Споделена история от Секс и интимност

Свършване само с лизане
Моята история е такава, имам си приятелка от 5 години, с нея редовно правим секс, първите 2, 3 години секса беше напълно нормален, започваме с целувки и директно след това минавам отгоре, на задна и това, но от скоро насам започнах да лижа приятелката ми всеки път и тя винаги свършва и тогава започваме с секса, нормално ли е това, още преди да осъществим полов контакт вече да съм я свършил, като цяло ми харесва така, защото преди беше малко по еднообразно, а сега се кефя като я гледам как умира от кеф,

Коментари

1.   Отврат..... Сега очаквай рак на гърлото, на езика, и на още 10000 неща. То путката е за ебане а не за лизане.

2.   Как се толерират коментари като на номер 1? Как?

По темата: напълно нормално е всичко, което доставя удоволствие и на двама ви.

3.   Аз имам същия случай с една моя бивша приятелка. Когато започнахме нашата връзка тя беше вече разведена и имаше две момчета на 7 и на 9 години. Отначало и ние карахме както вас. Но аз съм много страстен и докато правя секс искам и да й лижа
клитора. Но това няма как да стане при нормално ебане. Затова се разбрахме /идеята е моя/ аз лягам по гръб, а тя ляга върху мен по корем с главата й към моя пенис, а дупето й е точно над моето лице. Тя ми прави свирка и ми е готино, а аз през това време й лижа клитора. И на двамата ни е хубаво, но тя не беше изпитвала оргазъм до този момент. На третия път по този начин на ебане тялото й започна да се тресе от удоволствие като й лижа клитора и тя започна да реве от кеф. Аз разбрах, че тя изпитва за пръв път оргазъм. Аз бях доволен, че я докарах до този върховен момент на удоволствие. После тя легна на леглото и аз върху нея си свърших моята работа. После тя ми каза, че преди да се ожени е правила секс със 6 мъже и с мъжа си е живяла няколко години, но никога не е преживяла оргазъм. Аз й отговорих, че най-после тя е намерила майстор ебача. Тя се засмя и така продължихме нашата връзка цели три години. После аз се преместих в друг град и връзката ни приключи по взаимно съгласие и си мисля, че аз й липсвах през тези години.

4.   Номер 1 ,ти си страшен олигофрен ,ама страшееен

5.   Въпросът ти е странен. Разбира се, че е нормално. Оралната любов е част от секса. Аз обожавам орална любов, да получавам и да правя. Получавам силни и продължителни оргазми. Партньорът ми казва, че страшно се кефи да ме вижда как свършвам в ръцете му.

6.   Номер 1 защо така го заляхте с помия? Все едно не казва нещо вярно. Лизането е акт на подчинение, затова мъжете карат жените да им духат. Не напразно духач/путколизач е обида, а не нещо с което да се гордееш. Айде пръсти по-бива да и вкараш докато се натискате или нещо такова, ама да паднеш на колене и като послушно кученце да почнеш да лижеш е вече някаква модерна простотия измислена наскоро. Там където си слагате езиците е имало около 20 кура най-малко и поне половината са свършвали там, вие несъзнателно облизвате на още не знам на колко пръча семенната течност барабар с другите им сокове и зарази.

7.   6, то по същата логика жената облизва соковете от сумати жени, къде минати с презерватив, къде не.

8.   1 и 6 са проблем на обществото. Моят ме лиже супер яко и супер яко свършвам, после го побърквам от свирки и сме си много щастливи. Да си мъж, мъжкар, означава да мислиш и за удоволствието на другия и когато го виждаш колко му е яко и на теб да ти става яко! Другото е егоизъм, комплексарщина и ситуация плачеща за психолог, коя НЕплатена изобщо се е*е с вас не знам, ако мъж не лиже не го и поглеждам

9.   Номер 8 какво очакваш? То затова толкова българки си търсят чужденци ( под чужденци нямам предвид араби)

10.   Браво! И аз харесвам харесвам само мъже, които лижат.

Нина

11.   Как пък има мъже, които лижат една бг женица с 20 тъпкача. Един мъж за да лиже жена трябва тя да е била девствена, той да я обича и тя да го иска. Ама онова място хич не е за лизане. А пък коментарът на номер 8 почти съм сигурен, че е от жена до 30 години, в България жените между 20 и 30 са с отвратително поведение и характер, направо настръхвам като се сетя.

12.   Нормално е и аз често свършвам само от лизане. А сме заедно от вече 12 години и имаме дете.

14.   1 и 6
Отговарям и на двамата ви защото си приличате по акъл. Ти номер 1 казваш, че лизането е отврат, а номер 6 нарича тези мъже путколизачи и простотия. Казвам ви и на двамата, че вие още при вашето раждане сте облизали вагините на вашите майки. Всички ние които сме се раждали по естествен начин сме облизали вагините на нашите майки. Вие гледали ли сте на филм как се раждат децата. Ами и вие сте лизачи. Поздравления.

15.   Супер е да лижеш. Аки не го правиш няма да е нормално, все пак и двамата трябва да са доволни.

