Споделена история от Секс и интимност

Обърканите представи за мъжеството, алфите, мачовците и грешките на женската интуиция
Добър ден на всички! Това ще заприлича на манджа с грозде, но е супер актуално и от особено важно значение за нас. Подценяването, лековерието и неумението за схващане след прочит, би довело до излишен хейт в коментарите и упорит застой в неведение. Важно е за по-младите момчета и момичета.
Има една много наивна вяра измежду хората в българското общество, че мачовците са мъжествени типове с приятна физиономия и безпардонно поведение. Добре, но така се получава един грешен стереотип, който заклеймява всеки доближаващ или отговарящ 1:1 на това описание. Това се вижда твърде ясно, когато жените правят диаметрално противоположен и нелогичен избор за интимен партньор. Сега ще кажете ,, Кой си ти, че да знаеш дали е правилно '' Аз съм човек, който тълкува законите на природата, защото ги познава на теория и на практика, Не е важно дали ще повярвате на мен, важно е да повярвате на природата. Това, което вие наричате "отблъскващ мачо" е подсъзнателен копнеж на почти всяка жена, и подсъзнателен комплекс на нямащите тези белези. И какво се получава? Бягайки от въпросните комплексирани( според стереотип изграден от лъжи и заблуди) мачовци, вие всъщност се намирате до мъж, който така упорито твърдите, че не харесвате. Сега ще ви светне малко. Ситуацията, в която вие ходите прегърнати в парка с гадже, съпруг или годеник, за който повечко тестостерон ще бъде необходим и приет драго и съвсем съзнателно, ви поставя в положението - обвързана с комплексар. И как се стига до това прозрение, много просто - При появата на мъж с изразителна сексуалност, гъстота на наболата или по-дългата брада, широките рамене, тесен ханш със стегнати задни части и цялостната съразмерност придружена с малко или много над среден ръст, предизвиква у вас приятна емоция, но не и такава за половинката ви! Но! Някой казал, че да си сериозен и стабилен мъжага е лошо, е, хубаво. Можем да твърдим, че и планината ще изглежда по-красиво без дървета. Дърветата са необходими за пълноценното функциониране на природата, не да стоят до вас. И единствената им емоция да се изразява в чувство за малоценност, а видите ли за вас били правилните мъже, от които съвсем на нстинктивен принцип ДОРИ не искате наследствен генетичен материал. Ама хайде, нали е нагоден характер все пак. Та, да, стереотипите много замъгляват съзнанието! Да отбележим и малко за другата заблуда! Какво е мъж алфа? Според всеобщите схващания, мъжете алфа са бойни, прости, агресивни и надъхани социализирани натури, които много са си повярвали, да които действително будят интерес в една немалка част от жените. ДОБРЕ, но това не означава алфа! Това са просто по-експлозивни характери. Истината е, че алфите може да са доста тихи, но изключително решителни, че се познават по поглед и по житейска зрялост! Те може да са център на всяка компания, ако искат да бъдат такива. Могат да бъдат и тихи с устата, но много конкретни с очите. Не си представяйте, че алфата е онзи, който ще влезе в дискотеката и ще удари охраната или някой друг там, че хваща момичето за задните части и му вкарва език в устата пред приятелите си и приятелките й. Не е така. Алфа мъжете са принципни, доблестни и действително с мъжки черти. Какво имам предвид за мъжките черти? Става въпросът за нормалното отклоняване от ненормалното праволинейно схващане, че трябва да е взимал стероиди, да е бръснал гърдите и да прилича на актуален бодибилдър с изчистен релеф и бицаги минимум 38 Санта. Истинските мъже изглеждат натурално, не ходят по залите и много често са по-респектиращи от въпросните, в по-добра физическа форма страхотно функциониращ организъм. Темата е сложна и трудно ще се усвои от тийнейджърите и дори тези към средата на 20те, но мисля, че има място в сайта и поне някой ще разбере идеята й. Госпожици, недейте да преминавате в крайности, няма смисъл да се захващате със свити мъже, само защото не правите разлика между арогантен комплексар и мъж алфа-мъжествен-мачо или както там го наричате! Обърканатс защитна реакция, на която самите вие ставате жертва, която извършва психологическа атака над вас. Повечето сте направили грешен избор, а за тези дето вече са родили.. буквално ми се плаче от съжаление. За семейство трябва да приемате мъжете, които абсолютно първично и непринудено събуждат у вас желание за контакт. Грозно е да вървите между мъже, които нямат абсолютно никакъв сексуален и докарващ емоции у вас потенциал. Надявам се, че повече хора ще схванат идеята. Към тези, които ще напишат неща от тип ,, Ти за голям мъж ли се взе " и подобни, да вземат малко да спрат с хиперболите и позите пред момичетата. Стига сте приемали образи, стига сте си мълчали, стригали космите, разказвали лъжи и влизали в категории! Очевидно е, че не се чувствате добре в кожата си. Като видите, че приятелката ви гледа към мъже с изразителна сексуалност, не се занимавайте повече с нея и я оставете да си направи добро генетично наследство. Всички жени си падат по мъже, като Марио Симаро, Освалдо Риос и подобни, приемете го. :)

