Споделена история от Секс и интимност

Вашите извратени фантазии?!
Здравейте, искам да ви попитам кое е най-извратеното нещо което бихте опитали да направите с вашата половинка.

Аз бих поискала мъжът ми да ме завърже, да ме бие с колан и да ме ,,изнасили". Да направя писинг върху тялото му. Той да свърши навсякъде по мен.

До тук ми стига въображението, ами вашето? Бихте ли го споделили?

Коментари

1.   има такава тема "Да споделм най-мръсните си фантазии".Потърси я,няма нужда от дублиране.Тя май се разрастна неимоверно,май вече е няколко страници.

2.   Малоумни модератори, върнете историята за тормозеното дете

Мод: авторката поиска да я смъкна, а теб спирам да те одобрявам. Разбрал-недорабрал тръгнал да обижда.

3.   По принцип дори в анонимен сайт не споделям подобни неща, но се сетих за една случка :))) не е било точно фантазия, де, просто лигавщина, бъзик.
Имаме близки които имат малък хотел.
Бяха ни на гости един уикенд и ми оставиха "подарък" сметани, шоколади и разни други субстанции по чаршафите, завивки, че даже и по пода.
На тръгване ухилени казаха точно това "сори, ама сме ти оставили подарък и не съжаляваме" хаххаххаха
Мина време, гостувахме им ние в хотела обаче (на едно дивно, красиво местенце)
Вързах аз мъжът си с ползвани чорапи, за китките и глезените. Омазах го хубавичко с картофена яхния (последната манджа преди да тръгнем и старателно опакован остатъка в тапер и чантичка) наредих отгоре едни резенчета филенца. Сексих си го, хапвах давах му да хапне и така.
Оставихме вкл. чорапите където беше вързан съпружето и си легнахме в салончето на земята върху един мекичък килим имитация на кожа. На другият ден слязохме да закусим и помолих домакините/приятели да сменят чаршафите или да ни сменят стаята, че нашият "подарък" ще започне и да понамирисва. Спогледаха се двамата и хукнаха през глава да видят, а ние останахме да си закусим.
Оше си ходим на гости, но подсръците предварително и в чантичка!

4.   Ще споделя, защото имам такава фантазия, но нямам приятелка, ако коментара ми не е подходящ за темата, нека модератор да го изтрие.
Харесвам жени, влюбвал съм се в тях, правил съм секс с жена, всеки ден мисля за някоя. Понякога обаче си представям как здраво ме чука мъж, как ми говори мръсно и че ме доминира.
Сега сигурно ще ме нападнете, но това ми е фантазията, надали ще се осъществи, не съм търсил такъв човек, гледам да не мисля за това.

5.   До номер 4
Аз също съм мъж и имам същата фантазия. Онзи ден в осъществих. Беше невероятно да ме чука мъж :) Опитай, няма да съжаляваш. Не смятам,че е нещо лошо :)

6.   Разгледай NSFW секцията във 4chan и ще ти падне шапката какви работи има на този прокълнат свят.

7.   Тая тема май е за червена точка, или поне коментарът ми, защото няма да си пестя думите.

Най-извратената ми фантазия e бисексуална тройка с т.нар. "фембой" (femboy). Тоест, изключително женствен мъж, трансексуален ако е (с хормонална терапия) ще е идеално. Не говоря за травестити тук (тия просто се обличат в женски дрехи, докато транс се представя КАТО жена). Такова нещо би ме накефило само ако и двамата се възбуждат от бисексуалните аспекти като цяло. Примерно той да я лиже докато аз му го начуквам (или обратното, той да ми духа докато тя му го набива със страпон), или с транса я чукаме заедно, или пък те да ми духат едновременно и се целуват през главичката ми. Ей такива ми ти работи.

Май трябва да намаля порното, защото тази ми фантазия НИКОГА няма да се осъществи.

8.   Моята фантазия е, да видя Мая Манолова и Бабикян от Ереван да правят анален секс и после тя да му направи свирка, след като той го извади!!!
Това ще ми достави страхотно удоволствие, защото и двамата са едни...

9.   Аз и още няколко човека да серем в устата на модератора педераст.

Нина

Мод: ти беше до тук със сайта.

10.   Що бе модераторе, не я гони! Виж какъв цветущ език е усвоила от майка си!

Лично аз не бих се засегнал от такива думи, особено изречени от жена. Даже на най-вулгарните най-много се смея.

Иначе тя Нинчето е малка, на 23. Е, за съжаление това не я прави и малка к&рва де - сама си каза, че го прави с тоя и ония за да си начеша крастата.

Убеден съм, че ако я игнорнеш само за 10 дни , на 11-я вече ще ти сваля звезди и ще вика колко си велик! Българка е все пак...

Иначе ще липсва с нейните "особености" :D

11.   Нинче, нещо и към тебе!

