Споделена история от Секс и интимност

27 с 12/17 годишна?!?!
Бъдещия баща на детето ми е на 27 години и туко що видях че гледа странички с порнографски снимки от 02 до 08 набор. Това нормално ли е??? Те са още деца особено сравнение с неговите години?!

Коментари

1.   И порно актрисите с табелка с датата на раждането си ли се снимат или с личните си карти залепени на циците?

Измисляйте ги поне по-добре.

2.   Много е възможно да има педофилски наклонности. А и много странно как така гледа подобни страници. В нормалната част на интернет има всякакво порно, но то е само с пълнолетни. А и как успя да разбереш че са толкова малки.

3.   И моя в инстаграм следи 13-годишни, дори спрях да се впечатлявам. Хвани единия, удари другия.
П.П. На 29 е.

4.   Ако са 02 до 08 значи са от 12/ 13 до 18/ 19. Що си написала 12/17 питам аз?

5.   Номер 3, нищо лично, но нали знаеш неоспоримия факт, че каквито мъже сама си подбира жената измежду всичките други кандидати, от такива и ще си пати?

- Кифлоприземител

6.   Все пак става въпрос за български мъж, а той много си пада по ученички. Затова много момиченца на 14-15 ходят с 25-30 годишни.
Не е нормално, ама не можеш да му промениш извращенията.

7.   Повечето мъже имат такива педофилски наклонности. Свикнахме им вече...

8.   Пълен педофил е жалкият ти мъж, ако изобщо т'ва е истинска история

9.   Според мен, трябва вече да го считаш за бившия бъдещ баща на твоето дете.

10.   Първо, не са деца и второ - твоят е к***а.

12.   Ебе му се на човека младо гадже,а не някоя дърта и мухлясала кикимора !
Има 13 г.дето ще ти скрият шапката-ебат се като свирки и не питат с кого.

14.   Моят пък се заглежа по 50 годишни. Даже си беше пийнал и ми призна, че му се искало секс с една приятелка на майка ми. Бях изумена, но свикнах с глупостите му.

15.   Номер 6, защо тогава българските ученички ходят с по- възрастни? Нали са извращения на мъжа. Те мъжете нали, ама и българките и те извратени.

17.   6 към 15
Ученичките ходят с батковци за пари, за да се чувстват зрели и да изпъкват сред наборките. Батковците пък, защото никоя не връзва, зяпат много порно и бягане от отговорност.

18.   Гледа голи снимки на 12 годишни?! Е, на това му се казва педофил! Ти знаеш ли, че това е подсъдно? И не, дори и детето доброволно да му ги праща, пак попада под ударите на закона. Така, че говори много сериозно с него, че да не му цъфнат полицаите на вратата бякой ден, защото някой го е изпортил за детска порнография.

19.   Номер 15 - ученичка не може да има нищо общо с мъже по на 20 и нагоре. Това си е чиста педофилия, защо се опитваш да го нормализираш? Да не би и ти голям мъж, да се заглеждаш по деца?! Че и децата ги изкарваш извратени!?!
Много ви се ще, ама няма как да ебете деца и това да се води "нещо младо", това е педофилия! Това, че вие ходите и извращавате децата, не прави тях извратени. Вие с вашите години, опит и зрялост ги извращавате. Когато си ученик, ходиш на училище, пишеш домашни, забавляваш се с връстници, а не да духаш на 30 годишен нещастник. Много ви се ще, но няма как да стане, децата си остават деца, а тези дето ходят по деца - педофили.

20.   Аз зяпам дори и с по-малки,нещо проблем ли има?

21.   Номер 5, не ги знам твоите неоспорими факти, но е реален факт пък, че се грижи за мен като писано яйце и ми осигурява всичко, което искам, както и се държи супер с мен. Какво гледа в инстаграм не ме вълнува. Вас “свестните” ви знаем, затова стоите с Мара Шепова.
От номер 3

22.   Отврат. Кажи на майка им и баща им, а тоя заслужава да не види нито теб нито детето си.

23.   Номер 21, ти си нещо като държанка. Кой ти говори за свестни, важното е пари да имаш и да си готов да даваш за една използвана .....Спреш ли да я гледаш " като писано яйце" на момента ти е била шута. Чудя се има ли любов въобще или всичко е мъжът получава секс, а жената материални облаги. Че тва си е прикрита проституция.

