Споделена история от Секс и интимност

гаджето ми не иска да му ''свиря''
Здравейте, аз съм Ж на 26, моя ориятелк е на 28. Заедно сме от два месеца и като цяло не иска и казва че не обича да му свиря. Сега аз не съм зле в това, и за първи път ми се случва да го чувам. Той ми казва, че моите устни били само за целуване, а не да му лапат ... достойнството и че ако примерно отиде на проститутка или е секс зза една нощ, няма напротив, но понеже има чувства към мен и не иска. Искам да попитам и мъже и жени, какво мислите по въпроса?

Коментари

1.   Не на всички им харесва. Просто има и такива хора, не виждан нищо учудващо, не се притеснявай и не мисли, че е от теб.

3.   Ехе, един мъж, който да не мисли с долната глава.

Ж 30

5.   Жени, с какво устите ви са по чисти от добре измит пенис? Устата и задника са най мръсното нещо в човека. Устата вони от пушене, развалени зъби, лош дъх, какво ли не влиза в нея, затова пича не иска да му духа авторката, а тя сама се хвали, че е добър свирач, на такава и аз бих отказал. Свирката не е само смукане, приложена без чувства е противна.

6.   Дълго време и аз не исках сегашната ми приятелка да го прави. Имах някакво притеснение, че ска да г направи сам за да ми угоди на мен и се чувствах някакъв егоист. Н след време тя ми бясни, че за нея същ е много възбуждащ да м рав френска. нещата сндойдоха на мястото. Интересното е, че приятелката ми също в началото не ми даваше да и првая френска и то по същите причини. Сега след като преминахме този етап от връзката го правим постоянно.

8.   Намери, някой който иска.Този нещо не е добре с главата.След време ще се увериш.

9.   Много мъка има по този свят.

М47

10.   Тоя или яко те манипулира или е пълен балък

11.   до 5, в устата има повече бактерии, отколкото по дупката на тоалетната чиния.

12.   Мисля, че силно бих се замислил с какъв човек съм, след като ти е дал дори и хипотетично кога няма против - "ако примерно отиде на проститутка или е секс за една нощ, няма напротив".

Това е достатъчно, за да ти стане ясно с какъв човек си. Мъж съм и ти казвам, че такива сравнения са супер красноречиви. На теб няма да ти даде да му лапаш, но на проститутка може? И на някоя случайна също! Аха! Не ти ли стана ясно вече?

И ти си подбирала, подбирала, та не е истина, какъв си подбрала!

13.   Радвай се, какъв е проблемът?

14.   а пък други се молим приятелките ни да ни свалят гащите и да го налапат...

15.   Няма се плашиш, те сега повечето мъжленца от новата генерация са с гейски наклонности, и утре да ти каже, че твойта слива не е за ръгане, а ми е само за целуваме:))))))) Иначе най-мръсното място по човешкото тяло след ануса е устата.

Чингис Хан

16.   И какъв ти е проблемът? Обидно ти е, че не иска да оцени уменията ти в "свирнята" ли? Или че не те поставя редом с проститутките и лесните жени за по една нощ? Това порно съвсем ви побърка.

17.   16, кеф ѝ е да смуче на жената.

18.   Най-вероятно не иска свирка от жена, свирила на един-два отбора по футбол.

19.   Ж50 важно също е той иска ли да те лиже. И ако да. Тогава има проблем.

20.   Да ви имам и проблемите !!

21.   До 18, обаче иска да й целува устните. Аз на жена, която е свирала на много, по- вероятно е да се съглася да ми " свири" отколкото да я целувам.

22.   Само да кажа,че коментарите са много забавни...бая се смях!
Що се отнася до темата..ми разговора между авторката и нейният си е бил за няква американска комедия. Ако има раздел "смях" в сайта, може да преместите историята там! Хд ,хахаха!
Лек ден !

24.   Нищо лично, но и аз не си падам по свирките! Това е "легитимен" начин да си цункаш оная работа - първо тя ти я лапа, а после целува теб. Ако имаше нужда да си целувам оная работа, щях да бъда човека каучук. :Д

25.   хората които коментират ''да ви имам проблемите'' и ''какъв е проблема'', вие защо си мислите че това ми е проблем? любопитно ми е и просто питам. А на вас какъв ви е проблема? Като нямате какво да кажете по темата защо изобщо коментирате.

26.   Има мъже, които ги е гнус да правят френска и приятелят ти може да се притеснява да не си поискаш и ти след като му правиш на него. Може пък просто много да държи на теб и да не иска да изглеждаш в неговите очи като леко момиче, което духа с кеф :). Ще се разберете някой ден по-натам!

28.   Мен досега нито са ме лизали, нито са искали да им правя свирки.
Това е, което мога да кажа по въпроса.

29.   мило момиче, според мен зъбките ти са много остри и не му харесва на човека. Имах навремето една приятелка, която реши веднъж да ми прави свирки и така ме наплаши с нейните зъбки че изобщо не ми беше приятно, добре че беше и с презерватив, че можеше и рани да ми остави. Ами не исках да го обидя това девойче и му казах, че аз свирки много не обичам да ми правят, което разбира се изобщо не беше вярно. Просто не исках да и кажа, че е много некадърна в свирките и втори път няма да и го дам. Според теб как щеше да се почувства тя, най-вероятно много обидена, най-вероятно нямаше да и се прави секс след това с мен. За съжаление голяма част от жените приемат тези критики доста зле( това от личен опит го казвам, не можеш да кажеш на жена че не става в леглото, веднага се появява проблем). Моето оправдание тогава беше като и го казвах че не съм по свирките, е че свирката е за да ти стане, и след това искам други неща, и че вече като ми е станал не искам свирка, което разбира се не беше вярно, но звучеше правдоподобно. Добре че бях тогава на 25 и ми ставаше от една целувка и едно натискане с нея.
Та това ти е проблем, не можеш да правиш хубави свирки, не му е приятно на човека.

32.   Притеснява се човека че от богатия му опит с проститутки и секс за една вечер, ти няма да се представиш на ниво и ще го разочароваш

33.   Това за зъбките е така. И на мен с някои жени не ми е било хубаво. Вероятно пускаш зъби.... или е наплашен че ще го направиш.

Ако първите няколко свирки в живота ми бяха некадърни и аз щях да се наплаша до живот.

И мен ме притеснява обаче това с проститутката. Твърде светец ми се види тоя

М41

34.   Замисляла ли си се, че е пандемия и той може просто да се пази, но да не ти го казва, както аз ти го казах. Такова животно, което да не иска да му духа жена, към която има чувства - няма. Или това, или си с брекети и не иска да го изкара на пастет :Д А може и да не си толкова добра, колкото ти се иска?
М 30

35.   Или не можеш, или е на другия бряг, или най-добрата ти приятелка му свири... Я пробвай да му сложиш пръст отзад и пиши изкефил ли се е