Споделена история от Секс и интимност

Имам чувства към него , но той не успявада ме задоволи
Здравейте, момиче съм на 23 г. С приятеля ми (24г)се познаваме от 5 години ( в началото бяхме приятели )но сме заедно от 6 месеца. Той много ме обича и по всякакъв начин се опитва да покаже лоялността си към мен. Толкова е добър , разбираме се. Аз си признавам, че не го обичам колкото той мен, и той си го знае, но това не му е проблем важното е да съм с него. Той е много красив и със сексуално излъчване мъж. И така да започна с по- съществената част. Ако трябва да бъда директна.. той не успява да ме задоволява. Членът му не е от най малките, но и не е от най големите. Просто мисля, че му е тънък и не ми доставя удоволствие. А толкова много искам да ми е хубаво с него в секса.
Различни са и стиловете ни.. той прави секс а аз искам да правя любов да бъде страстно и вълнуващо самото проникване. Всеки път когато правим секс започвам със целувки и орална любов, той ме пипа с пръсти и като се намокря се започва. До тогава ми е хубаво възбуждам се желая гоо, но като го вкара и след 3 минути ми бяга кефа защото буквало аз не чувствам никаква възбуда а само едно смотано проникване. Гледам го на него му е супер охка пъшка. А азз. Само веднъж успях да свърша с него и то с доста игране с клитора и усилия от моя страна. Той харесва бързите темпове и все едно някой го гони, казвала съм му че така ме боли и че по-бавно ми харесва. Прави няколко бавни движения и след това пак се почва бързо. Не знам какво да правя не искам да му изневерявам защото той е прекрасен човек и аз държа на него. Бих предпочела да се разделя със него вместо да му изневерявам. Но това няма ли да бъде твърде егоистично от моя страна. не знам как ще реагира ако отворя темата дори по най - деликатния начин. Правила съм намеци за нещата които харесвам и не харесвам, той ме разбира чудесно но като се стигне до самия акт и край. На него му харесва едно и си го прави както на него ди му харесва. Аз всеки път оставам нвзадоволена и той вече започна да забелязва това и личи си че му е кофти, ноо..
ще се радвам да дадете някои съвети

Коментари

1.   Съветът ми е на 23 години да престанеш да се представяш като "момиче".

2.   Купи си изкуствен пенис и го помоли да те свърши с него първа, а после той а си се кефи върху теб. Не е честно иначе само той, а ти да страдаш. Или пък да се научи с език и пръсти да намира точките.
ж33

3.   Тоест той те обича на 100% , а ти не го на 65%……… Тоя путьо, ако имаше два грама самоуважение до сега да ти е събрал парцалките в два плика и да те е изпратил по живо по здраво. Кое му е мъжкото излъчване само не разбрах, че се е вкобчил в теб като удавник за сламка ли….??

Чингис Хан

4.   Ей ти си само за мен. Ама точно за мен, обаче тука няма как да се разберем. Дай да измислим нещо, зарязвай тоя приятел и ела при мен, за да ти доставя наистина удоволствие, не се шегувам.
Пиши в you tube коментар под някоя песен с твой имейл.

5.   Хем му бил тънък и не го усещала, хем пък я боляло? Обаче много я сърбяло, защото останала неначесана...

6.   Бъди по-често отгоре - така ти ще определяш темпото. Това с дебелината няма как да се промени. Карай го да ти стимулира клитора по време на секс. Ако пък наистина е толкова зле, по-добре се разделете. Някои хора са сексуално несъвместими.

7.   Пробвайте да сменяте позите повече. В някоя определена поза може и на теб да ти е приятно от проникването.

8.   Като не си пасвате в секса, се разделете. Щом си му казвала какво харесваш, но той не е обърнал на това внимание и е продължил да задоволява СЕБЕ си, сама виждаш колко си важна за него.
Аз съм момиче, добре жена ....та за мен е мега важно да си пасна с човека, с който съм дори в едното целуване, да не говорим че ми е важен секса. Релаксирам чрез него дори.

