Споделена история от Секс и интимност

Какви мъже харесвате?Обрязани или необрязан.
Много ясно е, че този въпрос го отправям към жените. Всички знаем, че в България живеят няколко етноса: българи, турци, цигани, евреи и още малко от други етноси. Но евреите и турците-мюсюлмани се обрязват. Българските мъжки деца не се обрязват, а за циганите не зная. Лично аз съм българин и не съм обрязън. Този факт никога не ми е създавал проблеми. Даже някои момичета с които съм правил секс ми се казвали, че х. я ми е красив. Когато х. я ми е надървен главичката му е оголена. Правил съм секс и с 3 еврейки и те не са повдигали въпроса защо не съм обрязън. Сега питам вас дами, случвало ли ви се е да правите секс с мъж на който х. я му е обрязън и предпочитате ли обрязън пред необрязън. Не се срамувайте, отговорете искрено.

Коментари

1.   Първо научи правописа, моето момче!
Пише се "обрязАн"...
От тук насетне какво очакваш от темата?
Ако повечето дами кажат, че искат обрязан, ще се обрежеш ли?
Аз лично не вярвам!

По-скоро някои сериозни дами, след като ти преценят интелекта и общата култура, със сигурност ще те отрежат, без значение обрязан ли ти е, измит ли ти е или пък е 20 см....

2.   Не съм била с обрязани, няма и да бъда, защото мюсюлмани не харесвам. Даже са ми супер гнусни и противни. Харесвам естествени пениси, без корекции.

Нина

Мод: от мен се очаква да одобрявам подобни твои гнусотии, че да стана готин в твоите очи? Е, все пак това далеч не е най-гнусния ти коментар, така че ще го пусна. Аз лягам и ставам с мисълта Нина да ме харесва и няма да пропусна да ти се подмажа.

3.   Явно си обрязан, щом квичиш, "модераторче".

Нина

4.   Единственият мъж, който е прониквал девствеността ми и на когото съм духала най-много пъти бе евреин, с обрязан член. Той ме разби завинаги. Освен това бе много надарен. Имаше красив член и сама пожелавах да му духам. Красив, чистичък... Той ме лъжеше, че по собствено желание се е обрязал заради хигиената, но аз знам истината, заради името му (еврейско)...

5.   Обрязани.

6.   Номер 1, тия дами в България дето щели да го отрежат заради липсата му на интелект са толкова малко, че ако ги има ще са една на милион. Виж автора с колко жени е правил секс, в България женичките не ценят нито интелекта, нито доброто отношение, само гадното поведение и парите, обаче малко се уреждат с тези с парите, другите си стоят с посредствени мъже с 1000лв заплата и ниска интелигентност. Разбира се, един интелигентен мъж надали ще издържи повече от 1 седмица със средностатистическата българка, горе- долу 98% от жените в България.

7.   "Обрязън", щото се римува с "неприязън" или? Кирчо и Мето се въртят в гроба. Айде да е нещо дребно, ама това не е... Според мен първо букварът, после филисофиите...

8.   "Нина", не само мюсюлманите са образани. Аз съм обрязан без да съм мюсюлманин или евреин. Направих го доста късно по медицински причини. Обикновено не казвам предварително на новите мацки, че съм обрязан. Даже се старая да си замълча максимално време. Когато не издържам вече, започвам да ги бъзикам за мнението им. И в повечето случаи се оказва, че не са забелязали.

9.   До номер 6 от номер 1:
Аз все пак казах "сериозни дами".
Иначе за всичко друго съм съгласен, за жалост.

10.   Драги модераторе, аз съм твой ти абсолютен фен!
Поклон пред търпението и силата която имаш!
С уважение М40
авторе, съжалявам за спама, но не се сдържах!

