Споделена история от Секс и интимност

Прави ми се секс, но не съм такава
Здравейте. Жена на 23 години съм. Работата е там, че много ми се прави секс и няма с кого, а не ми е в характера да го направя с непознат. Колкото и да ме привлича, не мога. Също и го има риска от това да имаме общи познати и да вземе да "се похвали' - знаете. Просто не мога с непознат. Нямам и приятели с които бих го направила. Просто си умирам за секс, а нямам подходящ човек за това. Мастурбацията не става, защото тя не може да ти даде това, което един мъж може, а и не всичко се свежда до задоволяване долу. Има ли други като мен и как се справяте с това? Моля да си спестите коментари от сорта на " ти не знаеш какво искаш" Знам какво искам - просто не съм лека жена. Благодаря предварително! :)

Коментари

1.   Хем си, хем не си, ама май повече си xD
Инсталирай си tinder и се отдай на нагона, все пак не си монахиня

2.   АЗ съм готов да се запознаем веднага.. Може и да си допаднем. Дай някви координати :)

3.   И аз съм като теб, как се оправям ... ами сама. По-добре отколкото някой коцкар, който ще ме лашка грубо. Не ми се занимава с връзки на този етап, тъкмо се оттървах от една токсична, но тялото си ми иска своето, за това гледам да му го дам, ако трябва и по 5 пъти на ден. Смешно и жалко, но е по-добре отколкото целият квартал да те е клатил и хората да говорят каква си ку*ва и окъсали мангали да ти се пробват.

4.   И моя съвет е да си инсталираш тиндър. Нищо не ти пречи че са непознати, реално е само за секс, а и го виждаш как изглежда човека и си правите една среща предварително. Аз от там си намирам партньори само за секс когато нямам приятел и искам само секс.

Симона, 21

5.   М28, и на мен ми се прави, може пък да се намерим;)

6.   "Също и го има риска от това да имаме общи познати и да вземе да "се похвали' - знаете"
Да, знам. Съветвам те, да си смениш средата и да си с хора, на които ако някой се похвали, няма да им пука.

7.   Номер 1, ще ти се да е лека жена. Надявам се, че разбираш разликата между това да ти се прави секс и това да си лягаш всяка вечер с различни, за да си задоволиш нагона - второто е белег на лековатост, първото е част от природата на човека. Чак те дразни това, че има и такива, които не са готови на всичко за единия секс?! Аз лично не мога да ги разбера тези еднодневни връзки и взаимоотношения колкото да се оправите за една вечер. Някак пошло, леко, бездушно ми изглежда цялото това консуматорско отношение към собствения интимен свят. Всъщност след една граница трудно може да се нарече интимен, а по-скоро всеобщ, твоят по всяка вероятност отдавна е такъв.

8.   За номер 4, тия в тиндър не са ти никакви партньори, ами на теб са ти едни прости ебачи. Жените трябва най- накрая да спрат да наричат тъпкачите си партньори.

9.   Намери си някой женен. Той ще е дискретен, иначе жена му ще му строши тиквата.

10.   Аз не мога да разбера какво значи да си " лека жена . Вие всичките сте такива . Просто някои от вас са по-умни и не си го крият ,не лицемерстват (особено пред себе си).
Аз специално не виждам нищо лошо в полигамията. Напоследък правя секс с поне 3 различни жени на седмица и се чувствам по желан и ми е по-готино , отколкото когато бях с някои от сериозните ми приятелки с години.

11.   Защо просто не си хванеш нормално гадже, вместо да се чудиш дали да си го сложиш с приятел или непознат? Това за мен е курвенско.

12.   Не слушай съветите да ползваш тиндър. Ще влезеш в един кръг пълен с яки ебачи. Ще те мине един, после втори, трети … и т.н. Дори да искаш да спреш след това пак ще ти е трудно да намериш подобен за сериозна връзка, а ще си привикнала на такива. Дори да се появи някой близките години, който принципно би харесала, няма да му обърнеш внимание, защото ще се разсейваш в друга посока. С идеята за секс е абсурд да намериш някой що годе сериозен в тиндър.

13.   Няма как да се справиш освен с мастурбация или да си намериш гадже. Как очакваш да стане иначе?

Да се срещнеш с непознат от Тиндър за секс? Правил съм го, на мен (като мъж) дори ми е тъпо, на жените предполагам им е още по-тъпо. След секса ми става едно празно, едно никакво, безсмислено. Това което ще стане е, че той ще те мине два-три пъти НАЙ-МНОГО и ще спрете да си пишете. Само ще си увеличиш бройката за едното нищо.