Коментари

2.   Май нещо си се объркал какво е Алфа. Алфата е наблъскан природно с тестостерон индивид. А той от своя страна има два крайно неприятни ефекта:
Агресия и липса на пространство за развитие на интелект.
Твърде много си философствал за няма нищо.

3.   Мъж алфа значи мъж, който си преследва целите, зает е, движи нещата, бута кервана. Като бързам за някъде и гоня нещо устремен всички женски погледи са в мене. Като съм залинявал без посока, никоя не ме поглежда.

Това стероиди татуси и тн е фалшименто.

4.   Маняк отказах се от момичетата още като бях на 21-22, на 24 съм в момента и не смятам да търся или да се натискам на която и да е. Момичетата са изслишно сложни изключително глупави, не могат да сметнат правилно самочувствието си и още куп лоши черти. Разбира се, убеден съм, че там някъде има много прекрасни млади дами, които не са такива, на които с радост бих дал шанс. Между другото чужденките (западна европа) не са такива. Поне не до такава степен и са доста по-добра оферта. Разбирам те напълно и ти препоръчвам да се насочиш към други извън България. Не само в Европа...Азия, Америка и тем подобни. Българките не са оферта. Не просто не са оферта, ами направо и си на загуба в дългосреочен план. Какво има в тях, което в другите го няма? Да не кажа голяма дума ама има други от които можеш да получиш много повече. Лоялност, честност, любов, секс, отношение - всичко. Да не говорим, че не страдат от балкански болести като тази, която си описал. Още повече, че е страшно интересно да опознаеш чужда култура и наистина различен човек. Всичко с него/нея би било различно. Силно препоръчвам. (във връзка съм с момиче от чужбина - живея навън) Силно впечатлен съм, не мрънкат и не се държат като долни пачи и безмозъчни кифли, които по цял ден седят в социалните мрежи. Да не ти казвам какви неща може да прави, че темата ще отиде в друга област.
Успех и пробвай нещо чуждо. Нашенското...не става.

5.   Мога да допълня, че това, на което жените викат алфа мъже, не са алфа мъже. Сигурен съм, поради простата причина, че те принципно се навъртат около отстъпчиви, свити и слабо интелигентни мъже. Само това съм наблюдавал и продължавам да го наблюдавам. За тях е много важно, ако един мъж е често между други жени, и ако има отношения с някои от тях, тогава го считат за вървежен, а всъщност това нищо не означава, тъй като жените нямат усет за мъже, заради което си карат незадоволени и след няколко години връзка. Не трябва да гледат бройките на мъжа, а да разпознават по други знаци. Социалният статус на мъжа на издава абсолютно нищо за него.

6.   Значи по твоята логика тези мъже, които не сме тип "мачовци" нямаме право да имаме жени и деца? Нямаме право да създадем семейство? Когато приятелката ни се загледа по друг мъж директно да му я подарим? Кой си ти, че да го решаваш това :D? Пич, колкото и да го отричаш, имаш комплекси. Не е срамно да ги имаш, но е срамно да не работиш върху това да се пребориш с тях. Май ти си този, който не се чувства добре в кожата си.

7.   Щото жените сакат мандръсанье от алфа, а искат да живеят и бъдат обгрижвани от бета.... Ако тестовете за бащинство станат задължителни.... ще стане оле-мале...

8.   Личи си, че ти е било лошо, докато си писал тези простотии.

9.   Точно пък тия двамата, които спомена... Първият е известен с това, че има отвратителен характер и който и да работи с него, после му е бесен. Даже най-сдържаната актриса по онези географски ширини е издивяла, когато я питали за него. Говорим за много дипломатична жена, която рядко си изпуска емоциите, да не кажа никога. Риос - не беше ли се прочул с това, че биел приятелката си? Е, ако им гледаш външния вид... ама той върви с подарък - кофти характер!

