Споделена история от Секс и интимност

Как да разбера дали му е голям?
По какво мога да разбера какъв е пенисът на един мъж и дали е надарен без да съм го виждала гол? Била съм с нисък с неголеми ръце, който обаче имаше много голям член, имаше и големи ходила. Но знам че има и високи мъже, които пък не са много надарени. Този, който сега харесвам е висок и е с много дълги пръсти. Има ли признак по който да разберем каква е големината на члена на един мъж?

Коментари

1.   Мисля, че в повечето случаи се познава по дългите ходила, но не е гаранция :D Тоест, много вероятно е хората с голям пенис да имат и дълги ходила, но пък въобще не е сигурно, че ако имат дълги ходила, ще имат и голям пенис. Два са възможните начини: 1.Питаш 2.Пипаш. Интересно ми е, ако е с малък пенис, ще се откажеш ли от него?

2.   Правилно си се ориентирала. Съотношението между височината на мъжа и номерът на обувките му може да ти каже, колко голям му е пениса. Колкото по-нисък и набит и с по-големи ходила е един мъж, толкова по-голям е шанса малкият му приятел да е голям. Аз имах един бивш, който беше висок, нисък и слаб но що се отнасяше до там долу, беше пълна катастрофа... 5-6 см в еректирало състояние. Не можеше да задоволи нуждите ми и беше пълно дърво в леглото. Нулев подход към жената, нулев усет за любов, страст, ласки... Зарязах го и го замених с един нисичък, набит, кокалест, с късички ръце и крака. Останах приятно изненадана... Издръжливи са, силни и ненаситни като мустанги, личен опит... Иначе изборът си е твой, всеки си има различни предпочитания, и само ти решаваш, какъв мъж да вкараш в леглото си.

Маринела

3.   Добре, че няма такъв признак, защото и сега на болшинството от мъже не се обръща никакво внимание. Представям си, ако можехте да изчислите по формула големината. Тогава половината щяхме да сме остракирани като непригодни. Но пък би бил добър начин да отсяваме повърхностните женски.

4.   Като го питаш. Питай го. Ако е сериозен и добър, най-вероятно ще си има едно на ум за теб от този момент нататък...

5.   ,,За зачеване са достатъчни и 7 сантиметра....Всичко останало е женска лакомия." Това го четох някъде....и е много вярно.

6.   Ми няма как! Защо не провериш лично?
Много е лесно - усмихваш му се, придърпваш го към себе си, разкопчаваш му панталона... Едва ли ще откаже :)

7.   Ти от личичноста му ли интересуваш или от пениса му? Пак некоя недоклатена леля загоряла като каубойски тиган.

Чингис Хан

8.   В Сърбия се мери на,,педя и клекавац"и тогава се установява големината!
КЛЕКАВАЦ-това са 4 пръста растояние !
За завършилите НБУ пояснявам;
слагате педята и към нея 4-те пръста,като отчитате общото разстояние!!!
Сега разбрахте ли ?

9.   Викаш, дължината на кура е най-важна?

10.   Няма признак според мен. Ходил съм на нудистки плаж и може да видиш абсолютно всякакви комбинации - високи с малки, високи с големи, дебели с малки, дебели с големи, ниски с големи, ниски с малки, всякакви.

11.   2, " Аз имах един бивш, който беше висок, нисък и слаб" как хем висок,хем нисък? Маринелче, включи си мозъка.

12.   2, странна теория. Аз наистина съм нисък - 165 - и съм много набит и с рамене по-широки от повечето 180 сантиметрови, с едър дебел кокал. Бивш борец съм с фигура на борец, даже повечето си мислят, че съм щангист, но по рождение съм си такъв, още от преди борбата. Крака ми е 42 и половина. Пенисът ми е 16/4.5, което май се води горе-долу добре.

13.   10, размера в нееректирало състояние не винаги е показателен. Може да е малък нееректирал, но голям еерктирал и обратно. А между другото преди малко четох материал на Станфордския университет, в който пише, че има все пак някаква зависимост между ръст и размер, но е слаба.

