Споделена история от Секс и интимност

Нинчето е пача!
И отговаря прекрасно на това определение:

пача
“Проста и досадна, нерядко и вулгарна в обноските си (млада) жена, която се облича сексапилно и е с привлекателен външен вид като цяло – обаче пошлостта и простотията ѝ много яко ѝ избиват (най-вече в начина ѝ на говорене и често неуместното ѝ държание с околните) – и отблъскват свестните мъже от нея...
Класическата „пача” може дори да е с хубаво лице (в чисто физическия смисъл), но обикновено самото ѝ изражение го загрозява (и не е нужно дори да си говорил с нея, за да предположиш с голяма доза сигурност каква е...).”

Със самочувствие е на някаква красавица, но иначе се държи като проста селянка с куп комплекси за избиване!

Представям си я как дъвче няколко стръка слама между кривите си зъби, гризе и плюе злобно и как разправя, че спермата била евтина!

АлоооУ, Ганкеее, ако спермата на баща ти е била евтина едно време за майка ти, то сега ти си ДВАЖ ПО ЕВТИНА И ОТ МАЙКЕ СИ И ОТ БАЩА СИ! Що не ходиш да разправяш да баща си, който е имал неблагоразумието да те зачене, че спермата му била евтина, ма к§чкоооУ???????

МайкЕ Ти ти е дала „страхотно“ възпитание!

Впрочем, срещал съм и други такива момиченца, доста красиви, а една беше трепач, които обичат да си псуват като пошли мангалки на къра. Българки са, да не си помислите, че говоря за албанки...

Нинче, спермата е евтина само за секс. Когато ти се приискат деца, ако въобще си годна за такова начинание, СПЕРМАТА ЗА ТЕБ СТАВА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО СКЪПА И ЦЕННА, ЗАЩОТО МОЖЕ ДА ИМАШ ДЕЦА САМО ОТ ЕДИН-ДВАМА МЪЖЕ! Ти ако две деца родиш, евалата. Така че за теб и децата ти е от изключителна важност кой ще е баща им. И гледай да е някои, който няма да ти бие шута на теб и чеденцата малко след като ги родиш. Щото ще си ги гледаш самичка. А това е твърде възможен сценарии предвид плиткия ти ум.

Връткала ги мъжете! Ще ги връткаш, защото те искат за секс. Като одъртееш на 35 г. ти ще искаш секс, ма тогава теб ще въртят и подбират. Ясно, Ганке? Никой нормален мъж няма да се задоволи за дълго с някоя вмирисала се скумрия в къщата си. Има развитие в тази област в последните десетилетия, ако не си разбрала. На все по-голям брой мъже им падат скрупулите да си платят на някоя млада какичка. Та и ти ще бъдеш изместена някой ден в леглото на мъжа си от някоя друга – това е съдбата на пачите като тебе! Ще си гледаш малките дечица сама, докато таткото топва чушката в някоя млада, загоряла студентка – все по-често срещан сценарий днес! Ако ми се натресе някой ден някоя като тебе и аз няма да се задоволя само с гнусното ѝ мърморене. Жена, която изпуска змии и гущери от устата си, мъжете и за свирки не я търсят!

И аз съм се дразнил, че след като съм писал някой дълъг коментар, не ми е одобрен. И много по-логично е някой като мене да напсува модератора. Някак си върви на нас мъжете да си разчистваме сметкте по този начин. Но за момиче! Хахаха

Знам за такива, както казах, и винаги гледката ми е била повече от противна! Но това свидетелства само за елементарното възпитание, което го нямате, и за инфантилността на българката. Нима всеки от нас не се е сблъскал с псуващи, крещящи, истерясали, пиещи, злобни, забележете, МЛАДИ българки?

И Нинчето е сред тях!

Айде, Нинче, пий си ракийката сама, дъвчи слама, връткай там, който можеш да докопаш все още и се замисли над бъдещето си, защото на всички ни е пределно ясно.