Как да е,,,,, седни и поговори на чистота без НАМЕКВАНИЯ какво харесваш ти и какво не харесваш в леглото, нека и той го направи. Така ще може да видите къде си пасвате и дали има такова място и да изберете да правите това, което и на двама ви ви харесва, но ако все пак не се получе и за напред, по добре да се разделите. Няма нищо по ужасно да си с любимия човек и реално да си далече от него.:)

9.   С теб сме на една възраст и ще ти кажа нещо важно което научих в този живот и той е ГОВОРИ ДИРЕКТНО ! Хората не са Ванга и не знаят какво харесваш и обичаш и докато не го кажеш ,няма как да стане. Аз имах напълно същия проблем като твоя с разминаването на това какво харесваме и аз в началото като теб търпях и оставах незадоволена,а го обичам и не знаех какво да правя. Обаче един ден ми кипна и седнахме и бях крайно директна , говорех по най-грубия начин с точни думи и изрази и с времето нещата започнаха да се подобряват. Да,не успях да го променя коренно,защото всеки харесва нещо различно ,но има значително подобрение. Казах му това и това ме кефи,това и това не ме кефи и сега и двамата правим това което ни харесва и на двамата. Не правим неща които на единия са му гадни. Има неща ,които аз желая ,но той не обича и аз не ги правя ,както и обратното. Обаче намерих допирна точка и така 2 години ходене по мъките,но в момента правим невероятен секс,свършам поне 10 пъти и го желая повече и повече. Ако искаш да се оправи проблема ти ,трябва да си до болка искрена,директна и ако се налага груба. Не се притеснявай да казваш какво ти харесва,не си на 15. Като почне да те лашка прекалено бързо,стани,спри ,развикай се ако трябва,кажи му че те боли и да не се прави на бик.Ще видиш,че ще е окей когато започнеш да си казваш желанията. Успех и не се отказвай !

10.   Варианта е да му покажеш без да има възможност да мърда и променя ритъма.
Вържи му китките и глезените и го започвай както на теб ти харесва. Изобщо не го питай, не му се обяснявай, само му кажи, че имаш изненада-закачка и действай.

Ж

11.   Сменяй!

12.   От автора
Колкото и да ми беше трудно отворих темата. Казах нещата както си ги знам . Че не мога да свърша и то не защото имам проблем ами просто явно не си пасваме . Почувства се кофти , но преглътна егото си и в никакъв начин не си помисли да се разделяме. и предложи да пробваме различни начини (камагра) не знам как ще подейства но съм чувала хубави неща . И така след няколко опита ,ако пак не се получават нещата ще се разделим. Много ми е тъпо .. но ето на , живота е такъв .

13.   От автора
Колкото и да ми беше трудно отворих темата. Казах нещата както си ги знам. Че не мога да свърша и то не защото имам проблем ами просто явно не си пасваме. Почувства се кофти , но преглътна егото си и в никакъв начин не си помисли да се разделяме. и предложи да пробваме различни начини (камагра) не знам как ще подейства но съм чувала хубави неща. И така след няколко опита, ако пак не се получават нещата ще се разделим. Много ми е тъпо.. но ето на, живота е такъв.

14.   Такъв бил животът... Дрън дрън чи пляс.
Все едно той да те обринява ако не може да свърши. Истината е че жените прекалено много разчитате на мъжа да ви достави удоволствие. Отделно че не можете да се отпуснете.
С моята приятелка се запознах когато тя беше на 25. Същите проблеми. Ами едва на 30 почна да свършва всеки път. Като цяло характера й се промени, стана по освободена.
В началото секса е самостоятелно занимание в присъствието на друг. Яхни го и се опитай да си свършиш сама докато той е в теб. Поеми контрола. Не се срамувай и си искай.
Ако не знаеш какво искаш обаче... това е проблем.