Споделена история от Секс и интимност

Истината за българските тийнейджърки
Какво си мислите, че става с тях?

Ами отворете Инстаграм (примерно) и ще видите вече хиляди групи, които разпространяват „снимчици“ на вашите „добри“ ученички! И то да знаете какви снимки...

Във всякакви пози, голи, полуголи, еротични, палави, неприлични. Калпазанки са нашите, ааааа, пардон, ВАШИТЕ дъщерички.

Какво поколение се задава само - за чудо и приказ!

Тъй като преди няколко месеца попаднах на такива групи и ги следвам една по една, когато ми излизат... И съм добавил близо 1000 групи досега. Във всяка средно има ПОНЕ по 10 РАЗЛИЧНИ „момиченца-кокиченца“. Това прави 10000 ХОРНИ ПИЧЕТА САМО В ЕДНО ПРИЛОЖЕНИЕ! И то само в тези групи, които съм успял да добавя.

ААААА, интересното е, че има и такива по на 10-12 години, да не кажа, че съм виждал и по-малки!

Голяма част от снимките са селфита, а и от това, което се разбира от описанията и коментарите е, че голяма част от снимките се споделят от самите момиченца-кокиченца или от техни приятелки, гаджета. НЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА ПЕДОФИЛИ. Дори и групите се модерират от хлапета в повечето случаи.

Сега тези около 30-годишните българки не може да им хванеш спатиите и да ги накараш да се кротнат и да ти родят 1-2 деца. За тези след 2000 наборчета не знам как ще е!

Иначе тука имаше някаква тема за това, че българите сме били педофили... Хихи! По-добре ще е да си отворите очите какво се случва в съседната ви стая с 12-годишната ви дъщеричка!??????

Успех мамчета с възпитанието на новата генерация к*рвички. Добре сте ги отгледали, виждаме ние батковците!

Коментари

1.   Добре де, дай някакви линкове, за да се възмутим всички заедно.

3.   Родителите са виновни.
Ако 12 годишна търси чичковци, то мама и тати са за сериозен бой. То че педофилията е разпусната при нас е ясно, но е дълг на по-възрастния да посочва на малките правия път и кое е морално окей, пред това да се чуди как да им бръкне в гащите.

Масово на родителите не им се занимава със собствените им деца. Затова и все казвам като не искаш и не можеш да гледаш деца ползвай кондоми. От 3 (!!! ) годишни им дават таблети, телефони.
Тоя ТикТок особено еба майката на цяло едно поколение. Дори сами не осъзнават колко затъват с тия социални мрежи, те също имат голямо влияние върху тийнейджърите. За мен не е нормално да връчваш таблет с Интернет на малко дете, защото става именно това. На детето съзнанието му е като един празен лист и каквото му напишеш това си и остава. Мама е заета да си пили ноктите пред телевизора, тати да пие с комшиите и ето го резултата от невниманието. И после децата изпадат в депресии, стават наркомани, проститутки, пияници и т. н и всеки един от нас ги съди, но не се замисляме мама и татко какво направиха? Освен, че ГИ направиха?
За съжаление по-голямата част от хейта в темата е така. Аз съм на 22 години, нямам фейсбук и ТикТок и не желая да имам. Планирам също така и детето ми да няма, поне докато не стане достатъчно голям/а за да реши самостоятелно. Дълг е на родителите да се занимават с децата си. Да ги учат да рисуват, да четат и пътуват заедно, да ги учиш на различни неща постоянно, за да си един пълноценен и добър родител. А да купуваш телефони и да допускаш 12 годишната ти дъщеря да има Инстаграм не е признак на добро родителство.

