Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми намеква, че ми е малък...
Здравейте. Вчера с приятелката ми подхванахме темата за секса отново. Първо искам да уточня, че тя ми е първата и аз на нея също съм първият. И тя подхвана най-омразната за повечето (предполагам) мъже тема за РАЗМЕРА. И лееекичко ми намекна, че би било добре ако съм имал маалко по голям. Не знам дали ви се е случвало и ако да, не знам как сте се почувствали, но на мен ми е криво оттогава и не мога да си намеря място.

От друга страна нещо такова се е случвало и преди пак с нея. Беше ме попитала колко точно ми е голям и дали съм го мерил и аз казах, че съм си го мерил, но размера си е моя работа. Тогава тя каза едно число и след това попита "толкова ли е" ... беше много унизително, защото очевидно беше ПО-МАЛКО! Аз и отвърнах "не, по-малко ми е" и така тя свали още 2 пъти с 1 единица надолу.

Искам само да уточня: момичето е наистина свястно и мисля че, да чукна на дърво, до сега имаме една добра връзка, но определено тази тема за размера не ми е особено любима...

Дайте някакви съвети...Нямам предвид начини за уголемяване или т.н., а просто съвет как да избягвам подобни кофти ситуации, защото определено те не се отразяват добре на самочувствието ми и и на всичко като цяло...
Благодаря предварително!

Коментари

51-63 от 63

58.   Подари й един голям вибратор и я разкарай. Ако е свястна, както казваш, ще схване намека. Ако не поне няма да си нещастен, а тя ще има дълъг вибратор с който дълго да си играе! ;) Успех!

61.   Тaкa нa мъжът ми му е 18 но също и много дебел мъчa се боли влизa нaвътре повечето пъти е мъчение стенa тa 12 см мисля чее перфектно

64.   Пич поръчай си Macho Men и след месец ще цвили като добиче.

65.   Оооо, много свястно момиче, няма що! Не е свястна щом мери в сантиметри пениса ти. Че и с точност. Че и не на шега. Че и по-голям искала да бъде. Какво очаква - да си го удължиш? ! Утре така ще започне да твърди, че и заплатата ти е малка и да те сравнява с комшия или познат. Махай тая математичка със сантиметрите. Любовта не се нуждае от обяснения!

69.   Човек, не се притеснявай всеки има различен :) Аз лично съм по - различен на 14 съм и ми е 15 см... Няма значение, има всякакви добри момичета, които биха те приели такъв какъвто си

70.   Ако мацка с малки цици ви обиди по отношение размера на пениса, питайте я колко ѝ е гръдната обиколка.

71.   едва ли ще я обидиш, не е важна обиколката, а какво има в главата

73.   И аз бях много ядосан на моята приятелка, защото иска да си купува вибратор, понеже аз не винаги искам секс, малко като жените съм, когато е достатъчно красива и секси ок, но иначе я режа, ако става от кревата и е рошава и не ми харесва визуално, а и рядко сме заедно, нямам време просто, но когато правим секс го правим, като за последно.. и вика, те нали вибраторите са на дължини, но могат да се избират на ширини, аз искам да е по-дебел, дали има по-дебел от твоя? И аз викам какво, не ти харесва ли? Не, не е това, но щеше да е добре да е по-дебел, вярвайте ми вече 10 дни се нервирам и всеки път и го казвам, защото преди няколко дни правихме адски много секс 3 дена един след друг с часове и буквално се побъркваше, да вярно не ми е голям 15 тина см, не е дебел, дори може въобще да не е дебел, но я докарах до оргазъм, ръчках я добре, защото бях адски нервен, че ме засяга за размера и ми беше на 100% ерекцията и я побърках и викам още ли ще говориш, че не ти харесва, като не ти харесва отивай при друг, и така докато я чукам, а тя се стичаше отдолу адски много, щях да я убия, нали ми е малка патката си викам наум, поемай я кучко и така, гадно е да те засегнат на размер, защото няма какво да се лъжем, но всеки мъж иска да му е по-голям, а когато има и някакъв проблем, например на мен наистина ми е 10-11 см дебел, което сигурно е много скромно и малко над 15 см дължина, но това си имам, защо трябва след някаква суша сексуална да ме засяга приятелката ми, грозно е и ми е обидно

74.   До 71: Оооо, повярвай ми, на тема "Цици" се засягат и то много. Един път една ми говореше някакви глупости, а аз я разбих с това: Ще разговарям с теб, след като се върнеш до вкъщи и вземеш гърдите си, които в бързината явно си забравила.

75.   Ще разговарям с теб, след като се върнеш вкъщи и си вземеш органа, който явно си забравил и... тя като че ли не може да те сложи на мястото ти. много незряло.

76.   Размерът има значение. Но не е всичко. Така както мъжете могат да обичат жена, която е широка и почти нищо не усещат. Твоят въобще не е малък. По скоро е среден. Може да го поглъща целия по-лесно. Предимство има и при анален секс, както и при по хард пози, в които големият пенис би я наранил.
Ако тя не го разбира или си търси причина си е неин проблем. Най-вероятно това е повод за нещо друго.

77.   От номер 70: Забравих да уточня, че съм жена на 28. Става ясно, че мен няма как да ме засегнат за гръдна обиколка (естествена). Но и аз не бих си позволила да коментирам размер на пениса. Като не им е изгодно - чупката. Физика - кой как се е родил. Всеки избира с кого да бъде и като си избрал е някак нередно по този начин. Подобни жени не заслужават добро отношение.

81.   Колкото и да се спори има значение размера. И аз мисля че моя е среден размер, но колко от вас наистина са го мерили. След това установих че е 12. 5 - 13 см.
Не съм имал проблем, порното ни промива мозъците. Все пак ми се искаше 2-3 см. повече и мисля че ще е идеален.
Мисля да пробвам някой хапчета, но не знам дали ще действат

51-63 от 63