Споделена история от Секс и интимност

Жени, кой мъж за вас е красив?
Какъв образ изниква в ума ви като чуете "красив мъж"? Бихте ли го описали и/или дали за пример някой известен мъж? Имате ли свой любим тип?

Моят идеал за красив мъж е бяла кожа, тъмни (кафяви или пъстри до тъмнозелени очи), красиви, но мъжествени черти (мъжествена челюст и широка брадичка) и плътни устни, слабо и атлетично, ненапомпано тяло без татуировки и разбира се, да е висок. Мъже тип Аштън Къчър и Джон Тейлър от Дюран Дюран, които намирам за много красиви. Но ми прави впечатление, че в последните години идеалът за красив мъж е напомпана батка, с татуировки, с някакви странни бради, бръснати глави, които "красиви" не мога да нарека, но виждам, че масово жените си падат по такива, или по някакви супер екзотични типове.

Какъв е Вашият идеал за красив мъж?

Коментари

1-50 от 76

1.   Мъжа на София Вергара.
Моят също.
Иначе харесвам по-едри мъже, спокойни, усмихнати и секси. С леко набола брада.

2.   В живота ми до сега / на 36 години съм/, само на един мъж съм казвала, че е красив...може би сладък да съм назовавала някого, но красив...това е много повече. За мен очите играят най-голямо значение, когато е сериозен е един човек, когато е усмихнат различен, има дълбок поглед /кафеви на цвят очи/..да потънеш в него.
Още нещо, което спада към КРАСИВ МЪЖ, за мен е да умее да води разговори на различни теми, да сигурно няма връзка с красотата, но това са тези две неща, които ме подлудяват.

3.   Харесвам мъже, с дълги коси и светли очи- визуално. Тайнствени и различни. Аз харесвам мъже като Никълъс Роджърс - този който изигра Тарабас. И да има, нормално тяло...а не някакво фитнес тяло.. :(

4.   С интелект и красива душа.
https://bit.ly/3hmwUZh

5.   4, моля те, без майтапи, темата е сериозна.

6.   Номер 4 съм.
Не познахте мъжа май :)))
Световно известен е - певец, рокаджия.
Предната снимка е от средата на 90-те.
Няколко години преди това е бил вокалист на Дийп пърпъл, 10 години по-рано на Рейнбоу - сега ще го познаете
https://ibb.co/gZDQHKt

7.   Моят.

8.   6, това, че е рокаджия как променя чертите му и го прави по-хубав?

9.   Харесвам мургави мъже с тъмна коса, очи и кожа. Здрави мъже, но не напомпани. Дори с леко коремче, но да има здрави ръце. Средна височина с татуировки.

10.   Висок и с широки рамене, черна или много тъмна на цвят чуплива коса, тъмно сини очи в които виждам вселени... и леко матова кожа, пълни, плътни и сочни устни, трапчинки. Дълги добре оформени крака, кръгло и стегнато дупе- атлетичен. Големи, нежни ръце които като прегърнат е завръщане у дома.
Описвам реален човек ;)

12.   Визуално - бяла кожа, черна коса, тъмни очи (кафяви) или зелени, в тяло да не е в двете крайности (нито много слаб/дебел, но не държа да е в топ форма), аз съм 160, така че да е поне 1.70. Харесвам татуировки, но не държа на тях (естествено), желателно е без брада и коса, или поне ако има наистина да му отиват. Абе описах приятеля си, ама това е истината.

13.   Погледът и очите са най-важното нещо. По очите много си личи що за човек е пред теб. Много силно ме привлича емоцията в погледа - страст, изразителност, доброта, интелект... И когато това е в комбинация с мъжествени черти на лицето и фигурата - ръст, телосложение - тогава това е абсолютно мой типаж. Милош Бикович например (тука стои влюбена емотиконка)...

14.   И аз като номер 2 трудно определям някого за красив, просто трябва да е пълен пакет. Актьор, който намирам за наистина класен, интелигентен, тяло, което харесвам, без татуировки, хубав глас, страхотна усмивка, присъствие, дори прическата му ме побърква, е Пьотър Фьодоров. Начинът, по който изглежда във филмите Дуелистът, Аванпост, Спутник, Проходът Дятлов, за мен е топ.
Това не ми попречи да се влюбя в слаб мъж, с татуировки, че и с дълга къдрава коса беше по онова време и с брада, без да си падам по такива.

15.   Този, който обичам. Ама ти искаш сега някакво описание като по списък, та...
Хващат ми окото високи (180 ), добре сложени мъже с благ поглед, демек да не гледа лошо. Да има широки рамене и едра фигура, не дебел, но не и напомпан. Без силно изявена мускулатура тип фитнес батка. Няма значение цвят на очи и коса, но ме привличат широки лица с изразена черепна структура. Гъста коса. Енергична походка. Това е май, откъм природни дадености. Без татуси и пирсинги.
Този, който обичам не е висок, останалите "критерии" ги покрива. Не може човек всичко да има, пък и няма нужда.
Повечето ми приятелки се заглеждат по фитнес батки обаче хаха. Такива с коса 1ви номер и брада, скъсани дънки и лош поглед.

