Споделена история от Секс и интимност

Искам доминираща жена
Здравейте, от доста време насам имам желанието да ме командва жена в секса. Не съм мислил за границите, но мисля, че няма да откажа каквото и да е. Не съм се осмелявал да разкажа за това на никой досега. Има ли и други като мен и имал ли е някой такъв опит?

Коментари

1.   Според мен ще намериш лесно такава.
Все пак сме в 21 век и много от жените тайно искат да доминират над мъжете.

3.   Проститутка! Гледай да е от по- скъпите.

4.   Еми аз отдавна си мечтая да ме доминира жена, да ме върже и да ме такова с изкуствен...сещаш се, но аз не съм точно за твойта тема, тъй като аз самата съм жена, трябва ми агресивна лесбийка просто, но да ми допада на външен вид, за съжаление единствената, на която бях попаднала, не ме кефеше...не беше мой тип.

5.   Ейии, ти си паднал на хоя!
Те тука всички са еманциПАТКИ и искат да командорят.

6.   Авторе,току що описа най-необузданата ми фантазия.
Дори само като си представя, че приятелката ми ме подчинява, вързва или командва и вече тръпна в екстаз. Любим момент от еротичните ни игри е тя да ме завърже като на шега и после да ме целува където си поиска.
Не бих искал обаче да ти давам други съвети, освен да говориш с гаджето си и да уточните заедно какво харесва на теб и какво - на нея.

9.   Към номер 6, опотвал съм да вметвам теми, нооо уви. Няма такъв интерес към мен. Надявам се да се промени това, че нвзнам какво ще правя. Ще и се вържа сам :D

10.   Ха-ха - жена да ме доминира! По-скоро ще ѝ пикая на главата!
Според мен, на някакъв топ-мутант като Серина Уилямс, ако му нариташ яко бутовете и го гледаш как крещи в безсилна ярост, това би ме побъркало от кеф! :)

11.   10, по-добре Сери на Уилямс:)))

13.   Здравейте. Не намя нищо лошо, всеки има ветиш които иска и се надява макар и таино да осъществи. Ще споделя и моята тя е да доминирам жена, стиска не на зърна с прилагане на атрибути. Пляскане по тялото, дупето. Стиска не и опъване на долните устни и все такива неща. Без насилие и силна болка твсичко в границите на нормалното. М на 43год. и да някои неща съм ги осъществил но все още не съм намерил жената с която да имаме сходни интереси. Затова всички които имат независимо какви ветиши нека да не спират да търсят с родната душа и да изживеят това което искат. Успех на всички.

14.   4, Аз пък си търся котенце, което да доминирам
Момиче

15.   С мацка, която е отворена към всичко, моите предпочитания са

- често да доминирам аз,
- често да не доминира никой,
- доста по-рядко да доминира тя.

Като освен това начините, по които бих приел да ме доминира тя, са много по-леки, отколкото начините, по които обичам да доминирам аз. Да ми язди лицето, или да си втрива агресивно дупето в лицето ми, докато съм облегнат на стената, това може и ме кефи. Но шляпания, например, само аз приемам да правя.