Споделена история от Секс и интимност

Снимки
Здравейте, не мога да разбера защо едно момче иска голи снимки точно от мен в интарнет има много снимки защо може да иска от мен.

Коментари

1.   Защото го е хванал нагона и ти си му мишената, недей го прави ще съжаляваш после.

М.14г.

2.   Желае те!

3.   № 1, и какъв е проблемът да го направи, ако има желание? Пози, при които не се вижда лицето - безброй. Или слага една маска и бейзболна шапка и може да си позволи да покаже всичко останало.

4.   Ако един мъж те уважава никога няма да иска такова нещо от теб, нещо повече, ако сама му пратиш такива снимки директно ще му паднеш в очите и заедно с приятелите си ще ти се подиграват.

Спомни си кандидат-кметицата на Момин проход. Тези неща остават и може да ти провалят бъдещето. Да, всички правим секс, но само кръгъл глупак би се снимал гол в днешно време.

5.   После ще ги използва срещу теб и ще те срами пред хората, затова...

6.   Не знам, на колко си години но никога не давай голи снимки на НИКОЙ! Дори да сте заедно с някого и 10 години! Тези снимки могат да объркат целият ти живот,и могат да те изнудват заради тях! Има достатъчно порно актриси, да отива лъска на тях!

До 2 :

Не!, не я желае просто човека е боклук и манипулатор! Един светен мъж/момче НЯМА никога да поиска голи снимки!

Много мъже искат такива снимки, и после като се разделят с въпросната и превръщат целия живот в ад! Не знам, КАК още има жени които попадат в тоя капан. Няма да споменавам, колко и жени са снимани тайно...

7.   Всяка гола снимка, която изпратиш вече не е твоя. Видяли са я десетки хора. Освен него и още други хора и тази снимка вече може да отиде навсякъде из Интернет. Не си изпращай голи снимки, дори и той да не я разпространи после, пълно е с хакери, които крадат голи снимки на момичета за да изкарат някой лев

8.   Може да иска и от други. Ти откъде си сигурна че иска само от теб.

9.   Защото не му се рови из нета, по-лесно е да излъже някоя.

10.   Ами питай него.

11.   Апропо, откъде знаеш, че иска снимки САМО от теб? Може да е писал на 50 жени и да чака коя ще клъвне?

12.   За да може да се хвали после пред приятелите си, а ти ще станеш за срам!

14.   Ако имаш възможност и ти се занимава, можеш да изровиш от нета ... Обработваш ги подходящо ... Може да скриеш само лицето. Ако се върже, скоро ще разбереш защо са му е били ...

15.   №3 а теб кефи ли те да се унижаваш за да направиш кефа на някой друг ? Хайде стига със тия 'може това, може онова'. Изпращането на подобен род снимки е деградиращо.

Един мъж

16.   От No_1 до No_3 виж сега първото което е, че те не са двойка, че да си пращат такъв тип снимки и второто което е, че пращането на на подобен тип снимки е унизително и, че като нищо момчето може да ги прати на други хора и това съответно да не свърши добре и няма значение дали ще си сложи маска ли, шапка ли той пак може да каже, че това е тя съответно си прав, че ако иска може да прати, но я ми кажи според теб нормално ли е мъж да иска от друга жена голи снимки при положение, че не са двойка? Не нали затова казвам да не го прави, защото като нищо може да почне да я използва за пари, с*кс и тн.

М. 14г.

17.   Също така има и друг аспект, схемите "фишинг", което е и подсъдимо - може да събира такива снимки за да си прави фалшиви профили и да иска пари от мъже онлайн (например да иска пари от чужденец за самолетен билет и тн). И в крайна сметка и ти да се окажеш замесена.

Изобщо откъдето и да го погледнеш е простотия, не го прави, послушай и горните коментари. Като мъж акълът ми не го побира как може жени да правят такава глупост.