Споделена история от Секс и интимност

Кажете как правилно да го измеря
Здравейте, как правилно да измеря пениса си, до сега съм го мерил от там, където започва обиколката и излиза 13.5 14, което ме ПРИТЕСНЯВА, но пък когато натисна линията навътре чак да опре в кокала е някъде около 15.5 16, кажете кое е по правилно и при секс пенисът до колко влиза, ще съм благодарен на модераторите ако удобрят поста ми!

Коментари

1.   Хубаво ще е да го Удобриш твърд,като камък и да го мериш чак тогава !!!

2.   Най-правилно е да не го мериш. На китайците са им по 10см средно пък са най-многолюдни.

3.   Пениса се измерва от срамната кост към пениса. без натиск или съвсем лек,трябва да знаеш че по време на полов акт при по силен тласък може да вкараш повече отколкото си мерил като сантиметри.Също добре е да знаеш че възбудата и големината на пениса вървят ръка за ръка затова точно преди да свъшиш и го измериш ще е по -голям отколкото в началото защото тогава гъбестото тяло се изпълва на максисум.

4.   Най-добре се мери в устата на момиче :) Щом не може да ти го налапа целия и се дави, значи ти е голям.

5.   Жената вече не я интересува колко ти е голям пениса, а джоба. Чудя ви се защо се занимавате с глупости?!

6.   Сетих се за един виц:
Имало един тип, който можел да измери всичко на око. Веднъж в местната кръчма решили да изпитат колко му е точен окомера. Показали му една чаша:
- 23 сантиметра - казл пичът. Измерили я с рулетката, била точно толкова. След това му показали една врата.
- 2 метра и 20 сантиметра - казал мерачът. Измерили я и наистина била 2 и 20. Точно тогава покрай кръчмата минало едно куче и бъзикачите го попитали, колко е дълга опашката на кучето.
- Ами колкото моя член, 30 сантиметра.
- Чакай малко пич, искаш да кажеш, че имаш член 30 сантиметра?
- Ами да. Вие момчета откъде мерите опашката на кучето?
- Ами от гъза, откъде да я мерим!?
- Измерете тогава и моя член от гъза, за да е справедливо и ще видите, че е 30 сантиметра.

Иначе в реалния живот по единия дълъг хОй ще те оцени единствено някоя загоряла самотна изоставена лелка около 40-те, която си е повярвала, че е върхът на сладоледа, но реално си е една посредствена лелка с много претенции без почти никакво покритие.

7.   От практика най-точно се мери. Кажи и да се разкрачи хубаво, наърви го и вкарвай. Ако изохка и сложи ръце на корема ти да не влизаш повече, значи ти е голям. Ако го вкараш докрай и нищо не ти каже и не усетиш дъно, значи ти е малък, за нея. За друга може да се окаже голям.