Споделена история от Секс и интимност

Не мога да се отпусна напълно докато правя секс
На 19г. изгубих девствеността си с момче(С), което не обичах. Бях решила да го направя, защото се влюбих в едно момче(К) и не исках да съм старомодна. А със С имах връзка близо 1г. и исках да го зарежа, но преди това го направих с него.

Когато отидохме в тях и започнахме, аз не се чувствах нито възбудена, нито спокойна, но исках да свърши това с девствеността ми, но като стигнахме до този момент, вече не исках да продължава и му казах да спре, че не искам, но той не спря...

После се правех, че нищо няма и до една седмица (някъде) скъсах с него, а той искаше пак да го направим, но аз не исках даже да отивам с него на кафе...

След известно време тръгнах с К (момчето, което харесвам) с него съм вече над 1г. и много го обичам, но много рядко мога да свърша и си мисля, че не мога да се отпусна.

Иначе ме възбужда, но като започнем и аз започвам да си мисля как да свърша или как няма да мога да свърша и докато се усетя, и той вече е започнал да свършва и в повечето случай, аз имитирам, че свършвам, защото не искам да си мисли, че е виновен той за нещо, като не е!

А бившето ме тормози близо 6 месеца от скъсването ни. Постоянно ми звънеше и даже май ме следеше едно известно време нямах никакво спокойствие. Сменях си няколко пъти номера и пак ми го намираше и т.н. Много се бях изтормозила по това време.

Моят приятел К ме подкрепеше през цялото време и съм му много благодарна, обичам го истински и не искам да съм стегната в леглото, докато правим секс искам да се отпусна и да мога да усетя всичко...

Моля Ви посъветвайте ме нещо, как да се отпускам в леглото, много ще съм ви благодарна, ако ми помогнете!!!

Коментари

1.   Все едно слушам лапе на 14!

2.   Една жена: Може би няма жена без подобни проблеми. Всичко е в главата ти... Въпрос на равносметка и лична мотивация. Опитай се да се отпуснеш, по време наа акта да не мислиш за нищо друго, освен за това колко ти е хубаво, колко добре се чувстваш и колко любов и нежност искаш да дадеш на половинката си. Щом се постараеш той да е щастлив, ще зарадваш и себе си.

По време на сексуален акт НЕ СЕ МИСЛИ ЗА НИЩО - нито за проблеми, нито за ежедневие, нито за това как точно ще или не ще да свършиш. Отпускаш се и се оставяш на течението. Единствената ти мисъл трябва да бъде: Как да отпусна, благоразположа и ощастливя половинката си. Нищо друго!

Ако не успееш сама, обърни се към психоаналитик (не психиатър), но имай пред вид, че повечето от тях са наистина луди. Тези, които им дават дипломите са луди и ги правят луди...

Всичко опира до вътрешна мотивация. В началото ще ти е по-трудно, но с времето и с практиката нещата ще се променят.

И аз съм го претърпяла, и намерих сили сама да се отпусна и понеса по течението и сега всичко ми е 6. Сексът без задръжки с възлюбения е най-върховното удоволствие...
Успех!

3.   Много незряло. Има момичета на 12 са по-добре от авторката. Не мога да разбера, как можеш да се отнасяш така с тялото си, както и да си играеш с хората така. Почнала си и лошо със симулираните оргазми, аз не свършвам винаги - коя жена го прави - и съм си казала, че е така и нямаме проблеми. Когато свършвам обаче, съм като ръкета в леглото и той знае, че е истинско. Вкарала си се в голяма беля, признай си за глупостите на К, защото не си и добра актриса като гледам. Почнете на чисто така!

4.   3, аз свършвам винаги, не признавам секс без да стане и никога не съм симулирала.