Споделена история от Секс и интимност

Да ударя ли колежката...
От доста време насам една колежка ми прави намеци, че ме харесва, а вчера направо си ми каза, че иска нещо повече. Преди я отбягвах и не говорих с нея, защото бях обвързан и не исках да се въвличам във филми, но от доста време вече съм необвързан и взех да се замислям. От личен опит съм привърженик на лафа "Не си го вади там, където си вадиш хляба." Почти съм сигурен, че ако го направим, това няма да остане между нас двамата, а ще ме коментира с колежките. На предишното работно място имаше подобен случай, но там не мислих за последствията, а директно се впуснах в авантюрата и в крайна сметка нещата не приключиха добре. Вие какво мислите?

Коментари

1.   Ако вече те е забила с оферта- направете един секс- уйкенд. Инак пак ще ти излезе име но на смотаняк. Бях в подобна ситуация преди години и още ме е яд. Оказа се, че само аз съм останал принципен в целия колектив.

2.   Ами имаш опит, ако някой иска повече от секс?

3.   И аз така мислех за ваденето и хляба, обааче вече не. След гостуване на една възрастна секси колежка, тя сподели и няма да ти казвам каква писта ми се откри, та даже и мечтата за тройка се случи. Много му мислиш.

4.   Щом ти е паднала я изкърти от секс

5.   И да се обърка нещо, винаги можеш да смениш работата. Таман ти е паднала, изкърти я. Ако не сте подчинени един на друг, не виждам проблем.

6.   Ако си свободен я изчукай!И ако не се притесняваш от клюки!
Аз съм семеен и респективно си исках преди време от хубава семейна колежка.Беше се навила,каза МОЖЕ(викам си и тя е семейна и ще мълчи) но в последствие се отказа,после нейна приятелка на саме започна да ме бъзика-смях в залата!!!Много зависи от човека....

7.   Всеки път като съм го правил е ставал проблем - освен като въртях по хотелите в туризма - там е прието.

Ако е само за секс и е под секрет (много трудно) - действай. Ако жена иска от теб само секс, без любов - ще ти го каже директно. Ако не ти го каже, ще се оплетеш в смешни интриги. Не мисля, че това да откажеш те прави балък.

Все пак ако ти се трупат бройки и не ти пука - зареждай и стреляй.

8.   Искам да попитам автора: "Какво ознава това, "че иска нещо повече"? КАК ТИ ГО КАЗА? На мнение съм, че с колежки не е хубаво да се занимавам, нещо повече..., става доста тежка атмосфера, но ако се познавате от дълго време, защо пък не!?!?! Да си призная нещо, мъж съм, но, ако иска САМО секс, няма да стане, Ако очаква и ИСКА ВРЪЗКА и наистина ме харесва и Е ВЗАИМНО и НЕ съм обвързан (както и аз съм сега), тогава ще действам. Нещо повече, ще искам да се чувства добре, а когато се стигне и до интимности ще съм искрен с нея и ще искам да получи максимално удоволствие. Тук включвам и много любовна игра, целувки, орален с*екс И получаване на оргазъм от него. Трябва да знае само, че само с познати колеги и чист секс няма да стане. (Радо)

9.   Каква деградация в коментарите само. Ебат се като животни, някой е споменал и думичката любов. В тази кочина България такова нещо няма, всичко е примитивно и пошло. Семейни били, хем си искат от други.

10.   Значи, като тръгнат да "къртят" от секс цели две минути, особено с "питона" цели 12 см... Оффф

11.   Към номер 9. Мога да ти кажа, че точно тук сме много задръстени в това отношение. Не знам кво пошло виждаш, ама. В Западна Европа, точно това е пракника и начин да разпуснеш. Така, че кочината е май в главата ти. Мога да ни кажа, че точно ние сме много сдържани в това отношение. Работил съм 10 години по офиси в чужбина, в бели фирми. Там си е практика това нещо, защото хората нямат време за връзки, пълно е с "еманципирани" жени, чакащи кариерното развитие. Ако има някой по-сдържани, то ще са някои балканки, които не искат да си подронят авторитета, именно щото са чужденки.
Примитивен/примитивна си ти, мислейки, че сексът е табу, нещо пошло, ненармално.

12.   Очевидно въпросната не се е предлагала само на теб, просто сега е твоят ред. И няма да остане скрито и дискретно. Където съм работила до сега, навсякъде имаше подобни истории, бяха публична тайна, завършваха с взаимно оплюване, караници, на един жена му идва да се оплаква на шефовете, едни любовници се биха на банкет, друга пък яде бой на двора на фирмата и напусна като посрана, въобще простотии... Ако имаш малко самоуважение няма да се търкаляш с всякакви миндили.

