Споделена история от Секс и интимност

Размерът за еднократния секс
Здравейте, има ли значение размерът за еднократния секс, примерно за една вечер , за жената има ли значение ако ти е 14 см (както в моя случай) ,дали ще пожелае да повтори или ще си търси нещо по голямо, имам позната ,която иска само секс ,но дали тези 14 см ще я задоволят...тя е доста игрива и разкрепостена и не знам дали ще и стигнат, да откажа ли или да пробвам..дайте съвети

Коментари

1.   Какво ти пука, нали е еднократен секс! Прави си кефа, ако на едното място и е малко 14 см, кажи и, че на другото ще и се видят големи хах. Успех!

3.   Мисля, че ще е доволна. М55

4.   14 е добре,и не е важно толкова размера до самата практика,такаче ако искаш да я подлудиш ще трябва да се постараеш просто

5.   Не е само до размера,а до това привличате ли се.14 си е екстра

6.   Има значение, разбира се. Била съм с 5 мъже в живота си преди да се омъжа. Всички бяха с малки /около 14 см/ и не усещах нищо, дори не се възбуждах. За мой късмет, супруга ми се оказа с доста дебел и доста дълъг /около 19-20 см/. Дължината понякога ми идва в повече, но при силна възбуда е приемлива, а дебелината беше това, което ме възбуди страшно много, защото ме разтяга доста и има по-силно триене, а самата дължина помага и триенето да е по-дълго. При положение, че съм доста тясна и дребна отдолу. Тя вагината се разтяга много, цяло бебе излиза от там и после си връща размерите, но е мускул и се разтяга. Но дори когато раждах ми казаха, че имам малки полови органи и т.н., а допреди това не го знаех. Та за мен най-сполучливият вариант е наистина малка вагина и голям, най-вече дебел пенис.
Не е само до използването. Важно е и какъв е размера. Също както твърде малките гърди при жените изобщо не са женствен и секси, колкото и на някои жени да не им се иска да е така.

7.   И да допълня - на твое място бих отказала, защото това е обида, някой да иска само секс от теб. Но ако никоя не те иска и си загорял и нямаш шанс - дерзай!

8.   Ако си майстор,а не бройлер ще иска и още как,вервай ми !!!
Но повечето късопишковци сте дървета,егоисти и тъпанари в леглото !

9.   Пробвай, нищо не губиш.

10.   Еднократният секс е като да изпееш първите няколко ноти от една песен и да млъкнеш... После да изпееш първите няколко ноти от друга песен (еднократен секс с друга жеена) и отново да млъкнеш...
Е, голям певец се става в такъв случай! Направо Павароти!

11.   Номер 6 много на високо се целиш, как на голяма част тук от жените им стигат и са задоволителни, пък на теб са ти мега малко, май отдолу си бая пробита кофа

12.   То ако много мислиш нещата изобщо секс няма да има.

14.   Номер 6 й се чудя на акъла, обаче ми стана смешно. Била много тясна отдолу, пък с 14 сантиметра нищо не усещала, а с доста дебелия 20 сантиметров й било хубаво. Е, щом на доста " тесните" жени им трябват 20 сантиметрови и дебели, има ли мъж, който да задоволи тия дето са като попски ръкав отдолу? Май ти си от втория тип.

15.   До 6

Мега комплексарски пост!

Средният размер за бялата и черната раса е някъде между 14 и 15 см.

Ако за тебе 14 см. са малки пишки значи казваш, че ПОНЕ 50% от всички бели и черни мъже са с малки пениси! Ти чуваш ли се какво говориш?

Ти знаеш ли, че огромната част от мъжете са с пениси под 16 см.????

Някъде под 20% са с 16 и нагоре или 1 на всеки 5/6 мъже - зависи в коя държава си!

Най- смешното е, че доктори са ти казвали, че си с малко влагалище!

СМЯХ, момиче, СМЯХ СИ!!!

Авторе, нищо ти няма. Напълно нормален си си!

16.   Нали питаш за еднократен секс, защо тогава се притесняваш дали ще иска да повтори, нещо не разбрах?
За сантиметрите...доста е относително, спрямо физиологията на конкретната жена. На моя мъж е 16, перфектно ми е. А и дълбокото гърло ми се получава хаха. Била съм с по-голям, ами боли ме, не ми пасва някак си. И с по-малък съм била, пак ми е било хубаво.
А пък в крайна сметка в секса не участва само пениса. Кел файда, както се казва, да ти е 20 см пък да не знаеш какво да правиш с тях или да те няма никакъв с езика :)
При всички положения пробвай!

18.   Номер 6, само ако имаш кратер вместо вагина, може 14 см да ти се струват малко. Поредният, токсичен трол си ти.

Нина

20.   Н 15, от страницата на urology.bg
"Urology.bg
Размерите на пениса по света
Начало Мъжка полова система Преблеми с пениса Размерите на пениса по света
Тъй като получаваме много въпроси за „нормалните“ размери на пениса, а и може би за много мъже би било интересно да знаят, каква е средностатистическата дължина на пениса в различните държави, континенти и раси, Ви представяме Ви интересна карта на света, на която много ясно са представени размерите на пениса в повечето държави.
Размери на пениса

Като любопитен факт ще споменем, че едни от „най-надарените“ мъже са в Демократична Република Конго, където средната дължина на пениса е 18 см., докато в Тайланд са само 10 см. Интерсно е да отбележим, че в България средната дължина на пениса в ерекция е около 15 см"
Не исках да "цопвам" тук пълна информация относно размерите на различни места че, да не ви развалям вечерта, но...нали знаеш че, всички имаме нет и можем да проверим