Споделена история от Секс и интимност

Много харесвам възрастни жени
Искам да споделя моята история. Аз съм М48 семеен и от доста време много искам да правя секс с възрастна жена между 55 и 65 години. Необвързана сама жена разбира се, не искам да развалям семейство на тия години. Така и не намирам, защото всички гледат на мен с пренебрежение (тоя пък толкова млад ...абсурд, той може да ми е син) В сайтовете за запознанства и там същото отношение. Дайте ми съвет какъв подход да приложа? От много хора съм чувал, че всички жени на тази възраст са много обрани и потайни и не показват таку така флиртуване (може би от морална гледна точка), но иначе били просто огън! Правели го като за последно. Кажете какъв да ми бъде подхода, по директен (открит) или по деликатен и по предпазлив? Най лесно при съседките ли се получава? Да не пропусна да отбележа, че искам да си запазя семейството, така че това трябва да стане дискретно.

Коментари

1.   Правилно си се насичил,стар боклук запалили се няма изгасяне.Може само да пуши,но е по-добре от нищо.Бабите са всеотдайни,защото всяка мисли,че може да и е за последно и дава най-доброто от опита си натрупан в годините.Дискретни са,доста от тях имат и нелоши дъщери,че и внучки.Иначе си геронтофил,но това не е подсъдно,така че търси и ощастливи някоя алчна бабичка с блестящи очи.

2.   Значи си мечтаеш за жена като Меропи бабата от клипа на Йоргос едикой си O theleios anthras

3.   E как ще си млад бе, те предполагам искат някой на 35...Един мъж на 48 смятай е на 50, малцина изглеждат секси на тая възраст...

4.   Мога ли да попитам кога ти се зароди това желание? И откъде мислиш, че изникна? Какво го отключи?

5.   Посети психолог, имаш непреодолян Едипов комплекс. Вероятно ти липсва майчина обич.

8.   Застаряващ комплексар се надява да се уреди с нещо дърто, за да не му прави забележки какъв е льольо. Бас хващам, че на 30 си търсил 45 годишни "стари" пак по същата причина. И не става, нали? Лъскай си бастуна или си намери някой чичка да те експлоатира.

9.   Кога се зароди ли? Ами с течение на годините постепенно. Та по скоро въпроса ми беше какъв подход да приложа за да успея, къде е най-падходящо (съседка, колежка, магазинерка, или случайна непозната)а не какъв тип съм и каква ми е психоанализата.

13.   9 - Как къде ще я търсиш, бе авторе? По дискотеките ли? Обиколи там старческите домове, пенсионерските клубове, концертите на стари градски песни, събора на БСП на Бузлуджа ще е скоро, пейките пред блоковете. Нимфите от твоя таргет по такива места се събират. Носи си пазарска торба и разправяй на висок глас колко хубаво се е живеело при бай Тошо.

14.   От номер 4, порно колко често гледаш? И какъв раздел? От стандартното порно, нормални млади мъж и жена възбуждаш ли се или ти е скучно? Просто търся ключа за палатката, затова питам.

15.   Подходът ти трябва да е според жената. При всички положения обаче бъди директен и открито изложи намеренията си и желанията, без да си нахален. Понеже искаш да запазиш дискретност не мисля, че колежка и съседка са добър вариант. Също мисля, че и голямата разлика в годините би била проблем. Нали се сещаш-друго поколение, възпитание, ценностна система, разбирания и възприемане на отношенията между хората.

16.   Номер 13 с топ коментар. ХАХАХАХХАХ!!!
Направо да почне като телефонен измамник, ама не да им взима парите а да казва "трябва да спя с вас, за да пуснат внук ви от затвора". :DDD

17.   Посети концерт на Веселин Маринов.

18.   Геронтофилия. Лекува се с психиатър.

19.   За какъв син ще те помислят на 48 г бре?! Жена на 55 ти е почти набор!
Младеж не си, ако това ти е идеята, да минеш за "агънце" ми не!
За това ти и бягат лелките вероятно, защото се опитваш да минеш за мамин сладък, пък си им що-годе набор, лигльо, ама "попрезрял"!
Жалко за жена ти.

20.   "Тоя пък толкова млад..." ХахахахахахаахахахахахахахахахахахахахахахаххХАх :д:д:д:д
19 Определено дядката му се ще да минава за малко агънце. :д:д:д:д:д:д Момченце на 18 е, не на 48!!!! Хахахахахаахахахахаха Тия старчоци... Като изгният и съвсем ги тресат комплексите. После как и защо все натяквали, че жените на 25 вече са дърти парантии. Комплекси, комплекси, комплекси... И изтичащ живот.

21.   Какво нападате човека?!
Аз затова си мълча, защото нашата разлика е 25г в моя полза…
Много се кефя, тайно и до дупка и не ме е грижа за хорското мнение!

22.   Хубави жени на такава възраст има в банките, застрахователните дружества и тн. Също на Витоша се разхождат доста жени около тази възраст. Заговори ги, натам сами ще си поискат. Според мен, ако им дсдеш знак, че си мераклия, ше имаш голям успех с такива. Хихи

23.   Купуваш си онази специална писалка-парфюм и действаш! Влез в 21 век-сигурно си гледал някоя нощ рекламата по някои от кабелните телевизии! Това е оръжието на всеки мъж! Напръскваш откритите части на тялото и си готов! Повече разяснения можеш да научиш от рекламата! Действай!

25.   Коментар 17 е точно в десетката!
Отивай на концерт на Веско Маринов. После може да си направиш оргия с отбрани баби.