13.   То реално погледнато какво да чукаш освен колежка. По барове и дискотеки е трудно, сайтовете за запознанства са загубена кауза, а платените са престорени и си личи, че го правят за кинти.

14.   10, това, че ти попадаш на къртене от рода на 2 минути си е лично твой проблем. Да не би да завиждаш нещо? :D

15.   Подкрепям номер 13.
Мъж 35

16.   Не се занимавай, ако не смяташ да сменяваш работата скоро! Иначе какво ти пука?

17.   Веднъж вече си имал проблем с такава връзка, но явно не си си взел поука. И защо пишеш тая тема, за да прехвърлиш отговорността за взетото от теб решение на непознати хора ли? Аз лично не знам такава връзка на работното място, където единият или двамата да са обвързани да е приключила добре. Може би освен ако е еднократен секс, за който е по-трудно да се разбере, но то пък изключително рядко са такива случаи на еднократен секс. По принцип винаги се разбира. И какво следва-скандали, разводи, побоища. Защо сам си търсиш белята? Сам цитира всеизвестната приказка където си вадиш хляба, да не вадиш други неща. Явно мъдър човек я е казал, жалко че малко се вслушват в умни приказки.

18.   На една жена,като й се доебе,тя много не подбира,иска да й е вътре !!!

19.   M 43

Аз ли съм нещо повреден или само аз искам нормална жена, която не е бръмчала като за световно. Която да не се разтапя на всеки чужденец, черпил я с узо в таверната или колега, намигнал и в офиса. И после да казва - каквото било, било то не беше нищо. Почваме с теб начисто.
Няма ли нормална жена, която да се стреми да се хареса на НЕГО, а не на всички колеги или минаващи по пътя. Която да се поддържа заради НЕГО. Да уважава мъжа до нея и да му помага. И съответно ТОЙ да и отговаря по същият начин - с любов, нежност и уважение. И която да кара мъжа си да се разтапя по нея. Защо ти е нужно да се занимаваш с глупости, ако имаш всичко, което ти трябва до теб ?

20.   До 19

Нема бате, и аз като тебе живеех с тая илюзия дълго време. Като минах през 3-4 видях, че положението в реалния живот е съвсем друго.
Това, което ни учат като малки за жените не отговоря на реалността.
Такова нещо, като истинска чиста любов без да се влияе от каквито и да било други фактори просто не съществува между мъж и жена, кой каквото иска да ми обяснява.

21.   Н 19, не ти ли поотминало времето тепърва да "искаш" по критерии някакви? Твоето вече е "каквото падне" мисля аз.

22.   М 43, до 19

H 19, каквото и да значи това. Не, не мисля, че ми е отминало времето. Изглеждам много добре и според мен и според околните, държа се добре с жената, която харесвам. Внимателен съм, отзивчив. Но в крайна сметка се оказва, че жените , които са на 30-35 ВСЕ ОЩЕ не са се наживяли и не знаят какво искат от живота. А с тези , които са се наживяли - ами не ми е мечтата всеки по улицата да ми казва "баджо". Или на 30-на години са се занемарили тотално . Някоя може и да е добродушна, но какво от това, като на килограми е повече от мен.
А ако е жена на 20-на години - шанса да знае какво иска и да държи на мъжът до себе си е 1 на милион. А ако добавим и критериите да е добра и да се поддържа ( и за мъжа се отнася задължително) направо е мисия невъзможна!

24.   Ако си свободен и не си на по-високо ниво в йерархията, спокойно можеш да ебеш.

28.   Винаги, където съм си вадил хляба, съм гоо вадил и не веднъж, и не съжалявам, даже напротив. Работното ми място е ставало по-приятно място. Ха, че ако те обсъди с колежки, още по-добре. Може и на тях да им се прииска.

30.   Какво от това, че е в работата. Ако ти харесва колежка, чукай я. Само гледай да не е някоя, която търси обвързване или забременяване.

31.   На всяка работа, на която съм се задържал повече от година съм чукал поне две колежки. Възрастта, красотата и положението не е имало значение, важното е да им се ебе. Проблема е, че стане ли 14ч. имам нужда от секс, иначе нищо не ми върви, а така с колежка за 20-на мин се оправяме и работата продължава. М41

32.   Удряй смело, няма от какво да се притесняваш. Аз и в предишната работа чуках една колежка и в сегашната чукам една закръглена цицореста колежка. Преди години робувах на принципа където си вадиш хляба онази работа да си не вадиш, но сега осъзнах колко съм изпуснал.

