Споделена история от Секс и интимност

Сериозен въпрос към (не)държанки
Искам да проверя настроенията сред жените по темата.

1. Като цяло склонни ли сте мъж да ви издържа срещу секс дори за огромна сума? Само ако отговорът е ДА, продължете напред.

2. Каква е минималната месечна сума, на която бихте склонили?

3. Държите ли мъжа поне малко да ви харесва все пак?

4. Бихте ли изпълнявали и по-нестандартни неща като анален, пикаене върху вас и удряне/душене по време на секс, генг-бенг и др.?

Коментари

2.   Що за абсурдна тема. Коя себеуаважаща се жена би направила това. Според мен търси сред жриците по сайтовете или на улицата. А може би съм глупачка, че за мен важна е любовта и химията между мъжа и жената. Много съм изостанала.

Мод: може би тази, която се снима гола за пари в Reddit. Извинявам се на читателите, но не можах да се стърпя при това лицемерие.

3.   1. Не!
Ж33

4.   1. Що не? Вместо да се бъхтя за някой мизерен началник, това е по-примамлива оферта.
2. Над 600 лв.
3. Да.
4. Че аз и за без пари, като повечето жени, съм ги правила тия неща, защо не?

5.   1. Като цяло склонни ли сте мъж да ви издържа срещу секс дори за огромна сума? Само ако отговорът е ДА, продължете напред.
- Да, стига да не ме отвращава като визия или поведение.

2. Каква е минималната месечна сума, на която бихте склонили?
- Ако ще се издържам само от него, трябва да е над 1000 лв. Ако ми е поне малко симпатичен, може и към 700. Зависи.

3. Държите ли мъжа поне малко да ви харесва все пак?
- Задължително. Поне да спазва добра хигиена.

4. Бихте ли изпълнявали и по-нестандартни неща като анален, пикаене върху вас и удряне/душене по време на секс, генг-бенг и др.?
- Да, с известни съмнения за генг-бенг-а. Пак зависи от останалите участници какви са.

Не мисля, че сексът за пари, е много по-различен от това да имаш нормална работа. Експлоатацията е една и съща, освен когато не говорим за високо ниво специалисти, на които работодателите им се молят, а не обратното. В масовия случай сме средно ниво интелектуални проститутки, ама видиш ли, да се чукаш срещу заплащане е унизително, но да те бъхтят от 9 до 6 за 800 лева - не е. Сбъркана история.

6.   Ами предпочитам да е връзка със секс и пари и да ми харесва. За последното, не.

7.   До 4 и 5, според номер 2 не сте себеуважаващи жени.Номер 4, много ти е ниска цената нещо- над 600лв. Явно работиш някаква мизерна работа и всичко над 600лв ти се струва като много пари. Но пък тва, че е си правила генг бенг си ме изненада неприятно, признавам. Но пък и номер 5 е навита. Какво се случва с тия жени бе, макар да става въпрос за българки.
П.П. Номер 2, прати някви голи снимки, че ми стана интересно.

8.   Не. Не. Не.

9.   2, до Мод, аз също, направо започнах да заеквам от лицемерието на тази жена.

10.   7, по-добре да правя секс за над 600 лв., отколкото по цял ден да обслужвам идиоти и да търпя гаден началник на главата ми за 600. И не, не работя мизерна работа, работя като преводачка, но съм видяла и другата, и поради това не бих обиждала и подиграла някой, че работи "някаква мизерна работа" (вмомента). Генгбенг не съм правила, само част от изброените съм правила, за други съм склонна да направя, но не ми се стори нужно да влизам в подробности.

12.   Ох, налазиха моралистите, които се точат по всяка засукана мадама и рядко си вадят ръцете от гащите, ама жена да прави секс за пари - неее, гнус! Още по-лошо да е разкрепостена и да прави, каквото ѝ харесва, ако ще и с 30 пишки наведнъж... нейна си работа. Ма на тях сигурно им се полага да си го мушкат насам-натам, докато половинката им готви мусака и ги гледа с добродушен овчи поглед.

Номер 7 и номер 2 трябва да се вземат. Толкова лицемерие и самозаблуда на едно място ще създадат малка експлозия, която тъкмо ще ни освободи от досадното им присъствие. Номер 7 даже иска и голи снимки, иначе много потресен. :D Ебаси пародията.

