Споделена история от Секс и интимност

Запитване относно лизането
Моля за сериозни отговори. Интересът, ми е за отговори от жени. Аз съм семейна жена на 50г. Моя мъж не е привърженик на орални ласки към мен. Или се навива с много молба от моя страна. Интересува ме имате ли и вие подобен проблем.

Коментари

1.   Лично аз много харесвам да лижа приятелката ми да я гледам как се превива от удоволствие и то само от един език и след това преминаваме към същинската част!
М22

2.   Не, нямам. Мъжът ти просто е егоист, както повечето мъже. Аз на твое място бих му направила свирка също с много молби да види какво е. Не бих тръгнала с мъж, който иска свирки, но не иска да ме лиже. Аман от мърльовци и егоисти.

3.   Ами просто е стар човека вече, до ся като не му е харесало надали ще му хареса. Моя приятел също не беше лизъл, казваше че не може.. И повярвай сам прояви желание и много му харесва вече и си го прави, но все пак Сам реши. Ж 25

4.   Ако жената поддържа добра хигиена и сока й не е като ВВВ,то с удоволствие я лижа,но тя най-обича,когато засмуквам клитора й,голям кеф !

5.   Авторката. Благодаря за отзивоте. За стар не е защото по три пъти в седмицата иска секс. Даже ми споделя, че се налагало да масторбира.

6.   М58 Съпругата ми много се съпротивлява, но когато успея да я навия, се наслаждава. Много ми е приятно да доставям ласки и да получавам.

7.   Аз съм мъж на твоята възраст. Нямам никакъв проблем с това . Твоя нещо се е сдухал .В една дълга връзка всичко е позволено и допустимо. Не се вкарвай във филми ,чудесно знаеш какво да правиш с един мъж

8.   Спри да му правиш свирки

9.   Сега ще ви напиша аз как правя орална на жена ми, пък може и да съм в полза на някои мъже, които не могат да лижат. Мюсюлманин съм, а всички знаят, че ние мюсюлманите сме много страстни и ненаситни в секса. И така започвам. Първо и най-важното в секса е хигиената. Още докато се къпем в банята започваме лудо да се целуваме, докато се целуваме със средният си пръст докосвам клиторчето ѝ, много нежно с въртеливи движения, в същото време започвам да ѝ смуча зърната на гърдите, пак нежно. Излизаме от банята минаваме на леглото. Там я карам да легне по корем и започвам да я лижа от пръстите на краката до ушите, като отделям около 3 минути да ѝ оближа дупето с много леки захапки по бузките. Обръщам я и минавам на най-важната част. Започвам от шията с нежни целувки, смуча ѝ зърната с леки нежни захапки, бавно и страстно минавам на долу пускайки език в пъпа на корема, разтварям ѝ краката и за почвам да хапя и лижа много нежно вътрешната страна на бедрата ѝ, и вече съм на най-любимото ми място. Там доближавам устата си без да опира до путката и започвам да дишам, топлият въздух кара жена ми да лети в облаците, минавам към страстни целувки на малките ѝ устни, и чак тогава с върха на езика започвам движения на горе и долу по клитора и тя започва неудържимо да трепери, по това време с ръката си леко прищипвам зърната ѝ и след няма и две минути тя обръща бялото на очите и започва да се тресе и изпепеляващият оргазъм е факт. Това беше. Малко дълго стана, но се надявам да съм от полза. Пожелавам на всички жени незабравими оргазми. И на мъжете да знаят как да го правят. Лек ден…. М/36

10.   Това че котката ти мирише на риба не означава че е егоисти това значи че му се живее

11.   10, значи, че е п***а, защото не си казва проблема. При здрава жена след миене, не смърди. То и вашите пръчки вонят на умряло, когато не са измити, ама искате свирки. Просто такива като теб и мъжа на авторката сте мързеливи егоисти, но се оправдавате с несъществуващи миризми, които при една здрава жена с хигиена няма как да има.

12.   Моя приятел е по малък от мен две год. И ме ли е всеко път. И докато ме оглвжда и смуче свършва, даже без да го пипам. Но втория път ме подлужда. Ж23.

14.   Същият проблем имам и аз с мъжът ми, добре поддържана жена съм на 36 години, той не си пада по орални ласки, обаче като му правя аз свирка, се кефи и обръща очите. Мила моя, попаднала си и ти като мен на мъж егоист, понякога ми иде с кеф да му изневеря.

