Споделена история от Секс и интимност

Анален и вагинален секс без презерватив
Здравейте, много се притеснявам за нещо и не съм спрял да го мисля. Преди две седмици имах мн тежка вечер(пих и пуших) и си поканих проститутка. Момичето дойде беше на 27 със син на 1-2 години. Каза ми че е чисто (не носеше презервативи) правихме анален без презерватив, тя влезе да се измие преди това (аз бях уплашен, но бях тежко пийнал и пушнал…) Питах я нали как да ѝ повярвам. Тя каза че била чиста, забравила си личната карта, но ми показа фейсбука си. Също така ми каза че се тествала на някакъв период отвреме на време. Правихме анален без за 5-10 мин после тя искаше вагинален, защото я болеше в дупето. Топнах два-три пъти буквално за 30 секунди спед това го изкарах и сяърших на корема ѝ. Хвана ме голяма параноя. Помислих си как може да съм толкова глупав. После я изпратих и тя си тръгна. Мина сигурно седмица от това. Въпроса ми е:ще хвана ли СПИН или някаква друга болест. Много се притеснявам и не спирам да го мисля. Гледах симптоми но те са много общи. Мисля да си направя тест след някоя друга седмица за болести. Засега ми няма нищо обаче сякаш хващам някакъв пласибо ефект. Слабините ми се чувстват сякаш отслабени. Леко ми гори като пикая и свършвам. Имах едно малко обривче с две три червени точки на топките, но минаха. Имам много добра хигиена и мисля че затова тя се нави да го правим без. Тя очаквала аз да имам у нас. Но се притеснявам защото тя имаше татус на лицето под окото и ми беше малко съмнителна. Сега съм параноясал защото

Коментари

1.   Много тъпа постъпка! Моли се и се нядавай да ти се е разминало! И аз го слагам на жена ми без презерватив, но защото тя иска така. И никога не сменяме дупките. Дори тя иска като е отпред, да е само отпред. Като е анален, да е само анален, без да влизам отпред. Така сме вече 16 години. Никога не сме имали венерически проблеми.

2.   Честно казано, с презерватив отзад не ми харесва. Мъжа ми няма проблем с това. /ж34/

3.   Н.1 завиждам ти, че имаш такава разбираща и дисциплинирана съпруга. Де повечето съпруги да бяха като твоята. Късметлия си.

4.   От Автора: Та хора моля ви кажете ми да се притеснявам ли за ХИВ. Също така за другите болести възможно ли е да се стигне до стерилитет и ако до какъв инкубационен период…От вчера ме сърби скротума и често ми се пикае и изхвърлям малко урина на всяко пикаене.Също така от 4-5 дена имам много редки изпражнения- почти диария.Нямам проблеми нито с ерекция,нито с еякулацията.От контакта с проститутката отминаха 8 дена

5.   4, братле, не сме баба Ванга и не можем да знаем какви болести има. Тя и да се тества от време на време, може да се е заразила същия ден. При някои венерически инкубационния период може да е и месеци, че и години. Направи си едни тестове за успокоение.

6.   Н 4, авторе, какво да ти се каже, много ясно, че ТРЯБВА да се притесняваш за всвкакви заболявания предавани по полов път!
Нали "г*з глава затрива"...
Върви на лекар сега за което до момента си констатирал, обясни спокойно какво е станало и задължително, че е с проститутка за да знае, че си с по- висок риск и да ти подготви от сега изследвания според инкубационен период.
Според мен проститутка без презерватив ще се съгласи само ако няма какво да губи...
Няма смисъл сега вече да "полудяваш" от страх и притеснения, действай и дано ти де размине пък занапред ще си знаеш.

7.   Ходи веднага на доктор, защото колкото по-бързо ти даде някакви хапчета, толкова по-малка вероятност за тежко заболяване има.

Закъснял си. Трябвало е още следващия ден да отидеш.

8.   Да, притеснявай са ХИВ, както и за всички полово предани сърбежи, гонореи, сифилис и т.н.
С кой акъл си поръчваш някоя за 5 лв, после отзад, после отпред?!

9.   аз съм първия писал. Изобщо не съм късметлия с жена ми. Това, че се чука отзад, не означава, че не е зла по характер, и я търпя само заради децата. Иначе отздавна да съм я оставил, какъвто и секс да прави.

10.   Също така знаете ли какви са шансовете за ХИВ в България? Има ли влияние това , че аз съм от страната на проникващия? Ако тя е болна и се лекува има ли шанс да ме зарази?

11.   За ХИВ гледай House of Numbers и си го избий от главата този несъществуващ вирус. Хората със СПИН се раждат с такава имунна система. На един хомосексуален приятел му "откриха" ХИВ, не пи хапчета, нищо му няма вече 10г, а гаджето му паранояса, пи хапчета и за 1г се гътна от тях. Фреди Меркюри също се гътна от хапчетата, не от измисления вирус. В Африка си умират от ваксините е от лошите хигиенни условия.

Притеснявай се за класическите венерически болести, защото някои от тях са без симптоми в началото. Отиди на лекар да ти назначи изследвания и ако ти има нещо, пий антибиотиците да се излекуваш или ако не - да си спокоен. Не пий хапове за ХИВ.

Успех

13.   ХИВ не, но дори и да го хванеш... ще си живееш дълъг и щастлив живот заради новите лекарства. По-верочтно е някви гъби, хламидии...стрептококи, щото те в гъза виреят. За кво ти трябваше да казваш, че имала син в цялата таз лайняна история, светът и до днес мълчи. Плацебо и пласебо са различни, като доколкото разбирам думичката която използваш има смисъл на "мисля че се излекувам от нищото", а не "мисля, че съм болен щото чуках в гъза". Хубаво е малко сексуално да се ограмотите. Кога се ползва капут, какво е ХИВ и има ли той почва у нас...ей такива неща. Чичо Пласебо

14.   Да, и за хепатити се провери, А, Б и Ц! Че те са не по-малко опасни!

15.   Винаги с гума отсега нататък!
Дано не ти е лепнала разни гадости…

16.   Е, ама бива ли така, бе пич? !?
Аз съм с хистеректомия, но гумата не пази само от бременност, нали така? !
Не ми се мисли какви гадости можеш да лепнеш от немарливост - остави спин, ами венерически болести, някои от които са ужасно упорити!
Заради единия кеф, изглупявате!
И когато си максимално надървен, все тая дали с гума или без - едва ли чувствителността на главичката ти е такава, че да проклинаш кондома…Но помисли си с какъв кеф би набивал и би се празнил, без задръжки и притеснения за нищо, ако протекцията е там, нали? !
Пред сексуален маратон се запасяваш с кондоми и ти е мирна главата!
Ако се налагаше да съм с нов партньор след хистеректомията, щяхме да караме с гума докато не си пуснем изследвания, за да може после да е хич без гуми и без задръжки…
Жив и здрав и занапред поставяй здравето си пред кефа!
Успех! И дано си се разминал леко…

17.   Като ерген си лягах с една омъжена. С презерватив беше отпред, първия тек. Вторият искаше отзад без гума. Всеки път така., Беше ме страх да не ми лепне някоя бактерия. Продължи повече от една година, но нищо не ми стана.

18.   Споко. Короната е по опасен. Ваксинирай се

19.   (ж46) Като сме женени толкова години и не си изневеряваме, презервативи ли да ползваме!? Отпред ме пази, не ползваме, и за отзад не ползваме. Никога не сме имали проблеми.