Споделена история от Секс и интимност

Вкусън на женският секрет?
Здравейте, аз съм момиче в пубертета.

Имам един въпрос.

Когато стана на 18-19 години, най-вероятно ще започна да правя секс. И искам да опитам всичко в секса с бъдещия ми партньор. Аз не съм гнуслива и няма да ми бъде гадно момче/мъж да ми свършва в устата и да го гълтам. Такаче бих искала да попитам, когато той ме лиже какъв би бил вкусът на секрета който жените имат. (Не знам как е точното наименование на този секрет)

Имали някакъв определен вкус и мирис? Ще му е гадно ли ако го глътне?

Може да ми кажете и за смермата какъв е вкусът.

Благодаря за вниманието!

Доскоро! :-)

Коментари

1.   Ти и сама можеш да си го опиташ :)

2.   Ами бръкни си с пръсти и ги оближи бе момиче,така ще се запознаеш с вкуса от първо лице единствено число.

3.   Ти защо не опиташ вкуса си? Леко солен и леко кисел е. Обичам да облизвам с език жените. Харесва ми. Обичам да гледам как си извиват телата и стенат от удоволствие. Пия соковете им. Затова ги искам здрави и измити. Косми, без косми - не ми пречи, важното е да ухае на хубаво и да е здрава.

5.   Опитай спермата му и всеки мъж ще ти изпие сока... Не бъди гнуслива... Спермата е чист натурален продукт и е безвкусна в поечето случаи рядко се случва да има лош вкус.... Аз лично се цепя в устата на жената и после я целувам така съм си опитвал спермата и знам чв е безвкусна...

6.   Вкусът е характерен, трудно е да се опише. На някои мъже не им е приятен, но повечето са (сме) ОК и дори е приятен и възбуждащ. По същия начин има жени, които харесват вкуса на спермата и такива на, които не им е приятен. Единственото важно е жената да се е измила преди това - отново, също както при мъжете.

7.   Ж53 опитвала съм си от всички сокове. Но цервикалната слуз е номер едно. Това споделя и мъжъ ми. Но ти можеш да опиташ и сама.

8.   Вкусът на секретите на здрава жена е страхотен. Никога не съм опитвал нешо по-вкусно в живота си.

9.   Вкуса на дамския секрет е на разреден миден бульон. Всеки който обича морски дарове може да направи асоциация в тази посока. Не трябва да е солена- значи е упикана и не мита. Мъжкото мляко има специфична миризма и консистенция, поносима в началото и на по- късен етап останало по чаршафа на кисело и тръпчиво. При всички случаи хигиена на високо ниво- другото отблъсква.

10.   Женския секрет в различните дни от месеца е различен. Но всичкия е р различен но пфиятен вкус. Аз съм мъж на сериозна възраст. И съм си опитвал и спремата не веднъж. И също ми е приятна

15.   Мъзгата на здрава жена е нещо невероятно...
Не мога да се наситя да лижа и жена си и любовницата си.
И двете са ми страшно вкусни....
Лижа ги с голям кеф....

16.   Здравей, най-добрия съвет е да опиташ своята, като се оближеш пръстите, след като ти се разтекла повече. На всяка жена е индивидуален вкуса. Не знам на колко си, но бъди разумна и не се хвърлай рано в сексуални отношения.

17.   Жена на50г. Опитвам си своя секрет често когато съм възбудена. И ми е приятен. Това го правя още от мома. Когато започнах да масторбирам. А що се късае до мъжката сперма. Има различен вкус спрямо храната. Но конкретно на мен ми е приятна. Но при възможност я използвам за стягаш крем по кожата, и ми деиства добре. Дано съм била полезна на някои, с моя опит и практични познания.

18.   При възбуда жената отделя чрез бартолиновите жлези, веществото което без кето не може да проникне във вагината ни хуй. Отделно през шийката на матката се появява и цервикалната слуз. Освен това при някои жени при оргазъм се получава Scuirt- изхвърляне на сексрет специфичен простатен антиген. Всяко от тези вещества има свои специфичен вкус, често зависещ като вус от различните състояния на организма. Като изключим антигенния секрет, останалото е доста приятно на вкус. Както казват останалите жени тук, просто като си възбудена си вкарай пръстите във вагината, намокри ги добре и ги оближи. Що се отнася до мъжката сперма, тя има вкус според храната, която ползва дадения мъж. Аз консумирам от ранна възраст сперма редовно. И всеки ден си взимам дажбата. Тя е полезна. Действа на настроението. Бях в болницата при раждането. Няколко дни не моех да си глътна дозата и това ме влудяваше. На мен ми действа като дрога.

19.   Лелее, какви перверзници са се събрали тук... Искрено му съчувствам на Модератора-какви неща е принуден да чете ежедневно... тцц, това тук е по-зле и от порно, ха ха. Замалко не паднах от стола, докато чета... коментари н. 17 и н. 18-направо ме довършиха... Н. 17-и сериозно ли ползваш този натурален, , продукт" ха ха, като стягащ крем за кожата си? !

20.   Н17 съм. Към н 19. На колко години си? Аз ти предлагам да си стоиш в девическия манастир. И да не се отпускаш на глупости.

21.   н. 20 от н. 19-Не съм в Девически манастир, но не се изживявам и като актриса от порнофилм ха ха.

22.   Откога пък да си в Девическият манастир стана лошо? Ще каже човек, че местният стриптийз бар или снимачната площадка на нискобюджетно порно са по-добри оферти!

Минавам, за да се впиша с гордост към обитателите на Девическия манастир при спонтанно възникналото преброяване!

25.   Конкретно за мен. Е по сладък от мед. Обужавам да лижа и моита да ми севършва на устата. Макар, че тя не ми прави свирка. М50.

26.   Моя е вкусен. Сперма съм опитвала деа пъти несем впечатлена, но не е нещо отвратително. Ж43г

28.   Доста вкусна течност семеина жена на32г

29.   Мъзгата е прекрасна, и аз обичам да лижа и да карам жената да ми се празни в устата.
Тя също обича сперма.
Също голям кеф ми е да се изпразня в нея и после да си лижа собствената сперма от путката и, и после да се целуваме...
Хубавка перверзийка...
М49

30.   Доколкото знам този секрет се казва "мъзга". Аз когато правя лесбийски секс, лижа момичета както и те мен лижат. Готино е като съм възбудена на не бих казала че вкуса е страхотен. По-скоро е неутрален - нито хубав, нито гаден.

31.   Н30. Да права си, мъзгата е безвкусна. Но цервикалната слуз е доста по вкусна и приятна. Поне за мен от опит ти споделям. Млдаеж на 26г необвързан, но с връска с семеина жена на37г

32.   Абе вкусотийка си е...
Ако обичаш да лижеш...
М46

35.   Обужавам женския секрет. Но за сега само мечта. Младеж на 23г

36.   Вкуса е невероятен, ако ти харесва да лижеш, и ако на жената и харесва да я лижат..
Щото някои... не искат език долу...
М48

37.   Семеен м48г. По вкусен от сутрешно кафе. И най - вече по сладък от бира, вино, и ракия, на банкет. С колеги.