10.   Не се получава взаимоизключване между наблъскан с тестостерон по природа и наличие на интелект, често се срещат такива. Точно това е стереотипното мислене, с което изпъкват предимно профанските съждения. Трябва и малко гъвкавост на мисълта. Каква е връзката между интелектуалните способности и тестостеронът? Агресията се наблюдава и при мъж с ниски нива на тестостерон. Много гейове с епилирани тела и женски маниери, блъскат, повишават тон и налитат на някой. Кулагин от Биг Брадър е светъл пример. Но какво да се прави, за хора като първи е важно да си напишат постоянната гледна точка, без да приемат истината.

11.   Този Марио беше от "El cuerpo del deseo", а Риос от световно неизвестната "Касандра", нали (че не ми се ровучка в Google)? Харесвам латино музика, навремето гледах и латино новели, но предпочитам мъж като Джо Лин Търнър от 90-те (или момче като него от 80-те) вместо тези двамата. Жена съм. Харесвам мъже с балансирани анимус и анима.

12.   До но. 10 от но. 1

Когато нивата на тестостерон са високи, агресивността също се повишава. Индивида става неудържимо емоционален. Емоциите пречат на концентрацията, а тя пък е необходима за развитието на интелекта. Интелигентните хора са концентрирани, могат да си владеят емоциите и не са подвластни на хормонален "дисбаланс"

Пак ще кажа за протокола : Алфа е този, който излъчва феромони на мъжкар. Това се случва при високи нива на тестостерон. Това е и което влудява жените сексуално. Дори и умните, които ги знаят що за простаци са накрая пак с тях си лягат. Това обяснява ли защо жените все с тъпанари се хващат и после реват?

13.   Считам, че Силвестър Сталоун е пример за мъж алфа, както и още няколко от онези години, тъй като са популярни и достъпни за гледане от жените. Но, Сталоун е актуален и доминиращ и днес измежду осъвременените мъжки образи. Колкото до тестостерона и агресията - те нямат особена връзка. Добре е някои хора да четат малко повече, да цитират науката. Не, че нещо ще се изложат в масово-затъпяващата ни родина, ама от уважение към учените. Колко женчовци се правят на агресивни, но това не е от значение. Интелектуалците могат да бъдат и по над 90 кила мускулна маса, могат да бъдат и дебелаци по 160. Хубаво се опитвате да ни убедите, че само нежните натури са достойни и стойностни, но истината е друга.

15.   Има една порода мъж, на която не мога да устоя. Излъчващ въпросните "феромони", с абсолютно мъжка физика, но с деликатни черти, интелект в погледа и добри обноски. Ей, света обърнах да го търся и накрая го намерих!

17.   Само като чуя че някой заблуден мъж се определя като алфа, смята че жената трябва да му пере, чисти готви, спи с него по команда и да му ражда деца на килограм обръщам гръб на секундата. Никога не съм харесвала нагли и безпардонни типове и са ми ясни като бял ден. Приятелят ми е възпитан образован, и не смята че е нещо повече като се е родил мъж. Такива мъже са бъдещето не тези дегрдирали душевно типове твърдящи че защитатват семейни ценности и тем подобни, те защтитават единствено езика на омразата и се чудят къде да си избият комплексите. Авторе не слагай пoд общ знаменател всички жени нито всички мъже, всеки си има индивидуален вкус и изисквания за партнъора до себе си.

18.   Какви са тези латиноси дето се ги дал за пример, май гледаш повече сапунки и от баба ми.
Лео Ди Каприо има младeжко и сладко и невинно излъчване и знае как да се държи подобоващо с дамите. Освен това е загрижен за околната среда и куп други наболeли проблеми, ето това е секси той е секси не твоите заблуди. Явно имаш прекалино свободнo време за висиш тук и да пишеш прстотии без мярка.
И като си дал латино актьори за премер поне да беше споменал Марио Касас, черната спирала толкова му ходи не е се страхува от малко грим който подчертава красивити му очи, и жените се падат по него Дамиано от МАНИСКИН също много жени намират за секси това аз също а не горилите които си изброил. Поне става ясно че много са те оставяли пред тв като малък излизай повече навън.

19.   Девиантното и плоско състояние на последните два коментара е повече от притеснителни :(
Предпоследният има някакви проблеми със схващането на темата, а другия изобщо не влиза в нормите на женската природа. Добре е да научите идеята на "алфа" защото да твърдиш, че някой сам се определя за алфа и ще те кара да го переш.. Не е ОК. Важно е да има човешки полов диморфизъм.!