11.   Виждала съм и от двата вида. Реално няма много разлика. Но честно, тези които са обрязани са по-чисти, по-сухи някак и лесно им пада, самата кожа е нечувствителна там от търкането в бельото. Обрязаните пък стоят леко влажни винаги и има дискретен аромат. Но то и вагините си имат аромат, ако не е току-що измита.

12.   До 8:

Ако наистина е по медицински причини, простено ти е. Във всички останали - не. За какво да се "кастрирате"? Някой тук беше казал, че кожата му там е "излишна". Според мен, щом е там, значи си е необходима. Какво лошо има да бъдете естествени? Както мъжете харесват естествените жени, така и жените харесваме естествени мъже. Е, не за всичко се отнася това правило, но се надявам, че ме разбра.

Нина

13.   Единственият мъж с когото съм била беше обрязан и имаше много красив, внушителен член! Само да вметна, беше от еврейски произход, а не мюсюлманин. Не само мюсюлманите се обрязват. След него необрязаните ми се струват гнусни, особено да им правя ръчна/орална. Но не това е най-важното... Ж25

14.   Мъж на 30. След инфекция, се наложи да бъда обрязан на 26 години. Православен Християнин съм ако това е важно. Мога да изброя плюсовете и минусите. Минусите след първия месец загубих повече чувствителност в главичката въпреки че гледах да го мажа с всякви овлажнители да поддържам , пак загрубя...т.е. почнах да издържам дълго при полов акт. Акта при мен продължава средно 10-12 минути, братче, почнах да блъскам по 45, дори по час и нещо, карах до умора и няма свършване. За мен това е плюс за жените, не за мен но и хамалогията си има цена. Друг минус при френска, вече не мога да свърша. Приятелката ми си схваща ченето и и писва по 30 минути да не може, дори се чувстваше тъпо. Колкото и майсторка да е...поне при мен не става. От положителните неща, чисто хигиенно се чувства много добре особено лятото, когато спират всякакви неприятни миризми, при по "потен ден". Има си плюсове, но ако обрязаните по рождение знаеха какво чувство са изгубили, можеше и да не искат да платят цената. Обаче с тия жеги съм съгласен, че е огромно предимство чисто хигиенно.

15.   Нина, казваш "за бъдем естествени". Колко от жените днес са с естествената си растителност? И тук обикновено като причина се изтъква хигиената. Е, кой прави секс без да си е взел душ ...

16.   Мъжът ми е обрязан, българин е. Много добре ми "понася" пениса му, и отпред и в дупето. Предполагам, че и уменията са важни. Аз за това го взех, де :-)

17.   аз съм жена християнка и мога да кажа, че с обрязан е мнооого по-добре! не бих заменила обрязан за необрязан! пробвах и двата вида, ако всички бяха обрязани - щеше да е прекрасно!

гадната кожа я няма, по-хигиенично е, някакси по-твърд и груб е самият кур. идеален само за лапане.

Ж28г

20.   Абе пичове, как така ви мирише пишката от изпотяване? Пишката мирише като се празниш и не го измиеш, семето гние. В смисъл къпете ли се, ала бала хигиена?

21.   Само с българи съм била. Двама от бившите ми са обрязани - няма толкова хубава гледка. Направо ми е леко гадно да гледам необрязан след тях, а още по-малко да си го сложа в устата.

Ако в бъдеще имам сериозна връзка и тръгне да става по-сериозно - брак, деца - много ще го карам да се обреже.

22.   Обрязани категорично. Правила съм секс и с необрязани, и с обрязани и на базата на опита си мога да потвърдя, че сексът с обрязани мъже е много по-прекрасен, страстен и романтичен от този с необрязани. С необрязаните е мъка.... не може да им влезе члена докрай заради "качулката" над главичката и ако напъват прекалено много да влезнат ще им се скъса препуциума, особено ако си много тясна, ще трябва да ходят на доктор после. Пък и отделно от това усещането не е така приятно, както с гладка, мекичка главичка... С тия груби кожи да те чука необрязан мъж е, все едно да те чукат с шкурка, отвратително усещане. А обрязания влиза по дълбоко и те задоволява повече. Имах мюсюлманин за бивше гадже, и мога да потвърдя че сексът с мюсюлмани е божествен, няма други толкова потентни, издръжливи и енергични мъже като тях, на класи са над наште бг малкопишковци.

