Споделена история от Секс и интимност

Комплексиран ли съм?
Гледам порно, гледам колко са им големи на мъжете там, и ми става тъпо, защото моя е само 14 сантиметра. Искам и аз да имам голямо парче и като го размахам жените да си кажат "уауу". Хората ми казват да не гледам порно, че размера нямал значение, но за мен това са утешения и празни приказки, колкото да се почувствам по-добре. Аз обаче съм убеден, че трябва да имам голям пенис и никакви утешения не помагат. Какво да правя? Интересувал съм се от всякакви методи за уголемяване и истината е, че нито един не работи. Пениса няма нищо общо с циците примерно, и няма как да се сложи силикон или нещо подобно.

Коментари

1.   По-добре малък, твой и отпред, отколкото голям, чужд и отзад.

2.   За кво ти е голям??? Моя е дълъг 18см и има обиколка към 17.5см и искам да ти кажа, че доста се озорват с него. Не могат да ми го налапат целия, не ми дават определени пози и още неща, които ми се искат но не ми дават. Не е важен размера, а какво можеш.

3.   Както мъжа си има размер, така и жената си има. Важно е и партньорката какъв размер има. АКо ти е голям, трябва да спиш само с дърти кофи, защото младо стегнато момиче няма как да поеме 20 санта или ако ги поеме ще е доста зор, само в определени пози, няма да можеш да вкарваш целия, което отнема от удоволствието, както и ще трябва доста доста време да я възбуждаш, за да се разшири и намокри, а и винаги трябва да носиш лубрикант в себе си. Изобщо става доста условно и мислене си има с такъв. Ако партньорката ти не е кофа, 14 санта са си достатъчни, стига да я предразположиш и да се харесвате. Все пак това е средния размер, даже средния е 13 и нещо. Природата щом така е направила това да е средния, значи са достатъчни. Освен това ако си с голям, забравяш за анален. Моя е 16-17 и с аналния е голям зор. Дори да го вкарам, после трябва много внимателно да се движа и няма триене, а само си го търкам на място и няма особено удоволствие. Просто стои много стегнат вътре. И не боли само ако го вкравам под ъгъл от кръста и към вагината. Под друг ъгъл никакъв шанс да влезе. Дори и така не винаги става. Трябва да я възбуждам поне половин час предварително.

Но по принцип ако жената харесва мъжа, размера не и е важен, освен ако не вече клинично малък. Нещо от сорта на 10 и надолу. Между другото има и уплътнители по секс шоповете, ако толкова ти е комплекс.

4.   А ако гледаш руска телевизия, дали ще си комплексиран, че не живееш там

5.   Не само си коиплексиран, а яко. Съвсем честно ще ти отговоря, пък ти ако искаш вярвай.

1. Размерът НЯМА значение, стига да не е наистина много малък, или голям. Във всички останали случаи е все тая. Конкретно твоят размер е супер. И жените (поне младите) не сме бездънни ями, и ние имаме "край".

2. Ако, обаче, си красив (и външно, и по характер), пенисът абсолютно отпада като евентуален фактор. Важно е какъв човек си, каква е ценностната ти система, останалото е вятър работа.

3. Ако си грозен, примерно, какъвто и пенис да имаш, едва ли ще имаш кандидатки. Но ако си красив, добър, адекватен, честен, адекватен, любящ и грижовен, но, примерно, асексуален, абсолютно ще ми е все едно. Ще се омъжила за такъв мъж. Да, сексът е приятно изживяване, но е едно от многото, така че не е толкова значимо. Другите неща, които изброих са значимите. А и привличането не се изразява само чрез секс. Аз обожавам, меко казано, целувките и прегръдките, без тях определено не мога, останалото е на заден план.

Нина

6.   Какво очакваш да чуеш? Да, има и по-големи и както вече си се информирал няма ефективен и безопасен начин за уголемяване. Така че престава да се жалваш как природата те е ощетила и поработи върху техниката си. И с 14 см можеш да задоволиш жена, ако знаеш какво и как да направиш. Помага ли ти да си комплексиран, по-добре ли се чувстваш? Ако отговорът е не, то забрави за темата и на жените също няма да им пука. Но ако постоянно им ревеш, ще забележат недостатъка ти.

7.   Почвай да ебеш и стига си мислил за простотии.

8.   Жена съм.Големите размери на мъжете,са за големи жени.Всичко ти е точно,с повече опит ще видиш,че си повече от наред.

9.   Мъже, разберете, че голям пенис е наказание. На никоя не й е приятно да я разпорват или разчепват. Че, чак се комплексирал и търси начин да си го уголемява . Имаше въпрос кой е по-умен.

11.   Знам как се чувстваш, колега. И моя не е над 25 см, но съм го приел.

Правилно си се ориентирал, че жените търсят дебелия кол, само че не се отчайвай, тъй като ти нямаш вина. Просто игнорирай тези мисли и си чукай на воля. Иначе със сигурност ако има някой с голямата тояга ще идат при него, нищо че не признават, но фактите говорят друго.

Но пак ти казвам - хубаво е да си в час с реалността, но това включва да осъзнаеш и факта, че колко ще ти е голям независи от тебе и затова си еби спокойно. Ако трябва плащаш и пак ще намериш.

13.   Да така е. За жалост е така малкия и средния пенис не задоволяват българската жена. Мин 20 братле това е.

14.   Била съм с трима мъже с 12-13 см двамата и сегашния с 15-17 не съм сигурна, но е по-голям и мога да кажа, че в някои пози опира в края и дори боли... Аналния е по-болезнен в началото.. И трябва повече време, за да свикна... Така, че от 12 до 17 всичко е окей за мен... Ако искаш нещо по-голямо вземи й дилдо и се рвдувай с него... Тамън секса ще стане по-продължителен. Успех.
Ж24