Споделена история от Секс и интимност

G точката
Здравейте! Въпросът ми е къде се намира G точката ѝ, защото тя отдавна ми натяква за нея, а вече я е и споменавала няколко пъти.
Предварително благодаря!

Коментари

1.   Най-лесно се усеща като бръкнеш с 1-2 пръста на около 10см навътре, от горната страна на влагалището. Усеща се като леко изпъкване върху кожата. Но ще го усетиш и по реакцията й, хаха.

2.   1 е поредния, който НЕ знае къде ни е G точката хахахахха ама тръгнал съвети да раздава. ИЗОБЩО НЕ СЕ НАМИРА ВЪТРЕ, гений.

3.   2< не съм 1, но къде е, щом я знаеш?

Аз не съм жена, но съдейки по реакциите на жена си, има две по-чувствителни точки, не знам G ли са, Q ли са. Разбира се, това може и да не се отнася за всички жени.

Едната е на предната стена на влагалището. Като е легнала по гръб остава отгоре и горе-долу на разстояние около половината ми среден пръст или до към средната сгъвка на пръстта. Усеща се като идеално гладко място. Другата точка е точно отсреща на задната стена, но непосредствено до входа на около сантиметър-два. Последната е още по-чувствителна, когато се стимулира и от към ануса, и от към влагалището с два отделни пръста едновременно. Ако е комбинация с лизане на клитора, е още по-добре.

Това мога да кажа от опита си с жена ми, пък при другите как е, не знам.

4.   Я потърси в Гугъл, вместо да питаш, много си зле с материала, ама наистина

5.   Не се правя на разбирач но ще ви напиша и аз за тази прословута G точка, че някои я търсят цял живот и не могат да я намерят. Споделям от мой личен опит с доста жени. Жената лежи на гръб, вкарваш показалеца или средния пръст, но не до дъно. Започваш да свиваш пръста все едно че викаш с пръст някой. Там отзад клитора малко по високо се написва малко сякаш грапава повърхност.

6.   до 2 от 1: Не знам.. просто винаги като се заиграя там и жените свършват за половин минута. Може да не е G-точката, ама кво ми пука като върши работа, хаха. И може би 10см е прекалено навтъре като се замисля - по-скоро е на 6-7 см, но то зависи и от жената.

Ама кажи според теб къде е де, секспертке, щом не била вътре?

7.   Според мен трябва да я потърсиш някъде на дълбоко в аспуха- това е имала в предвид женицата

8.   Купи си G класа и лесно ще я откриеш…..:))))

Чингис Хан

9.   G топката е в главата на жената!
Другата G точка, за която се сещам е на края на думата шопинG!
M33

10.   Номер 5 моита жена не ми дава с двата птъста едновременно. А с показалеца не усещам нищо такова. И аз не знам къде се намира. А за съжаление-навярно съм на 38 г.

11.   Голямо невежество има за тази точка, и сред жените също. Случи ми се да свърша жена на 35г с пръст на г-точката - беше изненадана, случваше и се за първи път, а не беше някоя мома, беше имала поне 20-на мъже преди това.
м43

12.   Номер 3, описал си добре местоположенията и на двете по-чувствителни места вътре, но малко ме изненада да прочета, че при жената ти мястото на Г-точката е гладко, тъй като при всички жени, с които съм бил, това място е било грапаво на допир и точно поради това е било лесно за нацелване.
Иначе друг много добър начин за задоволяване (и изпразване с пръскане) на жената е, когато я оправяш на задна и проникваш със самолета съвсем плитко - колкото да скриеш кабината на самолета в хангара. Именно формата на самолета там по успешен начин успява да въздейства над тази силно чувствителна част от женското влагалище и всъщност по-голяма е вероятността тя да пръска в тази поза, отколкото ако я оправяш с пръсти по Г-точката. Поне така е било с жените, на които съм прилагал този пилотаж със самолета.
Самата Г-точка може да докара жената до страхотни усещания и дори пръскане, ако тя е по гръб и краката ѝ са силно изнесени към гърдите, а самолетът влиза под такъв ъгъл, че да опира и натиска областта на Г-точката. Някои жени предпочитат именно преди ръчното оправяне с пръсти, тъй като самолетът не е груб като ноктите и се плъзга фино около грапавото местенце.

- Кифлоприземител