Да си намериш приятел за секс? Това е по-добрият вариант отколкото с някой напълно непознат от тиндър за един път. Бил съм и в такива взаимоотношения, но проблемът е, че тя започна да се влюбва и ми отказа секс ако не се съглася на връзка. Съгласих се, но само за известно време.

Не ги слушай загорелите нерези тука да си се била пускала. Те само като прочетат жена да говори за секс и вече се одървят (бил съм в тази ситуация). Намирай си гадже общо-взето. Дотогава мастурбация.

14.   Не си такава, ама нагона си е нагон. Аз също не съм такъв, ама понякога си намирам момиче с което се разбираме да е просто секс. Разбира се, не го правя с проститутки и държа на коректност и дискретност. Минава известно време в общуване преди да го направим,.

15.   Ами от небето няма да падне. Също така ние от сайта не доставяме мъже и жени за сериозна връзка на адрес! Ще трябва ТИ да си намериш мъж, ако искаш нормален секс. Ако не, карай на ръчна. Това е!

16.   Явно нагона ти още не може да надмине егото ти, иначе като жена отдавна да си си намерила партньори за секс. Или може би не си толкова привлекателна, или си много страхлива.
Помисли си хубаво какво точно искаш и после реши как да си го вземеш и го направи естествено.

17.   1, "лека жена" е защото има нормални човешки нужди, ама като попаднете на някоя "нелека", циврите, че не правите секс.
10, то и ти си лек, ама ти е простено, викаш.

18.   Абе вие луди ли сте, на жената й се ебе, та й се плаче, а тук само глупости!

19.   Жената не иска с непознати, а вие и предлагате тиндър. Намери си гадже. Влез в по-нормален сайт за запознанства или замалко остави фейсбука и излез навън с хора. С няколко приятелки заедно си потърсете.

20.   Номер 11, значи и казваш просто да тръгне с някой към когото няма чувства? Е, това вече не е никак курвенско? !

Очевидно, щом не е във връзка значи няма подходящ човек около нея в момента, няма как принудително да си намери точния човек на момента, тези неща не се случват просто така когато решим ние.
Не си заслужава да има сериозна връзка само заради единия секс, това обикновено го правят мъжете.

Не знам какъв съвет да ти дам, но като прочетох това което е написал номер 11 много се подразних защото явно някои си мислят, че да си намериш сериозен приятел, който да обичаш е като да идеш да си купиш сладолед от кварталното магазинче.

21.   Типичната незадоволена която иска, но не и стиска, ей така ще ти мине живота и като станеш на 50 ще съжаляваш за пропиляния си живот!

22.   Е какви са ти изискванията? Обикновено жена да каже "няма с кого да правя секс", причината е в нереалистичните й критерии.

Отделно, що за глупост "ама не искам с непознат" - е нали ще се запознаете, ще излезете 2-3 пъти, ще прекарате някакви часове заедно, ще видите дали си допадате и БУУМ, вече не сте непознати! Бахти логиката, ти какво, искаш да се ебеш само с някой, когото познаваш от поне 10 години ли?

Дееба и тъпите филмарки дето сте.

Другата пък курва/адашка на 21, като искала секс, хоп в тиндър. След някоя друга година ще се чуди защо не може да задържи сериозна връзка, понеже вече е тотално притръпнала.

24.   Вибратор. Аз не го разбирам секса със всеки срещнат, изобщо. Чакам няколко месеца, ако имам гадже да го по опозная и тогава. Затова съм била само с двама. Втория ми е мъж.

25.   Тука някой каза подобно но...когато животинското желание надмине достойнството ти ще се отдадеш на непознати пишки и тогава ще се превърнеш в истинска курва.
След това с години ще се въргаляш по чужди кривати, като мръсна порочна свиня!

26.   До 24! А третият нататък - любовници?

27.   Всичко е в главата ти. Оупън йор майнд

28.   Аз съм мъж на 22 и мен на мен също ми се прави много секс, но няма с коя! На всяка на която се предложа ми отказва и общо взето не знам какво да правя. Чудя се дали да не отида на проститутка.
А секс много ми се прави. Никоя не ме иска за сериозна връзка, а най-лошото е, че и за по един път не ме искат, не знам какво да правя! Моля за съвет! ! !

29.   До 24.
Браво за това че си била само с двама. Малко жени напоследък могат да се похвалят с това. Но съвета за вибратора е лош. По-добре с ръчичка. Вибратора може да й провали оргазмите в бъдеще.