Споделена история от Секс и интимност

Към мъжете - бихте ли изчакали до брака?
Да предположим, че срещате жена/момиче, която много ви харесва, допадате си, красива, женствена, работлива, абе по всички критерии е вашата жена. Тя не е девствена, но по някаква причина не иска да прави секс без брак вече, въпреки, че в миналото е имала гадже и е правила секс с него. Бихте ли изчакали? Нормално ли е да се чувстваш прецакан по някакъв начин, че друг е получил това, за което ти трябва да чакаш? Изобщо как бихте постъпили в такава ситуация?

Коментари

1.   Нормално е да се чувстваш прецакан в такава ситуация. И съм го виждал да се случва в реални връзки. Примерно на предния му е духала, пък на тебе неще. Вече не била харесвала свирки. Ами сорка, ама явно просто е харесвала предния много повече. Тей че баста, несъвместими сме.

2.   Аха, значи някаква полудевствена, която след сватбата ще забременее малко?

3.   Ще те питам, дали имаш някакъв психически или физически проблем, ще очаквам 100% честност и ако ако отговорът ти е нещо от рода на "Миии, щото така си реших", ще ти пожелая успех в живота, ще си тръгна и поне 3 дена ще си блъскам глават в стената.

И да, падам си от "разгонените". Вярвам, че и АЗ заслужавам, партньор като мен. Просто с теб няма да сме съвместими. Олле майко .. чак след брака. Ако се ожеинм за 2 седмици, ще изтрая.

4.   Е хем не е девствена, хем иска да чакаш? Е това какво е ?
За мене си е чиста проба манипулация да те види колко си лапнал въдицата. Ако изтраеш толко време значи си в кърпа вързан.
В такава ситуация ни брак ще види, ни мене ще ме види повече. И не толко за единяи секс, а щото си прай ташак и си мисли, че може да си го позволи. Що не и кажеш, един лев от мене няма да видиш до брака и ще си делиме всички сметки? Дали ще те изтрае?
Мисля не

5.   Само по заглавието помислих, че става въпрос за девствена, но после се оказа, че най- вероятно някой от нямане нищо за правене си пише глупости. И каква е тази причина да не иска да прави секс без брак? Аз го разбирам така: ебали са я яко преди и сега вече е решила да върже някой балък с брак и се прави на много непорочна.
"Да предположим, че срещате жена/момиче, която много ви харесва, допадате си, красива, женствена, работлива, абе по всички критерии е вашата жена. " Такава жена в България поне за мен няма. Ако искаш нещо нормално хич не се захващай с българка.

6.   Не. Нещо й куца. По-добре отрано да е ясно отколкото месеци илюзии и накрая фиаско.

7.   Хаха, това взема да става много модерно... Жени които го удрят на разврат от 15 до 30 години, и после стават "супер сериозни". Пуска ли се на кой ли не, но от днес вече, вадят два листа изисквания към бъдещия си "сериозен партньор". Че чак секс не пускат без брак... Аз лично бих се изсмял, и бих ти пожел успех в социалният експеримент който провеждаш и още по-лошо - се оказва твоя личен живот.

Иначе, както ти е зададен въпросът - ако бракът беше както навремето, с младо и дествено момиче, което ще ти се врече във вярност докато смъртта ви раздели - да. Но не знам дали си даваш сметка твоят случай колко абсурдно звучи... Аз брак не бих ти предложил, камо ли с условия...

8.   Пич,времената днес са такива,че никой не чака никого за нищо.Тя като не пуска има други,които на драго сърце биха го направили.Не чакам никоя дори и да има мултиплатинена п...а.

9.   След като не си девствена е тъпо да се правиш на много примерна и морална. Аз не бих изчакал дори и да бях за брака, защото за мен брака е остаряла институция и не бих предложил такъв така или иначе.