Не знам на чашка ли си или на цяла бутилка в момента, но си тръгнала по лош път! Ако си мислиш, че ти ще командваш мъжете в живота си, то още от сега тръгни да търсиш някой девствен програмист над 30 години! Иначе котилото с котки у вас те очаква.

Айде успех миличка и повече акъл в главата!

12.   Ниноооуу! Дано та изнасили стадо чакали, мъ оууууу!

13.   Айде Ненчо, на добър час! Откога ли те търпим... най-сетне малко спокойствие!!

14.   8 , аз също мечтая за Майчето , за Корнелия Нинова и за Татяна Дончева, как са ги разгологъзили и разкикерчили на някой подиум, и който мине разпасва и им удря набързо по едно мъдо със финал шприцен по муцуната.
Накрая докарват един грамаден черен негър , вади питона и почва от гъз@ на едната фустата на другата с ред и без ред както дойде, дави ги здраво с питоня и ги бий през устата с тоз питон като не слушат и лъжат народа.
Накрая свършва върху тях и с последващ писинг, обаче не му стига и му носят още кофи с пикня с които ги облива с цяла кофа и със засилка в лицето.

16.   Аз искам да спя със сестрата на бившата, за да я нараня и май ще го направя скоро Веднъж се живее, нали така?

17.   Мечтая си приятелят ми да е облечен като catboy maid.

18.   Две години след брака ни, жена ми искаше да разнообразим сексуалния ни живот. И така откри аналния секс. От тогава вместо изключение, този секс стана ежедневие за нея.

19.   Аз обожавам грубият секс, много жени си мислят, че като мъжете правят груб секс с тях нямат чувства, но не е така…па моята е бая нежна плесна и два Шамара и почва да пищи…но се опитва и вика продължавай, ама не искам да си я тормози…но е сладко да я гледам как се опитва

22.   Имам няколко фантазий,някой от тях успях да ги осъществя някой все още се надявам да станат реалност
Някой път си представям как сме само двамата с моята(на някое усамотено място)тя е супер възбудена и и се чука неимоверно,облечена е по възможно най перверзния начин и ме предизвиква,белия клин и се е впил в путката,леко прозира и си личи че под него е гола,когато се вгледам по обстойно виждам че си личи добре оформения и триъгълник който аз лично съм и направил,личи си също и малката халкичка която е на клитора и.От доста време и се ходи да пишка но все още не го прави,от това аз допълнително се възбуждам и тя го знае още малко и колминацията ще ескалира,когато вече не издържа повече иска да я прегърна иска да се почувства под моя закрила и бавно и продължително се напикава,още по ясно се вижда всичко,чукам я брутално така и двамата сме доволни,всичко това се повтаря няколко пъти през целия ден

23.   Аз искам моята да я чукат други мъже с големи пениси( по възможност негри) а аз да гледам съвсем отблизо, да и давам кураж и да я държа за ръка докато черния и разпаря задника от болка.Да му го лапа и после да ме целува с език.Накрая да свърши вътре в нея без кондом или където поиска.Абе много искам да я праскат пред мен а тя да стене от наслада и да ми казва как моя член е малък и не мога да я задоволя.През това време може да и галя косата и да помагам като и държа краката разтворени или бузите на дупето за му е по лесно да я чука.

24.   Моята приятелка предложи да напишем на лист какви сексуални желания имаме, които ни е срам да си кажем. Тя има големи, естествени цици. Написах, че искам да ми стиска хуя между циците и така да свърша. А тя беше написала "да пробваме анален секс". И двете неща ги направихме.

25.   Аз по принцип съм консервативна, но все пак имах една натрапчива фантазия, която миналото лято я осъществих. А именно с приятеля ми посред бял ден в гората да правим анален секс. Бях се подготвила с лубрикант и мокри кърпички, ако го изцапам. Беше голяма тръпка!

27.   Моите фантазий са близки до тези на авторката, изключвам това да бия приятелката ми с колан, просто не бих и посегнал. Няколко пъти сме си говорили че искам да я завържа и да правя с нея каквото си поискам-основно секс де но тя отказва, иначе казва че ще направи същото каквото е и ако е завързана но да не е

28.   Фантазията ми е тройка с една грозничка приятелка на жена ми. Заедно да я чукаме в различни пози. Да я чукам на задна, а тя да лиже жена ми. Да ми духа, а жена ми да я тъпче яко с пенис колан. Да я ползваме, като робиня вкъщи - да ходи гола и когато си поискаме да я караме да ни обслужва сексуално.

