Споделена история от Секс и интимност

Към жените: Изключвайки трите ви телесни отвора, които всяка жена има по рождение, с какво считате, че бихте могли да допринесете в живота на един мъж?
Взимам цитата наготово! Въпросът е към жените.

Омръзна ми да гледам надути к$чки, които освен изисквания, злобно, егистично и нахакано поведение и някой и друг отвор не могат да предложат друго на мъжете!

Жени, как я виждате тая? Замисляли ли сте се, че голяма част от вас не стават за връзка? А сте с претенции биещи в небето по отношение и на мъж, и на любовник.

А вие какво давате на мъжете? Ако един мъж трябва да гледа собствения си интерес, за какво сте му ВИЕ, освен заради секса? Да го изнудвате с трите си дупки и децата, за да ви изпълнява прищевките доживот?

Любимото ми женско изпълнение: „Кой ти роди децата бе?“! Хаха. Има и много други такива смешки, само и само да изкопчат екстра пари от тебе.

„Миличко, ако ме обичаш, защо не „направим“ еди-к‘во си?
Разбирай, направи го или ще ти го върна тъпкано.

И защо един мъж да бъде с вас? Ако трябва да включим почти 100% сигурните изневери от ваша страна, социалното злепоставяне, увредената психика, физическото и психическо натоварване, което трябва да изтърпи мъжът ви, САМО ЗА ДА ВИ УГОДИ и да има относителна тишина в дома, то се замислете какви жалки използвачки сте, които освен едната красота (и то не при всички) за 10-15 г. макс, която ни доставяте, и секса, докато въобще ставате за секс, всичко друго е с отрицателен знак за нас.

И после се жалвате защо сте самотни майки с деца! Ти да видиш чудо!

Коментари

1.   Мале сега как ще те нападнат феминистките, направо не ми се мисли.

Reb

2.   Хахахаха.... Минавай на мъже бе братче

3.   Мъжът е рай, мъжът е сила- но жена го е родила!

4.   Ще ти отговоря много кратко, точно и ясно, но дали ще ме разбереш, не знам.
Въпрос: Какво може един човек да предложи на друг човек (независимо дали жена на мъж или мъж на жена)?
Отговор: Душата си.

5.   Задай този въпрос на майка си.

6.   "Омръзна ми да гледам надути к$чки" - ами не ги гледай. Някой насила ли те кара да ги гледаш точно тях? Гледай по-обикновените. Има всякакви жени.

7.   Хах, любов, деца, сготвено, чиста къща. Мъжа е екстра отвсякъде с жена, а жената каква и е ползата, да му чисти и готви и да делят разходите, освен любовта и секса.

8.   Види се, че си самотен, ми защо търсиш натокана, вземи си обикновена, да те обича.

9.   Не знам за феминистките, но ще ти отговоря, за какво ми е жена ми:
-за да отглеждаме и възпитаваме заедно децата си;
-за да четем книги, да ги обсъждаме, да спорим върху тях или дружно да хулим неолибералната помия;
-да ходим на театър заедно;
-да пътуваме и посещаваме нови места, да се държим за ръка на площадчетата във Флоренция, да хапваме в някоя прошутерия, да пием узо на някоя морска тераса в Скиатос, да я отегчавам с манията си към музеите, а тя да ми вади душата с всяко срещнато дюкянче и това да ни доставя огромно удоволствие;
-да се чукаме така, както не си и виждал в най-разюзданите порно клипове;
-да продължаваме да правим всичко гореизброено, така както сме го правили от 1998г. насам.
А теб те съветвам да гледаш в жените не само дупките, може би тогава ще откриеш, какво друго могат да ти дадат. Или пък не.
М 46

10.   Съвременните жени за нищо не стават братче. Някога е имало истински жени - готвили са, чисти ли са, стояли са си вкъщи и не са предпочитали парцалки и пътешествия пред семейство, имали са семейни ценности, имали са възпитание и култура, поставяли са децата и мъжа си на първо място, подкрепя ли са се, живеели са скромно, посрещали са внучетата си с един тон вкусотийки - мекички, банички и тн, не са се обличали като к*рви, не са правили секс само за спорта неангажиращо. Тогава е имало жени. Сега са едни мръсници само. И к*рви, и мръсници!

11.   Стана тенденция тука някои да размахват неудачите и комплексите си гордо, чукам на дърво...
На теб специално, авторче, нищо, ама съвсем нищичко не би ти предложила нормална жена, даже и една дупка само не би.
Ти си го знаеш, де.