24.   Стига бе, хора! — включете малко сивото вещество! Престанете да се връзвате на провокациите на разни скучаещи индивиди!

25.   Абе я стига глупости бе, дърти чанти завистливи. На 13 изобщо не са деца, а са си ЖЕНИ. Едно момиче почне ли да има цикъл и да може да ражда, значи вече е ЖЕНА и вече е годна за полов живот и може да се ебе с който и колкото си ще, колкото и да злобеете дъртите завистливи чанти. И за ваше сведение, в арабските страни няма такава лиготия, като при нас, да чакат хората да навършат 18 и чак тогава да почнат да правят всички "неща за възрастни" - там още с появата на вторичните полови белези и възможност за възпроизвеждане, децата вече се считат за ВЪЗРАСТНИ хора, даже и деца раждат и семейства гледат на тия години, а на 30 вече внуци имат. Какъв е проблемът, след като индивидът е вече полово узрял и е годен за полов живот да води такъв и да си се държи като възрастен човек (какъвто е) а всячески нсе потиска насила развитието на хората? А вие "модерните и еманципираните" жени седите и пърдите в офисчето до 40 години и после се сещате, че ви е време и тръгвате да гоните последния влак, ама е прекалено късно. Затова тяхната нация ще расте а пък нашата ще намалява, защото не насърчавате раждаемостта при младите хора. Съвсем скоро ще се стопим като нация тотално и ще станем колония на Турция отново, и то заради такива като вас...

26.   Grooming яко на малки момичета, после що стават курви

27.   до 19

Ученички по на 14-16 години могат да надървят всеки един нормален мъж и да го изпр*знят! Такива тупалки има. По закон на 14 г. "ученичката", както я наричаш, може да избира свободно с кого да спи!

до 3/21

"...но е реален факт пък, че се грижи за мен като писано яйце и ми осигурява всичко, което искам"

- Ти си държанка!

"Какво гледа в инстаграм не ме вълнува."

- Казваш го, след като поясняваш, че те гледа като писано яйце! Но изцяло си противоречиш с предния си коментар н. 3, където казваш:

"И моя в инстаграм следи 13-годишни, дори спрях да се впечатлявам. Хвани единия, удари другия."

Не че не те вълнува, не че не те гложди и подбива жестоко женското самочувствие, но търпиш заради кинтите, които ти снася всеки месец.

Най-обичам да гледам как ей такива надъхани момиченца биват така жестоко злепоставяни от "мъжа мечта"! Спокойно, сега е на 29, утре на 32-33 г. вече ще е пробвал нещо по-свежо от теб! А ти явно пак ще търпиш, "неинтересувайки те"....

28.   Номер 23, как разбра, че съм държанка, хахаххахах, падам от смях... точно затова “свестните” си стоите самички, понеже си мислите, че грижата се изразява само във финансов аспект.
За протокола - ходя наравно с него на работа, имаме еднакви заплати и си делим разходите поравно.
Айде “свестния” със здраве
От 21

29.   12 годишни си е чиста детска порнография, и да ти кажа, никакъв шанс да я намериш в нормални порно сайтове. Само из тъмната мрежа, там не всеки може да рови. Историята ти е 100% фейк. Пак някоя грозна феминистка си измисля глупости за да плюе по мъжете от първия, до последния.

30.   Но 28, да съм твърдял, че съм свестен. Ако се надявах на българки може би щях да съм " самичък" . Такива обаче не виждам често, пък ако видя при разминаване на улицата винаги ми звучат просташки.

31.   Моят съвет е да се разделиш с него и да нямаш дете от него.

32.   По всякакви закони е педофилия!
Ако отидеш с разпечатка от гледанията му в полицията, там ще ти кажат колко е законно...
Усетите ли, че ваш познат, близък, дори роднина гледа, разпространява, съдейства и/или извършва блудствени/сексуални действия с деца- право в полицията!!!
Няма друг вариант тази лудост да бъде пресечена! Ако вие си затваряте очите, утре може да са вашите деца!
На педофилите най-им се радват в затворите...

Авторке, като знаеш сега, кажи: ти ще си спокойна ли за вашето дете,?

