем така. Не знам защо. Или примерно като татуиран и такъв без отидат на интервю за работа се сещате кой ще наемат.

25.   Кой век живееш пич 24? Баща ми е шеф на продукция, има татуировки много, гинеколога ми е с два ръкава. Стягайте се и излизайте от средновековието, моля. На нито едно интервю не са ми направили проблем за татуировки. И не, не съм сервитьорка :Д просто работя за модерни хора, които са се разделили с комунистическото си мислене. Шефовете ми нямат татуси и не искат и все пак, ето ме 2г работя при тях, може би защото осъзнават, че татуса не те прави автоматично курва или затворник. Все едно когато сложа рокля до коляното ставам курва ама на момента в който я облека край, съзнанието ми изчезва и вече съм друг човек :ДДД

26.   25, не че нещо, ама и аз го намирам за тъпо да се татуираш. То сега куцо и сaкато стават лекари и всякакви, така че това не е критерий. За мен това са хора, имащи нуда от някаква валидация да са "готини", а всъщност са стадо овце, сляпо следващи тенденции. То вече нетатуираните станаха уникални, другите са ми като от калъп. Не знам във Средновековието ли, в Античността ли живея, но не мога да възприема такива хора на сериозно. Това за мен са хора, които не са ОК със себе си, че да имат нужда от кич по тялото си, за да се приемат и намерят себе си. Да не говорим, че това е супер вредно и нямат уважениеи към тялото си явно.

Едно време се смяташе същото и за пиърсинга - тези, които не го харесват, се заклеймяваха за косерви, а тези с пиърсинга за готини. Сега модата им поотмина надупчените изглеждат пошло в очите на повечето. След време може и да стане същото с татусите, защото вече е чудо ако срешнеш не нашарен като коледна елха. Когато го правят 5-10% е готина, но когато станете 90%, не толкова.

И между другото защо ние нормалните трябва да се "стягаме", а не вие татуираните? Естественото е да си нетатуиран, а не татуиран. Аз за роден с татус не съм чул до сега. Ами те в някои племена и кожата си режат с бръснарско ножче, за да стане крокодилска, това означава ли, че немазохистите трябва да се стегнат, за да станат като мазохистите, само защото повечето от общността са изтрещели? Ами утре ако стане модерно да си цепваш задника със скалпел, пак ли ние трябва да се "стягаме"?

27.   26 не се пъни да и обясняваш няма да те разбере. Пък и ти си задръстен слабак и бъзльо понеже нямаш смелоста да си различен и да се нацвъкаш с мастило и безмислени надписи взети от някои фейсбук/инста статус или квото е на мода сега черепчета демони пеперудки дръвчета и т.н. тъпотии.

И за 25 ако не знаеш моето момчие в много азиатски страни точно татусите сигнализират че една жена е проститутка. И ако имаш татуси нямаш право да посещаваш обществени бани. Сърч он дат топик хоней.

28.   А така, комплексар или шизофреник трябва да е човек за да си мисли че, се татуираме за другите хаххаха
Може и да има такива, но са изключения.
Татуировките са нещо съвсем лично, с дълбок смисъл и значение за човека който си ги е направил. Първата ми ме усмихва и в най-тежките моменти които някога съм имала. Само я поглеждам и си спомням за човека който ми подаряваше това което е изобразено в тату-то за всеки успех и за всеки неуспех също, казваше че, неуспех няма, опит е, винаги полезен.
Скоро ще си правя и малка, но видима и за други, нещо което ще е да се разпознаваме една по-малка група хора...за някои блъскани у главите явно ще е "еей тц, иска и се, пък срамежлива, затова само малък символ колкото да видим ние че, тук се търси" и ей така кскто мислите ако и действате, може и да ядете бой някъде.

29.   28, какво значение има за кого се татуирате? Това ли ви е проблема? За кого? Не ви притеснява защо и за какво е индикация, а за кого, така ли? И ако толкова няма значение за кого, защо се пените да обяснявате колко сте нормални и как щом някой лекар се татуирал, значи можело?

31.   Съпругата ми си направи четири малки татуировки! Аз нямам и не ми харесва идеята да си правя, но нея не съм я спирал. Всички татуировки, които си направи са марлки и типично женски- нежни цветя и подобни, които честно казано ми харесаха и на мен!
Говорим за супер отговорна и красива жена с две деца, добра работа, която е уважавана и харесвана от всички. Дори е леко консервативна и честно казано ме изненада, че иска да се прави татуировки, но според мен е добре всеки да си живее живота както сметне за добре и както се чувства щастлив.

35.   За мен, татуировките са нещо много тъпо. Разкрасявам се с дрехи, бижута, грим, накити. Които сменям според зависи. Не си представям татуировка, която да си разнасям за вечни времена. Има татуировки, с напълно неизвестни за собственика си драсканици, за това пък ,заемащи 1/4 от тялото му. Не си представям да харесам някой мъж нашарен като абориген. Но, щом някой се смята за неотразим по този начин, коя съм аз да му казвам.

37.   до 31. Съпругата ти да не ти направи само на теб един перманентен татус на главата - рога ;) Да не се окаже, че те е изненадала понеже някой който тя си е харесала е казал че си пада по татуси ;) Че така наведнъж четери. Ама то с татусите е доказано че е зависмиост почнеш ли няма спирка.

38.   31, точно тия уж консервативните най-лошо и шокиращо изненадват и то след дълги години брак. Днес те изненадва с татус, утре с любовник. Замисли се защо се е татуирала, при положение че уж е консерва. Или си има причина, или не е консерва, а прикрита. Много хора взимат прикритостта за консервативност.

Францизуте не случайно са казали Шерше ла фам. В случая е мъж.

39.   31 съм
И какво - да я разследвам ли!
Имала или нямала любовник. л или не! Да си съсипя жената и семейството защото си направила татуировка. Няма индикации за любовник- женени сме от доста години и вярвам на интуицията си. Напълно нормално семейство сме и отглеждаме образовани и възпитани деца. Малко пресилено написах, че е консервативна - имах предвид, че не е така да го кажа “шантава” в някаква отношение. Напълно нормална жена.
Пора живейте си живота и не се занимавайте с глупости, че е доста кратък и има много по-важни неща от това дали някой има татуировка или не:)