12.   Край разкостихате!

Чингис Хан

13.   Егати комплексарката тема! Един истински Мъж изобщо не би задава подобни нелепи въпроси. А човечета като автора не биха могли да допринесат абсолютно нищо в моя живот, а ако ще да са сред най-богатите и надарените с "мъжко достойнство". И не, не ме интересува дали авторът има жена - заблудени, колкото искаш. Пари и полов член имат много мъже. Но не всеки от тях става за нещо повече от секс и касичка. И авторът определено не е от тези, които стават! ;)
Ж33

14.   Моде, продължаваш да пускаш теми изпълнени с омраза. На теб ти препоръчвам, изобщо да подминаваш такава помия.
А, който има проблеми с жените, да ги подминава.

15.   9 браво. Ето и мъж да ти отговори. С

16.   Много задръстено мнение имаш!? От малка живея там където любовта е по-силна от всичко и където с нея майка ми и баща ми са градили всичко! Това което знам е, че е когато един човек обича друг няма нужда от друго! Въобще бил ли се влюбен? Хващал ли си топла женска ръка пламтяща за теб, но спокойна. И не говоря по време на секс. Поглеждал ли си някой който би дал всичко, всичко за да бъде до теб още един ден. Някой който би дал живота си за теб. Ако ти предпочиташ стята подредена дори и да и е трудно да го направи ще го направи. Да ти сготви любимото ти много сложно ястие не защото имаш рожден ден или, защото ще ви идват гости. Да ти го сготви, защото те обича и, защото иска да ти е хубаво. Да те приема със всичките ти лошо и добри черти без да изброява само лошите. Да ти роди дете. Да го гледате заедно. Да не спи цяла нощ за да го люлее, само само ти да можеш да спиш. Ето за това ти е една жена, защото само тя може да те подлуди до толкова, че да я обичаш пак и пак, защото само тя може да ти покаже с поглед колко те обича, защото само тя може да те убие и после пак да те съживи!
Отговор на всичко: от любов!
Лили22

17.   За какво тие един мъж по тази логика? Жената може да работи да искарва пари за семейството си, а другата да чисти готви и те взаимно да се обичат, а също така знаеш ли, че вече две жени може да си имат дете!? И то съвсем нормално. От едната се взима клетка, а от другата ДНК и се износва в сурватна майка. Много е просто. И въобще не им трябва мъж. Внимавай с приказките си да не отблъскваш все повече и повече жените гейчо! Очевидно вече дори не е нужен мъж за да има живот. Така за кажем за да се възпроизвеждаме. Мъжа може да е много, но без жената е нищо. Мъжа може да е много силен и велик, но не двама мъже могат да направят едно дете, нали? Отговорът е, че само жена и мъж или две жени могат да създават поколение! Приемай ако искаш, но вече не сте толкова нижни на тази планета! Затова бих те посъветвала да започнеш да обичаш и то да обичаш от сърце за да привлечеш някое свестно момиче и на всичкото отгоре готино не можеш да си бройкаджия или пък да седиш полу пян дебел смотаняк на някой бар. Бъде в стегната форма работи/учи или и двете. И обичай сета около теб и бъди благодарен за всичко което имаш и момичето ще дойде. Запомни даваш-взимаш. Не можеш да очакваш да бъде взимаш-даваш. Така тръгват взаимотношенията, защото ако дадеш получаваш двойно и така се редувате до бескрая! Завинаги!

18.   Авторе, 90% от жените в детеродна възраст в България са филмирани, глуповати и страдат от брутална девиация! Обърни внимание на цялостната им визия и предпочитание за комуникация и мъже. Всеки втори льохман с тях е лъган и е тежък филмар. Да не говорим, че не приличат на мъже. Щом можеш да се махнеш с такива типове, дали според теб имат какво да предложат на съдържателен мъж с добър солиден вид

20.   М42 Много точен въпрос, който и аз си зададох преи няколко години и за себе си реших. В днешния ден един мъж винаги може да си намери жена. Пълно е с развеени жени в квартала, които са искали някой да ги направи щастлив, докато те си лакират ноктите. Преди им се дразнех, а сега си ги ползвам: лесно се лъжат, лесно се събличат. И сега без жена си имам много жени. До 35г правете пари и деца, и после само подържайте децата, а жени много, особено в голям град.