33.   Авторке, представи си, че имаш 12 годишна дъщеря, която редовно си пише и изпраща снимки на мъже на 25-30 години. ОК ли ти изглежда? Е, момичетата, които пишат с мъжа ти, също имат родители... които най-вероятно дори не знаят какво прави дъщеря им и щом вечер си е в стаята, а не на улицата, няма нищо страшно, е да, ама не.

34.   Ми те много на по 17-18 години още и гърдичките им не са пораснали, а какво да кажем за по-малките от тях. Как да не наричаме педофили мъжете, които се заглеждат по такива. Защо мислите, че Сузанита си натъпка лицето и гърдите за да заприлича на 40 годишна тупалка... Я вижте телцето ѝ колко е детско в първия ѝ хит луцифер, нищо че се кълчи като стриптизьорка, просто това е попила от детска възраст.

25, ти на 30 си имал вече внучета, нали? Я прати няколко от внучките ти на мераклиите примерно от този сайт да ги заплодят, че да я има нацията ни, щом толкова ти пука. Или и ти си от онези, които искат разплод на нацията, ама самите те си готвят златното детенце/внученце за по-специален и добре уреден живот, в който да прави това, което му харесва и т. н.
Като спомена Турция само да ти кажа, че там the age of consent e 18 години. За Индия от 2013 насам също е 18, като преди това е била 16. А ако се зачетеш в нета дори и в ОАЕ много, мнооого трудно можеш да правиш секс с тамошна, която да е под 18.

България се топи основно заради емиграцията. Многолюдна държава никога няма да стане. Айде преглътнете го вече, лицемери такива. И без това на почти всички мъже, които напъват за секс с момиченца, изобщо не им е до размножаване и бебета, а просто искат да правят секс с момиченце.

35.   Другият проблем е че тези момичета си качват голи снимки по интернет. Ако родителите ги наблюдаваха по-добре в къщи това нямаше да се случва. Ама вече всеки е научен да прави каквото си иска.

36.   Номер 35, в небезизвестната интернет страница за пошли запознанства "Гепиме", поне преди 10-ина години, имаше тонове малки пикли, които се показваха голи или полуголи и си търсеха пълнолетни мъже да ги "издържат" (разбирай, срещу съответното разтваряне на краката и устата)... Някъде в онези години моя съседка на 12 години бе хваната от родителите си, че си е пуснала такава обява с голи снимки, "таковала се е" с някакъв на 40 години и цялото семейство от срам си продаде апартамента и се изнесе в друго населено място. Майката я беше срам да се появява пред съседите, заради простотията на дъщеря си, за която целият квартал знаеше, че движи с някакъв чичко срещу подаръци. И това е хлапетия на 12, т.е. момиче в 5-6 клас! А тези на по 15 години и нагоре, които продават телата си още от деца и знаят повече за креватните гимнастики дори от майките си, са многократно по-голям брой. Родителите обикновено не подозират какви ги вършат децата им, с кого дружат и по какъв начин.

- Кифлоприземител

37.   36, затова са виновни родителите, а не децата. Как изобщо обвинявате 12 годишно дете???? Майката я е срам от нея си и от проваленото й родителство, а не от детето й! Като им пускат чалги от малки и му позволяват достъп до сайтове за възрастни, плюс Инстаграм, Фейсбук и тн кво очаквате не мога да разбера. Вината е на по-възрастния, който трябва да покаже на тва дете, че прави простотии, а не да се чуди как да й бръкне в гащите.

38.   https://en.m.wikipedia.org/wiki/Child_grooming

ето да се образовате малко.

