Споделена история от Секс и интимност

Жена ми отказва секс с мен
Здравейте! Реших да споделя моя проблем относно секса със съпругата ми. Жените сме от 19 години . В началото на нашата връзка всичко беше ок. Докато сега в последните 4-5 години нещата между нас не вървят и това основно се дължи на липсата на секс. Тя е адски секси и винаги ме възбужда яко. В редки случаи Когато е и кеф правим адски готин секс без никакви задръжки. Незнам на какво се дължи това . Ще се радвам да чуя адекватни коментари ок хора сблъсква ли се с подобен проблем.

Коментари

1.   "Проблемът" е идикация, че нещата между вас не вървят добре!

2.   О, и моята отказа... И си хванах любовница! И като видя как изпуска влака, да видиш как бързо-бързо се активизира... Даже забременя по невнимание от много старание.
Пък ко не ще - усвет! Жени да искаш. Приятелка роди на 49 здраво, хубаво дете. Какво си тръгнал по една фуста да скимтиш?

3.   Нормално намерила си е нещо по интересно. При много двойки е така с времето си писват и търсят разнообразие на вън.
М.45

4.   Здравей не искам да те дразня но женати на мен винаги ми пуска и е много доволна. За теб ми каза че вече и било омръзнало но си готин човек и затова не се разделя с теб. Винаги ми се подчинява и ме пита дали и разрешавам да ти пуска чат чат.
Ловер

5.   Една дупка не може да огрее много клон и навсякъде, ред трябва ;)

6.   Сега ще има коментари от рода на “Пич, вече друг владее фронта”, ама не се хващай за това. Никой от нас не знае истинската причина, аз ще те успокоя с това, че аз съм от тези хора, които не се нуждаят от постоянен секс, мога да изкарам и седмици без такъв. Поговори с жена си, тя ще ти даде вероятно по-искрен отговор от нас, ако реши, разбира се.

-

7.   Един от първите признаци, че имаш заместник. Хареса ли и секса с един, влюбва се в него вече не и се иска да я ч-ка друг, особено пък такъв, който и е омръзнал.

8.   Мастурбирай

9.   След толкова години хората не могат вече да се гледат, щеше да е учудващо, ако се беше случило обратното.

10.   Пич, вече друг владее фронта :)

11.   Благодаря на всички за съветите. Очаквам и други. Надявам се да ми помогнете да разреша този проблем .

14.   Сигурно е изморена. Заведи я на екскурзия и направи нещо романтично. Сменете обстановката. Пробвай да си напълните ваната заедно, масажирай я, гали я. Направи вечеря или закуска. Донеси и кафе сутрин Кажи и, че е красива:)Ж32

15.   Опитай да предизвикаш ревността й, но внимателно. Примерно пред нея разглеждай снимки на млади момичета. Говори за някоя млада колежка често и пр. Жена ти е привлекателна, но вече е около 40 предполагам. Би трябвало да се стряска от младите 18-20 годишни момичета. Другото е да научиш някакви нови техники или да го правите на неочаквани места.

16.   Ехххх а как искам и моя да има сили ейде не всеки ден, но през ден.

17.   Тренираш ли, поддържаш ли се, къпрш ли се редовно (всеки ден) издържаш ли повече от 5 мин или цък-цък-язък?
Да не би да си с шкембе, дебел, да миришеш на алкохол или пот?
Започвай фитнес, смени стайлинга, сваляй я, проготввй и вкусни вечери, кани на ресторант/театър/разходка.

18.   Човекът иска съвет, а го засипвате със злоба. Не, не се къпе въобще, има огромно шкембе и не ходи на фитнес. Това значи ли, че секс получават само напомпаните мачовци? Радвате се, че има по-нещастни от вас и изливате жлъчката си. Сега почувствахте ли се по-добре?
А сега към автора. Няма абсолютно никакво значение колко се грижиш за семейството си, дали й подаряваш цветя, звезди, комплименти, кола и каквото и да е. Просто, един ден ще ти каже, че вече няма да правите секс. И едва ли има любовник. Просто има такива жени. Нали си спомняш колко мила, любвеобвилна, секси и дашна беше в началото? Има доста други жени като нея. Те неистово искат да са като другите, да имат семейство, дом, съпруг и деца. Не са лесбийки, а са хетеро. Обикновено са много добри майки и къщовници. Дори може да пробват и с други мъже, за да разберат, дали причината е в съпруга им. И сами стигат до извода, че причината не е в него, а в тях. Тези жени просто не изпитват нужда от секс. Оргазмите си набавят с мастурбация. Изпитват удоволствие от френска любов, с пръсти и член. И въпреки всичко, те не желаят секс. Каквото и да направиш, тя няма да се промени. Такива жени са бомба със закъснител. Те са такива поначало и не си виновен ти за това. Не би трябвало да се свързват с мъж, знаейки много добре какви са. Точно по тази причина търсят свестен мъж, за когото знаят, че няма да ги малтретира физически и психически. Като го намерят, залепят се за него като удавник за сламка и правят чудеса, за да създадат трайна връзка с него. Сигурен съм, че си кротък човек, който не е скандалджия. Близо е денят, в който ще ти каже, че повече няма да правите секс, защото това е най-глупавото нещо на този свят. Колкото да се опитваш да промени мнението си, няма да успееш. Точно затова те е избрала такъв добричък. Точно за този момент. Няма да те съветвам да търсиш друга жена. Любовницата е добро решение, но само временно. Знам, че си здрав и прав, нуждаеш се от нормален секс, но с нея не очаквай да го имаш. Остава мастурбацията. На тези години, да търсиш друга жена и да започваш всичко отначало, е несериозно. Просто си изтеглил късата клечка. С годините обаче, ще разбереш, че ти е отнела възможността да се радваш на живота. Огорчението ти ще става все по-силно и силно. Ще осъзнаеш, че ако съдбата ти бе отредила нормална жена и ти щеше да се чувстваш добре. Ще дойдат години, когато няма да можеш да правиш секс, но горчивината остава. Не си само ти така.