21.   Аре задръж си словесната диария за себе си, става ли?
Все по курволяци залитате, пък после “кой ми сра в гащите?”

22.   Мога да ти кажа аз какво давам на мъжа си, освен дупки - подкрепа, уважение, споделяне на всичко, с което разполагам - финансово, емоционално, духовно, интелектуално, мечти, емоции, общи цели, насърчаване да продължава да се развива, опора в трудни моменти, споделяне на радости и успехи, отглеждане на децата ни, искреност, взаимност, спомени, тревоги. С една дума - любов.
А ти продължавай да гледаш кифлите. Омразата към жените и самозаблуда, че нищо полезно не можеш да получиш от една жена ще те успояват в самотното битие.

23.   Много често се замислям над този въпрос. Ще ти кажа какво бих искала да дам на бъдещия си мъж.
- Уважение: искам да му дам увереност, че жена му вижда в него авторитет, да се чувства ценен и значим
- Нежност и подкрепа: да съм до него в трудните моменти, да си затварям очите за слабостите му (защото всеки има такива), да бъда добра и мила с него
- Домашен уют, да му готвя вкусно и здравословно, битова помощ, чистене, т.н.
- Приятна компания, забавления, споделени хобита

Обаче нищо от това не е по-важно от външния вид за мъжете. По-точно, ако външният вид е около средното, останалите неща нямат голямо значение. Не искам мъж, който ще се примири с мен, за да не е сам, а по улицата ще се захласва по натокани мадами.

24.   Просто вече няма нормални хора и никой не го интересува другия, защото е поянкога ти идва в повече емоционалната привързаност колкото и да обипаш човека до теб и да ти е приятен. За това по-лесно е да го използваш, жалко е, че живеем в такова време...
Понякога просто е въпрос на късмет на какво ще попаднеш хахаха и като е нещо, което не харесваш просто го зарязваш и край

25.   11 Най-лошото е, че дори грам не се усещат, че се издават колко нежелани и самотни са. :д А след като са отхвърлени толкова, най-вероятно са и грозновати, нехигиенични, глуповати и с не кой знае колко квалифицирана работа и добър доход- всичко накуп. Тоест пълен леш.

26.   Най-скандалното е, че масовата българска хубавица, дори с най-якото тяло ще е трагедия в сексуален и диалогов план. Тенденцията да преобладават подобни е доста сериозна. Емоционално оперирани и нямащи усет за стойност в един мъж. Впечатляват се от бърборковци и въздухари.

27.   Нема авторе, такива въпроси се обсъждат само с мъже преминали през различни етапи с жените.
Какво очакваш от една жена да ти каже?
Те си знаят едно и си го баят. Подкрепа давали, увереност бля бля пълни глупости. И при най малкия неуспех или недай си боже по голям неуспех или проблем веднага влиза план Б в играта. А повярвай ми, жените винаги имат план Б.
Увереност щяла да ми даде и да ме кара да се развивам. Бре ти да видиш, а вие какво ще правите докато аз се развивам?
Вкъщи на диванчето, докато мъжа се развива. Не ги слушай тия глупости. И ония пич, който водил жена му до Флоренция.
Ако нямаше възможност да я водиш, съвсем друг тип отношения щяхте да иматв.

28.   "Омръзна ми да гледам надути к$чки, които освен изисквания, злобно, егистично и нахакано поведение и някой и друг отвор не могат да предложат друго на мъжете!"

Ами, стига ги гледа, бе. Там ви е проблемът на мъжете - очи имате само за такива. Аз не съм надута к*чка, ама си ходя с дънки и тениска, не си правя прически и не слагам много грим (но все пак полагам много грижи за себе си) и така и не заслужих уважението на българския мъж. То не бяха подигравки, то не бе кофти отношение, то не бе чудо. Почти всички момчета от училище и колеги от университета тичаха точно след надутите к*чки, но никога не отразиха мен и малкото колежки, които бяхме скромни и тихи! Ето, сега съм с приятелят ми, който е чужденец и той се отнася с мен като с принцеса! За него, готвя, чистя, пера и гладя. Когато имаше финансови затруднения, не го оставих, а го подкрепих и емоционално, и финансово. Никога не съм му го натяквала.
Сега ще кажеш, че всичко това е защото съм грозна, защото "мъжете гледат визията на една жена на първо място и това е нещо нормално", но когато жените гледат парите, се тръшкате, както правиш и ти в темата си. Убедена съм, че за теб, както и за почти всички БГ мъже, външният вид е от изключително значение и не би е погледнал жена, която е леко пълна или такава, която не ходи разголена и намазана с грим. Повече от убедена съм, защото масово сте такива, но иначе как може лошите к*чки да се интересуват от парите ви! Та те трябва да гледат качествата ви! Винаги съм се чудила защо мъжете си мислят, че им е позволено да бъдат повърхностни, но не и на жените.
И в този ред на мисли, авторе, ти какво можеш да предложиш на една жена, освен израстъкът между краката си? Масовото от мъжете имате същите нереални изисквания за кукла Барби с интелекта на Лизе Майтнер и съблазнителни маниери на гейша. Друго не поглеждате, ама може да си позволите шкембе, лъщяща от пот физиономия, кафяви зъби и дъх на обществен кенеф. Но критериите ви не падат и трябва да имате жена от топ 10% от населението. Ами, к*чките, по които си падаш, са същите като масата мъже. Факт.