14.   Пълни глупости са това. Дължината на пениса не е пряко обвързана с ръст, килограми, дължина на ръката, дължина на пръсти, размер на ушите и други подобни глупости. Самото доказателство за това съм аз. Висок съм 1.70 с обувките, но ми е по-дълъг от средния размер (който е 16см за България) пък в ширина ми се е случвало на няколко пъти да ми казват, че е "проблемно дебел". Като по-млад се е случвало на някое парти да правим секс няколко човека и съм виждал момчета високи по над 1.90 с пишчици по 13-14см и доста тънки. Тва са пълни глупости, не ги чети. Като цяло по характера можеш да познаеш кой има голям и кой е тънкопишко, който избива комплекси. Също така куче, което лае не хапе :) Който много се хвали колко е ебал и колко му е голям значи лъже :)

15.   Крака над 44 номер и големи длани говорят за голям пенис при мъжа. Но и да е малък ако ти си с тясна вагина ще ти стига. Ако не ти стига, правиш упражнения на Кегел. Обикновено и с пръст може да се задоволи жената. Мъже, не се комплексирайте!

16.   7, щото вие мъжете се интересувате само от личността, нали, хахахах.

17.   Вадиш, лапаш и мериш с рулетката. Ние какво да ти кажем?

18.   № 2 - "Аз имах един бивш, който беше висок, нисък и слаб но що се отнасяше до там долу, беше пълна катастрофа... "Ти си по-зле от него- в главата си пълна катастрофа, експертке по мъжките достойнства!

19.   По-добре хвърляй боб или гледай на карти, по-голям успех ще имаш, отдавна има изследвания по темата, нито дължината на носа, нито размера на обувките или височината са знак за гоУем к*р. Това и други жени могат да го потвърдят дето са били с високи и грамадни мъже, а в гащите са като всеки втори.

20.   Водиш го на нудистки плаж.

21.   Маце, можеш да разбереш най-добре като му свалиш гащите. Била съм с двуметрови, с ниски, размера няма нищо общо с големината на краката, ушите и т.н.

22.   "За зачеване са достатъчни и 7 сантиметра"

Ние да не сме крави за разплод, бе! Зачеване... то зачеване и без пенис може, тогава за какво изобщо сте ни притрябвали?

Към авторката. Естествено е да имаш някакви изисквания. Мъжете как имат изисквания към нас? Искат цици, дупе, епилирано тяло... Обаче няма никаква закономерност между размер, ръст, крака, ходила. Око да види, ръка да пипне.

23.   Ами образовай се. Размерът зависи от комбинация от гени и нивата на някои хормони в майката в определен етап от бременността. Иначе ако има голяма лапа и да не е надарен сигурно ще ти хареса.

24.   Мъжете с дебели устни имат и големи пишки :)

25.   21 сантиметрово чудо си има, но по нищо не можеш да го отгатнеш - съвсем млад, юноша бледен, слаб, средно висок, нормална мускулатура. Абсолютно впечатляващ…интелект обаче, с който първоначално ме срази! Другите му дадености бяха просто главозамайващата черешка на тортата!
Не съм си и мечтала за подобно съвършенство, но ми се случи! Находка голяма, няма да си кривя душата! Втори такъв в живота си не съм имала…, вече не ми и трябва!

26.   Авторката до 22: Благодаря ти за включването с такъв точен коментар! :)) Право в 10-ката.

Истината е, че става дума за мъж, когото страшно много харесвам, но е далеч от мен. Засега само съм изразила почитанията към него и сме си разменили малко реплики. Не го познавам, а и го уважавам много, и (засега) не бих могла да го попитам нищо толкова лично. Просто като съм влюбена обичам да си представям цялото тяло на човека, да фантазирам за всеки сантиметър от него и как го обожавам. Както и вие мъжете - сте с жените. Просто ми е интересно. Иначе е толкова красив и уникален, че... колкото и да му е, няма да се откажа от него хаха. Btw днес видях в едно видео голите му ходила, колко са големи и красиви, и има супер дълги крака и издължена структура на тялото. Предполагам, че му е голям, и да не е не е от значение, но ми е любопитно да си го представям...

27.   Ако му е яко издут пакета, голям е. Но няма смисъл да гледаш големи, аз имам един с огромен и то е едно кормене...

28.   Номер 11, то си има виц за това:

- Издирва се опасен луд! Той е плешив и къдравокос.
- Ама как така хем плешив, хем къдравокос?
- Казахме ви, че е опасен и луд!