20.   Ако някоя шматка може да симулира мъжкарско поведение и да привлече жена да си предаде гените е окей. Това е абсолютно валидна стратегия. Всяка стратегия е валидна, всъщност. Авторът твърди, че познава законите на природата, но същевременно твърди, че повечето жени избирали грешни мъже. Авторе, няма как да избират "грешни" мъже. Законите а природата са такива, че жените да избират това, което сметнат за адекватно за себе си. Обществото, както и културата, също са част от законите на природата.

21.   Спонтанните чувства нямат нищо общо с нормите :) не съществува връзка между природата и културата. Тези неща всеки около 20 годишен би трябвало да ги знае. Шматка и мъжко поведение са две взаимноизключващи се величини :) Няма как да си едното ако си другото. И да, природата наистина е такава че жените да избират адекватното за себе си, но въпросното общество изгражда прегради и ограничава природната воля. Ако една жена зяпа към един мъж, докато е с друг, а той се нервира - не са един за друг. Тя трябва да бъде с онзи дето гледа. И Не се правете, че не разбирате за какво за па не става въпрос.

22.   Авторе, напиши си директно какъв ти е проблемът, а не толкова заобиколно с развиване на теории за алфи, бети, гами и подобни, че ще стигнеш до делта и ще заприлича на Ковид.

Харесваш жена, която е с обвързана с друг мъж, гледа те отдалече, но не иска да остави другия и да тръгне с теб, ли? Това ли ти е проблемът?
Има жени (и мъже), които имат връзка и въпреки това си флиртуват настрани без никакво намерение да оставят партньора си. Дано тази жена не е от тези.

23.   Сигурно и Никола Тесла е провеждал експерименти свързани с електричество поради липса на ток в собствения му дом. Абе 22, не ти се отдават разсъжденията на база възприятие "ако разсъждаваш така, значи е еди-какво си", просто не се напъвай излишно. Прочети темичката още един път, силна е и доста актуална. С подобни разсъждения има и женени с деца :)

24.   Алфа не би трябвало да е синоним на коплексар, а дотук от автора на темата само избиване на комплекси на тема "Защо е с друг, а не с мен, след като аз съм по-голям мъжкар от него?". Ето ти отговорът защо. Авторе, ти имаш сбъркани представи за гръцката азбука в мъжките архетипи.

25.   Така е, не е синоним на комплексар, тя е състояние и същество на даден мъж, което обикновено той разбира от знаците на комплексарите, за които така пламенно пишеш. Ако коментираш обувките на комшията, не означава, че имаш по-евтини. ;) Хубаво е тези неща да се знаят. Просто се постарай малко, че тъпо толкова да те комплексира думичката. Винаги ще имам мъже център на внимание, винаги ще има и комплексирани жени.

26.   Най-истинският алфа мъж, когото познавам, преди 12-13 години се скъсваше от работа на две места и в останалото време се грижеше за жена си, която беше болна от рак в продължение на години! Този човек никога не се оплака, носеше на ръце жена си при качването в колата на път за химиотерапията, връщаше се супер уморен от работа, но след това излизаха на излети сред природата с децата им, за да я накара да се чувства по-добре в малкото ѝ оставащо време за живот! Виждахме го да купува големи букети на жена си, защото грижата и кавалерското му отношение носеха усмивка на лицето ѝ, а не някакви скъпи телефони или парцалки... За съжаление, тя почина твърде млада, оставяйки първокласник и току-що родено момиченце половин сирачета... Накрая косата на този достоен за уважение алфа мъжкар за броени месеци побеля от тревоги, макар че той в онези години беше само на около 35-36. Към този човек имам невероятно уважение. Той не блести с физика - около 165 см е висок, няма широки рамене, не е с квадратна челюст и няма лош/загадъчен поглед. Съвсем обикновен български мъж е, с обикновена заплата, но мега алфа по отношение на грижовност, поведение и борбеност, на които качества само могат да завиждат хиляди набедени от обществото за "алфа мъже". Такива, които дори и при много по-леки житейски трудности моментално биха подвили алфа опашките и дим да ги няма.