И да знаеш! И девствен програмист да си вземеш, минал 30-те, и той не би те търпял задълго! Така че освен слама след десет години не виждам, какво друго ще имаш да си сложиш, което да ти запуши голямата и противна уста...

Коментари

3.   Съмнява ме да е привлекателна...

4.   Абсолютно съгласна съм. Чете морал навсякъде и постоянно говори за женски и мъжки курви, а самата тя на 23 вече е с километраж, че и неангажираща връзка за секс имала. На всичкото отгоре е феминистка, ама не истинска феминистка ами от тия новите дето не са никакви феминистки, а мъжемразки под прикритие - опитва се да се прави на мъж - тя изчуквала мъжа и ако лесно свалял гащите, значи за нищо не ставал. Да ама не! Мъжете и жените в това отношение не са еднакви, колкото и да не им харесва това на феминистките. Ограничено провинциално момиченце е и това лъха от всеки неин пост. И това че важничи и се подписва в този анонимен форум, говори за покриване на някакви липси в реалния живот.

7.   Много добра тема, и вярна, само че не беше нужна цялата тая злоба. Ето това е напълно достатъчно:

"И отговаря прекрасно на това определение:

пача
“Проста и досадна, нерядко и вулгарна в обноските си (млада) жена, която се облича сексапилно и е с привлекателен външен вид като цяло – обаче пошлостта и простотията ѝ много яко ѝ избиват (най-вече в начина ѝ на говорене и често неуместното ѝ държание с околните) – и отблъскват свестните мъже от нея...
Класическата „пача” може дори да е с хубаво лице (в чисто физическия смисъл), но обикновено самото ѝ изражение го загрозява (и не е нужно дори да си говорил с нея, за да предположиш с голяма доза сигурност каква е...).”

Със самочувствие е на някаква красавица, но иначе се държи като проста селянка с куп комплекси за избиване"!

Няма нужда от повече. И да, тя отговаря над 80% на описанието, поне от това, което пише тук. :)

10.   Ммичето очевидно има ментални проблеми, имайте малко разбиране.

11.   Модераторе, молбата ми е да не ѝ режеш коментарите на Нинчето поне в тази тема! Нека всички видим истинското ѝ лице и докъде ще стигне. Все пак човек винаги може да се изложи и още...

от автора

Мод: е, как няма да ги режа? Тя точно тогава откача най-много. Жалко, че няма как да видите последните ѝ отчаяни опити да я публикувам. Това, което сте чели, е нищо. Сега е във вихъра си. Ама тази тема още не я е видяла. Ако я види, сигурно инфаркт ще направи.

12.   Я тук било станало много интересно. Освен Нинчето са още няколко такива пишман феминистки, или най-обикновени недоклатени мъжемразки, на които бълването на помия в анонимен сайт им е смисъла на живота.

13.   Обичам пача,нека и сложим чесън и лют червен пипер и да я изконсумираме.

16.   Защо вярвате на всичко, написано в тези теми? Кой знае коя откачалка ги пуска защото няма с какво друго да се занимава.

19.   Ееееее, вие какво знаете, Нинчето опасна. Откакто почна да използва този сайт, аз направо почнах да се пукам от смях за всяка нейна простотия. Тя е с манталитет на 9 годишна любовчийка, чиито родители не ѝ дават да има гадже... Направо ужас! Съжалявам модератора като си помисля за целия този спам, който трябва да търпи от нейна страна (ха, ама НиНчЕтО може да е 60 годишен дъртак, ама айде ще продължа да говоря в ж.р.).

Нинченцее, за твое добро намери някой да те опъне, аман от т. нар. "феминистки-мъжемразки"...

20.   Тя е някъде около 40-те, не е младо момиче. Ако се загледате в повечето коментари разсъжденията, бързо ще ви се избистри пред очите. Комплексирана и очевидно недоклатена. Най-вероятно има мъж и той е на работа повечко време. Пада си по разни красавци и те не й обръщат внимание.