39.   Номер 37, майката и бащата на въпросното 12-годишно момиче бяха съвсем обикновени работещи, а в онези години (прочети отново - писах горе "поне 10-ина години") въобще го нямаше този съвременен бум на Instagram и Facebook, нито "умните" телефони бяха на пазара все още, така че предположенията ти са в погрешна посока. Случката се разигра преди 2010 година.
Девойката си имаше и по-малък брат и бяха добре възпитани деца. А какво е правила малката по свое лично решение, тайно от родителите ѝ, си е точно нейна отговорност! Недей да подценяваш 12-годишните и да си мислиш, че те не могат да вземат решения, да не разсъждават, да не преценяват плюсовете и минусите от дадени неща! Напротив. Нейната преценка явно е била, че като си "ляга" с чичко-паричко, това ще ѝ осигурява пари и подаръци. Така е преценила, така е сторила. И ще го повторя: всичко това го е сторила тайно от родителите ѝ - по нейно изрично желание.
В онези времена съм ходил по интернет зали и съм наясно как малки пишлемета редовно са зяпали порнографски снимки, наред с играенето на игри, така че родителите няма как да "висят" постоянно на главите на децата си.
Нещо повече - когато аз и моите приятели и съседи бяхме на подобна възраст, вършехме какви ли не дивотии, като например да се катерим по едни опасни скали на Младежкия хълм в Пловдив зад белия козел (който е запознат с мястото, определено е наясно какво безразсъдство е та се катери човек там); да крадем череши от общинска градина и да ни гони пазачът с пушката, стреляща със сол; да крадем голям стиропорен блок от строеж и да го използваме като сал в езеро (отново зад споменатия козел); да се катерим по високи дървета и да си ковем къщички там на някой от водоравните клони, рискувайки да се строполим на земята под действието на общата ни тежест; да си организираме преходи (без родителите ни да знаят за това) с велосипедите в планина Рила и близките села на 20-ина км от града; да хващаме влак до морето за една нощ и да се върнем на другия ден - под предлог, че ще преспим у приятел в града; да се спускаме с велосипедите опасно с голяма скорост по неравните павирани пътища на двата най-големи пловдивски хълма... И всичко беше изцяло по наша преценка, криейки от родителите какво всъщност правим.
Добави към всичко това и факта, че две от съученичките ми седмокласнички през 1993 година (това го помня, защото тогава бихме Франция на футбол с 2:1) срещу няколко лева сами предлагаха да си вдигнат блузките пред тези от момчетата, които се навият да си платят за това. В момента младото поколение е още по-изпуснато и малките се праскат (или поне въртят свирки на батковците) още от 13-годишни, че някои и от по-рано. Това го зная, защото още по мое време момичетата вършеха подобни неща, когато бяха на по 14-15 години, но сега започват и от по-рано. В края на 9-ти клас моя съученичка на 14 години забременя и дори не завърши гимназия, защото реши да износи плода и да роди. Та, така... Примери за детските преценки и криенето от родителите, дори и при наличие на добро възпитание - има, колкото щеш.

- Кифлоприземител

40.   Да 39. Всичко, което си казал е точно така, но пак не освобождава от отговорност родителите. Родителите са длъжни да познават достатъчно добре децата си и да ги пазят от лошата им преценка. Крайно време е да се престане с модата родителите да бъдат оправдавани или оневинявани.

41.   Номер 3/21/28, как се развиват отношенията ви с твоя 30-годишен съпруг, следващ 13-годишни момиченца, за което - по твои думи - не ти пукаше преди 9 месеца? Все така щастлива ли се чувстваш редом с този мъж, когото нахвали много в мнение 21?

- Кифлоприземител

42.   Към 29. Потърси в инстаграм ;)

43.   A какво да кажем за моята, 37 годишна жена с две деца и гледа лесбийски пороиклипчета с тинейджърки. И то да беше само това, ами сама предложи на нейна приятелка да дава уроци по английски на дъщеря и, хубаво 15 годишно момиче.
М39

44.   до 43

Ами никой не говори за това, че жените също имат сексуални фантазии с млада, с "деца" под 18, както ще гракнат п@тките тука.

Няма как някоя да ме обори, че момиче, което вече е с цикъл и с израснали ц*цки е дете. Щом има цикъл и проявени вторични полови белези от биологична гледна точка е годна за полов акт и забременяване. Хайде да кажем, че забременяването е опасно преди 16 год възраст.

Огроманата част от света споделят вижданията, КОИТО СА ИМАЛИ И НАШИТЕ ПРЕДЦИ:

ЖЕНИТЕ СЕ ОМЪЖВАТ МЛАДИ (за да няма к*рволък и извращения) И РАЖДАТ МЛАДИ, за да имат здраво и многолюдно потомство.

Златната възраст при жените е 16-24 год.

Жените са най-свежи между 16 и 20 год, след това се променят.

45.   На всички, които казват, че дете на 12-13 години е готово за секс им пожелавам да заварят дъщерите си на тая възраст на калъп с някой 45 годишен чичак като тях.

46.   44, ти си извратеняк.
Като жена мога да ти кажа, че никога не съм имала сексуални фантазии с под 18 годишен, още по-малко с 12-13 - годишни, каквито извращения вие харесвате.