Номер 5

14.   Благодаря на номерцата 4 и 5 за отговорите. Чувствам се невероятно, че сте отделили от ценното си време за моя коментар, който съзнателно го написах да предизвика реакция у вас. Номер 5, едно е искаш голи снимки, съвсем друго е е една жена да го прави с 30 пишки наведнъж. В интернет колкото щеш голи снимки на жени по- красиви и от всички вас( 2, 4 и 5 номер). Сега сериозно за номер 4 и 5, явно ви е вродено да имате склонност към по- нестандартни преживявания и да правите секс с всеки, дето що- годе ви хареса по външност. И също така не сте попадали на добри мъже, но с вашето мислене и поведение си е закономерно с кви мъже сте били. Баси жените- нагли, злобни и тва само като им четеш коментарите. Ако я срещнеш на живо не ми се мисли. Възползват се от това, че са родени жени и повечето мъже не могат да си подтиснат нагона и са готови да дават пари на някаква си там с вагина между краката за секс. Чета и по чужди сайтове мнения на жени, там също има разпоретини, ама толкова злоба и наглост само българските женици ги имат в такава степен.
П.П. На такива като вас- то да е х*й да ви го набия за 600 лв, ама акъл и с милиони не става.

15.   14, по-злобно същество от тебе няма. Фактът, че всеки ден пишеш гадости за жените в този сайт, показва че имаш големи проблеми и неразрешени вътрешни конфликти, за които ако не потърсиш навременно специализирана помощ, може да прераснат в нещо по-лошо и дори опасно. Фрустрацията ти и демоните ти са в твоята глава. Всичко, което мразиш и критикуваш, го носиш в себе си. Другите не са ти виновни с нищо. С най-добри чувства ти говоря.

16.   Номер 14, ето виж колко сме грижовни и добри - "олабихме" те душевно, успя да си кажеш какво те мъчи и какво таиш в себе си. Духовна чекия при това с чужда ръка - съвсем ново преживяване за теб, нали?

Тонът ти показва, че просто се пръскаш като гнойна пъпка - обиждаш на външен вид, използваш злобливо умалителни, българките баш са ти трън в окото и всички класически прийоми на индивид с т.нар. tiny dick energy.
Залагам първата си заработена хилядарка като държанка, че си от тези мъже, които заговарят жени с "хей, принцесо!", но когато ги отрежем, веднага агресират, обиждат и им избива слюнка. Много е атрактивно за гледане и обожавам да сипвам още сол в раната, за да ги гледам как с гърчат от безсилие, ярост и комплекси. Не се мъчи да питаш и да четеш, ориентирай се към някоя девствена булка от китайските провинции. Подобните ти си търсите такива, които да ви ходят след гъза и да гледат в земята. Или пък пробвай с мъже, знам ли...

Номерче 5, 12

17.   То пък българските мъже все едно са много алтруистични. Те един сок и кафе не искат да почерпят жената на среща, пък камо ли секс за големи суми. Големите суми ги прибират майките им.

18.   Значи да обобщим - повечето българки биха правили секс за пари. Неслучайно им се носят слухове.

19.   Номер 15, не съм злобен, а обективен. Изкарахте ме лошия едва ли не при положение, че тия жени ми говорят, че са готови да се ебат за пари, в което няма нищо лошо, но да не са с такова голямо самочувствие, че едва ли не на другите, които не им одобряват поведението, нещо не им е наред. Прекалено добър съм даже. Аз гадости( да се разбира истини) пиша не само за българките, за всичко, което ми се струпа години наред в България мога да пиша, просто тук са такива темите. Ето виж я бъдещата държанка с какво самочувстие ми отговаря. А относно хилядарката, която заложи, мога да кажа, че я изгуби. Аз българки не заговарям,нито пък използвам такива фрази, нагледал съм се на жени в България, доста по- зле морално и нравствено от вас даже.
Мнението на две кухи лейки с високо самочувствие хич не ме интересува. Отивай, еби се за 600лв, направо с тези пари ще си вдигнеш много "стандарта". Номер 15, голям психолог излезе, ти ако си търсила специализирана помощ като имала си нужда, няма лошо. Аз за момента нямам намерение да ползам такива услуги без нужда.
Пък 5 къде съм я обидил на външен вид, написал съм, че има по- красиви жени от вас, това обида ли е? Или се имате за най- красиви на света. Извинявам се тогава, красавице ненагледна.

А до това колко съм бил злобен аз( в случая малко, защото събеседника го изисква) ще дам един цитат от уважаемата независима и силна жена, която не би ходила след гъза на някого, но би се ебала с него за пари: "Много е атрактивно за гледане и обожавам да сипвам още сол в раната, за да ги гледам как с гърчат от безсилие, ярост и комплекси." Колкото и странно да ви звучи, аз усещам хората почти веднага какви са и затова писах малко по нападателно- накратко ти си не си добър човек. Иначе нямаше да го правиш, макар че самите мъже не бива да показват слабост пред едно безскрупулно жестоко същество като теб, което може само да се възползва. Нищо не е изгубил всъщност от това, че си го отразяла.
П.П. Завършвам с един цитат от немски философ, който е подходящ за случая и точно това мисля да направя. Бих го написал на български, но на немски звучи много по- добре.
Gewissen Menschen gegenüber kann man seine Intelligenz nur auf eine Art beweisen, nämlich, indem man nicht mehr mit ihnen redet.

