Споделена история от Секс и интимност

Колко често го правите?
Дами и Господа, представям на вашето внимание един така важен, но забулен в тайна обществен въпрос, който чрез анонимността на този сайт може да разбулим?

Чета - едни го правели веднъж на седмица, други всеки ден, трети - на всеки месец... Е, ами вие? Колко често задоволявате нуждата си от секс/мастурбация/т.н. ?

Коментари

1.   М26,
мастурбация - 5 - 6 пъти в седмицата
секс - 0 за последните 2 години (нямам самочувствието/социалните умения/външния вид за запознанства с момичета с тази цел)

2.   Когато има възможност, с деца сме, нощни смени понякога. Всеки месец различно. Минимум веднъж седмично. Случвало се е и без.

3.   Аз съм във връзка от доста години. Това също е от значение. В началото по 5 пъти на ден. След няколко години по няколко пъти в седмица. А сега имаме и дете и по-често се слъчва веднъж или два пъти в месеца, но през периоди променяме и на 4-5 пъти в месеца. Не е много, но го правим когато не сме изморени, когато ни се прави и наблягаме на качеството, а не количеството. Като под качество имам предвид около час, включващ игра, секси бельо, секси костюми /в които влагам много, последно си взех един доста изпипан за 150лв./, имам маска - боне и истински пистолет, понякога си играем и му правя френска с маската, тя има отвор на устата /малък кръгъл, както и на очите под формата на бадем/, секси е. Сменяме различни пози, винаги поне 3-4 минимум. Понякога се забавляваме и се снимаме.

4.   Ж, 33
Секс поне 3-4 пъти в седмицата, зависи кога пътува съпругът ми. Ако си е вкъщи цяла седмица и всеки ден правим.
Мога да мастурбирам и всеки ден, не защото нещо не ми стига, просто обичам да си доставям удоволствие, когато остана сама. Обикновено се случва два-три пъти в седмицата, понякога пък изобщо нямам такава възможност.

5.   4, аз правя всеки ден, когато мъжа ми НЕ е вкъщи.

6.   Едно семейство имало проблеми със секса - правели го много рядко, веднъж на няколко месеца. Жената много се ядосвала, че не е желана и била изнервена от липсата на интимни ласки с мъжа си. Заради това постоянно ми пилела на главата, че имат проблем и трябва да отидат на семейна терапия за до го решат. Мъжът, естествено, не му се ходело на терапия, а освен това нямало и клинична пътека от здравната каса за такива проблеми, та трябвало и да се плаща. Но, след постоянното повтаряне от страна на жената, най-накрая той се съгласил и записали час при сексолог.
Отиват на сеанса и сескологът ги попитал защо са там, какъв е проблемът. Жената започнала:
- Докторе, малко ме е срам, но срам, не срам, ще си кажа. Ами, мхм, такова, мхм, ние не правим секс, ей го на днес е 15-ти, а ние още не сме го правили този месец, а сме още млади хора, а не някакви пенсионери.
Мъжът я поправил:
- Скъпа, не ние не сме правили секс този месец, а само ти.

Сетих се този стар виц, като прочетох написаното от номер 4 :)

7.   Един отишъл на доктор и казал:

- Докторе, не мога.
- Абе как не можеш? Mлад, здрав, прав мъж на 20 г. няма да може.
- Абе не мога, ти казвам, бе докторе.
- Ей сега ще проверим. Сестра, ела тука. Я се съблечи.

Онзи като подхаванал сестрата, ама направо я изкрътил, лашкал я, чукал, отзад, отпред, направо я разглобил.

Доктора:

- Какво направи ти бе, човек, нали не можеше?
- Е, като има с кого, мога.

8.   По-добре да го обърнем на вицове,отколкото на теми от чикиджии !

9.   7 ох разби ме с тоя виц... Благодаря за искрените коментари!

м 29 - веднъж на седмица някъде, мастурбация. Дълга и широка защо, но направих темата за друго - в китайската медицина е казано, че когато мъжът си изхвърля семето прекалено често, жизнената му сила се изтощава. Започват наглед малко проблеми - кръста, бъбреците, косата, очите - и постепенно се трупат и водят до болести.
Същевременно има много трудове (примерно на Тойнби, на Ънуел - Sex and culture) които изследват защо в разните човешки общества културата зависи от това колко сексуално репресирани са индивидите на обществено ниво, и защо при едно сексуално разпускане на нравите, винаги дадена цивилизация потъва. Ънуел примерно е изследвал над 2000 племена и общества. А и чисто философски - няма безплатен обяд в живота, това удоволствие което изпитваш при оргазма... плаща се все някак...

Но това са си мои разсъждения и неща които съм откривал, не твърдя че са така. Но доста забележителни разлики има! Имах един привтел, успешен беше в университета, намери си една приятелка - какво направи не знам с него, но свкаш изпи го това момче, всеки дей по няколко пъти той ми беше намекнал че го искала, и в един момент - пусна си всички планове които имаше за будещето си... Смени от тогава сигурно едно 10 гаджета за 7 години. Не че нещо, просто - наблюдения!