18.   За да бъде се сексът по хубав за жената и да може да изпита и вагинален оргазъм, първо трябва да е много възбудена и да е стигнала поне до 1 клиторен оргазъм. Даже не знам как по рано не си започнал да я лижеш.

19.   Ж50 флиртувам в момента с трима мъже двама са семейни другия е ерген доста млад. И ме свършват по няколко пъти но държа последния да е с лиза е.

21.   Баси гнусната работа!!! Абе ей, хора, езикът е със съвсем друго предназначение. №1 и 6 са абсолютно прави. За секса мъжът си има инструмент! Друг е въпросът, ако инструментът му не работи. Вагината е гнусно и мръсно нещо. Сума ти и грозни течове излизат от там, освен гъбичките и останалите заразни болести. Я, жената да не се е подмила сутринта и да осмърди на вмирисана риба въздуха, да видим тогава вечерта лизачите как ще я лижат? Да, лизането е вид подчинение на мъжа, и е като наказание за нещо към подчинените на жена с власт мъже. Явно след този извратен феминизъм и до това доживяхме, мъже мазохисти и жени садистки!

22.   Номер 1,6 и 21 - дано да ви се падне някоя която я е гнус от свирки та да видите какво е! Извратеняци

23.   Даже вагината е по-чиста от пенисите ви защото тя сама се почиства ;)

24.   22, 21 съм! На мен отдавна ми се е паднала такава, с която правим нормален секс без гнусни извращения. Тя ми роди две прекрасни деца, които отгледахме и възпитахме, и които вече са пълнолетни! Женската вагина е много мръсно и гнусно нещо. Колкото и да се самопочиства тази кървяща дупка, от там изтичат много и всякакъв вид мръсотии, примесени със слуз и кръв. Ако пък има някакво заболяване (рядко има вече здрави жени) миризмата е непоносима и силно се усеща в шивашки цехове или офиси, където има много жени на куп. Казват и лоша и непоносима женска миризма! Не проумявам, как нормален мъж ще вземе да лиже такова мръсно и гнусно нещо? Да, в други времена, жените на властни мъже са наказвали слугите мъже за провинения чрез лизане, за да родчертаят подчиненото им положение, към господарките си.

28.   От 22 до 24 - виж всеки харесва различни неща. Радвам се че си намерил правилната жена и сте щастливи въпреки че ми е супер странно че не си доставяте орални ласки (доста губите) но не разбирам частта с непоносимата миризма на много събрани жени на едно място? Всичко е и до хигиена но аз лично не съм усещала такава миризма от бельото ми или пък от тези места за които говориш ти. Даже има жени които продават носено бельо (но това е главно в чужбина) именно заради аромата.
Разбирам че си отвратен от това чудо на света вагината но бих те посъветвала да влезете с жена си под душа и просто да се опитате защото понякога точно нещата от които най-много се притесняваме или не сме сигурни за тях излизат най-най-приятни. Оралната любов не е за да унижиш някого напротив даже :)

29.   Интересно има ли жени дето не дават да ги лижеш. Или просто не им е хубаво. Мъж съм.

30.   Номер 29, има жени, които се дърпат от лизането и според думите на няколко жени, такива като тях не са малко. Някои направо си казват, че се срамуват заради миризмата от влагалището им (например, някакъв бивш идиот им бил казал, че миришели на развалена риба отдолу и това им остава голям комплекс за дълги години), а други имат опасения поради засиленото си бяло течение (чест проблем при българките, особено сред пушещите, пиещите много кафе на гладно и хранещи се с предимно окисляващи храни).

- Кифлоприземител

31.   Приятелката ми искаше да опитаме това. Да опита да свърши само с орална любов, и се получи. Второто беше, да пробваме, ще стигне ли оргазъм само с анален секс, без да и стимулирам клитора,, както обикновено. За целта трябваше да издържа повече време без да свърша.

32.   До 24. В училище май си бягал от биология. Щом ти е толкова гнусна и мръсна вагината защо проникваш там изобщо. Съжалявам жена ти, очевидно нямаш никакво уважение към нея и тялото ѝ.

33.   Лесбийка съм, като такава ще ти кажа две неща: нормално е! Момичето достига до оргазъм клиторно и затова и така...
Често срещан вариант е при момичета жертви на сексуален тормоз в детството или тийнейджърските си години...
И аз години на ред и с мъж и с всички жени с които съм била интимна е било така свършвам само клиторно... Много други жени (да не кажа повечето) също!!

34.   Отвратена съм от повечето груби коментари тук!
Оралната любов е за да носи наслада и на двамата партньори, ако това им харесва. Има жени които свършват само така. Да, нормално е да е точно така както си написал.

35.   Ще рече, че се справяш добре с лизането т. е всичко е ОК.

36.   Номер 34, много правилно си написала, че устната любов е важна наслада и за двамата. Дано повече жени да мислят като теб! Поздрави!

- Кифлоприземител

38.   Охх и аз много обичам да лижа. Но жената не ми дава да я лижа повече от две мин. Казва че ще свърши. Аз и казвам, че искам да ми свърши в устата а тя се претиснява. Женени от 23г.