10.   Да, нормално е да се чувстваш прецакан, но е нормално и тя да иска да изчакате по някаква причина. И все пак ми се вижда глупаво, дразнещи и просто непоносимо, да знам че е била опъвана от някъв си там а да не иска с мен след няколко месеца връзка и да трябва да чакам като идиот до брака или докато стане готова. Ми не, не ми е окей, не мога да чакам като идиот, нетърпелив съм, знам, ама тва е, дразня се на такива ситуации (вече попаднах в една такава и всичко приключи защото 4 месеца чаках а тя през цялото време ме дразнше с някви сексуални намеци, като се стигаше до нещо по сериозно и айде, и ѝ казах " или сега или тва е, аз няма да чакам като луд". Тя каза да изчакам малко, ядосах се и казах "е колко малко, край, това е края" и приключих всичко, иначе ми беше ясно че не е девствена, даже постоянно ми ревеше за бившия си което допълнително ме ядосваше и на няколко пъти почти приключвах всичко, но понеже съм мекушав тя все успяваше да ме убеди) та, аз вече не чакам много, това е решението което съм взел, на който му харесва - харесва, иначе няма да се занимавам и да си губя времето .

11.   Ако я искаш тази жена, какво трябва да те прецаква, прецаках да я вземеш ли ама да я..... Искаш????
Преди са правели секс след брака, много ли са се прецакали?

12.   Не бих се занимавал с тази жена, ако е категорична. Въдържанието то секс говори за сериозни проблеми, които тя не иска да реши.
Едно време хората са се женели девствени, но са били на по 14.
Не е въпросът дали ще съм прецакан. Идеята е, че за да се оженят двама души, трябва да си пасват добре, включително и сексуално, да живеят известно време заедно, да видят дали се получава. Странно е здрава жена да избягва секса.

13.   Ситуацията е ....или е откровена докрай и ти казва истинската причина...или бягай надалеч... Казваш, че не е девствена, значи не е от някоя протестантска църква и т.н.

14.   Не мога да повярвам какво чета...

15.   Няма да чакам. За какво ми е тази жена, като не мога да правя секс с нея? Имам си приятели за другото. Как пък ще се оженя за жена без да знам как ще е сексът с нея? Това жените сте... Как може да си помислиш, че някой ще те чака?! Лол.

16.   Не бих. Представи си, че има ниско либидо или изобщо се разминаваме като желания в леглото. Или пък обратното, тя да е нимфоманка, пък ти да не можеш повече от път на ден примерно. Трябва да си ужасно влюбен и наивен да сключиш брак преди да сте го направили.

17.   Приветствам идеята да изчакам до брака, но само ако е девствена. Иначе просто винаги ще ме човърка отвътре, че някой друг я е ебал преди мене.

18.   А дали на предишните не е пускала да я чукат и в 3-те дупки,а на теб !?
Такива селски номера от девственни курви не са на никой мъж по вкуса!!!

19.   Невероятна хипотеза. Има ли такива?

20.   до автора

Разбрала те е, че си сериозно момче, което търси сериозна връзка.
Но ако беше някой гларус би ти пуснала и в тоалетната на бара.

Грозната истина.

21.   През първата брачна нощ бях много изморен, но жена ми не ме остави на мира. Каза "обещах ти нещо за тази нощ, специалния секс". Седна отгоре ми и прави анален секс с хуя ми. Та с това запомних първата брачна нощ.

22.   Не, не и не! Бил съм с една такава. Още от 8-ми клас се беше пердашила с 30 годишни, пък на мен ми се правеше на светица.
- Ох страх ме е да не забременея, ох ами то няма къде, ох в цикъл съм... дрън, дрън, дрън през това време беше станала популярна в цялата околия. На 16 беше излизала и с един 50 годишен чичка докато уж беше с мен. Излизаме, тя се мазни на Сульо и Пульо. Кой знае колко народ са я оправили докато уж бяхме гаджета. Цял живот ще ме е яд, че това ми беше първото гадже. Няма какво да се занимаваш. Зарязвай я!

23.   Така бяхме решили с една девстена... Тя беше девствена ма си правехме харашото с ръце или уста аз я лижех пък тя ми духаше (между друготл я научих да прави страхотни свирки и д гълта сперма) така 5 години накрая поиска секс ама тя още живееш при мама и тати и мнлго ги слушкаше и не поиска да заживеем заедно... Та за тва й отказах и тя отиде и друг и го натресе после се върна и вика искам и с тебе да пробвам есе пак 5 години бяхме заедно... Естествено че и бих дузпата после разбрах че е участвала и в оргия като единият беше браъовчед й... Смятай добре че се отървах...

