Споделена история от Секс и интимност

Неангажираща връзка
Здравейте,

като цяло имали ли сте връзка само за секс (НЕ приятели с привилегии, а неангажираща връзка)? Как се държахте един с друг? Имаше ли целувки, милувки, разговори, спяхте ли заедно или просто правехте секс и всеки вкъщи?

Как се развита нещата след това? Случи ли се връзка или пътищата ви се разделиха?

Коментари

1.   НЕ приятели с привилегии, а неангажираща връзка

Каква е разликата?

2.   Имала съм и беше хубаво в началото, но след това започнах да гледам на момчето като изтривалка и загубих интерес. Всичко трая само няколко дни. Първият ни секс беше брутален и той много се постара, ама след това нямаше с какво повече да ме изненада и го разкарах. Мъж събува ли си бързо гащите, не става за повече от еднократна употреба.

Нина

3.   Да, имал сьм, яко е. Виждаш се с някоя само да се изчукате здраво и да си заситите похотта и после по едно айде чао, без никакви уговорки. Има жени, които са готови за такова ебане, ако им харесва как ги ебеш. Когато им се обадиш пак, отново са готови да те поемат...

4.   Ами имах такава, не бих повторила, беше 3 години, но аз се влюбих, а той не. Не се разделихме с лошо, напротив, но аз имах други очаквания /той ги знаеше/ и останах огорчена. Той замина за чужбина и повече не се видяхме. Все още понякога си мисля за него, защото беше много хубаво, въпреки момента на неангажираност.

5.   Като чета Нина, за пореден път се убеждавам, че точно най-големите курви най-много реват за морал. Иначе мъжете били еди какви си, много морал, много нещо, обаче тя се чукала с някакъв ей така за спорта без чувства и без връзка. Ами малко не е редно като си с насран гъз, точно ти да ревеш. Ако имаш големи претенции, трява и ти да си примерен. Ако си с насран гъз, налягаш си парцалите и си траеш.

6.   ДА,имал съм,беше супер и продължи 4г.,но в един момент ТЯ ме прие като своя собственност,започна да ме ревнува,да прави намеци че еба и други жени и тая ревност ми дойде в повече,та се разделихме.
Извън това беше страхотно ебане и на нея много й харесваше,а това беше най-важното,защото тя беше страстна и еблива,като никога не й стигаше!

7.   Според Нинчето мъжът свали ли си бързо гащите, бил изтривалка. А Нинчето, която също си е свалила лесно гащите каква е? Нинче, ти с твоя гаден характер и развратно поведение да не би да ставаш за многократна употреба? В твоите коментари винаги мъжете са пълни боклуци, но ти си перфектна във всяко отношение.

8.   До 1 -

Приятели с привилегии са двама души, които са приятели, но понякога правят и секс, без да му отдават особено значение. Дори и да приключат със сексуалните си контакти, то приятелстовто им остава.

Неангажираща връзка е ткаава, в която излзиате на срещи, правите секес и общо взето не се търсите за друго, а когато срещите приключат, това е краят на контактите ви.

9.   Нина трябва да е някакъв трол. "...ама след това нямаше с какво повече да ме изненада и го разкарах. Мъж събува ли си бързо гащите, не става за повече от еднократна употреба."
- А ти имаше ли след секса повече с какво да го изненадаш? А ти ставаш ли за нещо повече от еднократна употреба и достойна ли си за уважение щом си сваляш бързо гащите?
Ей заради подобни изцепки въпреки че съм жена, мразя феминизма!

10.   Не, предпочитам сериозни мъже.

11.   Нинче, то и в сериозните връзки е така, ама изгодата е важна. Ясни са ни тези работи.

12.   Номер 5

Ама то си е точно така, аз не знам защо се изненадваш. Баш най-големите курволяци ще ги чуеш най- много да говорят за морал, за изисквания, най-големи претенции от мъжете, но естествено и най-много курове са и минали през задника.
Нинчето си е селянка отвсякъде, ама си мисли, че като е анонимно и не си личи.

13.   Да и спяхме заедно, но писва бързо.