16.   Висок, сини очи, доста тъмна коса, лятото почернява бързо, а не изгаря(такъв тип кожа)Красиви устни. Стегнати гърди, плосък корем и много развити мускули на гърба. И голям...
симпатяга хаха

17.   Том Хидълстън :P

18.   Номер 8, за мен красив мъж е мъж, който може да напише такава песен и да я изпее по този чувствен начин
https://www. youtube. com/watch? v=XHd7J7Oj2Rc&t=17s

Красотата е в душата и в сърцето. В душа, пълна с любов и емоции.

От номер 4 и 6.

19.   Не ги питай, жените лъжат. Те са далеч по-придирчиви от мъжете.
Хората отдавна са го конструирали в научна теория, която се доказва на практика.

https://yewtu. be/watch? v=cv4iIl1kU4I

20.   Красив е мъжът с приятна външност, благ характер, адекватен по отношение на живота и хората, честен, верен, любящ, умеещ да готви, чисти и пере.

Нина

21.   Ниски, набити, мургави, мускулести, с тъмно кафеви очи и черна коса, с леко набола брада и без татуировки (защото и аз мразя татуировки).

Маринела

23.   Мога да ти опиша гаджето ми, което според мен е красиво.

Тъмно кафяви очи, тъмно кафява и леко дълга коса, мургав/чернокож, около 175см, слабичък(не прекалено много), хубава бяла усмивка, по-голям нос и малки/средни устни.

24.   Рафаел Надал, красив, сладък и перфектното тяло.

25.   Е тия с брадите и татуировките не са ли ви много еднакви, като по калъп? То така всеки може да си пусне брада и да се татуира. Същото е и с фитнес батките. Изглежда ми прекалено повърхностно за да е истина. Ама като гледам какви са младите момичета, сигурно е така. Повечето слушат чалга, не са прочели 1 книга.

Мнение на мъж

27.   Красив е този с една торба пари, коли и имоти!! ХЯ ХЯ ЯХ!

28.   Кънтри певецът Трейс Адкинс, покойният Хийт Леджър също.

29.   Рафата наистина е хубаво момче, но на мен ми харесва не заради тялото, а заради характера и възпитанието. Чичо Тони (неговият треньор до преди няколко години) го е възпитал на скромност, уважение към хората, силна воля, борбеност и др. Една мисъл на чичо Тони: "За да бъдеш добър спортист, първо трябва да бъдеш добър човек". Малко е попрекалил със строгостта към него (Рафата е бил нежна душичка от детенце), но относно представянето му на корта (а и не само) възпитанието на чичо е дало отличен резултат.

От номер 4 и 6.

30.   До 25 от един с брада и татуировки

Колкото и да не вярваш, не слушам чалга и чета редовно. И точно това ми харесва, да ме съдят по външния вид, а да се изненадат супер много когато започнат да си говорят с мен.
Не слагай всички под общ.

31.   1-висок
2-сладък
3-големи и меки устни
4-тъмно кафяви-черни очи
5-с бретон и леко дълга коса
6-( да няма брада или мустак)

Това е!!!

32.   При повечето жени го има този момент, че известността на един мъж и копнежите на голям брой жени по него го "разкрасяват" в съзнанието му и го правят десетократно по-желан. Някакъв шушляк, ако е поне средна работа холивудски актьор и не е баш изрод в лицето, пак може да мине за харесван от много жени (особено, ако наред с това е изиграл и някоя кино роля на мъж, какъвто самият актьор не е по душевност, но жените му приписват тези поведенчески черти от героя към актьора), но ако абсолютно същият е Пешо неизвестният от ж.к. "Младост 2", те ще го подминат като пътен знак.
И само малка част от жените наистина не се впечатляват от известността, общественото положение и/или парите на мъжа, държейки да отговаря на техните представи за мъжко излъчване и ръст.