39.   Жените имат безброй оргазми, нямат насита. Опитай като я лижеш, и като започне да изцъкля очи, тогава й го вкарай, тогава вече ще е истинсият й кеф.

41.   2, Майкъл Дъглас е пример.

А иначе авторът се празни бързо и си измисля оправдания и легенди. 30 секунди изкарваш ли?

42.   34, аз пък съм отвратен от женските груби коментари тук!!! Оралната "любов" е, за да носи унижение на мъжа и злорадство-власт на жената, а какво им харесва на жените е без значение, ако на мъжа не му харесва! Има жени, които свършват само така, а има и жени, които "свършват" веднъж и завинаги, 2 метра под земята, и никога повече не започват! Нормално било? !? Че кое му е нормалното? !? Мъжът да лиже онова мръсно, гнусно, пълно с болести черво на жената, вместо да използва инструмента си, който му е даден за тази цел?? !?? Абе това феминистките тотално изтрещяхте, бря!!! Дано да дойдат сега талибаните от Афганистан да ви изпонарежат кратуните, такова равенство ще ви дадат, че няма да можете да го носите!

43.   Ще ви кажа само едно на Вас мъжете които пишете глупост. Секса не е за гнусливи хора що за тъпотии колко хуя и влизали как ще лижете. Всяка уважава ща себе си жена преди секс ще се изкъпе и избръсне ще е гладка и чиста. Това че обиждате така говори че сте били с някоя мръсна и гадна която ви е оставила трявма ;) Ж 22

44.   Не е нормално! Не е и морално!

45.   С моята приятелка правим рядко секс , поради простата причина , че тя пие ципралекс и няма сексуално желание.... Тя не желая да ми прави свирки ...

47.   До автора: братле, явно си добър в лизането.

Имах приятелка която обожаваше да я лижа.

Казваше ми че съм толкова добър с езика, че мога да я свърша.

И за сведение на повечето мъже............. никога не съм карал жена да ми прави свирка само защото съм я лизал, или пък да съм я лизал само защото ми е направила свирка.

Лизането си е лично мое решение, но смятам че е в на всеки.

48.   Абе те задниците си ближат и си пикаят в устите, вие сте взели да им разправяте за болести! Има ги всякакви.

49.   До 29. Има. На мен не ми е приятно.Всичко друго правя с голямо удоволствие. Най-голямото удоволствие е да усещаш последните трепети на мъжа, преди да свърши в теб или в устата ти.

50.   Две жени как си доставят върховно удоволствие без играчки? С пръсти и език, а ти имаш и бонус. Кораво, живо месо, особено и ако е в размер. Психическия и физически ежедневен товар изисква сексуално разнообразие. Хора без фантазия губят инициатива и първа позиция, след което биват заменяни и следва драма- не веднъж коментирана и тук. Накарайте дамите до вас да говорят и се постарайте да ги разберете. Няма нищо като даденост, всичко е отдаденост.

51.   По-добре с лизане да свършва, отколкото с анален секс. Имам такава приятелка. Само с анален секс може да свърши, сериозно. Ходи по лекари. Оказа се, че във вагиналната област почти няма ерогенни окончания, за сметка на аналната. Можело чрез операция да се коригира, но било опасно. И така си остана. Сега е семейна с едно дете. На мъжа и не му пречи да я чука отзад и така си карат. ж36

52.   А как Ви се струва моята ситуация?
Тя е че, аз умирам да лижа, а жена ми не иска, не иска, и това е...
Преди години, от време на време се навиваше..
Но от поне 10тина години, Не и не...
А свирки ми прави, редовно...
А аз умирам да лижа....
И накрая се принудих да си търся любовница ..за да лижа...
Нормално ли е...?

53.   42, не сме феминистки, а просто не ставаш в леглото. :)

54.   Ама че тема.... ууаххх.... ще повърна!!! Авторе, ти въобще знаеш ли как грозно мирише женската вагина бе? Предполагам, че въобще не си дори и помирисвал такава смрад. Днес над 70% от необвързаните жени са с хламидия, а да не говорим за многото други болести.... херпес, сифилис, трипер, трихомоназа и още какво ли не. Папиломавирусът също е заразен, или в най-добрия случай ако се отървеш случайно, ще хванеш гъбички на гърлото. По добре не опитвай такава гадост и се посъветвай преди да го направиш с лекар, за да ти обясни какви опасности крие женската вагина, която е инкубатор на много заразни болести!

55.   Става с лизане. Аз и с анален секс свършвам, колкото и да е чудно. ж42

56.   Нормално е. И аз моята напоследък първо и пъхам пръсти и ме кефи да гледам как стене и се гърчи, докато свърши. Въртя я като на шиш с 4 пръста и се опитвам да и вкарам цяла ръка, но засега е доста тясна и не влиза за съжаление. А после е отпусната и мога да и го пъхам, където ми е кеф, става мека и отпусната като секс кукла.
М29

57.   А моята не ми дава я лижа.
Изобщо..
Факт..
М39

58.   90% от коментарите тук са на хора, които нямат връзка с главния мозък и не знаят как да доставят удоволствие на една жена. Много тъжно.