25.   Чудя се как да започна, добре ето... ако сте се запознали по интернет и се опознавате и за момента не можете да се видите, но държите един на друг и чакате с натърпение това да се случи - срещата другите неща, това го разбирам.
Но само в този случай...
Аз съм жена и НЕ, НЕ МОГА дори да предположа, че бих чакала дори силно да го обичам до брака, ми ако не стане брака? Че аз ще полудея без секс, авторе ти луд ли си? Секса заздравява връзката иначе е просто съжителство, е трябва да има и чувства, как казваше приятелят ми - секса са бъбреците на връзката, а сърцето сме аз и ти.
Та така.
Давам пример... една колежка от университета беше девствена, когато майка й я принуди да се омъже са един дет не стига че грозен, не стига че не го обичаше, че и бая голям / момичето е помакиня, как да е/. Първа брачна нощ.... за първи път с.... някой, който не обича... дори не харесва... Брака не просъществува дълго време.

Смятам, че ако двама души колкото и да се обичат, ако не правят секс... това е лудост, няма кой нормален мъж, аз къде съм жена пак няма да издържа да съм във връзка без секс! Мега важен ми е!
Та така, общо взето. На 30 съм.

26.   Не. Ако е девствена може. Иначе гака звучи като измама.
Може да се пускала на мангали и всякакви гнусари.
Днес жените в БГ стават все по-долнопробна със всеки изминал ден.

27.   Когато вече имаме връзка, срещаме се редовно, прегръщаме се, целуваме се и ако на 4, 5 такава среща тя не иска да правим секс ще я попитам защо не иска. Ако ми каже, че иска да правим секс след брака ще й пожелая всичко най-хубаво и повече не се занимавам с нея. Жена манипулаторка в живота си няма да допусна.

28.   Най-първосигналната реакция е "За кво ми е таА, дето вече са я дефлорирали" /едно 50 процента ще си го кажат, когато чуят изискването макар иначе да са били навити да продължат с нея/. Ако обаче поразсъждавам, за мен нещата са така:

1. Аз съм ОК да почакам до брака. Стига тя да не... вършее с някой друг в същото време.

2. Ако приемем, че не го прави, тогава е добре преди бъдещия брак да поработи върху проблема си с доверието и несигурността. Вероятно оня, дето му е давала секс без брак, е бил пълен идиот, но все пак причината да не иска секс преди брака е страха, че ще стане същото и нещата ще се разпаднат преди тя да получи някаква сигурност. Този страх е логичен, но ти вярваш ли, че щом се ожените, страхът ще мине? Не, просто ще се трансформира! Тогава вече ще е нещо друго от порядъка на "а какво правим, ако ми изневери/какво правим, ако ме зареже заради някоя такава лии онакава".

Разбирам те, но ако ще планираме брак /както се подразбира от условието и презумпцията, че ще имаме връзка, а няма просто да си другаруваме известно време преди да вдигнем седянката/, трябва да поработиш върху това! Защото иначе бракът ще бъде нещастен, с което ще затвърди мнението ти за мъжете, ще си загубите времето взаимно и хайде отначало! Не знам какво е станало с оня, дето е получавал секса лесно, но и нямам намерение хипотетично да получавам цял живот недоверие и лошо отношение вместо него.

Така че по-важното не е да намериш някой, който да не прави секс преди сватбата /такъв ще се намери/, а да поработиш върху причината за това! Докато той чака сватбата, ти имаш цялото време на света да решиш проблема си.

29.   "Тя не е девствена, но по някаква причина не иска да прави секс без брак вече, " - това обезсмисля темата, няма дървено желязо, каквото автора търси!?

30.   И за какво всичко това? Да речем ок, изчакате до брака, ожените се, всичките салтанати по реда си. И след първата брачна нощ се окаже, че тя дърво, на тебе не ти става или караш 2 минути и толкова. Или се окаже, че единия иска секс по 2 пъти на ден, другия 2 пъти в годината?
И какво правим тогава? Има едно нещо, казва се сексуална съвместимост между партньорите. Каквото и да се говори, каквито и възвишени ценности да се изтъкват, на биологично ниво тази сексуална съвместимост е от решаващо значение за всяка връзка. Без нея се скапват нещата бавно и сигурно. Едно време времената са били други, женели са се на по 16-18 години, нормално момичето да се пази девствено. Сега обаче тия работи не вървят.

31.   30, така е, но има нещо като напасване с времето, стига да има уважние и подход между двамата. Не всичко е в дадена връзка е по мед и масло от самото начало и няма човек на света, който да ти пасва на 100% във всичко от самото начало. Трябва да има разбиране за взаимност и напсване малко.

