Споделена история от Секс и интимност

Би сексуален съм .
Здравейте на 34 г съм, никога не съм споделял на бившата и на сегашната си жена но понякога правя секс с други мъже. Не се приемам за хомосексуален никога не съм изпитвал чувства мъж мъж, привлича ме само пенисът. По принцип съм хипер сексуален и както казва жена ми, , ти вечно за секс мислиш, , може би за това и преди години започнах да се срещам с мъже да им духам и да ме чакат. Мечтата ми така и не осъществена още е с жена ми да ни чука друг мъж заедно. Опитвал съм да и подхвърля идеята но тя го приема за шега.
Вие какво бихте направили, към мъжете и жените? Имали ли сте такива желания, и как бихте реагирал ако половинката ви иска да опитате нови неща?

Коментари

1.   Бахти тъпотията,дано не е истина!

2.   "Не се приемам за хомосексуален никога не съм изпитвал чувства мъж мъж, привлича ме само пенисът" аххахаха

3.   Добре де, имаш си приятелка ,която си чукаш редовно , но ходиш да си разтваряш бузките и да ти късат гъза от секс ,после как ти става с нея ,как си настройваш психиката, много ми е странна тая работа..

4.   Аз съм бисексуална, но за разлика от теб съм се влюбвала еднакво силно и в мъже и в жени. Усещането винаги е било едно и също. Имай предвид обаче че в Бг, а и не само, признанието че си би пред хетеро партньор може да ти провали взаимоотношенията със съответния....
Всъщност, колкото и егоистично и странно да звучи, аз самата не харесвам бисексуални хора. Жените, в които се влюбвам, трябва да са сто процента лесбийки, за да не ги ревнувам от мъже, а мъжете, с които съм, трябва да са хетеро, за да не ги ревнувам от мъже. ( отново) Всъщност не би ми харесало, ако съм женена за някого, този някой да иска да го оправя друг мъж в тройка с мен. Противно на схващанията, че бисексуалните, особено жените, са по-развратни, всъщност аз съм по-консервативна и ревнива.
Знам, че е малко противоречива комбинация.
Знам и че звуча като пълен егоист, но в моите представи всички трябва да ме приемат такава каквато съм, а в същото време аз не съм склонна да приемам такива като мен. Не и за връзка...

6.   Съгласен съм с автора! Пробвал съм същото и не не възприемам за гей. Може и да съм според разбиранията на хората но не ме интересува! Имам приятелка с която редовно правя секс, но съм бил и от другата страна с мъж. Не се целувам не ги гушкам или нещо подобно. Само който го е правил ще разбере!

7.   Авторът до 4 ;
Разбирам доводите ти ( ако мога да се обърна на ТИ) имаш право ,аз също знам ,че ако сподела на приятелката ми с която съм повече от 4 г ще я изгубя .Тя е по голяма от мен ,и е също мн консервативна за моя вкус ,въпреки че нищо не ми отказвала в хетеро секса .
Моята история започна с първата ми жена с която бяхме 14 г още отдеца .Тя беше мн развратна и желаеше да сменяме ролите си в секса ,играчки в мен ,канала е друго момче гей да го чукам и тя да гледа .Така се и отключи в мен желанието да опитвам от всичко .
Е с нея се разделихме защото аз отидох в чужбина, тя остана в Бг.
Да не изпитвам и никога не съм ревнувал или обичал мъж ,всичко е нагон ,просто секс .Не бих живял или да имам връзка с мъж НИКОГА ,Благодаря за отговора ,наистина е трудно да се обясни човешката сексуалност .

8.   Aвтора до 3 ;
Същото е като с парното, гледаш ,мастурбираш и ако имаш гадже или жена после си възбудено още повече .Така ми действа секса с мъж .Няма нищо странно ,опитай и ще ме разбереш

9.   Спрете Земята.....искам да сляза....

12.   И си неграмотен.

13.   Преди години ако бях прочела автора, може би щях да го разбера, от как станах майка рязко станах супер консервативна не знам какво ми стана, то и обкръжението и се сменя на само семейни хетеро с деца явно за това така пък може би пораснах / на 36 съм/.
Ако приятеля ми изяви желание за нещо такова, ще го прасна с тгана по главата да му дойде акъл. Харесвам все още някои дребни неща свързани около хомосекс. но това е в предела на нормата мисля аз. Но
НЕ НЕ И НЕ... да го деля с някой.... само през трупа ми, но първо през неговия. В случая и той е консервативен и не би допуснал това да се случи.
Но да, тук в бг няма да те разберат, трябва се завъртиш в някой по-голям град където да се разтвроших сред много хора инак горко ти и колкото и да искаш да правиш тройка с жена си, й го спести. Колкото и гадно да звучи, прави го без тя да знае / или пък спри! / или се раздели. Успех

14.   Здравей, напълно те разбирам, подобни желания. При мен проблема е, че не получавам редовно секс, защото съм сам. Когато съм във връзка "забравям" за хомо желанията ми, но остана ли по-дълго на "сухо" се появяват отново фантазиите. Мисля си, че подсъзнателно търся това, което ми липсва, не знам защо обаче сменям ролите. Най-често си представям, че съм облечен в женски дрехи(основно бельо) и доставям орални ласки на мъж, както и че ме оправя анално. Фокуса е само и единствено около пениса и спермата му, нищо друго не ме интересува. За радост или съжаление(не знам) съм на твоите години и никога не съм пробвал, за сега са само фантазии, опитвам се да се въздържам, защото ме е страх, че ще ми хареса и след това ще е още по-трудно. Ако има някой психолог в сайта, то би могъл да обясни защо така се променя начина на мислене при част от по-сексуалните мъже.

15.   До 14. Здравей, аз съм същият като теб. Е на 40 г съм, 20 от който съм бил и още съм 2 пъти женен, получавам редовно секс но желанието ми за пенис САМО пениса от друг мъж е постоянно във сънищата и желанията ми. Също като теб, не съм пробвал, просто може би не знам как и къде да срещна мъж който да ме изчака и да му духам редовно, без да имам връзка с него. Не ме е страх, че ще обърна резбата, 100 % харесвам жена ми , защото са нежна, мила, прекрасна кожа, тяло за секс но желанието ми аз да направя свирка и да ми се празник в устата ( пробвал съм в поза свещ да мастурбирам и свършвам в устата си, харесвам вкуса на сперма ) но не е същото.
Малко мъже биха си признали, че имат такива желания но съм сигурен че процента е много голям.

16.   От 14 до 15,
Онлайн съм си харесал 1 кандидат, също е би. Той има уникален пенис, но ме е страх, че би ми харесало или объркало. И аз не знам точно, но определено се притеснявам да се отдам на тази ми фантазия. В пубертета съдех различните хора, сега ги разбирам.
Има и жени, които си падат по това да участват в би тройка или групов, но е сложно.
Определено и аз смятам, че процента на желаещите да опитат е голям, но повечето, като мен си мълчат, за да не бъдат "отхвърлени", "разкрити", все пак обществото не е благосклонно към различните.
П.п. За жените е готино да са би, всеки мъж би се радвал на тройка с две такива, също и жените не се съдят на тази тема, но стане ли дума за мъж нещата са коренно различни.