34.   Щом иска жената, изчукай я, какъв ти е проблема. Да си имаш жена за секс в работата си е голяма екстра. Няма нужда да излизаш на срещи с любовници и хотели. Само си намерете някоя стаичка в работата, където да можете да се чукате.

35.   Ако никой от вас двамата не е обвързан, не виждам проблем.

37.   Не му мисли. Направи си кефа!

38.   Е, та той за близо две години ако не е свършил вече работа, тепърва... Едва ли на нея не й е минал мерака.

39.   Не го мисли а деистваи. И мен ме чука един доста млад колега. Направо ме подмлади. Семеина на 46г

40.   Чукал съм колежки, но само омъжени, за да си нямам после истерики.

41.   Моето мнение е, че не бива да чукаш колежки.

43.   Недей, големи филми стават после. Ако държиш на тази работа, дръж си го в гащите.

44.   Като се замисля, едва ли ли има някой който не се е чукал с колега или колежка.. Все пак по 8 часа заедно на ден. Банкети, рождени дни, общи интереси, приятелства. И аз чукам една колежка. За протокола омъжена с дете. Преди 5 г чуках друга колежка, но я преместиха и.... Лошо. Пак се случва 1 път в месеца. Но с уговорки, търсим апартамент, или стая.. Абе не ми е под ръка в офиса, когато всички си заминат да останем да свършим още нещо с нея. Интересно е. Винаги наточена, комплименти, намеци, закани по вайбъра. Например "... без бикини съм вече, може да провериш. Или "тази рокличка очаквам още днес да я съблека". Различно е. Не е като със жена ми само през почивните дни децата като заспят или са при бабата. Колежката е винаги готова, до мен.. Мога да я зарадвам през почивните дни с нещо "спешно"да свършим в офиса.. докато мъжът и си пие ракията от обяд или е за риба. Ха докато пишех сега получих съобщение, че и липсвам вече и че иска да се видим много. Ама много... Е отивам да "работя "в офиса и през почивният ден. На всички които се притесняват да се забавляват пожелавам "Приятен ден"

45.   Ужас, къде работите. Аз мислех, че за работа сте там. Особено мъжете дето не подбират и си го слагат навсякъде, където им предложат, а имат жена вкъщи.

46.   До 45. В офис работя. В частна фирма. Работата върви гладко и си помагаме един на друг. Свършваме я винаги навреме за да може да имаме и време за нас. Жена имам вкъщи, но секс само през почивните дни.. Няма да си облече секси бельо. Няма спонтанно да ми направи някоя свирка, няма тръпка.. Да оправдания има. Колежката е винаги наточена, не отказва нищо. Нейният вкъщи се налива с бира и ракия.. Секс вижда веднъж в месеца. Но на работа е по хубаво. Комплименти от моя страна, закачки. Ако се засечем на вратата минава пред мен и винаги я погалвам по задника.. Миналата седмица я похвалих, че полата и стои много хубаво и не мога да се съсредоточа.. Не знам с какви бикини е. След малко дойде до мен и ми хвана ръката. Отворих я и бикините и бяха в ръката ми. Излишно е да казвам, че останахме да поработим малко до по късно. Вчера също се обади, че се е затъжила и ако съм свободен да отидем до офиса. Няма никой през почивните дни.. Мъжът и я докара и отиде да пазарува. След два часа я чакаше долу, защото и се обади, а тя "след малко свършвам и идвам".. Да свърши облече се и тръгна. Найс. Хубаво беше.. Това е тръпка.. А не като с жена ми "ОХХ, но по тихо да не ги събудим"И ОХХ Пак ли?? Разбра ли къде е разликата???

47.   за 12г в сегашната си работа съм чукал доста колежки. Някои само по командировки и тийм булдинги, а други редовно в работата. Това не пречи на брака, само да не се увлечеш.

48.   Колега, можеш да й удариш едни кайсии!

50.   Опъни я, само да не се изложиш че цялата фирма ще те разнася.

54.   Ако не ти е шефка, няма смисъл да се хабиш. Намери си за е'ане друга, извън работата.

56.   Имах подобна история преди 10-на години с колежка. Сама ми се натисна и я изчуках. После се оказа, че може и да не е омъжена обаче въртеше 3 връзки с други. Без кур не е оставала, а с мен ей така за забавление.

58.   Аз изгърмях и сега съм сама, разведена, с две деца... Ако ме питате що го направих ще ви кажа: от глупост, от любопитство, ама като се увлечен, накрая така става.