Та, така - като си говорим за алфа мъже, това е преди всичко състояние на духа, умението да си уравновесен, да преследваш набелязаната цел, да си изградил едни наистина важни ценности в живота и те да те правят Човек! Мускули може да напомпи всеки комплексар, дори и най-голямата отрепка да е. А пък квадратни челюсти, загадъчни очи и други подобни външни белези ги имат малка част от мъжете, като те са им дадени по рождение, без да са вложили труд, решителност и време за постигането им. Нещо като при по-красивите и стройни жени с големи гърди, които се мислят за богопомазани и постигнали много, само защото са получили нещо наготово по рождение, което изобщо не е зависело от тях и щат, не щат, то си е там.

Аз лично не съм съгласен с ширещото се понятие за "алфа мъжкар", че това бил мъж, който имал пари и следвал своя интерес, не издавал мислите си, грижел се преди всичко за себе си, слушал само собственото си мнение и въобще не го е еня за жената и нейните нужди, защото я считал за по-ниско стъпало и задължена покорно да следва мъжката воля. Напротив, едни от най-мъжките качества са да не се боиш да си грижовен, открит в намеренията си, отдаден на жената до теб и заедно допринасяйки един за друг!

- Кифлоприземител

27.   Като оставим тестостерон и физика настрана, мога да отбележа, че на чисто морално ниво съм обръщал внимание, че жените имат уникален ерор в изборите за мъже и по-добро бъдеще. Всички знаем, че избират някой глупендер в 90% от случаите и две мнения няма. Впечатляващ филмар с обогатено въображение и добре заучено поведение. Това съм го виждал десетки пъти и няма как да убедите, че само такива виждам или съм в грешната среда. Навсякъде се случва това.

28.   Един път напълно се съгласявам с пост на Кифлоприземителя (№26).

От комплексираната жена с няколко публикации по-горе (по хаша ще ме познаете).

29.   Не малко мъже се грижат за семействата си. Те притежават много от качествата на Алфа- мъжкаря, но не ги проявяват в действителност.
Не. Алфа няма нищо общо с мутренското поведение... освен може би наличието на достатъчно тестостерон.... Но основният белег на Алфа е че е той е водач. Той е организатор. Той поема отговорност не само за семейството си но и за много други хора. Няма как мъж който работи на две места да бъде Алфа. Да, грижи се за съпруга, деца, родители, но това не го прави Алфа. Той все още не може да поеме отговорност да води и да създава.

30.   В последните години се наблюдава експоненциално нарастване на интереса към темата с т.н алфа мъже. Това се случва поради простия факт, че живеем в толкова лесни, спокойни и охолни времена, че на повечето мъже не им се налага особено да бъдат мъже в истинския смисъл на думата. Затова започваме да се чудим и да теоретизираме какво, означава да си истински мъж и как се постига това - дали мускулите или може би трупането на пари, а дали не са сваляческите умения...някоя татуировчица...лош поглед. А дали да си пусна брада? Дали ако имам всички тези "патерици" ще стана истински мъж? ...Или поне околните ще си мислят, че съм?
Много обичам историческите канали и често гледам филми за войната с разкази на ветерани. Гледам тези мъже, които разказват за това как са оцелели при нечовешки условия, как са убивали и са били на косъм от смъртта, как другарите им са били избивани пред тях, и всеки път се хващам да си мисля как във всички тях има нещо, което се вижда в погледа и в цялостното им излъчване, и това нещо се нарича мъжество. Когато си гледал смъртта в лицето и знаеш, че всичко може да свърши във всяка една секунда, страха се изпарява...и в този момент ставаш мъж.
Мъжеството няма нищо общо с това как си облечен, каква ти е колата, колко ти е голям бицепса или колко пари изкарваш, но има много общо с увереността, с целеустременосита, с решимостта да можеш и да правиш това, което трябва да се направи, за себе си и за хората около теб. Истинският мъж няма нуждата да бъде като някой, да изглежда по определен начин или да доказва нещо. Мъжеството е вътрешно състояние, което се усеща от околните в присъствието на този човек.
Когато видиш такъв мъж, веднага го разпознаваш. Жените знаят много добре за какво говоря. Такива мъже се срещат все по-рядко и са безценни за тях.

31.   Номер 30 много правилно го каза. Мъжа си е мъж и се усеща, без да е в маркови дрехи, скъпи коли, с гумени анаболни бицепси, татуировки и лош поглед. Просто му се чете в погледа и излъчването.

Но наистина на повечето днешни мъже, а и хора като цяло не им се е налагало да оцеляват в подобни условия. А точно това е, което те калява. Никой не се ражда кален, всеки става по трудния път, в трудности, опити за оцеляване. Тогава се научаваш на какво да отдадеш важност.