10.   Не ги броя, но може би веднъж-дваж седмично с жената и 2-3 чекии. Това е средно, защото зависи.

11.   Който твърди, че не лъска, лъже.

12.   От 4 до 5 и 6 - аз отговарям за себе си, не за мъжа си :)

13.   Много е жалко ,но беше чак миналия юли. С мъжа ми. Мастурбирам , но не е същото. ...

14.   До 11

Аз не лъскам редовно наистина. 3 месеца не бях лъскал нищо, че нямам гадже. На четвъртия месец обаче много ме удари нагона и свърших 4-5 пъти за 2 дни. След това бях като парцал буквално, като болен. Тотална промяна и във външния ми вид, излъчване, дори гласа ми стана супер изтънял. Абе все едно друг човек бях.
Звучи смешно и едва ли някой ще повярва, но е факт.
Пичове, ако нямате гадже не лъскайтв повече от 1 път седмично. Това скапва мъжете, няма живец в тях, няма агресия в добрия смисъл, която тестостерона дава. Тая енергия може да се вложи в много неща. Секса, колкото зарежда, толкова може и напълно да изцеди мъжете. При жените е обратното, те се зареждат от всичко това.
Да не казвам, че и кура ми 3 месеца ако не лъскаш беше като камък и супер напомпан и дебел.

15.   Ппез един- два дни го правим, като заспят децата. Анален секс, 3- 4 пъти на месец. Както дойде. ж37

16.   Почти всеки ден, когато имаме физическа възможност.

Но съм забелязал, че някои жени нямат желание за ежедневен секс, а по-скоро 3-5 пъти седмично и то с предварителна нагласа.

17.   Мастурбирам 4-5 пъти в седмицата с вибратор или само с оръсти, а с мъжа ми правим секс рядко - 3-4 пъти в месеца.
Ж 38

18.   Ние през ден-два, редуваме различни неща:) Понякога сме изморени от деца и работа.. ж32

19.   По 2-3 пъти седмично, като наблягаме да е по продължително от час до час и половина. Аз съм по сексуалния и ми се иска по често, но се съобразявам с желанията на жената.
М 44

20.   19, по час и половина :) Посмали малко. Как не ти се протърква хуя? Или ръгаш на 5 мин веднъж?

22.   Няма нормално. При всички двойки е различно. Не мисля, че всяка седмица правим едно и също количество секс. Понякога 4-5 пъти, друг път веднъж, понякога 0. Зависи от това колко работа имаме, дали сме изморени, стресирани и/или дали съм в цикъл/овулация

23.   До 20 това е времето с малки прекъсвания. Чисто време около 50 мин. до час. Ти си го прави за 5 мин. няма лошо.

24.   Ж50 масторбира всеки ден, с вибратор или в банята. А мъжъ ми един път седмично. Но двете неща са разлочни.

25.   Преобладаваща статистика е: 20-30 г. - 2 пъти дневно, 30-40 г. 2 пъти седмично, 40-50 г. - 2 пъти месечно, 50-60 г. - 2 пъти годишно, над 60 г. - хич.

26.   Ми не знам. Снощи го правихме с жена ми, отзад. Тя поиска.

27.   Всяка седмица минимум 3 пъти. А максимума е различен, зависи от това дето дали е вкъщи събота и неделя или при баба дядо.

29.   Всеки ден по веднъж или по два пъти с постоянния ми партньор.

Поздрави, Сладката прасковка!

30.   Всеки ден го правим. Случвало се е, когато предната вечер е било много възбуждащо веднага на сутринта да го правим. Много му дебел хуя, а аз съм тесничка и е много ама много възбуждащо.

31.   Авторче, не се връзвай на коментарите, защото тенденцията категорично сочи, че между младите хора няма никаква интимност. Те се мляскат спрелташки и се държат за ръце, няма химия между тях. Нищожен процент правят секс. Не ме питай откъде знам тия неща, защото ще трябва да напиша още 20 реда, но е факт.

32.   На различните възрасти, етапи от връзките и ангажираност е различно. Като младеж можех да чукам почти постоянно. Тогава и по 5 пъти на вечер съм правил. Но това е безвъзвратно минало. Все пак бях на 18-25. После по-рядко, но редовно по 2-3 пъти на вечер. След 30 по 4-5 пъти седмично, а в нова връзка по няколко пъти на вечер. Сега съм на 37 женен с дете и с жената го правим 2-3, понякога 4 пъти седмично. Рядко по-често.

33.   Обикновено през ден, понякога през два. Нямаме правило. Гледам да не го изтощавам много, да има сили :-) А 2, 3 или 4 пъти на месец правим анален.

34.   Аз съм жив зеян.... Хаха, веднъж, два пъти месечно.
Ж36

36.   2-3 пъти седмично с мъжа ми. Някои от дните и сутрин, и вечер. Бих го правила и всеки ден, но с деца е трудно.
Ж47