29.   Хареса ми отговора на номер 23 - съдържателен и загатващ, че е способна на обич и взаимност.
Няколко други жени, обаче, вместо това решиха да изложат на показ злобата, заядливостта и грубиянщината си.

Номер 9, ти в списъка с нещата спомена и дупките на жена ти, докато замисълът на въпроса е какво ОСВЕН ТЯХ жената може да даде на мъжа. Ако тя от утре реши повече да не ти пуска, ти ще продължиш ли да си с нея и занапред? Ще бъдеш ли доволен от нея, заради другите ви общи занимания, при суша в леглото? Аз съм на мнение, че половият живот е неизменна част от връзката между мъжът и жената в една здрава връзка, но само той не може да замести липсата на духовни качества и у двамата.
Предпоследното ти изречение е явен признак, че си искал да се харесаш на читателките тук и затова си се изразил по такъв тънкообиден и заядлив начин към автора на темата (обичаен похват при редица жени и много рядко при мъжете). Той съвсем ясно е написал, че отношенията с жената, извън обхват на половия живот, са не по-малко важни. Ти защо реши да пренебрегнеш това и целево да се захванеш точно за трите дупки, че и да се правиш на много разбиращ и видял от живота? Преувеличенията ти за порно филмите всъщност те показват като човек, който изопачава и се мисли за нещо повече, отколкото е. Евтините опити да впечатляваш с узота и чуждестранни туристически направления допълнително говорят за неувереност и опит да придадеш тежест на думите си. И хиляда узота да си пресушил, това не те прави стойностен човек, след като си позволяваш да си служиш с нападки на личностна основна. А дали си М или Ж, това само ти си знаеш.
Не прочетох да пишеш нещо за взаимност, подкрепа, разбиране. Хуленето на помията обаче явно е сред важните за теб неща, които да вършите заедно, след като си отделил особено внимание на изброяването и на това ваше занимание, като на едно от значимите във вашето общуване.

Темата не е пусната от мен, но цитатът в заглавието ѝ са мои думи в една съседна тема отпреди няколко дни и някой се е вдъхновил от тях. В случай, че някоя жена е решила да се изживява като самозабравила се принцеса-готованка, и особено ако е груба напук на любезния ми и спокоен тон, точно това е въпросът, които след това ѝ задавам и след който тя или злобее като пиян каруцар, или е стъписана и не знае как да отговори. В редки случаи отвръща искрено с "Ами, не знам. Май с нищо...".

- Кифлоприземител

30.   Жените са просто един инкубатор. Аз лично мога да върша сам всякаква домакинска работа - чистя, пера, гладя, готвя и прочие. Че даже съм доста добър кулинар. Мога и с дете да се оправям без проблем.

31.   Авторът трябва да зададе отправените към жените въпроси към себе си. Какво иска той от една връзка? Какво очаква да получи освен "трите дупки"? С кое жената би заслужила любовта и уважението му? За да кажеш за някого, че "не става", трябва да уточниш за кое точно не става. Иначе целият пост може да бъде сведен до баснята за лисицата и гроздето.