Маринела

24.   20, не само при празнене - секрет се отделя при всяко възбуждане. На теб не ти де случва да се надървиш от някоя колежка, в автобуса, гледайки клип/филм? Това обикновено е съпроводено с "оросяване"... Едва ли тичаш в банята всеки път ...

25.   "Маринела", брат'чед, писал си пълни глупости! Нямам нищо против мюсюлманите. Аз не съм, но съм обрязан. Значително по-късно, за да имам широки впечатления и от двата вида. Ти изобщо не си наясно с необрязания пенис. И при двата има и плюсове и минуси. Ти например идея си нямаш какво е хубава чикия. Удоволствието, което изпитваш ти, е много далеч от това, което би изпитал ако не беше орязан! Това ти естествено няма как да го проумееш.

26.   Защо си мислите, че само мюсюлманите са обрязани? А вие християни не знаете ли, че Господ Исус Христос е бил обрязан? Нима не знаете, че в началото на годината се празнува обрезение Господне?

27.   Давам си сметка, че една не малка част от жените въобще не знаят какво представлява обрязването и го бъркат със забелването.

Това, че сте попадали на момчета, които не могат да го забелят, не значи, че тези, които си го забелват съвсем спокойно, са обрязани.

Обрязването е:

https://bg.wikipedia.org/wiki/Обрязване

Вижте и руската версия https://ru.wikipedia.org/wiki/Обрезание, особено снимките, за да ви стане ясно, че брязването е осакатяване!

29.   Обрязания хуй си е готов ,до като другото все вади пищова от кобура все едно е .

30.   На 1 януари църквата отбелязва Обрезание Господне - Васильовден

32.   25, не съм ти никакъв "брад'чед", бе дебил, жена съм!!! И изобщо не ми пука за твоето шибано мнение, така че можеш да си го завреш отзад. Най хубавия ми секс, който съм правила през живота си, е бил с обрязан мюсюлманин, и изобщо не съжалявам за това, и ако ми се отдаде отново такъв шанс, отново ще го направя.

Маринела

35.   Била съм само с българи. Две от връзките ми са били с обрязани. Категорично предпочитам обрязан!

36.   Аз съм жена на 27 години . Била съм с мъже от всички националности - араби, африканци, турци , французи , азиатци . Най - хубавият секс е с обрязан. Най - много ми допадат африканците, след това арабите . Обрязаният пенис е чист и не мерише. Необрязаните са гнуснички и си меришат въпреки хигиената. Аз лично на необрязан не бих правела френска любов . Гнус ме е

38.   Аз лично не харесвам необрязани, заради кожата, не ми е приятно и ми е гнусно, некрасиво. Гаджетата ми без 2 българина, бяха всички обрязани, защото те са различни етноси (Азия).

40.   Здравей те аз съм мъж който на зряла възраст си направих пълно обрязване. Не съжалявам, когато споделих на жена ми не ме подкрепи на 100%, с предтекста да не се усакатя. Но сега много им харесва, и миризмата от свирка ми е казвала че сега вече я няма. Ние сме християнско семейство и не предвижда е да обрязваме момчетата ни те сами ще си приценяват за тях както аз за мен си.

41.   Здравейте аз СЪМ ОБРЯЗАН и не съм нито турчин нито циганин, има едно нещо наречено ФИМОЗА, това е когато кожичката е много тясна и не може да се забели, и тогава се налага ОБРЯЗВАНЕ!!!

Така ще ако срещнете някой обрязан това не означава обезателно че е мюсюлманин или еврей!

Аман от простаци.