20.   Номер 19 самият факт, че може така да говориш за българките, защото са... българки?! и защото ти са се случвали лоши неща у нас, говори за сериозни проблеми, съжалявам. Не знам защо си мислиш, че всички останали са имали прекрасен живот тук и не са страдали. Напротив. Но омразата (в първия ми коментр има само отговор на въпроси), която сипеш към половината население, но не и към мъжете, оставя много лошо впечатление на кисел и незадоволен инсел. Типичното добре момче, което моментално подивявя, ако нещо не му връзват. А и се самоизтъква как, видиш ли, булгаристанки не заговарял. Мнението ти не е лошо, тъп е жалкият ти арогантен тон. Затова и получаваш такива коментари. Няма много общо с това коя с колко и за какво спи. Лъхаш на немощ и ганьовски мухъл, излез от мазето на майка си и стегни малко.

Номер 15

21.   Абсолютна деградация. Просто тотален погром и падение.

22.   Към 20, женско ли си или мъжко? Прочети цитата, дано го схванеш смисъла.

23.   Да видим. Да допуснем, че с тези пари мога да спася живота на съпруга си, на детето си или на родителите си - скъпоструваща операция, трансплантация на орган, лечение в чужбина и т.н., или ми е поискан откуп за някой от тях, или става дума за личното ми оцеляване от гладна смърт... В този случай не бих се замислила, отдоворът ми е "Да".
Сумата варира спрямо това за какво ще ми трябва.
Ще си свърша качествено работата. Щом се продавам, клиентът ще получи всичко, което иска от мен.
За парцали, за курорти, за коли и молове не бих се съгласила. Мога да работя много други неща.

24.   Ох, да, да... най-клишираната фразичка, която всички, чийто аргументи издишат, използват, за да напуснат дискусията с достойнство уж. Екстра точки, че я написа на немски, определено изглежда далеч по-високопарно и заличи впечатлението на мрънкаща многострадална Геновева, което оставяш. България не ме обича, а аз съм ебати пича, това е нивото.
Живи и здрави!

Номер 20

25.   1. Да
2. 5000 лв
3. Не, макар че едва ли няма да ме хареса, за разлика от повечето имам вкус и стил как да се обличам и да се гримирам, хем да изглеждам секси, хем да не съм кокуренция на фолкпевиците. :)
4. Без пишкането, генг бенг ми е мечта.
Ж22

26.   1. Не.
2. Няма такава сума.

27.   24, ( номер 5)напускам "дискусията", защото съм се убедил, че с жени не може да се спори. Особено със злобните и арогантните като теб. Те са неспасяем случай, върни се и прочети последното изречение на 14. Само не споменавай ниво, моето е доста по- високо от твоето, колкото и да се напъвате , ще си останете долу в калта и мръсотията.
Иначе звучиш много по- ужасно от номер 4. При теб се усеща една арогантност, безчувствие, изкуствено повдигнато самочувствие. Една съученичка същата беше. От такива ми се повдига. Усетих те още в началото що за същество си, ти пък нищо не успя да познаеш за мен, въпреки че заложи хилядарката, просто както казваше един приятел- леш отвсякъде са. Айде пий една вода и отивай да " работиш" , не ме занимавай повече.

28.   Номер 27: Когато "са дъхаш", цитираш засукани, високопарни фрази колко си по-по-най и "аз на тая нЕма ѝ се обяснявам повече, оти е тъпа ковра", но дойдеш отново да си се доизкажеш и самоизтъкнеш колко си над, цялото напъване мощно олеква.
Човек, който има нужда във всеки коментар да обяснява колко е добре, колко високо му е нивото и прочее помпане, е точно обратното на това, което се опитва да бъде. Но дерзай, все някъде ще ти вържат, гледай само да не пръснеш вена от бяс и напъване да убедиш другия (и себе си?), че си голямата работа. Газ пикаеш, ей, оттук го надушвам чак, хах! Връзваш се, защото има причина, затова и ми отговаряш все по-настървено, толкова е сладко. :)