29.   11 и 18 - добре, де, направила съм малка синтактична грешка в коментара си, какъв толкова ви е проблема, че не разбирам? За конкретния мъж исках да кажа само че е висок, а съм написала "висок" и "нисък" едновременно, защото в същото време си мислех за друго и се оплетох. Голяма работа, по това ли ще съдите за интелекта на човек? Толкова ли си нямате работа и личен живот, че да се хващате за такива глупости и да се заяждате с хората за такива простотии?!
Номер 11, моят мозък си е включен, ти по добре включи твоя мозък ако изобщо имаш такъв, че така като те слушам, май нямаш хахаха.
Номер 18, никъде не съм писала, че съм експертка по мъжките достойнства, само казах на авторката, че имам известен опит с всякакви мъже, който може да ѝ помогне до някаква степен. Тебе какъв ти е проблема, и защо ми слагаш думи в устата, които не съм казала бе?!
Така, мисля че се разяснихме с тази част за грешката и няма повече да се разправям с вас, ще пиша само по темата, ако авторката пише още.

Маринела

30.   Не е гаранция. Според мен зависи от тестостерона и мъжествеността и самочувствието му. Има мъже 175 см, 43 н-р обувки, слаби, с нежни ръце, но огромни... по 20 см... аз никога не се бях замисляла за това, но за късмет се омъжих за такъв мъж с голям пенис и по-късно си осъзнах късмета.

31.   Има признак, да! Но само ако са ти големи цомбите... Ако са ти много малки, ще ти идват само такива с малки членове. Ако са ти достатъчно големи /и натурални - щото ние мъжете усещаме кога са изкуствени силикони/, сами ще ти идваме, сещаш ли се за какво ти говоря?

32.   до 22, ами кво сте, бе?

34.   Не съм голям спец, но мъжете с по-плътен и дълбок глас, обикновено са и с по-голям полов член. От личен опит и от споделено от приятелки.
Пиши какво установи.

ПП: Мъжете са абсолютно същите, така че да не хейтят. Също избират по видими белези - гърди, крака и след това мислят за характера на жената.

Ж 45

35.   Жено, няма как да разбереш големината, освен ако не го видиш мъжа в ерекция т.е. надървен. Защото когато члена не е в ерекция а спаднал той е малък и свит, при всички мъже е различно, при някои се свива доста почти като на бебе или като на излязал от морето когато пак всичко се е свило на макс, при други не чак толкова. Така че само когато е пълен с кръв може да разбереш дължината. Моя например в ерекция е 17,5-18 см. Но когато е спаднал и свит е като на бебенце...не съм го мерил но вероятно 6-7-8см. Така че има разлика над 10 см в ерекция и нормално състояние. (а всякакви белези по ходила, ръце и т.н. забрави. Затова само на голо в надървено положение и мериш.....Защото някои със спаднал 6.7см може да стигне например 18см като го надърви, а друг със спаднал 10-11 см може да стигне една до 14-15 см като го надърви. Така че спадналото положение виждаш не е критерий. Само при ерекция на члена може да разбереш реалната дължина и дебелина.)

36.   24. Мъжете с дебели устни имат и големи пишки :)
Е точно пък това не е вярно. Аз имам супер дебели устни и жените много им се кефят и умират да ме целуват, но ми е съвсем нормален - 15 сантиметра с 14 сантиметра обиколка.

37.   до 22. Е, ако не сте крави за разплод значи сте просто крави!

38.   Внимавай какво си пожелаваш, защото като му е голям и започне да удря по матката, хем боли, хем може да ти направи проблем там долу.
ж42

39.   Каква ли кофа трябва да е някоя, че да си мечтае за грамаден чеп?

40.   Номер 35 е много прав за това, че няма никаква зависимост между това колко е дълга пишката в нормално състояние и когато се надърви. В казармата имаше един пич от моя квартал, чиято пишка беше сравнително едра в нормално състояние (да речем 15-16 см и дебел), но той беше споделил, че момичетата го отбягват, защото просто не може да го надървя за дълго време и му пада почти веднага.

От друга страна, при повечето българи пишката е сравнително малка в нормално състояние (към 5-8 см), но като се надървят, размерът обикновено е около 15-18 см и могат да действат с инструмента дълго време, без да им падне.

Иначе имах и един приятел културист, който също не можеше да поддържа пишката си в надървено положение, но при него беше поради всичката химия, която гълташе за растеж на мускулите и още преди да навърши 20 години имаше заболяване на сърдечно-съдовата система.