4.   Той бил добавил близо 1000 групи, ама иначе хич не е педофил... не, не, въобще не е педофил, да не се объркате нещо... :rofl:

5.   А , аз си мисля какви мъже растат , като само сексът им е в главата -то , следят , лайкват, зяпат , точат лиги , знаят всички сексуални практики и девиации на латински и английски .Добре , че денонощието е само 24 часа , иначе ще им пресъхнат телесните течности . То , няма някой да пита за образование , квалификация ,книга , филм , за някаква култура .Целият нет е изоран да се търсят обекти за изтръскване . После се тичка в сподели.нет , да се обобщава каква е българката , дъщеря й и т.н .

6.   А дали щеше да има такива групички и такива снимчици, ако нямаше батковци като теб, които да ги разглеждат и лайкват? Ако никой не се впечатлява на снимките, въпросните момичета ще спрат да ги правят. Обаче докато пускането на подобни снимки е приемано за готино, и ти гарантира, че ще имаш гадже или поне, че момчетата ще те харесват, а и няма да те смятат за задръстена, е нета ще е пълен с 12 годишни готови на всичко за малко внимание от някой батко.

7.   3 ти колко деца отгледа, че не е хубаво, не е. Но понякога си толкова изморен, че да му пуснеш детско изобщо не е никакво зло. Изобщо не възнамерявам децата ми да ползват социални и други такива преди 16г, иначе е вярно че са доста изпуснати и не им пука.

8.   А ти с какво се различаваш от педофилите като следващ всяка една подобна група, която ти излезе?

9.   Ами така е, когато има родители, на които не им се занимава с децата им. Ама иначе раждайте на 21 :D

10.   Нищо им няма, добре са си. Аз съм на 22, но имам по-малка сестра, която е в тийнейджърска възраст, тя нито качва голи снимки в Инстаграм, нито е споделяла сторита, които да са провокативни, следвам я и затова знам. Защо всички сте толкова лошо настроени към тийнейджърите и въобще към младите, дето са до 25? Какво според вас трябва да правят?

11.   7, говорим за стоене в ТикТок и интернет от сутрин до вечер, докато яде, сере и тн. А не да изгледа едно, две детски разбира се, че това е различно

15.   Айде пак - какви били българските тийнейджърки, какви били българските жени. Авторът на тези теми е един комплексиран младеж, който навреме е осъзнал, че шансът му с която и да е жена е точно нула. Вместо обаче да направи нещо по въпроса - да излезе от унижаващи групи в социалните медии като начало - той продължава с ярост да се самонавива как жената е долен боклук, как само в нея е проблемът, как е длъжна да му ражда 1-2 деца, пък видиш ли не можеш да я накараш. Съветвам те, авторе, да платиш едно инвитро на майка ти, защото тя е единственият ти шанс да оставиш счупения си ген на тази планета. Добре че мъжете около мен нямат общо с теб, че да съм си теглила куршума вече. Нетърпим си просто, толкова си съсредоточен да намериш виновник за своите несгоди в личен план, че забравяш да го потърсиш на най-важното място - в себе си. Смири се малко и излез навън. Ако коментарът ми не бъде одобрен, то администраторите проявяват дискриминация на половса основа.

16.   Пич, не виждам какъв ти е проблемът. Не живеем в 17 век, всичко вече е различно. Много неща влияят на днешните тинейджъри. Момичетата не се различават много от момчетата откъм това направление. Ти какво си мислиш ? Че през 80-те не е било същото ли ? Не е имало порно, голота, курви, курварчета ? Много злоба се изсипва върху днешната младеж. Момичетата правят това, защото се харесва. Ти защо тогава ги гледаш, па сигурно и си лъскал на тях..Гледай себе си.

20.   Цитирам автора: "ААААА, интересното е, че има и такива по на 10-12 години, да не кажа, че съм виждал и по-малки!
Авторе, не предполагам, че знаеш или не се интересуваш, щом така се биеш в гърдите колко подобни групи следваш, но това се води детска порнография, което е нарушение на закона.

22.   Внимавай какво правиш, Мотикаря и той отначало искаше да ги видим да им се присмиваме, после взе да ги изнудва аз пари и накрая ГДБОП влезе у тях.