32.   До скоро се ядосвах на подобни теми, но от тази ми стана малко жал за автора. Жал, защото никога няма да получи нещо отвъд въпросните дупки, че дори и те са условни, ако продължава да разсъждава в същия дух. Спри да се самонавиваш, човече, не знам за кой път ти го пиша това. Не знам и къде ги намираш тези жени, аз имам няколко различни социални приятелски кръга и в нито един от тях няма подобен тип момиче. Всички са образовани, изкарват си парите сами, не са егоистични и дупките си ги дават и за тяхно удоволствие. Нито една от тях няма силикон, хиалоурон и разни други подобрения, нито пък робува на марки дрехи или бижута. Не си прав да си правиш подобни изводи на база на собствени лични избори. Първо се запитай ти какво можеш да дадеш, а не какво можеш да получиш.

34.   Винаги има и друг пол, нали знаеш.

35.   Авторе. Това е така наречения блокаджийски соц манталитет. Типичо за нашата страна избиване на комплекси тип: Аз живея на квартира или при нашите, но пък имам телефон за 2000 лева или "много скъпи" дрешки за КОЛКОСАЛНИТЕ 300 лева. Това се получава от зле прикрити комплекси. Няма да се промени поради много причини... но приеми, че докато и последния блок не падне положението ще е такова.

37.   Авторе, я си признай коя кифла те заряза. Че просто си личи колко си обиден. Ако гледаше разумно на нещата, със сигурност нямаше да правиш генерални заключения. Най-малкото защото на света има 3,5 млд жени и няма как всичките да са такива.

38.   Момчета, нали знаете предлагането се определя от търсенето. Щом вие си падате по определен тип жени, нормално е да има и много жени, от въпросния тип. Докато гледате на кифлите като еталон за жена, е не се сърдете, че повечето момичета умишлено се превръщат в кифли. Защото тя още от училище е научена, че така се печели вниманието на момчетата, с кифлеене. Докато скромната зубърка си стои сама и даже е обект на подигравки.Е, това продължава и след гимназията. Вижте само какви жени ни се натрапват като ВИП и после не се чудете, че всяко селско момиче си мечтае да е като певачките на Пайнер. Ако не се прехласвахте по Николета Лозанова нямаше да има хиляди нейни копия, нали? Ами хем искате приятелка тип "Николета", хем да готви да чисти и да се грижи за вас като мама. Е, няма как да стане!

39.   Разсъжденията на самотните и нещастните жени са такива - всички мъже са еднакви, използвачи, интересуват се само от секс. Разсъжденията на самотните и нещастните мъже са такива - жените са използвачки, търсят само парите и стават само за секс.
Ако успеят да създадат смислена връзка, защо не и семейство, нормален приятелски кръг с интелигентни хора и от двата пола, разсъжденията много бързо се променят. Дано!
П.п. И стига вече с тези еднотипни и безсмислени теми.

40.   30 - Ами тя и майка ти е един прост инкубатор, излюпил един бройлер.

41.   Стигнах до 4 и не продължих. Просто този човек каза нещо невероятно, което в днешно време трудно може да се намери и определено не е като описаните от теб. Търси партньор с подобно мислене. :))

45.   Какво им липсва н жените тук. Много неща но най вече не очаквай разбиране, търпъние и да ти влезнат в положение.
Ако не си като лъжлив циганин тарикат 3те дупки отиват автоматично при някой такъв даже и в оригинал.
А те някой дупки вече са толкова кирливи, заразни и замърсени, че по добре бягай далеч от тях.
Движи си нещата както знаеш и не се тормози с обречени и неразрешими въпроси. Тук всичко е провал!

46.   38 Има много красиви жени, готвещи и чистещи.
Какво точно отличава Николета, изискванията?
По улиците също може да ги срещнеш, но и на работа ходят.

47.   Аз бих добавила, че мъжете харесват и наперен жени, аз например съм красива, но не съм наперен тип и по-свита. Дори и не много красиви жени са харесвани със самочувствието което излъчват.
А, автора какво иска да му се предложи, всички жени можем да предложим много, но не на всеки.

48.   Номер 47, адски много мъже харесват "ненаперени" жени; особено на фона на все повечето като брой (но не като качество) жени, които правят всичко възможно да изглеждат наперени и точно с това отблъскват, защото им личи колко изкуствено и самоцелно го правят.

- Кифлоприземител

49.   Такива постове вече са рядкост дори в редита - събрал си феминистки, жадни бета мъжки емута, прегорели гофрети, източни философи, и потенциални самоубиици на едно място... Обичам ви всички! Може да не ставате за друго освен да се описвате в анон сайтове, в повечето случаи да се развилнявате с измислени турски/индийски сериалки, но Евала за шитпоста! Върна ме в дните на интернет клубовете за игри :Д