15.   Нямам подобен проблем.даже някои път когато свърши преди мен-- понеже е по млад от мен с 6г. Ме кара да се разкрача върху лицето му и ме довършва с лизане. Казва, че му е страхотно приятно. Ж42г

16.   Явни мъжете не харесват да лижат. И моя не ме е опитвал. Но това ме накара и аз да не му духам. Но гледам на последък все ми натиска главата на доло. И вече не издържам ще му кажа да пробваме 69.да видя дали ще се навие. Даже при мастурбиране мечтая, че ме разтваря и лиже. Семеина на28г.

17.   И моят мъж прави страхотна френска, но го мързи. Като по-млади го подмамвах. Казвах му, че ако ми направи френска, после ще ме чука отзад. Това вършеше работа докато той не мина 40. Вече нищо не го изкушава.

18.   Бляк, ще повърна!!! Що за простотия бе, да лижеш два пръста опикано, вмирисано месо и едно мръсно, гнусно, пълно с болести черво?!? А знаеш ли, какви гнусни, отвратителни течове бели, зелени, жълти, червени, черни, кафеви и др. на цвят излизат оттам?Аз само като си помисля и ми иде да си изповръщам червата, камо ли да ближа това нещо! И защо, при положение, че мъжът си има определен инструмент обособен от природата точно за тази цел, да лиже гнусната вагина на жената с език и да прихване един куп болести?! Езикът си има друго приспособление и е създаден за говорене и ядене, а не за задоволяване на женски капризи. Били мъжете егоисти, че не искали да ближат грозните сливи-миризливи на жените... егоисти друг път. Не сме егоисти, просто ни е гнус да си завираме езиците там, където са текли разни мръсотии, и са се празнели други мъже. Егоистките са жените, защото имат самочувствие до небесата и безброй претенции без покритие, които феминизмът им вмени и им вмени, че били равни на мъжете, че и по-равни. Равни, ама друг път!

19.   М39 Не бих си представил секс без да оближа жена си. Пристрастен съм към всички нейни сокове.Обичам да и смуча пръстите на краката, да и облизвам ануса и смуча клитора. А когато е в овулация соковете и са невероятно вкусни. След като е свършила няколко пъти и е вече доста потна я облизвам и под мишниците. За да бъде програмата пълна понягога практикуваме и писинг,но само тя на мен защото не искам да я карам да прави неща против волята си ( няколко пъти е пожелавала и тя да опита и сме го правили )За мен е невероятно удоволствие до опитвам всичките и аромати а и тя изключително доволна от всичко това.

20.   18, не завиждам на жената до теб, макар че ме съмнява да имаш такава. Иначе, и ние, жените, можем да кажем, че устите ни са за говорене, а не за лапане на гнусни и вмирисани п*шки, от които също можеш да хванеш някоя болест, ама свирки искате, нали?
Иначе, моят приятел ме е лизал много пъти и не е хванал нито една болест. Ако си с един човек дълго време, няма как да хванеш нищо или вероятността е много малка, ама откъде да ги знаеш тези неща. Честно, звучиш ми като неосъзнат гей.

21.   18, ми те хората са измислили душа и сапуна за тая цел. Преди секса се минава през баня.

22.   20, теб може и да те съмнява, но аз наистина имам жена, и определено има за какво да и завиждаш с мъж, като мен! Вие, жените, можете да кажете каквото си искате, но тази ваша женска уста, дето била за говорене, ви "вкарва в беля" с вашето говорене, и заради нея много често ядете бой от мъжете! Пишките ни не са гнусни и вмирисани, защото не изпускат менструална кръв, разни течения и други мръсотии, които само женският организъм произвежда. Мъжете като ни замирише си го измиваме на течаща вода, и толкоз. На жените с много бройки вагините са вече много миризливи с остра, задушлива, лютива миризма, причинена от тежка бактериална инфекция и ако ще 100 пъти да се подмиват на ден пак ще си миришат, без лекарска намеса. Свирки никога не съм искал, и никога няма да искам. Аз да не съм луд, бе, да си дам пишката на някаква си жена да ми я лапне, и ако ми я кръцне със зъби, после ще трябва да я пребия до смърт!!! Не съм нито неосъзнат, нито осъзнат нито никакъв гей, и най-много от всичко мразя гейовете и феминистките! Ако си с един човек дълго време, няма как да хванеш нищо, но ти преди да бъдеш с този човек (ако е истински) си била и с други, а хипергамията е вредна за жените и им носи само болести, защото по природа са моногамни, и не им се полага същото, като на мъжете. Твоят измислен "приятел", дето те бил лизал много пъти и не бил хванал нито една болест, ми звучи като "Гладна кокошка, просо сънува"! Много ти се ще на теб, някой мъж да те лиже, ама ще си останеш само с мечтите!