14.   Браво на но.8!
Последните ми 13 момичета с които съм спал са били за по един път. С две от които бях два пъти . Повече от три пъти с една жена - твърдо не.
За мен тия привързванки, които тийновете наричат любов...не , благодаря. 20 години живях в такава заблуда.
Не ,обичам да спя сам , да не се потя до друго тяло , да не ми изтръпват ръцете като безсмислено се самозаблуждавам, че сме били форевър енд евър един за друг. Обичам да се гушкам , но това няма нищо общо със съня. Колкото до разговорите - със всичките тези момичета съм водил много по-пълноценни разговори , без да се налага да навличам битовизми в тях.

15.   Имала съм, да. Беше известно време след като приключих дълга връзка с отвратителен финал и не исках да чуя за нови сериозни отношения. Запознахме се в едновремешното аха и още докато само си пишехме си намеквахме, че ще е само секс. Виждахме се няколко месеца, правихме уникален секс, след това винаги пушихме по някоя цигара и си говорехме общи приказки. Никакви целувки накрая, гушкане или спане заедно. Имахме страхотно привличане и си прекарвахме яко 1-2 часа, но до там. Аз знаех, че има дългогодишна приятелка и уж я обича, той знаеше, че не искам връзка и бяхме ок. В един момент се усетих, че му влизам в профила да видя кога последно е бил онлайн и си казах, че не е добре това. И така приключи всичко.

16.   Веднъж съм имал такава връзка, само за секс, но за мен не беше заради секса, секс си имах. Правех секс с шефката ми, възрастна госпожа на 54г, която много се младееше и млад любовник и похранваше самочуствието и тялото, а моята полза беше, че след 6месеца секс напусна и аз получих нейната позиция.
М37

17.   Неангажиращите връзки не са връзки, а просто безплатна проституция според мен. Реално връзка няма. Има просто секс на повикване. Просто не ти плащат за него. Жените, които са готови на подобни отношения според мен са си курви, които пред другите гледат да се изкарат "широкоскроени", а мъжете са поредните сельовци, които треперят пред това да имат нормална връзка с нормална жена и просто искат да си поебнат за без пари някоя тъпачка с готин задник.
В побъркано време живеем, но много късно ще ви светне.

18.   Имала съм. Едната продължи няколко години, гушкахме се, спяхме заедно, понякога излизахме. Беше си като връзка, но той не я приемаше за такава. Приключи като си намери приятелка за истинска връзка, аз бях наранената. Към днешна дата ме моли да се събираме за да сме си семейство, хаха как пък не.
Следващата беше няколко месеца, не се гушкахме, никога не съм спала с него в едно легло, без целувки (само 2-3 пъти). Без разговори. Пак се влюбих, той спеше с други и имаше връзки с други. И така приключи.
Общо взето явно не съм за този тип отношения и не ги препоръчвам.

19.   Имала съм и аз. Когато не съм в сериозна връзка си намирам само за секс защото си имам нужди. Най-често използвам тиндър. Имаше обаче случаи в които не ми хареса секса и не повторих. Но с някои се виждахме няколко месеца и го правихме. Когато усещах, че почвам да се привързвам - прекратявах взаимоотношенията. До момента съм била с 5 такива партньора само за секс. Не мисля, че е нещо лошо, даже си е нуждааа като си нямаш приятел.

20.   19, ама как ще е лошо да те е минал половин футболен отбор ей така да си прави кефа?

21.   20, и на мен ми беше кеф! И хайде моралистите не ме учете на морал. Няма нищо лошо когато не си във връзка да го правиш, нужди са си.

22.   Е, щом не ти е било кеф, не си курва. Аз не знаех този супер важен факт. То като не ти е кеф, не се брои.

24.   Индивидите които се водят по “нужди” се наричат добитък

25.   Благодаря за отговорите, ще се радвам и на още де. По принцип сега съм в някаква такава "неангажираща връзка", не сме ѝ слагали етикет, дори не сме я наричали "връзка", обаче продължава вече доста време и аз не знам с какво толкова се отличава от другите връзки, като изключим това, че се виждаме рядко 2-3 пъти в месеца.. Иначе и двамата не се виждаме с други.