Тогава разбираш, че нито силикони, нито татуировки, нито бицепси, нито маркови коли и парцали имат ценност. Тогава се научаваш да цениш живота, приятелството, верността, честта. Тогава наистина разбираш живота в дълбочина. И това е мъжеството - в дълбочината на съзнанието.

Няма как един, който на 30 г. още живее с мама, която му плаща сметките и храната и той да не се е научил на елементарна отговорност остави към другите, а дори към себе си да е мъж. Нормално е той да отдава значение на коли, татуси, дрехи и бицепси.

32.   Аве пичоуе,Чингис ханове,Супермени,Алфа Рамбовци мачовци Наполеони и етс биг босове,защо докато вие си драскате тука нашите момичета които са нали женско долно племе печелят медали в Токио и то по бойни мъжки дисциплини-борба,бокс,стрелба,карате...Къде сте Алфа мъжкарите в цялата схема?
Що не сте в Токио да прославяте България,а тука нещо се пъчите Анонимно?Бас държа,че не съм ви чувал именцата ,реалните Пенчо Генчо Атанас и Аз някъде за нещо значимо,какво сте открили,покажете си медалите,постиженията,Алфа пауъра ама май тва не е като да си Анонимна мишка в нета,интернер клавиатурна алфа нинджа.
И аз не съм направил нищо в моя живот ,сигурно съм смотан бета омега мега тъпак ,ама не се пъча,а вие на кво отгоре че ми става вече смешно?
Кво става пичоуе нещо издишате не става само да си седите на хемороидите и да сте виртуални трепачи и да се подписвате като ханове,императори,свръх мастери при нула резултат и да храчите по нашите момичета които печелят медали за България докато вие мишкарствате и се надплювате не много алфично по форумите.
Нямаше как да не го кажа аз съм реалист и не живея в измислените ви светове и алфа излагации сори!

33.   Номер 32, любопитно изказване написа, затова, би ли подкрепил твърдението си "храчите по нашите момичета които печелят медали за България" с цитат от нечии други мнения в темата? Досега не съм чел някой да храчи по адрес на нашите спортни състезателки в Токио.

Не бих казал, че щом някой пише по форуми, значи не се занимава с нищо смислено и "мишкува". Хората тук пишат, за да споделят и да търсят или дават мнения и съвети, а не да си го мерят. Предполагам, че голяма част от четящите и пишещите тук са работещи и чрез труда си допринасят по един или друг начин за обществото.

Добре, че не всичките 3 милиона мъже в България са се изсипали вкупом в Токио да спортуват сега, че иначе кой щеше: да строи пътища, да произвежда хранителни и нехранителни изделия от всякакво естество, да обслужва пратките, да се грижи да има за населението електричество и вода, да поставя дограми и климатици, да гаси пожари, да превозва пътници, да отглежда животни, да поправя уреди, да продава в магазините, да лекува болни и пострадали при произшествия, да обслужва по заведенията, да въдворява обществен ред, да обучава ученици и студенти, да прави научни изследвания, да строи сгради, да програмира и т.н.? Всеки човек решава сам за себе си какво призвание би му подхождало - според възможностите и уменията. И не е необходимо всички да са известни и да ги дават по телевизията, че едва тогава да се счита трудът им за стойностен.

Неслучайно повече от 3 милиона българки са предпочели да не раздават яростни ритници и пестници. Не на всички жени им приляга да са мъжкарани или да се занимават със силови спортове, причиняващи синини, отоци и ставни проблеми. Повечето предпочитат да са женствени, така както им приляга.

- Кифлоприземител

34.   Като споменахте някъде из коментарите Леонардо ди Каприо, любопитен факт за него е, че той винаги се разделя с приятелките си, когато навършат 24-25 години, макар и привидно да са показвали отлични отношения за пред обществото.

- Кифлоприземител

35.   Офф 33 Кифлонезнамкво си,тея оправдания са още по жалки сеш ли се?Значи нашите медалистки са "мъжкарани" така ли?Или ти си критерия кви трябва да бъдат според Тебе?Че КОй си ти?За мен са си женствени и смели и мега красиви момичета ,това какво спортуват не ги прави по малко жени ,факта е че тези жени се бориха в Токио и аз съм горд с тях не с тебе!За тебе едва ли ще чуя някъде другаде освен тука и то щото си нонстоп навсякъде без никой да ти е искал мнението.
А Леонардо ди Каприо прилича на дядо ми ,така че по вероятно 25 годишните мацки са го отсвирили като са си взели квото си искат!Ай малко влез в риал лайфа!