29.   Вече съм я споменавал на друго място извратената ми фантазия, която е изпълнявана и която страшно ми харесва. Тя е, че в началото на връзка, когато съм с красива жена изпитвам удоволствие жената да ми уринира в устата. Като след това забърша интимната част на жената със салфетка. Това ни сближава. Случвало се е и в изискан ресторант в Белгия, когато беше с къса пола и бяхме на уединено сепаре, а масата с дълга покривка - под масата в чашата от шампанско без никой да види и после опитвах от това пред жената докато околните си мислеха, че е шампанско. Беше ми интересно и вълнуващо да усещам смесицата от естественият и изкуственият (от парфюмът от ръцете и останал по чашата докато я държи) аромат. Да изглежда гнусно и нередно на пръв поглед, но когато има силна любов и се направи по начинът по, който ще опиша не е нещо неприятно или гнусно. Начинът е, че е след като жената се изпишка по обичайния начин да изпие пад литър минерална вода наведнъж. Малко по-късно и се допишква, но поради голямото количество вода изпита наведнъж, нещата стават твърде бързо и тогава жената уринира не урина, а като цяло чиста гореща минерална вода и така удовоствието е пълно понеже не ми създава никакви неприятни усещания в устата. Така направено не е гнусно, а е страшно приятно и каращо партньора да се чувства желан. Така се запазват всички плюсове от това удоволствие, но без минусите му. А и както споменах съм забелязал, че това ни сближава по един свръхестевен начин. Водата има свойството да запазва информацията на всичко до което се докосне, а при преминаването през тялото на жената запазва нейната специфична енерговибрация. И после като я погълна разбирам жената много по-добре какво мисли и чувства, изглаждат се недоразумения, ако е имало такива и връзката ни укрепва. Това да искам да ми го прави в устата го практикувам само в два случая. Когато връзката е в началото и привличането и страстите са в апогея си. Или когато имам много дълбоко уважение и ценя жената страшно много. Като тогава го правя за да и докажа това с него и, че не искам да има никакви бариери между нас. Но при повечето жени уважението и цененето не траят постоянно, затова и след като намалеят след време не го практикувам. Не мога да опиша колко ми е тъжно, че единствената жена в живота ми към която цененето и уважението никога не намаляха с времето, единствена тя от всички не иска да го направи това с мене, именно заради уважението. Поради същата причина поради, която избрах да съм винаги с нея - че не мога да имам бесовски сексуални страсти, когато се любя със сестра ми и лицето и е пред очите ми. Все пак не може всичко да е перфектно. Но за пръв път е близко до това определение, до степен която не може да бъде достигната с това да ми уринират в устата гореща минерална вода 10 супер красавици.

31.   Когато си завързана например в кухнята и гледаш как се хранят без да ти дават или само да ти мажат устните. Когато ти сложат храна на земята стъпка а и размазана да я и идеш само с уста и докато си я хапваш да те чукат или лижат. Да ти разпънат тялото и да те лижат и бият с камшик. В неодобна поза да седиш бих те накарал и така да те чукат. Да ти плуят в лицето харесва ли ти? Ще ти завържа очите ще ти Сложа щипка на носа и ще ти давам храна. Ако не познаеш свалям ти дрехите. Ако познаеш пак ги свалям. След това ако продължиш да не познаваш ти слагам щипки по тялото или горещ восък или камшик или те гъделичкам

32.   Моята фантазия се осъществи тази пролет. Бях се изкъпал, излизах от банята и жена ми клекна да ми прави свирка. Тя не е спонтанна натура и това ме изненада. След като ми го вдигна поиска да я чукам отзад. Тя рядко е проявявала желание за анален и това още повече ме изненада. Беше си подготвила анала с лубрикант и с нетърпение си го наниза до топките. Не можех да повярвам и се постарах да я изчукам хубаво. Успя да свърши само с анален, за първи път. За съжаление това не се е повторило, но има промяна - от тогава на нея често и се ебе отзад.

33.   Моите фантазии са няколко: да сме с мъжа ми на нудистки плаж и да дойде друга двойка близо до нас, да си смигнем с намек и да се изчукаме с разменени партньори направо на скалите или да си отидем заедно в нашия хотел. Веднъж за малко да ми се случи. Бяхме между Албена и Кранево голи с бившия ми и дойдоха момче и момиче. Момчето беше напълно гол, а момичето само по цици. Легнаха доста близо до нас и понеже беше есен, нямаше никой на плажа в близост. Нарочно лягах така, че да може момчето да гледа между краката ми и от погледите му направо ми пареше от възбуда. Влязох във водата и след малко той дойде след мен. Имаше вълни и се загороворихме, че е бурно морето и такива общи приказки, но и двамата напълно голи. А в този момент моят приятел беше гол на пясъка и пред него момичето по цици. Така или иначе нищо не направихме, но вечерта бях много възбудено фантазирайки си какво можеше да стане и се чукахме с моя приятел. До ден днешен си спомням и продължавам да си фантазирам. Обичам да ходя на нудистки плажове и небрежно да се еазкрачвам, за да ме гледат мъжете между краката. Друга фантазия ми е за тройка. Правила съм веднъж, но бях с тампон, тъй като бях в цикъл и не се получи като по филмите. Само духах на единия, а другия ме чука анално и след като свърши другият и той ме чука отзад. Искам да опитам двойно проникване, но засега не ми се е случвало. Трета фантазия ми е анален фистинг или проникване с някакъв голям предмет. Вече съм семейна и мъжът ми е доста неуверен в аналния секс, а аз съм практикувала доста с мъжете преди него. Не знам как да му намекна и какво ще си помисли, понеже е по-консервативен. И четвърта фантазия ще си споделя, макар че имам още няколко. Искам да правя секс на публично място и някой да ни види, да се спре да гледа. Правила съм в гора, но нямаше хора. Ако ви харесват моите фантазии, ще споделя още.

