Споделена история от Секс и интимност

Секс и деца
Виждали ли са ви децата, като правите секс и как излязохте от конфузното положение?

Коментари

1.   Ми как, обяснихме, че когато мъж и жена се обичат, се гушкат от време на време и да се радва, че мама и тати се обичат, а не са се разделили като родителите на еди кой си. Тя от радост ни нарисува на калъп и ни показа на баба си.

2.   Веднъж за малко да ни хванат. Щеше да е доста конфузно, защото правихме анален секс. ж39

4.   Не, надявам се да не ни хващат.

5.   1 интересно ми е как ви е нарисувала хах.

8.   Не се крием-нека ни гледат.По-добре от нас практически да го научат,отколкото вулгарно и теоретически от улицата.

9.   До родителите
Моля не допускайте децата ви да ви видят. Когато бях на 5, видях нашите да правят секс, само ще кажа, че детството ми се срина. Буквално. Те бяха много шумни и не ме видяха, аз никога не им казах.
Моля заключвайте вратата или нещо такова, не причинявайте това на децата си.
Кейт,16

10.   Номер 1, помня като написахте история тук преди години относно тази тема. Смях се от сърце.

11.   До 5: Номер 1 беше пуснал тема за това, може да потърсиш :) Голяма и подробна е.

12.   http://spodeli.net/1/story-158322.html