Споделена история от Секс и интимност

Объркан съм
Здравейте, моята история е от преди месец. Аз съм на 22, тя на 19. Започнах да си пиша с нея, всичко нормално и се разбрахме да излезем. Писахме си около месец. Първата среща мина добре, още на нея прегръдки и целувки, общо взето се харесахме. След това продължихме да си пишем още повече и излязохме още 7,8 пъти, като нещата започнаха да се задълбочават към сериозни. Пак целувки, прегръдки, всичко за каквото се сетите, имаме привличане и т.н. Пишехме си постоянно, дори тя ми пишеше първа в повечето случаи, говорихме си за сериозна връзка и такива неща. И изведнъж на едното излизане тя започна да ми се дърпа без никаква причина, стои на дистанция и си личи, че го прави на сила, като преди това не е имало никакви такива индикации. Попитах я има ли нещо и тя категорично отрича, но започна да се държи хладно. Впоследствие я изпратих до тях, целунахме се, но не както друг път, доста по-хладно. След това започна леко да се отдръпва, докато изцяло спря да ми пише, доста съм объркан от цялата ситуация. Всичко вървеше перфектно и изведнъж просто без никакви индикации се случи това.

Коментари

1.   А отпреди това познавате ли се или всичко става конкретно преди месец? Преди месец се запознавате и се виждате? Питам,за да преценя как да помогна.

2.   Друг и е интересен.

3.   Да, средата на май се запознахме, не се познаваме от преди това.

4.   Жените са трагични и не знаят къде се намират. Масово излизат с няколко наведнъж и се натискат и се ебат с няколко и после избира само единият от всичките и другите ги оставя като резервен вариант занапред.

5.   10 пъти сте се виждали и не сте си го сложили? Еми, мойка пиши я бегала. Друг и кантари въображението вече.

Братан.

6.   Девствена е и я е срам да ти признае...Или си я засегнал със нищо без да се усетиш..Да не би да харесваш други снимки на момичета във Фейсбук?И тя да си е помислила,че харесваш друга?

7.   И аз ще кажа като Братан. Срещали сте се 10 пъти, целували сте се, прегръщали сте се и ти не се сещаш да правите секс. Тя е очаквала, вероятно с нетърпение, да правите секс, а ти дори не си опитал. Ами ще те изостави, защото й е такъв мъж на който не му идва на ум, че жената иска да бъде еб..а

9.   Една жена или е сърдита и студена или просто е загубила интерес. На тези години не е сигурно даже дали тя знае, какво иска. Ако нещо те интересува питай директно, вместо да си губиш времето в мислене, а ако не остави нещата така. :)

10.   Към Братан

И какво, на първа-втора среща да и го сложи ли? Има и читави мъже все още! Ако си търсиш нещо сериозно, не искай нищо от първите срещи!Подчертавам АКО търсиш нещо сериозно. Ако някой ми иска, на първа среща ПОЗНАЙ, дали ще изляза втори път с него? НЕ, няма.

Тази жена, има някакъв проблем, който не споделя с тебе. Има два варианта леко я натисни, и разбери какво става, или просто се отдръпни. И виж какво прави тя!
Може да се е появил стария и бивш който не я оставя на мира? Може да има други пречки. И с една дума, да не иска да ти създава проблеми АКО тя е важна за теб, не се отказвай но и твърде не настоявай. Желая ти успех. ;)

11.   Авторе, довери се на номер 4. Това е почти 100% сигурно, че е така и в твоя случай.

12.   10, в случая автора не говори за първа среща, а е имал поне 10-тина срещи и заедно с това много често разговори, по чат, по телефон. Айде кажи ми сега сериозно ти би ли се занимавала с някой, който в продължение на месец само те води на срещи и накрая те целува за лека нощ и до там, въпреки че си му дала множество сигнали, не се решава да направи следващата крачка(което може би е само една част от нерешителността, която виждаш в него), а ти разбира се, не искаш да предприемаш нищо, понеже ще те помислят за лека жена. Какво ще направиш? Ще си останеш сериозна жена и ще продължиш с приятелските срещи?

13.   Има една поговорка "Желязото се кове докато е горещо". Забрави я, вече е с друг, а и да не е загубила е интерес към теб.

14.   Братан е виждал жени само по телевизията и разминавайки се с тях по пътя. Кво изобщо му обръщате внимание на този злобен женомразец гей и тъпунгер?

Нина

15.   Започни и ти да го играеш студено. Това ти е най-добрия ход на този етап. Ако прояви пак интерес я викай за секс. Ако не - отървал си се. С днешните жени така трябва да се действа. Секс най-късно на трета среща. Иначе пуска на друг.

16.   Ако не се е стигало до секс все още може би се притеснява и се е отдръпнала или има друг или нещо я спира..

17.   Изскочил е манияк с Е36 или цедка и вече не си фактор. На 19 толкоз им е акълът.

18.   Здравейте, аз съм авторът. Говорите ми за секс, но ние не сме излизали само за секс, имаше взаимно привличане, говорихме си за връзка и т. н. Дори, тя ми казваше, че има време и не бърза толкова. Най-лесно беше да я натисна за секс и да й го сложа, но щях да поема риск и след като не я познавам толкова добре, не знаех как ще реагира, затова исках да изчакам малко.

19.   Щом за 10 срещи и нагоре не си я натиснал за секс (не говоря да сте правили секс непременно, но поне да си напирал и тя да знае, че би я опънал веднага), те е сложила в графата "балък".
Сега ти разиграва така нареченето "близо-далеч".