35.   Моята фантазия е жена ми да ме чука с пенис колан. Но ме е страх да и го кажа, незнам как ще реагира.

36.   Моята фантазия е да направим тройка със жена ми и друга мадама или софт суинг. Тя също има желание за тройка с друга, но най-вероятно ще си останем само с фантазирането

38.   Една от фантазиите ми е някой напълно непознат мъж да чука жена ми и аз да ги гледам, представям си как я чука зверски няколко часа а тя реве от възбуда, след което си взема душ и я почвам аз, незнам дали първо тя би се навила и второ бихме ли намерили подходящ ебач.
Втората ми фантазия е до такава степен да я напия че едва да ходи, да не може да се контролира какво прави но същевременно да и се чука много, да ме моли веднага да я изчукам, докато се прибираме да се напикае както е облечена и цяла нощ на етапи да я чукам а тя да продължава да пикае.

39.   Българите сме с огромно мръснишко подсъзнание. Но трябва да си остане във фантазиите ни. Проекторано в реалния живот се раждат изродщини неприсъщи за мислещи хора с интелект. Този тип "фантазии" трябва да бъдат споделени, а не някоя от страните насилена или използвана.

46.   33 кажи други ние с половинката сме опитвали това което изреди много и хареса

49.   На 35 съм. Никога не съм докосвал жена. Фантазията ми е да бъда в едно легло с жена и да правим страстен секс!

50.   Моята фантазия е да ме чука момиче с пенис-колан.
Или пък тройка с 2 момичета и едната да ме чука мен, докато аз чукам другата.

57.   До аватара
И на мен ми харесвсва
М. 54год.

62.   Моята фантазия е да бъда в леглото със зряла дама, която е цялата в кожени и латексови дрехи, а аз съм вързан с белезници за леглото... Винаги съм мечтал за това...

63.   За повечето тук един съвет:

Спрете порното и ШЕ ВИ МИНЕ! ;)

64.   63, а ти ако спреш да се храниш, след известно време (около 40 дни), ще ти мине глада и няма да имаш нужда повече изобщо да се храниш ;)

65.   Здравейте, интересно е да се чете фантазиите на хората и някой от тях съвпадат с моите. Мъж на 35 съм и отдавна ми е омръзнало рутината и еднообразието в секса особено в сериозна връзка. Понякога искам нещо което да ми вдигне адреналина и да треперя от възбуда. Много рядко досега съм намирал партньор с които да правим секс на публично място и риск някой да ни види. Адреналина и възбудата са несравними с нищо досега. Имам фантазия как приятелка на жена ми гледа как ми го лапа и свършвам на лицето й. Наскоро разбрах как се е хвалила на нейната приятелка колко ми е голям и че свършвам обилно на лицето й тя много се е възхитила. От началото ми стана неудобно, но после се възбудих, че всичко знае какво се случва в леглото.

67.   65. Всички жени са такива. Разказват с най-големи подробности какви ги вършат. Моята и нейната приятелка дори си показват снимките и клипчетата... Аз се чувствах доста обиден в началото тъй като мислех че сексуалният ни живот си е нещо интимно между нас двамата и така се чувствах предаден. С времето признавам си взе да ме възбужда колко ме хвали моята, а и комплиментите от приятелката и. За протокола така сме от 10 години и не сме правили тройки, четворки или други групови изпълнения.

69.   И мое гадже навремето е имала същата фантазия едно към едно като авторката и реших да й я сбъдна, даже купих комплект аксесоари при една командировка в чужбина. Омазването с телесни течности беше ок, но боя с колана ме бъгна и накара да скъсам с нея-толкова не ми хареса. Въобще май всякаква форма на насилие ме отвращава. Четох много и разбрах, че жените/мъжете дето искат да ги бият с камшици/колани компенсират травмите от детството с родителите..
Сбъдвал съм фантазии за секс на открито, централни градски градинки, влак, самолет
Не съм сбъдвал продукт от порното да гледам две жени да стигат до края и после да се включа, може и с други мъже, че не един няма да им стигне;)