Споделена история от Секс и интимност

Интимен въпрос
Добър вечер.
Имам един въпрос и реших да се обърна към дамската аудитория в най-големия форум.
Моля, ако ви се стори смешно или нещо друго - просто пропуснете, бих искал крансоречиви мнения по дадения въпрос.
Накратко- отскоро се загаждих с момиче на 23 години, което като си и говорихме по интимни теми ми каза че е нямала мъже преди мен и не е правила респективно секс.
Като чух това хем се зарадвах леко, хем и леко се учудих, да не кажа усъмних.
Преди 1 седмица настъпи и моментът в който нали се случиха интимните неща - в интерес на истината бях леко нервен, не че и аз имам кой знае какъв богат опит, но никога не съм бил с девствена. Разбира се, предразположих я, бях нежен и внимателен, всичко с кондом.
Смея да твърдя че познавам добре женската анатомия, но честно казано вече някои подробности свързани с девствена ципа, как изглежда и други женски въпроси не са ми много ясни, не съм и гинеколог. Чувал съм само че може да има кръв и толкова.
Та актът премина, да, имаше кръв по време на акта(не беше никак малко, включително и след душа който си бе взела ), но не знам защо после ме загложди дали наистина е била девствена.
В тоя ред на мисли имам три питанки, извивявайте ако ви се сторят странни, но какво да направя.
1. Може ли тази кръв да е т. нар. цикълна? Денят на секса да е съвпаднал с ден от месечния й цикъл?
2. Понятията "тесни и широки" не са ми ясни, защото нямам особена база за сравнение.
И въпроса е- ако да кажем не е дествена, но пък е"тясна", може ли от проникването и акта да прокърви?
3. Ако жена, която не е девствена или пък да го е правила в миналото само 1 път да кажем и не е правила отдавна секс - възможно ли е да се получи кървене?

Коментари

1.   А какво те интересува, всъщност?

5.   А каква значение има?
Възможмо да е била цикъла кръв, ние няма как да знаем. Ако като сте започвали да правите секс е нямало кръв, а след това е имамо си е било от ципата.
Аз например като правих секс за първи път, веднага след това ми дойде.
Практически лесно можеш да разбереш, по самото и държание, изражение, действия. Дали си широк или тесен няма общо, има момичета, които не са девствени а са доста тесни- физиология.

7.   На мен пък първият ми не ми повярва, че съм девствена, защото нямаше кръв, което също е възможно. Няма угодия за вас, мъжете. Просто имай доверие в думите на момичето и не рови какво може и какво не може да е.

8.   1. Реално има такъв шанс, да. Обаче.. ако приемем факта, че наистина е менструална кръв то има 2 варианта.
Първия : да и е дошло по време на половия акт или към края.. като това би било огромно съвпадение. На мен лично ми се е случвало веднъж, но със дългогодишния ми все още приятел.
Втория : Щеше да разбереш още в самото начало на половия акт ако да речем си погледнал надолу и да не си определено би усетил ако тя е била в цикъл преди акта.
2. Да, възможно е реално погледнато, но трябва или да не си я предразположил, или да ти е огромен, или да си бил бая груб.
3. Втория и третия ти въпрос са ми някак еднакви..

9.   1- е възможно
2- теоретично може, но не вярвам да си толкова надарен и да е бил толкова хард.
3- НЕ, това, че една жена отдавна не е правила секс не я "затваря" отново, че да има кръв.

Всъщност не знам защо и е на една жена да те лъже, и да дойде докато е в цикъл предвид, че на 90% жените не го правят в този период. Всъщност ако това е причината тя и преди това ще има кръв, няма как да знае точно кога ще и дойде, за да го изсценира. Ако преди това не е имала то възможността отива към 0. Пробвай другия месец пак по това време минус 2-3 дена / 2-3 дена и ще ти стане ясно. Честно казано не вярвам, но не знам и какво толкова те бърка теб. Много ли е важно?

10.   Аз го направих на 20 и до тогава ме беше срам, че съм девствена и малко ме беше срам да кажа това на първият си. По-вероятно е девствена да излъже, че вече го е правила, отколкото жена която го е правила да каже, че е девствена.

12.   Чувала съм, че циганите, които знаем държат на девствеността и дават пари за девствени булки проверявали кръвта с мастика.

13.   Възможно е, но според мен си поговори честно с нея за подозренията си.

Но ако те се окажат неоснователни и с момичето си пасвате, с оглед на това, че е на 23 години се считай, че си голям късметлия. И не пропускай шанса си .

Успех,

14.   Със сигурност момичето, вече жена, е било девствено. И на мен първият мъж в живота ми не ми повярва, макар че имаше едно голямо петно кръв, и каза, че съм била актриса и че само дето чакал 4 месеца, за да бъда готова. Лепнах му една обидна квалификация, както и на теб сега ми се иска, но не те познавам. За мен беше много важно тогава кой ще бъде първият ми - голяма любов, пеперуди в стомаха. Дано няма големи очаквания за връзката ви.

15.   Ако кръвта е била повече ме навежда мисълта, че може да и е дошъл цикъла, но не съм бил с девствена, за да мога да сравня. Може по миризмата да се усетиш. Когато и тече мирише неприятно. Не разбирам за какво ще те лъже. Ако е неопитна, вероятно няма да умее да заема лесно позите, но това не означава че е девствена. Съвета ми е да не и вярваш много, защото доверието се гради с времето. Еби здраво с кондом, не се увличай, а времето ще ти даде отговор.