- Кифлоприземител

33.   Джейсън Момоа с къса коса
Кевин Костнър на младини (мъжът ми прилича на него ;-)
Скот Иистууд (синът на Клинт)
Гари Олдман на младини
Ален Делон на младини
Джералд Бътлър
Хенри Кавил
Пол Уокър
Патрик Суейзи на младини
Но най-най-секси ми е Майкъл Фасбендер- мммм

Извод- смесените етнически или расово могат да излязат невероятно красиви, макар, че съм свикнала с бели мъже и те най ми харесват. Но не, бели като сняг ;-)

34.   Приятеля ми. Слаб, висок 1. 85, тъмна коса и кафяви очи, облича се добре, мил и любезен, добър характер, умен и с чувство за хумор и се справя със всичко. За мен по хубав няма. Няма брада и татуировки. Просто един обикновен мъж. Но за мен е най-хубавият на света

35.   Да.. всички търсите добри погледи, харизма, визия, а пък до вас се мъкне анти на всичко това. Много големи комплекси имате, излизайте с Хубави мъже ;) високи, натурални, широки, с окосмяване ;)

36.   Черна коса,тъмни очи ,да не е много бял.Аз самата съм много бяла и ме привлича малко по тъмна кожа.
Да е по затворен , срамежлив абе леко смотан.:)
Да е интересен и да не е агресивен.
На последното много държа.

37.   Идеалът ми за мъжка красота е Rui Patrício
Особено с брада :)

А иначе бих добавила и Jamie Dornan, Yannick Carrasco, Gerard Piqué,

38.   Кифлоприземител, за пореден път се включваш в моя тема, насочена изцяло към жените (е, в случая и към мъже с хомосексуална ориентация) и говориш абсолютни врели и некипели! В темата питам за естетическата представа на жените за красив мъж, не за вътрешни качества, вътрешна красота и тем подобни неща. Аштън Къчър е красив, не го знам може ли да пуска пералня или не, дали е добър човек или пък гадняр, или е сериен убиец - красив мъж е и това е обективната истина. Също и като загледам хубавец на улицата, бил той и Пешо или Гошо от квартала, не го познавам, но знам че е привлекателен и ми харесва. Разбираш ли накъде бия? Жените обичат не по-малко от мъжете с очите си, и един мъж, когото не намираме за привлекателен, каквито и поведенчески черти да притежава, е все тая!

39.   Малееей,
Явно съм засегнала някои "красавци" тука....
Забравих Ричард Чембърлейн на младини-божествен! За съжаление- гей.
От 33

40.   Аз се сещам за Адам Родригес, От местопрестъплението Маями, е голям красавец.

41.   Номер 38, все повече жени правят така, че да са мъжкарани (не само на външен вид, но и като поведение, т.е. с груби обноски и действия), така че донякъде си права, че мъжете в такива случаи са изправени пред въпросителната дали да се занимават с груби, по-малко женствени жени.

А, че Аштън Кътчър е голям красавец - в това спор няма. Ето:

https://images.ctfassets.net/f60q1anpxzid/asset-1308dbbd340a3d69df0d02fa73d66353/ca076a05cba12a024ec881e13385d5eb/ashton.jpg?fm=jpg&fl=progressive&q=50&w=1200

https://hotlifestylenews.com/wp-content/uploads/2020/05/ccelebritieskutcher-chest.jpg

https://dehayf5mhw1h7.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/114/2017/06/22064350/Ashton-Kutcher-1-shutterstock.jpg

https://the-hollywood-gossip-res.cloudinary.com/iu/s--8hWnEzzd--/t_slideshow/cs_srgb,f_auto,fl_strip_profile.lossy,q_auto:420/v1364526799/ashton-kutcher-on-the-red-carpet.jpg

https://m.netinfo.bg/media/images/39211/39211487/orig-orig-mila-kunis-i-ashtyn-kytchyr.jpg

https://static.standartnews.com/storage/thumbnails/large_article/7915/7382/7630/аштънкунис.jpg

https://www.emodno.com/wp-content/uploads/2015/07/3334544-ee742f2a.jpg

Много от обикновените мъже изглеждат сходно или дори по-добре от него, но тъй като са никому познати "Пешовци", а не известни холивудски актьори, около тях не се върти рояк обожателки.

Ако искаш, мога да ти покажа каква голяма красавица е и съпругата на Аштън Къчър - Мила Кунис. Е, вярно, че там е без грим, без умело подбрани ъгли на снимане и без изкуствено осветление с цел скриване на сенките по скулите и торбичките под очите, но все пак си е тя в пълната ѝ прелест. Нали за истината си говорим (пишем) все пак!? Ето, например, как тя изглеждаше на 28 години (в момента е на 37 и едва ли природата я е разкрасила и подмладила):

https://woman.bg/static/uploads/gallery/4773/main/0001927901355499628_mila-kunis-640.jpg

А тук долу е на 29, но този път с грим:

https://media1.popsugar-assets.com/files/thumbor/4Q6DHvZl6AM4HwbfBxRZegFZJME/fit-in/2048xorig/filters:format_auto-!!-:strip_icc-!!-/2014/04/21/726/n/1922398/04cf59d5ef432ad0_FFN_Kutcher_Kunis_EXC_RAKFF2_041914_51388171/i/Mila-Kunis-Shows-Baby-Bump-Airport-Ashton-Kutcher.jpg

Последното ти изречение могъщо прекланя глава пред това, което се случва в действителност при повечето жени в избора им на мъж. На теория може и да си харесват някакъв мъж, но незнайно защо, често са с коренно различен такъв. Важно е да се отбележи, че ако някоя жена, която далеч не е близо до идеала за жена, но за сметка на това харесва идеализиран образ за мъж, това няма абсолютно никакво значение, защото същите на вид идеализирани мъже изобщо не харесват жени като нея. И последните си остават само с бляновете и с високите изисквания без покритие.

