Споделена история от Секс и интимност

Към жени
Здравейте! Жена съм и съм на 20г. Искам да Ви попитам дали ви се е случвало след мастурбиране да се чувствате отпаднали, сякаш нищо не можете да правите, не можете да се концентрирате и т. н Лично на мен ми се случва почти всеки път, дори понякога го правя по 2 пъти на ден, но май доста зле ми влияе..

Коментари

1.   Да. След секс още повече
Ж24

2.   Ми не го прави!

3.   Не.

4.   Ж29
И на мен така ми влияеше мастурбирането, но само когато го правя дълго време.
След 20-на мин мастурбиране вече ми започват бурни и извратени фантазии - групови сцени, възрастни мъже, тинейджъри.
И след това имам силно главоболие, но не можех без. 80% от времето си мисля за секс.
Затова се научих да го правя бързо и да си представям само един точно определен мъж.
Ако съм вкъщи за 5мин в банята с дилдо и душа , и приключвам.
Ако съм на работа, взимам кремче и бурно разтривам клитора, като съм си намислила някой мъж, който съм си избрала на път за работа сутринта.

5.   Авторката

Добре, но не разбирам нали уж тези неща са хубави и уж те трябва да ни дават енергия, а ни я взимат накрая

6.   Мислех, че повече при мъжете е така. Аз съм така след секс, не мога да помръдна. Пък жена ми рипа.

7.   4, мастурбираш, докато си на работа? Разкажи ни по-подробно как по-точно се случва това мастурбиране, къде, за колко време и как така ти идва изведнъж музата през работно време да си "набиеш" едно клиторче?

8.   Авторката
към номер 2 - на там вървят нещата
към номер 4 - и аз го правя вързо, но явно просто не ми влияе добре... а не го бях правила 2 - 3 дни понякога дори ми става скучно и дори не разбирам защо го правя. честно казано мисля, че секса и мастурбацията са една голяма заблуда и тези учени дето казват че е полезно вклчитеоно и 2те неща, по такъв начин само ни карат да сме да сме первезни и да мислим за мъже и секс постоянно сякаш това е най-важното

9.   Не нямам такъв проблем. Масторбира най малко два пъти седмично. Ж46г

10.   ж 50
Всеки ден ! По всякакви начини ! Правя го само с мъжа ми , но като навърших 40 станах перверзна във всяко отношение и досега съм така .Преди не смеех да направя свирка , а онзи ден го накарах да пикае по лицето ми .....айде че стана много лично

11.   М19 г а всички ли жени масторбират дори и по големите. Имам в предвид семейните. За мъжете съм сигорен.

12.   Понякога и това са моментите, в които заспивам или много ми се доспива, но съм решила да не заспя. Пробвай да поспиваш половин- един час след мастурбация. Иначе, това винаги ли е било при теб?

14.   Здравейте , да си призная честно мъж съм и на мен ми се е случвало. На работа особено в офиса просто като ме удари хормона си удрям една чикия в кенефа и се успокоявам. Случвало ми се е и на път , мачкам го и като ми идва спирам уж че пикая изпразня се като кон ,и продължавам действа ми супер.

15.   авторката
до номер 12 - не винаги, но често. Аз и доста често го правя т. е през 2-3 дни някъде и то не мога да кажа, че е защото ми се прави секс ами просто съм си представила нещо по така, а и постоянно съм в нас... понякога и от скука явно го правя толкова често. Но знам че така доста енергия заминава на вятъра и мисля да спра честно казано и да вложа енегрията си в по-полезни дейности

16.   до номер 12 пак съм авторката... сега се сетих
Често казано повече ми идва като че сякаш спира да ми пука за някакви елементарни от живота ми неща, дори и неща дето са важни към момента и като го направя и сякаш вече не ми пука но и също така не ми се учи, излиза навън
Така че това чувство, че не ти пука е по-скоро негативно, защото като имаш нещо важно както казах е малко кофти

17.   Към авторката от 12: в общи линии разтоварваш или бягаш от скуката. Да, пробвай известно време да не мастурбираш, но нека да не е за твърде дълго, защото ако си с по- силна сексуална енергия, може да станеш изнервена. Поне при мен е така.

18.   авторката до 12 - пробвам , а и сексуалната енергия може да се използва по много начини не само за секс :) примерно за някакви си твои лични цели може да вкараш енергията вместо да я пилееш по този начин. Никой не казва да не се прави, но може би трябва да бъде доста по-рядко от 2-3 в седмицата. Замислете се всички колко енергия пилеем и за какво ? За удоволствие за няколко минути само защото не искаме да си напънем дупето и тази енергия да я вложим в себе си и в бъдещето ни.

19.   Не знам колко от вас ще разберат...но пиша пък дано.
Когато се мастурбира или секси изцяло на базов инстинкт, неконтролируемо, обикновено са "смъкнати" или паднали вибрациите до ниво оцеляване.
Тогаеа всякакви астрални твари сс наоколо и смучат от тази (в случая) негативна енергия.
Пробвайте същото, но с любов, дори към себе си, въпросът е да е високата честота на вибрация на виталната енергия и ще усетите разликите.
Особено н 4, не си ги представяш точно ами са ти проектирани...

20.   Това го има при мъжете, при жените е обратно, но има и изключения!

21.   До номер 11 Ж45 бъди сигурен, че всички. И то при желание са секс и липса на мъж. Но моя обича да го правя и пред него.

22.   До номер 21 благодаря. Аз се възбужда много като гледам порно с масторбираши жени. Твоя възбужда ли се като те гледа аз съм номер 11.