36.   Номер 35, или си злобна жена, умишлено опитваща се да преиначава думите ми, която се представя за мъж, или си мъж, който се изказва като такава. И в двата случая не си за хвалене.

Аз също се радвам на успехите на нашите спортистки, но ключовото в моето мнение горе е, че няколко от тези жени НЕ са показател за качествата на повече от 3,5 милиона българки, повечето от които всъщност са обратното на тези спортистки по отношение на целеустременост, последователност, спортна форма, хранителен режим и способност за поемане на лична отговорност.

Когато след време чуеш за нашенска марка коли, започваща с 13-тата буква от нашата азбука, ще осъзнаеш, че си сгрешил с прибързаното си изказване за мен. Подробности няма да давам.

- Кифлоприземител

37.   Кифльомечтателят е застарял дребосък, стар ерген, озлобен до мозъка на костите, не му връзвайте, за него сайта за единствено място за поле за изява.

38.   36 изобщо не ме интересува какъв ще ме наречеш само щото си имам мое мнение и то не ти харесвало!Мога да ти дам fb ми да ме видиш кой съм като искаш.Бас държа че си над 50 или 60 и това ваше поколение е супер дразнещо и направо крийпи,искате всички да са на вашето задръстено мнение и като не са тотално откачате,жалкарска история.
Или кво да се чувствам виновен че харесвам жените около себе си,и сред тях не виждам такива за каквито ти говориш?Или не, ти познаваш всичките 3,5 милиона българки плюс хранителните им навици и "лична отговорност"?
Ми смешно ми е твоето изказване и както казах не съм длъжен да си сменям мнението само да се хареса на някакъв кифлар.
Не ме интересува след време какви коли и ракети си щял да измислиш и изобщо самия ти не ме интересуваш аз нямам общо със спрели хора.
Издразни ме че нападаш хора които имат различно мнение,и си навсякъде където не те искат,то верно си нямаш друга работа ама вече писваш ,и нямам нужда от твоето хвалене хаха ти си се взел нещо много насериозно май.

39.   Номер 32/35/38, нека ти напомня, че точно ти в мнение 32 като някакъв многознайко и с наставнически тон си позволи целенасочени нападки към пишещите тук хора! Правиш безуспешни опити да вмениш на мен своето собствено киселяшко настроение, което всички виждат какво ти е в онова мнение, а също и в другите ти две след това.

Предложението ти за баса с прибързаните ти самонадеяни представи го приемам с охота и след като още от самото начало го губиш, само напиши на каква по-голяма сума да се хванем, за да видим после дали ще имаш честта да я заплатиш!

То се вижда какви са масата съвременни жени в детеродна възраст в България, така че не е нужно човек да познава всичките 3,5 милиона жени, за да види, че почти никоя от тях не се доближава до спортната форма, целеустремеността и хранителните навици на нашите олимпийски състезателки, които ти даваше като пример.
След като си толкова надъхан и държиш сметка защо другите не са на олимиадата, къде си ти, тогава? Защо и ти си в този форум, при това изпъкващ с най-грозните, нападателни изказвания и с най-киселото настроение сред всички останали? Защо прославяш България? Именно това натъртваш в собствените си редове с упреците към другите, но накрая се оказва, че точно ти попадаш в собствените си категоризации. Мисли малко, преди да пишеш, защото сам не се усещаш как се излагаш и с противоречията си, и със заядливия си тон!

- Кифлоприземител

40.   Поправка към предишното ми мнение (забравил съм да напиша "не" в следното изречение:
"Защо НЕ прославяш България?"

- Кифлоприземител

41.   39 нямам намерение да си чатя с тебе и да ти се обеснявам защо съм си "позволил" да си кажа мнението.Глей ся аз мога да си позволя каквото си искам,на баща ми не съм се обеснявал още по малко на някакъв keyboard warrior .
Казах че аз не съм направил нищо,аз не съм фактор тука,не съм аз Приземител,Хан или Властелина на пръстените.Ти и още някакви мишоци се правите на велики и на алфапитеци,затова съм питал вас реално кво сте постигнали,на което не можа да отговориш ,а че нещо си щял да правиш в бъдеще..и аз от утре може да изобретя космически кораб хахх то се вижда кой е киселяка да се лепиш за всеки който не е съгласен с тебе!
Като не ти трябва да познаваш другите за да знаеш кви са,защо се дразниш тогава като ти казвам какъв си без да те познавам?Ми то се вижда бе мен ..
Аз в тоя сайт имам 10 тина мнения а твойте са навсякъде ти за някакъв гуру ли си се взел ае ти да се приземиш малко ок?
Сега пак можеш да си сложиш сам няколко лайка за 3 мин и да ме дислайкнеш пак ти и ти и ти няколко пъти лолл не мисли че не съм забелязал хах K bye

42.   Номер 32/35/38/41, още в мнение 33 те попитах следното:

"Номер 32, любопитно изказване написа, затова, би ли подкрепил твърдението си "храчите по нашите момичета които печелят медали за България" с цитат от нечии други мнения в темата? Досега не съм чел някой да храчи по адрес на нашите спортни състезателки в Токио."