23.   21, на мен ли го казваш, дето не ползвам сапун, а интимен гел и минавам през банята всеки ден?

24.   На тази възраст ти пресъхва кладенеца вече. От пресъхнал кладенец кой пълни вода?

25.   Задръстен егоист! Разкарай го!

26.   до 22 - типичен прикрит гей

27.   Аз лично много се кефя да лижа , но жена ми е много стеснителна и се дърпа . Супер е сухар в леглото и само заради едната си чест не съм тръгнал да поебавам чуждо. Истината е че наистина ми харесва да лижа ,и да задоволявам партньорката си.

28.   Може нещо да го възпира- аромат, разтителност, позициониране или просто да се отегчава при продължителна работа с език. През зимните месеци е страшно неудобно с тежките завивки, а и малко по- ниската температура в спалнята също е убиец на страсти.

30.   Мъж съм и обожавам да лижа, и то не само там между краката.
Така както обичам и на мене да ми правят свирки. В секса трябва да има взаимност при всички положения - не може мъжа да прави акробатики и всякакви чудесии, а жената само да лежи с отегчен поглед. Както и обратното.
Хубаво е да се поддържа и добра хигиена обаче - понякога се получават разни ангини и то далеч не от неподдържани жени, с осезаеми миризми и т. н. Такъв опит също може да спира някои мъже.
При всички положения трябва поне преди секс обстоен душ, а вече има и всякакви препарати за интимна хигиена. Аз например члена го мия по няколко пъти на ден, и поне 2-3 пъти преди секс, освен душа. За жалост обаче съм срещал жени с доста немарливо отношение по темата. Както предполагам има и такива мъже сигурно.

33.   До авторката.
Мъж на твоите години съм.
Ние с теб, сме потвърждение на приказката че 'пълно щастие' няма.
Аз пък съм абсолютен любител на лизането
То за мен е като наркотик... ако не съм лизал все едно не съм правил секс...
Е, да де, ама жена ми не харесва..
Не иска, притеснява се.. и това е...
А ние сме заедно от 25 г.
И много, много рядко ми дава...
Ама аз си я обичам... друга не ми трябва... както казах по горе.... 'пълно щастие няма'

34.   "Секса не е за гнусливи" казваше една приятелка доста разкрепостена в секса. Аз споделям това мнение и да харесвам да лижа...

35.   И аз като колегата.... по - горе.
Аз, не само обичам да лижа.... Аз ОБОЖАВАМ да лижа.
С жена ви сме от 15 години заедно.
В началото на може да си представите какъв купон, беше в леглото... много експерименти/ пробване на много нови и интересни неща.
Последните няколко години почти, не ми дава да я лижа(а същевременно много добре знае, че много ми харесва)
По време на секс, с цел да ми поддържа възбудата, ми говори на ухо...
... "сега да има тук една жена, да я олижеш както ти си знаеш "... и други подобни.
Знае, че много го харесам и въпреки това не ви позволява.
Хората, са казали, че каквото ти липсва в дома, го търсиш навън...
Готов съм, да и изневеря, само за едното лизане.. (толкова ми липсва)
Проблем, че не мога да отида на проститутка.. (не мога да си пъхам езика на непроверено място. )
Иначе с удоволствие бих го направил.
2/3 пъти ми се е случило да бъда с други жени.
Изяждат им путките. Не могат да ме придърпат нагоре, за да започне секса....

36.   Патенце, всеки си има предпочитания. Жена ми не обича да я лижа, тя си казва: Искам рязко лашкане с твърд инструмент. А любовницата ми свършва по три пъти на лизане

Кое не разбра

37.   Интересно ми е защо модовете скриват коментарите ми, след като обяснявам какви болести се развиват във женската вагина, някои от които смъртоности? Гъби на езика и гърлото, рак на ларинкса от папилома вируси и ред други венерически болести почти всички както при чаластренето на жена без презерватив. Няма как да сложиш презерватив на езика, за да го предпазиш от заразите. Е, аз съм си от гнусливите още по рождение, и не разбирам модераторите, защо искат да харесвам това гнусно нещо лизането. Повръщам, само като си представя каква смрад излъчва вагината и какви течности-слуз, кръв и всякакви течове с различен цвят излизат от там. Ако пък жената е и болна, тогава ужасът е неописуем. Има много информация в нета за последствията от лизането, всеки може да си я намери.