Отначало аз исках всеки ден, жена ми веднъж седмично. С времето се напснахме и сегра 2-3 пъти в седмицата е ОК и за двама ни.

Има и друго - това, че в началото са сексуално съвместими, не означава, че цял живот ще са така. Едно раждане например може да промени дарстично нещата. Някои жени след раждането либидото им пада драстично или нараства. Отделно с възрастта също се променят нещата. Обикновено жените с възрастта стават по-сексуални, мъжете - по-малко. Отделно проблемите и ежедневието влияят различно - при едни води до по-ниско либидо, при друго до по-високо и т.н. куп фактори има, които могат да повлияят. Не е казано, че ако на 30 сте съвместими, ще сте така и на 40, 50 и 60. Може на 30 да не сте, а да сте на 40. Отделно жената до голяма степен зависи и как ще си я научиш. Моята свирка не знаеше какво е, буквално не беше чувала. Сега е по-добра от порно актриса, съвсем буквално.

Така че не гладайте само кой какъв е колко си пасвате, ами и работете малко и вие да изградите съвместимост. Не само консуматорската да режете и да пробвате друг цял живот.

32.   Ами не!
Живеем вече 22 заедно години без брак и си гледаме децата...
Който иска - да чака и докато умре, пък тогава да се сети! :)

33.   Бракът е икономически договор, обвързващ пред Закона двама души, чрез техните пари и имоти. Бракът НЕ Е гаранция за обич, щастие, доверие, уважение, страст и съвместимост в общуването и в леглото. Нещо повече - живеещите на семейни начала, без брак, обикновено са много по-сплотени и доволни във връзката си, отколкото повечето бракували се двойки. Чудовищният дял на разводите след брак расте все повече всяка година, а много от неразведените живеят с неприязън и дразги помежду си, но поради липса на воля или на по-добър избор си седят под общ покрив и се търпят насила.

В скандинавските държави неслучайно жените държат бързо да изпробват как се представя мъжът в леглото, преди да решат изобщо дали да се опознават по-задълбочено с него и дали да съберат за сериозна връзка; камо ли за брак. Там бракът идва след поне няколко години съвместно съжителство, в което и двамата допринасят поравно и са се доказвали многократно като взаимно подкрепящи се.

- Кифлоприземител

34.   Аз бих изчакал, но поради християнски причини. Ако я харесвам достатъчно и ме възбужда, жената е вярваща, сигурен че ме желае. Ако не е вярваща не бих го приел, защото ще има скрити подбуди или травми за това решение. Как тогава ще правим деца. Добре е и да поживеем заедно, да я преценя дали разбира от дума, доколко е грижовна и вярва в мен. Т. е не е достатъчно само аз да я харесвам и да и угаждам за всичко. В леглото съм съвместим с всяка от трите досега, така че не ме притеснява. Останалото кой какво харесва ще го напаснем с времето. Виж жената ако е била с повече мъже, може и да има проблем за нея, но щом е решила да изчака едва ли ще ме сравнява толкова с предишните. Във форма съм, мога нежно, грубо. Разбира се имам собствени предпочитания. Малко мъже биха се съгласили, а може да имат притеснения за пасване, които аз нямам. Вярвам че 95% бихме си паснали с времето без проблем ако не сме спали с други и имаме желание. То колко му трябва на човек, за да му е приятно с другия.

35.   Бих. Но. Ако става дума само за „баш секс“, т. е. intercourse, т. е. пенално-вагинален, а не за всичко сексуално. И не само бих, ами го намирам за най-разумното. Ще обясня.

Каква е ползата и каква е опасността от такова изчакване. Ползата е да не забременее от човек, с когото не биха били добро семейство. А най-лошото, до което такова изчакване може да доведе, е да разберат, че не си пасват сексуално чак когато вече са се оженили.

Почти всички сексуални актове не могат да доведат до бременност, но позволяват на хората да се опознаят сексуално. Ако забременяването е причината да не иска да прави секс до брак, супер. Щото за мъжа не е по-розова перспективата да си създаде дете с жена, с която не биха имали добро семейство. Но ако дори, да речем, орален секс не иска да прави преди брак, това означава, че причината не е тази смислена и рационална причина, а някакво послушание пред догми, или комплекси, или и двете.

М28