Ти си този, който още с първото си включване в темата тръгна с окачествяването кой кой е, барабар с някакви нелицеприятни сравнения, и започна да лъжеш, че някой бил "храчил" по състезателките ни. Е, все още не си посочил кой участник в тази тема преди твоето странно включване се е изказвал гадно за тях. Много злоба си насъбрал и не се усещаш какви ги пишеш. Твърдиш и как хора в темата се били "пъчили", но и това не става ясно откъде си го измислил. Можеш да провериш отново всичките мнения преди твоето.

Ако пък си направиш труда да прочетеш моето мнение номер 26, което е малко преди твоето, ще установиш, че там съм описал тъжната история на един достоен за уважение мъж, който се раздаваше до последния момент за своята жена, докато все още беше жива.

Чудно как не си забелязал това, че когато напиша мнение, буквално до минути на него неизменно му биват поставяни по 2-4 минуса като по команда. Уж се пишеш за много наблюдателен, а това някак ти е убягнало. Или просто обичаш да се изказваш избирателно и да подхвърляш обвинения насам-натам. Ако обаче понякога нарочно напиша мнение без да се подпиша, то не получава такива минуси. Явно някои хора са насъбрали много злоба в себе си и по инерция просто я изливат по такъв начин. А подписът ми изкарва истинската им същност наяве. Което е добре, защото е хубаво хората да са себе си.

Въобразяваш си и за това, че пиша "навсякъде". Напротив, писал съм в по-малко от една хилядна от темите. Повечето тематични раздели дори не ги отварям. Твърде по женски преувеличаваш, а обикновено улегналите мъже не го правят. Не изключвам да си от мъжки пол, но такова нападателно и озлобено отношение, придружено с измислици и окачествявания на други участници, най-малкото не буди уважение.

Ти изтъкваш показването по телевизията и популярността като мерило за успех, а всъщност мнозина от малкия екран не са постигнали нищо съществено, но ни ги тикат в очите всеки ден до втръсване. Тук също грешиш относно догадките си за моята сфера на дейност. Няма значение, че не ме дават по телевизията и не си чувал за мен. Това, че в момента разработвам нещо, което да произвеждам от моята фирма и преди пълното му завършване държа да не го показвам публично, не означава, че вече не съм работил по няколко такива проекта в последните две десетилетия за други фирми и частни лица. Натрупал съм опит и не парадирам с това, защото не ми пука дали съм известен или не - за мен е важно да постигам успех в начинанието, с което съм се захванал.

- Кифлоприземител

43.   Ако знаеш какво се случва по света, не би трябвало да задаваш подобен въпрос . " Аве пичоуе,Чингис ханове,Супермени,Алфа Рамбовци мачовци Наполеони и етс биг босове,защо докато вие си драскате тука нашите момичета които са нали женско долно племе печелят медали в Токио и то по бойни мъжки дисциплини-борба,бокс,стрелба,карате...Къде сте Алфа мъжкарите в цялата схема? "

Където ги е насадил един подъл сатанистки план, а именно пред списъците за избор на 30 и кусур пола. Трябва да си малоумен, ако не ти светва червената лампичка, че има нещо сбъркано в това жените да се правят на мъже, а това е повече от крещящо очевидно. Ако имаше повече победители мъже в съответните дисциплини, нямаше да има нищо лошо и някои жени да печелят в тях. Колкото до мъжете алфа - те са всички тези мъже, с които жените искат да бъдат на съвсем инстинктивно ниво, но не го правят защото не могат да им се налагат. Глобализмът е направил така, че жената да се ориентира към мухъл, който да има изключително ниски нива на тестостерон и никакво желание за сексуалност. Да е добричък и мълчалив, да изкарва пари и да Не бърбори. И същите тези жени се питат, къде са тия истински мъже. Те са навсякъде, но не са с вас. Вие си го знаете, де.