39.   37, чета и се смея. Има един похват в психологията "илюзия на истината" - когато си повтаряш една недомислица и в някакъв момент приемаш тази недомислица за истина. Е ти доста си си я повтарял

40.   39, явно за теб е илюзия, защото си невеж относно венерологията. Както казах, има много информация в нета и ако си направиш труда да се информираш ще разбереш кое е илюзия и кое истина. Тогава няма да се смееш, а ще плачеш и недай Боже да ти се случи случка, след която друга песен ще запееш. Всички венерически болести освен чрез коитус се предават и чрез орална любов. Женската вагина е инкубатор за такива.

41.   >Женската вагина е инкубатор за такива.

а този венеролог не те ли посъветва за твое здраве тогава да стоиш възможно най-далеч от такива и следователно и да не се възпроизвеждаш

42.   41, отдавна съм се възпроизвел, а жена ми аз си я разпечатах. В казармата имах такава близост, а и нямаше тогава презервативи. Случи ми се случка, все едно пикаех стъкла, а и срамни въшки ме бяха нападнали. Фелдшера на поделението ме съсипа с тетрациклин. За другото пробвах с мухозол ама слаб беше ефекта. За това обръснах де що косъм имаше и продължих с газ и маз.! 00 пъти съжалявах, по-добре щеше да е я карам на мара-шепова. Така че, не ми се прави са света вода ненапита 41. Венеролозите правилно съветват непросветените мъже, защото точно от такива премеждия с някои иднвиди от женския пол може повече да не могат да се възпроизвеждат.

44.   Мъж съм на 57, рядко лижа, жена ми не държи толкова на тия неща. Също не обичам за ми го смучат и не търся от нея това.

45.   браво 42, герой! опарил си се на някоя парясница дето веднъж не се е тествала за венерически заболявания и дай вече всички вагини - гъби, смръдни, ужаси. Не лижи като не те кефи и това е, какво си тръгнал да раздаваш лъжлива информация от неизвестни източници и да правиш статистически анализ за все жени от един пример. Милиони хора по света лижат и нищо им няма. Ми то и от патката ти излиза пикня и образува смегма, ама ще плачкаш ако не ти го лапнат, нали? И мъжете също могат да са преносители и ти може да си отрупан с печурки между краката. Ай сиктир от пишмян разбирачи.

46.   Е, да ти кажа, след като ти си разпечатал жена ти, дано и тя да те е разпечатала. Стой си в аквариума, няма страшно, вода има за всички, хахаха

47.   Аз да си умирам да лижа.... ама да няма коя..
А на други жените да им, искат да ги лижат... а те да не щат...
Ех, несправедлив свят....

48.   " Ай сиктир от пишмян разбирачи. "

45, как можа да ме изпопържаш на турски? Ай сиктир произлиза от "СИК", а сик на турски е пенис. Не съм давал лъжлива информация, защото още не съм дал никаква информация. Просто казах да си янамерите сами в нета. Има много сайтове за информация. Ето ти малко информация от нета, пък ти прецени дали е лъжлива!
"Какви са симптомите за гонорея, засягаща гърлото?

Оралната гонорея се причинява от вид бактерия, наречена Neisseria gonorrhoeae, която се разпространява от заразен човек на друг чрез незащитен орален секс. Много инфекции с гонорея, засягаща устата, са асимптоматични. Въпреки това, когато симптомите се появят, най-честите са:

Възпалено гърло;
Зачервяване на устата или гърлото;
Подути лимфни възли"

Хайде сега си помисли за останалите венерчески болести причинени по орален път, дето смяташ за лъжливи?

49.   ще ти го копирам и поставям и пак, и пак - опарил си се на някоя парясница дето веднъж не се е тествала за венерически заболявания и дай вече всички вагини - гъби, смръдни, ужаси.

ако желаеш и на английски и на испански мога да ти го преведа, ако българския не го разбираш