Споделена история от Секс и интимност

По какъв начин побърквате половинките си, преди самия полов контактмия полов контакт
Здравейте, каква е вашата любовна игра, как карате половинките ви да се побъркат от кеф преди да им го вкарате, защото, все пак това е най-важната част, ясно ми е, че лизането е едно от основните неща, но съм убеден, че има още куп други неща, който подлудяват жената, надявам се да споделите вашият опит.

Коментари

1.   Освен споменатото лизане (особено, ако е съпроводено и с енергични движения с два пръста вътре в областта на Г-точката така, сякаш викаш някой с пръст), други любими на повечето жени неща са:
- Целуване на зърната на гърдите им. Може дори и леко захапване със зъби, но не всички го обичат;
- Галене по раменете, гърба и вътрешната част на бедрата;
- "Ходене" с нокти по гръбчето. Може и леко бавно драскане с ноктите по целия гръб чак до кръста, но обикновено обичат боцкането повече;
- Целуване по вратлето и ушите. Може и леко захапване със зъби по ушите;
- Галене по косата. Но и много от тях мразят това, така че зависи...
- Прокарване на студена ягодка по протежение на цялото ѝ тяло, докато е по гръб, започвайки или от устата и достигайки до касичката; или, от касичката нагоре към устата, след което тя отхапва половината ягодка, а другата половина ти я потъркваш долу и после ближеш касичката. Може да влезе в употреба и малко сметана за украсяване на торти. Тя обаче върши работа и когато жената трябва да ти достави някои френски удоволствия;
- Размачкване на пръстите на краката и особено в областта между пръстите;
- Докато е по корем, галене на цялото ѝ тяло от раменете до петите или (ако не харесва чак до долу) от раменете до дупето;
- Топване на сладолед по зърната на гърдите им и облизването им след това. Може и жената да отхапва от сладоледа между другото;
- Последното е почти шега, но... немалко жени изтръпват, ако са по корем или по гръб и бавно прокарваш по протежение на цялото им тяло дебела пачка пари или с билети за екзотичен остров. Нямам представа защо; просто се наелектризират тогава и стават много бурни в леглото.

- Кифлоприземител

2.   Ж48 качвам се на моя още до като му е мек и се търкам. Много ми е кеф.

3.   Единици са тия дето докарват до побъркване от кеф. Повечето са такива бастуни, а и не са един за друг с момичето.

4.   Лесно е - започвам да им обяснявам как на квантово ниво частиците са едновременно вълни и частици в зависимост от това дали някой ги наблюдава или не. Ако не ги побъркам достатъчно, им разказвам как избираме едни и същи политици и очакваме различен резултат от "новите". Ако това не ги побърка, никаква любовна игра няма да може!

6.   Ако не сте задръстени и да се притеснявате да не „проличи“, че харесвате нещо „извратено“, всичко е просто игра и креативност. С необятни възможности. Струва ми се осакатено да има „репертоар“.

Alain deBotton в романът си The Course of Love писва едно много нетрадиционно ново измерение на креативност. (Ново - ново беше за мен като четох книгата). Там се споменава, че главните герои като правят секс доста говорят, но не стандартните „мръсни приказки“, а съчиняват истории. Например ако не искат наистина да правят секс на публично място и пред други хора, могат да навързват история като „на полускришно място между едни дървета в парк сме. Повечето хора наоколо не ни забелязват, но една двойка на пейката оттатък ни вижда какво правим и хвърлят многозначителни погледи към нас. Решават да ни покажат и те какво могат. Девойката прави еди-какво-си (по-зрелищно от това, което ние правим в момента) и ни хвърля поглед тип „на вас стиска ли ви тук да направите това“.....“ И т.н.

Та мисълта ми беше просто, че възможностите за разнообразие са неограничени. Само хората да не са задръстени.

7.   Смуча й бавно пръстите на краката и я гледам в очите. Тя се разтапя от кеф и като почна да лижа между краката почти е свършила вече.
М, 35

11.   Ако няма химия и еднотипна сексуалност, каквото и да правите, няма смисъл.

12.   Лелче, няма мъже, които да харесват лизането. За всичките е важно да си наблъскат ония работи в устните на жените, после във влагалищата и до там. Убедила съм се, че сексът не е за жени. Малка част изпитват удоволствие. Стига сте писали глупости вече.

13.   Първо я галя и целувам по врата и шията. Вкарвам си пръстите в гащите й с малко слюнка. Търкам ритмично с плътно, но не силно притискане, пръстите вътре, с твърдо движение. След това започвам да слушам как трябвало да й го вкарам целия, по- навътре и т. н.