- Кифлоприземител

43.   Всичко, което не е български мъж, става за мен, изключае черните (не съм расист, просто не са мой тип). Като нации най- много ми допадат северните народи - е, те наистина са красиви. За известни личности се сещам за Джакс и Опи от "Синове на Анархията" (съжалявам, не помня истинските им имена). Прословутият Леонардо ди Каприо също намирам за доста привлекателен. За тези се сещам сега.

44.   Харесвам Майкъл Макманус от Лекс когато играеше Кай. Също и Микеле Мороне и Тео Джеймс.

45.   За мен Иън Сомърхолдър е неустоим. Комбинацията от почти черна коса и сини очи е неустоима

46.   Кифлоприземител, хайде да оставиш жените да преценят кой е голям красавец.
Аштън Къчър на мен ми е крайно антипатичен и изключително посредствен като актьор. Чарли Шийн е далеч по-привлекателен от него.
Харесвам харизматични мъже:
Фреди Меркюри
Оуен Уилсън
Зак Ефрон
Матю Макконъхи
Алваро Солер / има български двойник, дори по-хубав/
Ален Делон на младини
Сакис Ривас
Николаос Валдис
Данаил Илиев / лекар- гинеколог/
Персийски актьори и модели, някои индийски и турски актьори.

47.   Номер 46, първото ти изречение сама ли успя да го съставиш? От бегемама ли черпиш вдъхновение?
За Аштън Къчър си писала неласкави думи, противно на мнение 38 (тя го харесва, а ти ѝ противоречиш и преценката ви като две жени е в двете крайности), та явно за тоз' човечец мненията ни се припокриват, затова призивът ти от първото ти изречение можеш да го отправиш към огледалото пред себе си.

От написания след това списък с мъже излиза, че харесваш все много известни милионери с влияние в обществото. Неслучайно в мнение 41 написах онова за "Пешовците".
Част от тези милионери отдавна са мъртъвци и явно си ги харесвала още отпреди 20-40 години, когато навремето си била млада.

- Кифлоприземител

48.   Питат жените, отговаря кифльочът. На всяко гърне- мерудия.
По темата- Шон Бийн, Орландо Блум, Хийт Леджър, Степан Хаусер, Киану Рийвс.

49.   33, абсолютно и точно в десятката!

50.   "Кифльоча" е прав тук, а май и не само тук.

51.   Кифльо, къса ти се логиката нещо! Бгмама е за млади майки, не за дърти жени. Не мога да съм и двете едновременно. Но понеже ти следиш теми в този сайт на мамите, ти се струва, че и други се занимават с това.
Правиш ли разлика между излъчване и красота? Не смятам, че Аштън Къчър е грозен, нито, че е красив, а че има отблъскващо излъчване. Да не пропускаме факта, че като парашутист използва далеч по-възрастната от него Деми Мур.
Темата беше какви мъже харесват жените, а не какви мъже харесват мъжете, но можеш да си пуснеш нова тема.
Как може да обсъждаме или се придобие представа за Иван от Каспичан или Радо от Пловдив например, скед като тук не се публикуват снимки?
Разбира се, че ще даваме за пример известни личности, а те естествено са талантливи и богати хора.

52.   И за кое е прав Кифльоча, като не му вдява кухата кратуна, че звездите в киното и музиката се превръщат в легенди и остават вечни, и имат нови фенове дори след смъртта си?

53.   Лично аз харесвам слаби мъже. Не много високи (165-175). Зелените очи са супер, но мога да направя изключение за друг цвят ;)
Харесвам мъже с дълга коса ( или поне с коса, че в България след 30-35 е рядкост;))))
Симпатични, спретнати и забавни и да харесват рок.

54.   52, за всичко е прав "Кифльоча", и изобщо не е никакъв кифльоч, както злобно го наричате всички тъпи квачки тук, а свестен и стойностен мъж, достоен за подражание, от който могат (и трябва) да се учат много млади момчета, които все още нямат никакъв опит в живота, и не са научили женските ви мръсотии, и това как да се справят с тях. Да ви имам "звездите" и тъпите модели за подражание, на които подражавате и които давате за пример, толкова сте празни и кухи днешните жени, че да му се отще на човек всякакъв (още по-малко пък интимен) контакт с вас.

1-50 от 76