19.   Не се примирявай. Искай си и си търси друга. Пък времето ще покаже дали ще я оставиш или не. Успех!

20.   Омръзнал си ѝ. Сексът може да е адски готин за теб, но не знаеш как е за нея. Жените са родени актриси и умеят да имитират каквото и когато пожелаят, в т.ч. и оргазъм. Но дори и наистина да е хубав сексът, пак омръзва. Ако ядеш всеки ден торта, след месец-два няма да искаш да я погледнеш. Ако има чувства към друг и е изстинала към теб, каквото и да правиш- подаръци, екскурзии, спа, китки и гурме манджи, да се скъсаш от тренировки, все тая. Дори няма и да те ревнува- ще ревнува любовника си.
Това, разбира се са мои разсъждения, не познавам нито жена ти, нито живота ви в подробности. Не ангажирам никого с тях. Но да знаеш- спре ли желанието за секс, това си е червена лампа, че нещата не вървят, а при вас са от години.
Би трябвало да говориш с нея още тогава за причините, не да питаш анонимните в сайта.

21.   До номер 18, на 26г съм сам съм засвга,,, е ти направо ми разби очакванията за живота човече. Намираш партоньор създавате семейство радваге се, и примерно след 10г 15г казва не развод, и точка. Ебасимо, мнооого кофти, койт ебал ебал, кака се омъжи така ли стана. Еми ще трябва да се търси друга жена тогва...

22.   М52 и при нас е така. Пуска ми един път в месеца. Явно е хванала някои млад. Но ме учудва, че ме кара когато искам да онанирам пред нея. Страна работа. Направо се чуда какво да правя.

23.   Миеш ли си зъбите сутрин и вечер, ползваш ли конци за зъби, вода за уста, къпеш ли се вечер преди лягане, обличаш ли винаги чисти дрехи? Жена ти има ли любим твой парфюм и ползваш ли го напоследък?
Заяждаш ли се с нея, дразниш ли я, натякваш ли й, мърмориш ли й, обвиняваш ли я за разни неща, обиждаш ли я, казваш ли й, че е качила някой килограм, помагаш ли й в домакинската работа или се тръсваш на дивана пред телевизора или висиш пред компютъра и чакаш да ти се сервира вечерята? Ходите ли на почивки?
По какъв начин подхождаш към секса? Съблазняваш ли я с целувки, с галене, прегръдка в гръб, докато е права или директно й налиташ?
Сигурно има нещо, с което сериозно си я издразнил или разочаровал, някоя егоистична постъпка, дразнещо мърморещо поведение с изисквания или ако смяташ, че нищо от изброеното не съответства на твоето поведение, то може тя да има проблеми с теглото и да се притеснява от тялото си, да няма време за себе си от грижи за децата и работа и да се чувства преуморена, може да има много стрес или неприятности в работата.Възможно е и да изпитва някаква физическа болка, т.е. да има някакъв здравословен проблем.Това

24.   Ниското либидо може да се дължи на много неща. Все пак пробвай да я закачаш всеки ден, и всеки ден и казвай колко е хубава и секси. Когато една жена се чувства много желана, тя разцъвфа и либидото и се покачва. Факт! Друга причина е хормонален дисбаланс/ депресия, т.е. здравословен проблем. Трета причина - много срес, много работа и задължения, липса на свободно време и т.н.

25.   И ти ли братко, добре дошъл в нашият Титаник.
Една жена штом отказва секс с един меж значи има друг така е в повечето случаи.
те не признават какво си направил за тях толкова години на зад, правиш ли гршка ...край само това виждат и само това ще помнят такава е природата в повелчето случай...непризнателни и не благодарни.
Казвам го с много дълбока рана и огромна болка и един дълъг мъчителен развод и разбито семейство и жертва 2 децта с комплекс защото нямат нормална среда и родители над главата им защото МАЙКАТА ИСКАЛА ПО ГОЛЯМ КУР ОТ МОЙТО понеже
както твърди че бил ми е малък.

26.   Сигурно си й писнал. Ти какво си мислиш? Че само на мъжете им писва от жените им и си търсят нещо странично? И то особено, ако не ставаш, защото ти може и да си мислиш, че си добър, но тя може да не споделя мнението ти.