Огромно значение обаче има и това с каква жена е мъжът. Бил съм с немного красива жена, която е имала и някой килограм отгоре, плюс поувиснали гърди. Обичах я, уважавах я, но не ме възбуждаше по онзи първичен начин. Тогава никога не съм бил на повече от 80% твърд, просто защото чисто физически жената не ми въздействаше надървящо. Отделно, че никак не се старееше да ми въздейства с погледи и думи, а просто лежеше и чакаше аз да се потя над или зад нея. И половината пъти ми падаше бързо. Пък и не го правехме редовно и понякога ме караше да се чувствам едва ли не виновен, че я "карам" да се любим. Случвало се е половин-една седмица просто да си лежим, защото все трябваше да чакам тя да е "в настроение" за ласки. И с редовните уточнения, че трябвало да става на сутринта и да не се бавим. Това допълнително ме натоварваше психически, защото все едно трябваше да "работим" по секундарник.

Но пък с друга жена, която беше с излъчване и поведение на властна кучка, ми беше почти винаги на 100% твърд. Да не кажа и на 120%. Повечето пъти след свършването ми стоеше корав доста дълго време и направо имах чувството, че ще ми се пръсне от надуване. Затова и повтаряхме отново действието; естествено, първо пиех портокалов сок или вода, за да се прочисти каналчето на члена и да избегнем забременяване. Гуми не съм използвал никога и зная кога да го извадя преди изпразването. С нея само 2-3 пъти ми се е случвало да ми падне след едва няколко минути. Иначе хиляди други пъти сме действали доста сериозно в леглото и извън него, обикновено по 5-7 пъти в денонощието. Но и тя знаеше как да действа с мръснишки погледи и думи, търсеше си го сама и в най-неочаквани моменти (по средата на вечерята, докато мия чиниите, търка си дупето в мен докато спя, минавайки заедно привечер покрай някоя пейка в междублоково пространство, в ресторант и т.н.), така че нещата не са само физика. Тя даже не беше красавица в лицето - имаше строг поглед, но затова пък с действията си знаеше как да побърка от удоволствие един мъж. Случвало се е да ме изпразва още след има-няма 10-15 секунди, колкото и невероятно да звучи. Просто още преди да започнем, ме е надървяла до краен предел с танцуване, задъхано дишане от нейна страна, погледи, думи и т.н., и после е било въпрос на съвсем малко същинско действие, за да се стигне до края. Много жени подценяват силата на женските думи и погледи в моментите на интимност, а те оказват огромно влияние над мъжа!

- Кифлоприземител

41.   Колкото до запитването на авторката... Просто помоли този мъж да ти позволи да му направиш една свирка. Така няма нужда да го виждаш гол. Ако при свършването му в устата ти или извън нея вече ти почувствала умора в челюстта и устните, значи му е достатъчно голям. Трябва ти да провериш размера му, иначе няма как да се гадае по външни признаци.

Въпросът ти е точно толкова невъзможен за отговаряне от странични хора, колкото и, ако някой попита "Как да разбера дали ѝ е тясна или широка?". Единствено личната проба може да онагледи нещата.

- Кифлоприземител

42.   Това са глупости. Ти знаеш ли за пропорции в човешкото тяло?
Има ли някой, който е висок и да има къси крака или ръце? Не говорим за аномалии. Не няма. Всички високи имат дълги крайници. Всички органи са им по-големи, сърце, бял дроп, черен дроп, всички, включително и репродуктивните.
Да го знаеш. Не се занимавай с недорасляци.
Обикновено са дегенерати - носители на лоши гени!

43.   Най сигурният начин е да го тестваш на живо, трябва да те изчука и тогава ще си отговориш сама. За една и 15 см е голям, за друга и 20 см е малък. По важно е да е дебел, че добре запълва!?

45.   Ние мъжете трябва почваме да си присаждаме член от кон или магера ианче няма оправия тая женска лакомия!!!

46.   Има наистина всякакви комбинации за ръст, тяло и размер. Била съм само два пъти с надарени. А това за мен е 20 и нагоре. И двамата бяха със среден ръст, може би единият малко над средния, нещо към 182-183 мисля. Единият беше на 37 прилично стегнат, а другият над 50 и с доста корем, но и двамата като размер ме впечатлиха. За повечето високи мога да кажа, че не са особено пропорционални предвид ръста им, но може и просто на такива да съм попадала. Гаранция никога няма без да видиш и наистина трудно се познава по нещо освен ако пакета не е прекалено надут.