29.   До 28, дано поне да не си грозна, за другото явно оправяне няма. Добре, да приемем, че аз съм най- големият мизерник, тъп, грозен, комплексар( макар че не е вярно), а вие какви сте? Готови да се ебат с всеки за 1000лв на месец!!!!!!. Значи нищо не става от вас и единствено може на изкарате с междукрачието си някакви мизерни пари. Сами индиректно си показахте нивото, морала( ще ме питаш какво е това:) ) интелекта( който осезаемо ви липсва). Който е трябвало ми е " вързал", твоята работа е да задоволяваш сексуалните прищявки на този с 1000лв и много да не си тормозиш съзнанието с нещо, което няма нищо общо с теб. Иначе тарифата евтинийка, като почти всичко в България. Ако мнението на такива човешки отпадъци( с извинение) ме е засягало, да съм се хвърлил отнякъде вече. Приемам градивна критика само от хора, които са над мен в развитието си или поне сме на едно ниво. Само не проумявам защо си мислите, че това мое отношение към повечето жени в България е защото някаква си там ме била отрязала. Животът, миличка, не е само секс и не всяка емоция, чувство или отношение са свързани с него. Така или иначе съм се махнал след гимназията, обаче продължавам да трупам негативни впечатления от тва племе( мъже и жени). Като визирам масово хора под 40, от по'- възрастните има и много свестни, от по- младите също, но много рядко.
И 100 коментара още да напиша няма от мръднете от там, където сте.
И като надушваш, че пикая газ( хахаха), вади тубата, че да си заредиш колата с газчица:)
И евала на номер 25, тя поне не се оценява толкова евтино:)
Към номер 4 и 5:
Има една приказка: Не съм толкова богат, че да купувам евтино.
Сигурно е поредната за теб " високопарна фраза".

30.   Н 27 и 28, усещам едно почти "любовно" напрежение между вас двамцата хахах
Почти се представих как тя пердаши здраво него с камшик, а той и изнася лекции за морал докато се наслаждава на болката и свистенето от камшика
Ама сте забавни и двамата, де :)

31.   До 30, не съм почитател на удрянето с камшик, особено пък да е по мен. За нея, не знам, не бих се учудил.

32.   Къде отиде романтиката? Какви са тези теми тук напоследък?

1. NEIN, NEIN, NEIN!

33.   1. Да, склонна съм. Смятам, че така или иначе мъжът е този, който трябва да осигурява финансите в една връзка, каквато и да е тя.

2. Повече от заплатата, за която работя в момента, за да посветя на него. Около 1500-1600лв. месечно в дългосрочен план.

3. Държа да е харизматичен и възпитан, не толкова на външен вид, телосложение и т. н.

4. Бих, защото на мен лично ми харесват и ги правя по пронцип, а не конкретно заради пари.

34.   Мъж съм. Еми до едно време бях идеалист и такива отношения щяха да ми се сторят абсурдни.
Ама вече не е така. Ако имах пари и имаше готина мацка, която да е съгласна на горните неща (с месечната издръжка и секса), щях да си я взема. Поне отношенията щяха да са напълно ясни и дефинирани. Никакви извращения от типа "ама ти ако ме обичаш .... еди какво си...". Всеки си казва какво иска, договаряте се и действате. Не да се молиш за една свирка или едно дупе с часове или дори дни, че и материални условия да се поставят...
Така или иначе жените просто търсят някой да им подсигури живота материално. Няма да е лошо нещата да са дефинирани...

35.   34, не е по-хубаво, това не е като да си с жена, която те иска. Изкуствено е. Съжалявам, че не си случил на жена.

37.   Никога не бих платил на жена, за да си разтваря краката пред мен. Нищо не може да се сравни с една сериозна връзка, в която всичко се основава на взаимност и нормални човешки отношения. Харесвам жените, които са развили себе си като личност с добра ценностна система, култура и разнообразни интереси в живота. А тези жени, които гледат на себе си като продажна стока, са твърде далечни от моята среда и тази на приятелите и познатите им. Съвсем естествено е в една връзка и мъжът, и жената да изразяват страстта си един към друг по начина, по който им харесва и на двамата, без да са замесени парични интереси, броячи на минутите и прочее неща.

- Кифлоприземител

38.   До номер 25! Аз съм готов да дам 5К на месец. жалко, че няма как да се свържем.

39.   Отговорът още на първия въпрос е НЕ!
Така, че няма какво да отгиварям на следващите.
Колкото до нестандартния секс, да бих правила разни неща, но само с любимия мъж, с който не съм по финансови причини.

40.   Очаквах да има съгласни, ама за 1 000лв на месец.... То касиер да си ще взимаш повече. А тези за 600лв.... Наистина сте много Евтини.

41.   Номер 40, мързелът, вкоренил се дълбоко у някои групи хора, които не желаят да работят и да допринасят с труда си, е по-силен от логическото им мислене.

- Кифлоприземител

42.   Като чета мненията на жените и се ужасявам. После питате защо няма свестни мъже.